Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika magdalena-chili

magdalena-chili

#6698576 Napisano: 22.04.2020 19:43:29 w Paragony na trwające konkursy
kupię Lays Biedronka, jeśli ktoś ma za dużo emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6698335 Napisano: 21.04.2020 21:09:01 w Wkurza mnie...
chochliczka napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Wkurza mnie i dobija,ze na moje ogloszenie o prace odpowiedzial poki co jakis zboczeniec,ktory chce byc moim sponsorem emotka ((

Aniu, bardzo mi przykro!

niby wtgralam w lidlu pasty, a teraz niby mi sie pokazuje,ze nie ma takiego nr paragonu emotka

to może napisz do organizatora? może więcej niż jedno zgłoszenie dałaś?  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6697753 Napisano: 20.04.2020 06:57:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
werix7 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

jokan napisał(a):

Ile się czeka na przelew z WAWEL? Ktoś wie może?

ja wygrałam jakoś w pierwszych dniach, na początku, a przelew był niedawno, pewnie zbierają wygrane np z miesiąca albo innego okresu czasu i wtedy hurtem posyłają... tak mi to wyglądało. Jak Ci będzie zależało na konkretnych datach, to dawaj znać i sprawdzę emotka  

A jak to możesz sprawdzić? Ja odsyłałam oświadczenie 7 marca i chętnie się dowiem kiedy mogę spodziewać się przelewu    

około 10 lutego wygrałam, 14 lutego odsyłałam paragon i oświadczenie, a przelew dostałam 4 kwietnia. Jednocześnie widziałam, że kilka osób tego samego dnia informowało o przelewie, więc obstawiałabym, że jednego dnia zrobili przelewy dla wielu osób, np za pierwszy miesiąc. Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6697733 Napisano: 19.04.2020 21:25:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

Ile się czeka na przelew z WAWEL? Ktoś wie może?

ja wygrałam jakoś w pierwszych dniach, na początku, a przelew był niedawno, pewnie zbierają wygrane np z miesiąca albo innego okresu czasu i wtedy hurtem posyłają... tak mi to wyglądało. Jak Ci będzie zależało na konkretnych datach, to dawaj znać i sprawdzę emotka   Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

magdalena-chili

#6697717 Napisano: 19.04.2020 19:30:30 w Wkurza mnie...
ivanotta napisał(a):

A mnie wkurza fakt, że teraz mam tak dużo czasu wolnego, tyle chęci do konkursowego działania, a tu fajnych konkursów nie ma lub jest ich tak mało, że szkoda gadać.. BA! nawet byłby czas teraz (gdyby nie wirus) żeby zrobić konkursowe zakupy na spokojnie, wszystko dobrze zaplanować, to niestety mam od domowników zakaz poruszania się po sklepach. emotka

Wcześniej zabiegana, wiecznie spóźniona lub robiąca wszystko na ostatnią chwilę.. Teraz wielki zwrot i duże rozczarowanie. Pozostaje tylko opalanie na balkonie  emotka

Ty teraz leż i się wygrzewaj, póki możesz emotka   Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6697556 Napisano: 18.04.2020 13:12:58 w Kupię...
czy ktoś chce sprzedać kod na zakupy w sklepie DEVELEY? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6696710 Napisano: 14.04.2020 19:05:19 w SZUKAM....
ace napisał(a):

joan napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Dziewczyny doradzicie mi jakiego koniaczka dać lekarzowi w ramach podziękowania za opiekę i to, że zawsze mogę do niego zadzwonić i się dopytać wszystkiego. Nie chce by się obraził 


Się zastanawiam, ile jeszcze lat musi upłynąć, zanim przestanie się wciskać gorzołę w podziękowaniu - tatę mojej koleżanki ten debilny zwyczaj pchnął w alkoholizm, bo przydzielał urlopy w kadrach i każdy pracownik z flaszką przychodził emotka

