Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika magdalena-chili

magdalena-chili

#6708126 Napisano: 08.06.2020 15:21:52 w Informują
Informują z Konkurs "Pudliszki 100 na 100" Lidl

Rodzaj powiadomienia: SMS
Dodatkowe informacje:
roboty kuchenne emotka Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6707082 Napisano: 02.06.2020 21:32:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

onazielona86 napisał(a):

assal napisał(a):

Kraków gra. Możliwe, ze dobrze myślę, kto ma główną  emotka  
Tutaj już prawie nikt się do nagród nie przyznaje  emotka  Kilka konkursów rozwiązanych, pełno osób stąd w wynikach, a na forum cisza  emotka
Jakby świat grających zamknął się na zniżkach z piwa za 10 zł  emotka  

Dokładnie tak najwiecej o wygranych dowiadujesz się z zakładki "sprzedam /zamienię" 

albo Dzisiaj dotarła nagroda.... emotka

albo "Informują..." emotka Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6705982 Napisano: 28.05.2020 20:47:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kiedystobylo napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

kiedystobylo napisał(a):


jeśli pytasz o BREF w biedronce to proszę: 
"1.3.2. udzielić odpowiedzi na następujące pytanie konkursowe: ,,Jak dbasz o czystość wswojej łazience?” (dalej: Odpowiedź), przy czym Odpowiedź nie może być dłuższa niż 160 znaków, włącznie ze spacjami;

Tyle znalazłam, nie widzę w tym podpunkcie informacji o polskich znakach. Myślałam, że to oczywiste, że z nich korzystamy. Dziękuję za odpowiedzi emotka

no właśnie nie do końca, bo 1 polski znak "zabiera dużo znaków" - 160 znaków bez polskich znaków jest faktycznie 160 znaków, ale 160 "wordowych" znaków z uwzględnieniem polskich znaków, to jest duuużo więcej jak na sms (i wtedy tylko część Twojej wypowiedzi mieści się w 1 smsie, który dostaje/czyta agencja) Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6705978 Napisano: 28.05.2020 20:35:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kiedystobylo napisał(a):

pawelkoo napisał(a):

kiedystobylo napisał(a):

Mam poważną rozkminę: na 3 dopracowane zgłoszenia do Bref - nic. A nagród było sporo. To też moje początki w konkursach promocyjnych (na razie tylko blogi i FB). Jeszcze w promocyjnych nic nie wygrałam. Co mogę robić źle? emotka  Uzywacie polskich znaków? W regulaminach nie widziałam zapisów, ale może to jakaś niepisana zasada? 

Nie używamy polskich znaków, najczęściej jest taki zapis w regulaminie. Liczy się po prostu to czy akurat dany tekst spodoba się jury. Tutaj akurat zgłoszeń do konkursu było bardzo dużo dlatego, że numer paragonu nie był wymagany przy zgłoszeniu emotka
Trzeba po prostu próbować i grać dalej, aż w końcu i do nas uśmiechnie się los emotka

Dziękuję za odpowiedź! Zatem użycie polskich znaków może zdyskwalifikować tekst? Jak dotąd zawsze używałam... W Brefie szukałam zapisu i... Nie znalazłam. emotka

jeśli pytasz o BREF w biedronce to proszę: 
"1.3.2. udzielić odpowiedzi na następujące pytanie konkursowe: ,,Jak dbasz o czystość wswojej łazience?” (dalej: Odpowiedź), przy czym Odpowiedź nie może być dłuższa niż 160 znaków, włącznie ze spacjami; Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6705275 Napisano: 26.05.2020 07:23:15 w Wkurza mnie...
agicho napisał(a):

Dziś mija miesiąc od pożegnania Najważniejszej osoby.zamiast z bukietem kwiatów i wspólnych chwil,pozostała wizyta na cmenatrzu i nieopisana tęsknota. emotka

bardzo współczuję... emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6704814 Napisano: 23.05.2020 14:34:52 w Kupię...
kupię pilnie bony/vouchery do Allegro emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6704298 Napisano: 21.05.2020 09:35:25 w SZUKAM....
antylopia napisał(a):

edi999a napisał(a):

Szukam taniej apteki internetowej. Macie sprawdzone miejsca?


aptekagemini , a-manada

Apteka-melissa Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6703334 Napisano: 16.05.2020 07:48:54 w dzis mam urodzinki
bruce napisał(a):

Pół wieku... Szmat czasu. I żeby choć mi rozumu przybyło, ale nie...  emotka  Zapraszam, Kochani, na mój wirtualny torcik i życzę, abyśmy jak najwięcej takich tortów codziennie zgarniali. emotka


spełnienia marzeń!!! emotka  emotka   emotka   emotka Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6703067 Napisano: 14.05.2020 21:19:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
dwaburekoty napisał(a):

Wczoraj mój mąż zadowolony wraca z zakupów, kładzie 15 paragonów na stół i mówi "wykorzystałem moment, że nikogo nie było w sklepie, loteria jest, graj". Patrząc na jego entuzjazm, już wiem, że nic nie wygram, więc od razu się tu wpiszę....
edit: paragonów Kinder

taki Mąż to lepsza "Wygrana" niż z trofea niejednej loterii! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6702179 Napisano: 10.05.2020 21:07:01 w Kupię...
kupię bon(y) do Decathlon (100 - 200pln)  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6701893 Napisano: 08.05.2020 15:25:55 w Wkurza mnie...
norweska20 napisał(a):

mama-l-k-m napisał(a):

