Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika magdalena-chili

magdalena-chili

#6578905 Napisano: 10.03.2019 01:38:26 w Loterie bramkowe
stokrotka238 napisał(a):

Czy ktoś wygrał w Hochland kodami zgłoszonymi w godzinach 22-6?  Ja już tyle zgłoszeń w dzień puściłam i nic to moze w nocy jest szansa?...

Ja przed chwila wrzucilam pare zgloszen. (Po 1.w nocy). I NIC, po prostu nic....!!!emotka emotka emotka emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6577851 Napisano: 06.03.2019 15:06:35 w Segregacja konkursów.
nswe69 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

Cześć! Jestem tu nowa emotka strona jest świetna, jestem pod wrażeniem aktualności i szerokiego zakresu informacji na stronie e-konkursy! emotka ale dość tego słodzenia emotka zastanawiam się czy byłaby szansa, by sortować konkursy wg sieci... tzn. mam daleko do np. Carrefour, Kauflandu, czy Intermarche. Za to mam obok np. Leclerc i Stokrotkę. I wygodnie by mi było "odrzucić" konkursy carrefourowe, czy kauflandowe, wyszukać tylko po niektórych sklepach. Oczywiście dotyczy to tylko konkursów ogłaszanych tylko w danych sieciach.

No chyba że to jest, a ja się jeszcze do tej funkcjonalności nie dokopałam emotka  
pozdrawiam wszystkich serdecznie! 
Magdalena

wyszukiwarka prawy górny róg, wpisujesz np. Stokrotka i masz konkursy stokrotkowe emotka
Pozdrawian
nswe69 emotka

Nswe69. No w sumie lupki uzywalam, ale na takie rozwiazanie nie wpadlam...
  mozna i tak! dziekuje za podpowiedź! Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6577697 Napisano: 06.03.2019 10:16:50 w Segregacja konkursów.
Cześć! Jestem tu nowa emotka strona jest świetna, jestem pod wrażeniem aktualności i szerokiego zakresu informacji na stronie e-konkursy! emotka ale dość tego słodzenia emotka zastanawiam się czy byłaby szansa, by sortować konkursy wg sieci... tzn. mam daleko do np. Carrefour, Kauflandu, czy Intermarche. Za to mam obok np. Leclerc i Stokrotkę. I wygodnie by mi było "odrzucić" konkursy carrefourowe, czy kauflandowe, wyszukać tylko po niektórych sklepach. Oczywiście dotyczy to tylko konkursów ogłaszanych tylko w danych sieciach.

No chyba że to jest, a ja się jeszcze do tej funkcjonalności nie dokopałam emotka  
pozdrawiam wszystkich serdecznie! 
Magdalena Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6576884 Napisano: 04.03.2019 07:56:16 w GFK
Czesc! 
Czy ktos z Was nie podawal peselu w gfk? Ankiet jest faktycznie duzo mniej? 
Nie podalam peselu bo to jednak istotne dane.... 

Pozdrawiam Was i z gory dziekuje za informacje emotka
M. Wyświetl w wątku >>
0 0