Doradzam: żadnej butelczyny. Daj coś wartościowego, spersonalizowanego. Nie wiesz, co koleś lubi? Sprawdź go na FB emotka Albo wybierz coś a'la czekoladowy telegram z indywidualną dedykacją utworzoną z czekoladek.

a mnie zastanawia jak dlugo w Polsce bedzie sie dawac cos w 'podziekowaniu'... To troche tak jak z klaskaniem samolocie, tylko dziwne, ze jak pani sprzatajaca wypucuje kibelek, ze mozna byloby z niego jesc nikt jej nie nagradza oklaskami, flaszka czy czekolada. Jak ja dobrze wspominam mojego promotora z Polski, ktory mi powiedzial bym nie kupowala na obrone zadnych kwiatow czy alkoholu, bo trzeba zwalczyc ten glupi zwyczaj. Bo on za to co robi ma juz placone. A jak studiowalam w UK to kolega z Kurdystanu przywiozl na graduation ciastka tradycyjne i ladnie zapakowane chcial dac swojemu promotorowi (u nich zwyczaje takie jak w Pl emotka ), to promotor uprzejmie podziekowal i nie przyjal podarunku. Stwierdzil ze w UK takie cos nie jest mile widziane, bo moze byc traktowane jako proba przekupstwa (tak zwykle ciastka, do tego juz po wystawieniu wszystkich ocen). Bardzo mi sie spodobala ta postawa.

No i też nie każdy musi być amatorem trunków, albo właśnie takich (mocnych) trunków... może człowiek właśnie wychodzi z alkoholizmu... 
Ja jak chcę podziękować, to często idę np w kawę lub herbatę - zależy co kto lubi, staram się wybadać/podpytać kogoś kto lepiej zna. I wtedy kawę kupujesz np w jakiejś palarni kawy (Internet, mogę podpowiedzieć na pw gdybyś potrzebowała), taka kawa to zupełnie inny świat niż to co kupujemy w supermarketach. Tak samo z herbatą, chociaż o dobrą herbatę w supermarkecie łatwiej - i tu np można kupić zestaw gdzie jest wiele różnych rodzajów herbat.  Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

magdalena-chili

#6696067 Napisano: 10.04.2020 09:51:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

Też nie mam walizki z milki ani smsa i przed świętami pewnie już nie bedzie.

OK. No to krzepiace, ze nie zostalam sama na placu boju, moze po prostu nie zdazyli ze wszystkimi walizkami. Dziekuje! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6696065 Napisano: 10.04.2020 09:41:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Mam maila z InPost, że Jet wysłał mi paczkę, co to może być?

czy to te opóźnione czekolady z Lindt?

Jet nadaje więc chyba czekolady  emotka

Tak, tak, czekolady, wlasnie dostalam od kuriera. Mimo opoznienia ladnie utrafili z terminem  emotka

 (jeszcze nie dostalam sms z walizka Milki i zaczyna mi to juz siedziec z tylu glowy, chyba do nich napisze) Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6695654 Napisano: 08.04.2020 13:12:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rare85 napisał(a):

zwyciezczyni napisał(a):

czy milka szeptała dziś smsem?  emotka

Tak, dziś dostałam sms, czekam na kuriera 

a do mnie nic, cisza jak makiem zasiał... emotka   Wyświetl w wątku >>
1 nelunia 0

magdalena-chili

#6695218 Napisano: 06.04.2020 16:09:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a czy jest jeszcze ktoś kto z Milki (walizki) nie dostał jeszcze sms?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6695214 Napisano: 06.04.2020 16:06:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
no choinka, nawet rezerwy żadnej, a jak na złość paragony jeszcze mam! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6694490 Napisano: 02.04.2020 19:12:38 w Wkurza mnie...
FBgabriela1 napisał(a):