Wkurzają mnie ostatnio sprzedawcy na allegro  emotka
Kupiłam lakierobejce do drzewa ponad tydzień temu - dziś odbieram z paczkomatu olej do drzewa - nikt nie odbiera a potrzebuję na już. Nawet się cieszyłam, że już przyszła i dokończę malowanie bo dziś cudowna pogoda emotka
Tydzień temu zamawiałam taborety - wysłali mi mniejsze a zamawiałam większe.
Zamawiałam góralskie krzesła - to byle jak spakowali i przyjechały z uszkodzoną nogą.
Mało zamawiam a ostatnie 3 zakupy jakieś pechowe, kiedy człowiek nie chce się ruszać i chodzić po sklepach

To ja w podobnym klimacie. Długo zwlekałam z zakupem zmywarki do zabudowy-mając nadzieje że Bosch wyskoczy z jakimś konkursem ..i się nie doczekałam , a potrzebna była na juz do montowanych mebli. Zamówiłam przez internet w Euro rtv agd , wykorzystując promocje nocną. Doszła i stała zapakowana 2 tyg.bo stolarz przesunał termin montazu  .aż do wczoraj ...Otwiermy ją a tam 2 wgnioty : przód i bok, tak że uszczelka z dołu wyszła , a z lewego boku drzwi mają szparę że szok...Dzisiaj poszła reklamcja z tytułu rękojmi  i zobaczymy jak to się skończy...oby tylko nie wyskoczyli z tekstem , że smai sobie to zrobilismy 

Trzeba sprawdzać, ja ostatnio tv kupowałam. Od razu otworzyliśmy karton, a tam... wgięta matryca. Złapałam jeszcze kuriera zanim zdążył do auta wsiąść.  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6701204 Napisano: 05.05.2020 21:08:34 w SZUKAM....
chochliczka napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

chochliczka napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

chochliczka napisał(a):

czy działą Wam strona prymatu? nie mozna wpisac daty do zgłoszenia ;/

przed chwilą działało... 

Madziu,a u mnie nie da sie najechac na ikonke z zadna datą echhh

Aniu, może pomoże szybki restart komputera? emotka może coś się przyblokowało...  emotka

przegladarke nawet zmienilam i nic ;/

kurczę, a może cookiesy wyczyścić?  Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6701200 Napisano: 05.05.2020 21:01:44 w SZUKAM....
chochliczka napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

chochliczka napisał(a):

czy działą Wam strona prymatu? nie mozna wpisac daty do zgłoszenia ;/

przed chwilą działało... 

Madziu,a u mnie nie da sie najechac na ikonke z zadna datą echhh

Aniu, może pomoże szybki restart komputera? emotka może coś się przyblokowało... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6701195 Napisano: 05.05.2020 20:51:31 w SZUKAM....
chochliczka napisał(a):

czy działą Wam strona prymatu? nie mozna wpisac daty do zgłoszenia ;/

przed chwilą działało...  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6700561 Napisano: 02.05.2020 18:25:02 w Kupię...
kupię kody Allegro emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6700501 Napisano: 02.05.2020 09:55:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nanajka81 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

rene napisał(a):

5 PUDEŁ Z ŻYWCA Z RANA SMAKUJE JAK NIESWIEZA SMIETANA emotka ....
Wąteczku czekam na Oficjalne Rozpoczecie MAJA emotka

ech, odnoszę wrażenie, że można było utrafić (a i tak "ochłap") w Żywcu przez pierwsze 2 dni, teraz jest jakaś masakra, nawet tych mizernych 10pln. 

srednio, przez pierwsze dwa dni na 10 kodow dwie zniżki. rok temu przez te pierwsze dwa dni miałam 2*30 i 3*10 na jakieś 15 kodów

ja identycznie, 2x10pln na 10 kodów Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6700496 Napisano: 02.05.2020 08:53:54 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
rene napisał(a):

5 PUDEŁ Z ŻYWCA Z RANA SMAKUJE JAK NIESWIEZA SMIETANA emotka ....
Wąteczku czekam na Oficjalne Rozpoczecie MAJA emotka

ech, odnoszę wrażenie, że można było utrafić (a i tak "ochłap") w Żywcu przez pierwsze 2 dni, teraz jest jakaś masakra, nawet tych mizernych 10pln.  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6700356 Napisano: 01.05.2020 11:15:29 w Wkurza mnie...
ananaska napisał(a):

Wkurza mnie, że się starzeję emotka i to codziennie!!! wrrrrr

pomyśl sobie, że z dnia na dzień - jak wino - stajesz się coraz lepsza! emotka  

Mnie wkurza to, że łażą po świecie takie przypadki, które w nocy odkręcają w autach koła, rysują karoserię... sąsiadowi dziś tak zrobili (ostatnio w okolicy to już któryś przypadek), więc sąsiad zamiast "miło w mieszkaniu" spędzać majówkę, to stoi teraz z policją i napewno ma sporego nerwa. Ja mam nerwa (mimo iż nie jest to mój ulubiony sąsiad), to jakiego ma on? A takie łajzy chodzą sobie spokojnie po świecie...   nosz *%&#%(^*#....  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6699218 Napisano: 26.04.2020 13:27:13 w SZUKAM....
chochliczka napisał(a):

w jakim sklepie mozna kupic produkt na konkurs Wawel? nie moge u siebie znalezc ;/

poza ww wymienionymi, jeszcze Leclerc, Stokrotka Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6699119 Napisano: 25.04.2020 16:07:06 w Kupię...
czy ktoś ma może na sprzedaż telewizor 50-60 cali? emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0