Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika magdalena-chili

magdalena-chili

#6651051 Napisano: 23.10.2019 21:07:58 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!

tak! rymowanka też była!  emotka

Aj, niedobrze emotka Przyznam szczerze, że jak zobaczyłam ten konkurs w bazie to mnie w pierwszej chwili odrzuciło, bo Colgate kojarzy mi się z Los Mejores, któremu nie potrafię dogodzić. A tu niespodzianka, jakaś inna agencja - a może to oni, tylko pod inną nazwą? Skoro im też ciężko dogodzić, to może jednak mają coś wspólnego z LM emotka Okaże się za tydzień, jak ocenią moje rymowanki... Sądząc po fali niepowodzeń, to pewnie wyjdzie "jak zwykle".
Oczywiście w Tic-tac dziś nic, chociaż wysłałam tylko 1 zgłoszenie, więc nie liczyłam na cud.

cuda się zdarzają, mi za pierwszym zgłoszeniem wpadła 100 pln ze śliwki (złotobranie), ale teraz ani prince polo, ani velvet, ani tictac, ani to nieszczęsne colgate - nie jestem taką wierszokletką jak sądziłam.... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6651039 Napisano: 23.10.2019 19:39:38 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
anaesth napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

Cytrusek77 napisał(a):

Colgate i tic tac zepsuli mi dzień emotka

u mnie to samo, w colgate ani śmiesznie ani poważnie nie trafia w gust oceniających - czy ktoś wie jak to pisać kurczę blade?????  emotka

A rymowane też próbowałaś?

tak! rymowanka też była! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6651015 Napisano: 23.10.2019 18:44:16 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Cytrusek77 napisał(a):

Colgate i tic tac zepsuli mi dzień emotka

u mnie to samo, w colgate ani śmiesznie ani poważnie nie trafia w gust oceniających - czy ktoś wie jak to pisać kurczę blade????? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6650976 Napisano: 23.10.2019 16:49:35 w moje dzisiejsze wygrane :)
ja też (chociaż) Develeya 50 pln ustrzeliłam!!! emotka ,  mail właśnie przyszedł, mimo że liczyłam na ciut więcej w tym tygodniu

czy ktoś może mnie przeszkolić z pisania odpowiedzi tak, żeby w końcu coś wygrać w ten sposób? kurczę, no... emotka Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6648604 Napisano: 14.10.2019 21:28:33 w moje dzisiejsze wygrane :)
100 pln z Solidarności (złotobranie), aaaa! emotka   Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6648110 Napisano: 12.10.2019 03:06:15 w Zbieramy kasę!

magdalena-chili

#6647284 Napisano: 09.10.2019 21:32:42 w moje dzisiejsze wygrane :)
w końcu i ja mogę się pochwalić! emotka  
100 od solidarności za śliwkę emotka Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6578905 Napisano: 10.03.2019 01:38:26 w Loterie bramkowe
stokrotka238 napisał(a):

Czy ktoś wygrał w Hochland kodami zgłoszonymi w godzinach 22-6?  Ja już tyle zgłoszeń w dzień puściłam i nic to moze w nocy jest szansa?...

Ja przed chwila wrzucilam pare zgloszen. (Po 1.w nocy). I NIC, po prostu nic....!!!emotka emotka emotka emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6577851 Napisano: 06.03.2019 15:06:35 w Segregacja konkursów.
nswe69 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

Cześć! Jestem tu nowa emotka strona jest świetna, jestem pod wrażeniem aktualności i szerokiego zakresu informacji na stronie e-konkursy! emotka ale dość tego słodzenia emotka zastanawiam się czy byłaby szansa, by sortować konkursy wg sieci... tzn. mam daleko do np. Carrefour, Kauflandu, czy Intermarche. Za to mam obok np. Leclerc i Stokrotkę. I wygodnie by mi było "odrzucić" konkursy carrefourowe, czy kauflandowe, wyszukać tylko po niektórych sklepach. Oczywiście dotyczy to tylko konkursów ogłaszanych tylko w danych sieciach.

No chyba że to jest, a ja się jeszcze do tej funkcjonalności nie dokopałam emotka  
pozdrawiam wszystkich serdecznie! 
Magdalena

wyszukiwarka prawy górny róg, wpisujesz np. Stokrotka i masz konkursy stokrotkowe emotka
Pozdrawian
nswe69 emotka

Nswe69. No w sumie lupki uzywalam, ale na takie rozwiazanie nie wpadlam...
  mozna i tak! dziekuje za podpowiedź! Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6577697 Napisano: 06.03.2019 10:16:50 w Segregacja konkursów.
Cześć! Jestem tu nowa emotka strona jest świetna, jestem pod wrażeniem aktualności i szerokiego zakresu informacji na stronie e-konkursy! emotka ale dość tego słodzenia emotka zastanawiam się czy byłaby szansa, by sortować konkursy wg sieci... tzn. mam daleko do np. Carrefour, Kauflandu, czy Intermarche. Za to mam obok np. Leclerc i Stokrotkę. I wygodnie by mi było "odrzucić" konkursy carrefourowe, czy kauflandowe, wyszukać tylko po niektórych sklepach. Oczywiście dotyczy to tylko konkursów ogłaszanych tylko w danych sieciach.

No chyba że to jest, a ja się jeszcze do tej funkcjonalności nie dokopałam emotka  
pozdrawiam wszystkich serdecznie! 
Magdalena Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6576884 Napisano: 04.03.2019 07:56:16 w GFK
Czesc! 
Czy ktos z Was nie podawal peselu w gfk? Ankiet jest faktycznie duzo mniej? 
Nie podalam peselu bo to jednak istotne dane.... 

Pozdrawiam Was i z gory dziekuje za informacje emotka
M. Wyświetl w wątku >>
0 0