Opisalam sie.. dodalam post.. i stwierdzialam, ze nie warto  emotka   kazdy wyciagnie swoje wnioski, ja tez. A tymczasem zyczcie mi powodzenia, bo termin porodu mialam na 30go, denerwowac tez sie nie mogę  emotka   
Spokoju wszystkim w tym trudnym, nerwowym jakby nie bylo czasie .. i powodzenia ! Ja sluze pomocą jakby co (dalej na swoich zasadach) pozdrawiam

POWODZENIA! teraz to Ty się RELAKSUJ i koncentruj na nadchodzących Ważnych Wydarzeniach emotka   Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6694089 Napisano: 01.04.2020 15:09:02 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):


magdalena-chili napisał(a):

mniej osób chodzi do sklepów, pewnie wliczają sobie "ryzyko" - prawo podaży i popytu - za miesiąc pewnie będą ceny 50% wyższe niż wartości paragonu  emotka


No logiczne - na serio sądzicie, że człowiek będzie kwitł 20 minut w tłumie & na mrozie pod Lidlem (bo w sklepie jest już 12. klientów i nowych nie wpuszczają), żeby zrobić komuś z forum zakupy ze zniżką? Bo dostanie dzięki temu pastę do zębów w cenie niższej o dwa złote? A potem jeszcze trzeba do domu wrócić, paragon sfotografować i przesłać... to wszystko w cenie dwóch złociszy. Się zastanówcie.

Zakładam, że nikt w tych czasach specjalnie do sklepu nie idzie żeby się niepotrzebnie narażać (specjalnie nie poszłabym teraz nawet i za 200% paragonu) i nie stoi na tym mrozie i w ogonku dla obcej osoby, tylko bierze "przy okazji", bo sam idzie i się zabierze z dodatkowymi produktami. Ale oczywiście mogę się mylić emotka  
Z tego co się zdążyłam zorientować to "normą" na forum było ca 70% wartości produktów. A przynajmniej ja tak kupowałam i sprzedawałam. Kilka razy, nie wstawiam tu codziennie ofert. Ale oczywiście oferta jest jaka jest, sprawa oferującego, nie każdy musi się na nią godzić.  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6694014 Napisano: 01.04.2020 12:06:08 w Wkurza mnie...
FBgabriela1 napisał(a):

Hej, ostatnio 1 raz wpisałam się na grupie, że poszukuję paragonu. . Dostalam 3 wiadomości, że sprzedane będą za taka cenę jak kupione artykuly...  emotka
Powiedzcie czy tak zawsze było, czy obecna sytuacja robi z ludzi hieny ?? Przecież te produkty zostają w domach.. A grupa chyba ma sobie pomagać, A nie żerowac na kimś.jesli jestem zbyt naiwna, to mnie po prostu oswieccie!  emotka   

mniej osób chodzi do sklepów, pewnie wliczają sobie "ryzyko" - prawo podaży i popytu - za miesiąc pewnie będą ceny 50% wyższe niż wartości paragonu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6693870 Napisano: 31.03.2020 21:09:55 w WC - rozmowy o wszystkim
bruce napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Szukam rękawiczek jednorazowych nitrylowych do przychodni w rozmiarze S i XL i oczywiście w rozsądnej cenie.
Może ktoś z Was ostatnio zamawiał i może mi polecić sklep internetowy. Szukam i wszędzie są niedostępne. 

Nie kupowałam, ale przeglądam teraz Allegro, bo chciałabym coś Ci podsunąć i ceny są tam naprawdę powalające.  emotka

Wiecie co, to się nadaje na wątek "wkurza mnie" (delikatnie rzecz ujmując) - zaraza, epidemia, ludzie umierają i to znacznie więcej niż nam to mówią w internetach i tv, a ludzie robią sobie biznesy na maseczkach, rękawiczkach, płynach. Ludzie w mojej dzielnicy szyją na domowych maszynach maseczki dla naszego szpitala, zrzutka dziś była na materiał (900 pln zebrane w godzinę chyba), gumki każdy z zapasów domowych wygrzebuje żeby tym dziewczynom zanieść, a tu nie będę się wyrażać kto robi sobie teraz przebitki z kosmosu na takich artykułach związanych z bezpieczeństwem. No jest to cholernie nieetyczne, ludzie chcą sobie ŻYCIE zabezpieczyć, w międzyczasie praca i przyszłość niepewna, ba, w szpitalach brakuje takich artykułów, a tu takie rzeczy... znów pewnie ktoś mi napisze uprzejmie, żeby nie oceniać, bo pewnie ci z allegro też mają rodziny i też napewno troszczą się o ich przetrwanie, ale kurde, naprawdę, przegięcie i to maksymalne. Z jednej strony obcy ludzie zwołują się i robią sobie zakupy, wywieszają na klatkach ogłoszenia, psy wyprowadzają, gumki z kiecek wyciągają, a z drugiej wywindowane ceny. Dramat, po prostu dramat.  Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6693743 Napisano: 31.03.2020 15:56:43 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

Obecna sytuacja zaczyna zataczać coraz szersze kręgi i powoli wymykać się spod jakiejkolwiek kontroli.  emotka  Wiem: "nie ma się co dziwić, ludzie to ludzie i nic im nie zrobisz", ale...  emotka  z jednej strony tabuny wychodzą na "wiosenne spacery", z drugiej znajome, wracające z zagranicy, skarżą się, że w blokach powitały je ostrzeżenia z poważnymi groźbami, wypisane na kartkach i pozawieszane na drzwiach oraz wycieraczkach...  emotka  Jak tak dalej pójdzie, pozabijamy się nawzajem.   emotka

biorąc pod uwagę stłoczenie w mieszkaniach/domach (w porównaniu do "standardowej sytuacji" - wszyscy "na kupie"), rodzice - tu praca zdalna, plus dziecko co chwilę "mamo?!", plus nauczanie dzieci, nie można za bardzo iść się wyspacerować, wybiegać, w spokoju popracować, to rosnąca frustracja i istna mieszanka wybuchowa... (sama słyszę, że zaczęłam głośniej mówić) emotka za miesiąc to dopiero ludzie będą chodzili z mordem w oczach... emotka Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6693329 Napisano: 29.03.2020 21:33:18 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

superloser napisał(a):

Na zwyczajne choroby nadal ludzie umieraja, ale o nich nikt nie wspomina...
dzieci chore do USA nie poleca; rak, cukrzyca & nadcisnienie rusza ostro, bo szpitale tylko wirusem “żyja” a we Włoszech ludzie “ruszaja” na Sklepy, bo kasy nie maja na jedzenie.

jaka jest roznica miedzy uświadamianiem a sianiem paniki???


 

chorowanie społeczeństwa na nadciśnienie i cukrzycę, rak, wylewy, zawały serca itp to kompletnie inna sprawa, niezwiązana specjalnie z obecną sytuacją

Teraz chyba nie jest problemem to, że ktoś umiera z powodu nadciśnienia, tylko że umiera w męczarniach dusząc się, niestety zwiększone ryzyko gdy są osoby z chorobami. 

powiazane ... bo nie bedzie personelu medycznego, by operowac/ratowac ani miejsca w szpitalu dla kogos z wylewem...


z tego co mi wiadomo, to przynajmniej teoretycznie chorzy z wirusem mieli być w innych szpitalach/na innych oddziałach (?).
Wszystko się sprowadza do jednego, poczucia, że "mnie to nie dotyczy/nie ma problemu, wracajmy zaraz wszyscy do PKSu, metra, do szkół i biur, i szturmem do Biedry, przecież nic się nie dzieje i jak nie wrócimy to będzie kryzys gospodarczy".  To tak jak Pediatra moich Dzieci złapała wirusa od kogoś kto po powrocie z zagranicy przybiegł ochoczo na wizytę, "bo przecież on się dobrze czuje"... i już parę (paręnaście) osób przez kilka tygodni wyłączonych z wykonywania zawodu, i oby tylko na tym się skończyło.  Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6693305 Napisano: 29.03.2020 19:20:46 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):


Na zwyczajne choroby nadal ludzie umieraja, ale o nich nikt nie wspomina...
dzieci chore do USA nie poleca; rak, cukrzyca & nadcisnienie rusza ostro, bo szpitale tylko wirusem “żyja” a we Włoszech ludzie “ruszaja” na Sklepy, bo kasy nie maja na jedzenie.

jaka jest roznica miedzy uświadamianiem a sianiem paniki???


 

chorowanie społeczeństwa na nadciśnienie i cukrzycę, rak, wylewy, zawały serca itp to kompletnie inna sprawa, niezwiązana specjalnie z obecną sytuacją

Teraz chyba nie jest problemem to, że ktoś umiera z powodu nadciśnienia, tylko że umiera w męczarniach dusząc się, niestety zwiększone ryzyko gdy są osoby z chorobami. Nie wiem gdzie Wy tu widzicie panikę - w tym, że nie można sobie latać w te i wewte? Chore dzieci - tak, tu jest mocno przykro, ale jakim odsetkiem podróżujących są te biedne chore dzieci? Jeden promil, czy mniej? Zawsze, w każdym kryzysie, czy to gospodarczym czy konflikcie zbrojnym, najmocniej i najdotkliwiej obrywają najsłabsi. A np zamknięcie granic bardziej chyba jednak ma na celu ograniczenie przenoszenia tego wirusa przez turystów lub "turystów". Rozganianie młodych z parków i siedzenie w domu też ma na celu zatrzymanie rozprzestrzeniania wirusa, nie wiem gdzie tu panika? Chodził gdzieś po internecie film jak rozprzestrzenia się wirus, polecam... I tak osobiście uważam, że u nas jest więcej zachorowań niż nam to portale pokazują.

Może chociaż raz fajnie by było zobaczyć jak Polak jest mądry przed szkodą i uczy się na błędzie, wreszcie na cudzym.  Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6693290 Napisano: 29.03.2020 17:54:36 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

FBilona napisał(a):

Wkurza mnie, że moja przyszła synową jest w takiej totalnej, nakręconej, bezmyślnej panice, która karmi mojego syna. Dalej łańcuszek leci..... A ja cały czas myślę, kojarzę, czytam, słucham głosu innego niż jeden kierunek i wiem, że wstrzemięźliwość w sprawie świńskiej grypy była słuszna. Polacy dopiero co zaznali trochę dobrobytu i znów katastrofa. Zaznaczam że Marry jest Chinka i z taką panika można oczekiwać recesji tego kraju. Albo przykrywają corona już istniejącą Obudźmy się i przestańmy panikować bo tym naciskamy na otoczenie, rząd i sami sobie zgotujemy los kryzysu. 

Kryzys juz jest.
3 miesiace temu nikt by nie pomyslał, ze swiat bedzie zamkniety we wlasnych domach pod nadzorem, jak za stanu wojennego.
Chiny zresetowały swiat, WHO NIC nie zrobiło  emotka
Na czym ta panika polega? Bo w styczniu nikt nie panikował. W lutym tez “luzik”.
Dziś juz po ptakach - bo rzady nie zareagowały na czas, i tylko Chiny prosperuja, produkuja, wykupuja akcje firm...

Dokładnie tak, służba zdrowia, system emerytalny, już dawno w kryzysie, system zatrudnienia też - od wielu lat umowy śmieciowe, itp., to chyba nie jest znak dobrobytu.  Jakbyśmy mieli kraj miodem płynący, to byle wirusek nie powodowałby że w szpitalu brakowałoby kadry, bo wszyscy byliby chorzy... nie spowodowałby kryzysu w gospodarce. 

a te masowe zgony w Italii i Hiszpanii (po kilkaset osób dziennie) to też nakręcanie paniki i tak sobie ludzie umierają na "zwyczajne" choroby i to tylko bezmyślna panika?   Wyświetl w wątku >>