Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika magdalena-chili

magdalena-chili

#6715009 Napisano: 10.07.2020 07:26:47 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

kermit napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

superloser napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Sks900, nie zglosilam.Spedzilabym 3 godziny na policji skladajac zeznania,a na koncu i tak by mi powiedzieli,ze nic nie moga zrobic-,trzeba bylo byc bardziej ostroznym.

Powinnas to chociaz do banku zglosic. Wiesz, ze ta kasa przeciez fizycznie do kieszeni złodzieja nie wskoczyła. A bank slabo zabezpieczył emotka

no tutaj akurat niekoniecznie z tym "A bank slabo zabezpieczył emotka "... jak oddam komuś login i hasło do bankowości internetowej to bank odpowiedzialności nie ponosi, odpowiedzialność jest po mojej stronie. Tutaj jest analogicznie.  

Dokładnie, transakcja została potwierdzona zupełnie dobrowolnie. 

Tylko usługa ma wielka wade, bo nie ma przypisanej kwoty do kodu. Wiec zglaszanie takich błędow ma sens. Wygenerowany kod powinien mieć limit wypłaty a nie “czyszczenie konta”.

Dobrowolnosc nie ma tu NIC wspolnego z faktem, ze usuługa nie ma zabezpieczen a natura ludzak “klika bezmyslnie” zatwierdzajac wyplaty, kasasujac foldery ze zdjeciami albo subskrybuje platne update. 

ależ oczywiście, że usługa ma swoje limity!  Ale to każdy z nas musi sam sobie tę kwotę ustawić w ustawieniach w bankowości internetowej, identycznie jak w przelewch internetowych, czy płatnościach kartą. Tak samo można powiedzieć, że konto internetowe też nie jest bezpieczne. Właśnie jak napisałaś - ludzka natura i "klika bezmyślnie" - tu człowiek bywa zawodny, bo pośpiech, bo nieuwaga.  Jak jestem nieuważna, to blokuję słabą funkcjonalność i mam spokój. 
Nikt nie pisze, że nie warto zgłaszać. Warto. Ale TRZEBA być uważnym, jeśli chodzi o własne pieniądze. Bo wyłudzaczy jest coraz więcej.  Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6714837 Napisano: 09.07.2020 14:36:02 w Wkurza mnie...
bluszczowelove napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

(...)

No bo chodzi o to,że ja się nawet w domu nie przyznałam,że zostałam okradziona i gdybym musiała brać np. urlop w pracy w celu dajmy na to pójścia na rozprawę, to kiepsko.A skąd policja będzie wiedzieć właściwie,że mnie faktycznie okradli.Przecież mogłabym być np. jakaś wredna, pożyczyć komuś dobrowolnie tę kasę- np. jakiejś znajomej czy znajomemu z Dębna, a potem się z tym kimś pokłócić i uparcie twierdzić, że to była kradzież?Oni tak po prostu mi uwierzą,że doszło do przestępstwa?

Cudaczku bez obrazy ale Ty tak na serioo??? Boisz się przyznać do kradzieży i czujesz wyrzuty sumienia przed rodziną??? nosz kurde tak się zachowują małe dzieci. Czemu policja ma Ci nie uwierzyć? może ten ktoś nie tylko Ciebie okradł i się zgłosili jeszcze inni. W pracy z tego co wiem - to masz wolne jak dostajesz oficjalne zawiadomienie, ze masz się wstawić na komende. 2800 zł to bardzo dużo kasy, Ty ankiety za psi.... wypełniasz a taką kasę darujesz? Walcz o swoje! Trzymam kciuki żebyś odzyskała kasę i dała popalić złodziejowi emotka   emotka

Toż to nawet Policja ostrzega przed takim sposobem wyłudzania środków https://policja.pl/pol/aktualnosci/185146,Oszustwa-na-BLIK-Przestepcy-podaja-sie-za-znajomych.html Wystarczy wrzucić hasło "wyłudzanie na BLIK" i będzie pełno wyników wyszukiwania. Niektóre banki nawet na stronach logowania mają komunikaty dotyczące tego procederu. To jak "wyłudzanie na wnuczka" - bardzo znane formy działania. Więc myślę, że Policja wie jak taką sytuację wyjaśniać, rejestrować, być może już nawet mają Twojego wyłudzacza gdzieś namierzonego, bo pewnie nie byłaś jedyna. Może uda się coś odzyskać? 
A Rodzinie chyba nie trzeba mówić w szczegółach, jeśli się nie chce.  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6714820 Napisano: 09.07.2020 13:46:08 w SZUKAM....
 czy na Forum jest może ktoś z Białegostoku? uprzejmie prosiłabym o kontakt na PW... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6714759 Napisano: 09.07.2020 09:39:19 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Sks900, nie zglosilam.Spedzilabym 3 godziny na policji skladajac zeznania,a na koncu i tak by mi powiedzieli,ze nic nie moga zrobic-,trzeba bylo byc bardziej ostroznym.

Powinnas to chociaz do banku zglosic. Wiesz, ze ta kasa przeciez fizycznie do kieszeni złodzieja nie wskoczyła. A bank slabo zabezpieczył emotka

no tutaj akurat niekoniecznie z tym "A bank slabo zabezpieczył emotka "... jak oddam komuś login i hasło do bankowości internetowej to bank odpowiedzialności nie ponosi, odpowiedzialność jest po mojej stronie. Tutaj jest analogicznie.   Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6714627 Napisano: 08.07.2020 15:16:37 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

emotka Kiedy idziesz na zakupy i ukradną ci portfel... już kij tą kasę, raptem 50 zł tam było, karta i dowód i prawko trzymane w saszetce, ale cholera... tam było chyba z 6 czy 7 paragonów na konkursy.... emotka  

emotka rozumiem Cię, bo też mnie tak kilka lat temu okradziono emotka
A mnie wkurzył dziś list z prokuratury, złodzieje mają się dobrze emotka Sprawa w sądzie wygrana a oszust na wolności roztrwania moje pieniądze emotka

Czyli chyba w naszym kraju lepiej był złodziejem niż uczciwym obywatelem emotka  
tyle z tego wszystkiego dobrze, że wszystkie dokumenty noszę gdzie indziej emotka więc dużej straty nie było... a zakupy konkursowe albo powtórzyć albo dopuścić sobie, emotka

niestety, tak to wygląda, w korporacjach wcale nie lepiej.... cwaniaczki sobie wykorzystują sytuacje, wykorzystują koneksje, odbywa się to samo co Ci się Pioge7 dziś przydarzyło, tylko w białych rękawiczkach. Uczciwi/jelenie (w sumie to wychodzi na to samo?) robią swoje w pośpiechu i pod naciskiem, siedzą w weekendy i urlopy, a jedna osóbka co roku zbiera i tak nędzny budżet podwyżkowy. To tak przy okazji w temacie tego wątku. Myślicie, że karma powraca?  Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

magdalena-chili

#6714534 Napisano: 08.07.2020 09:52:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cleo25 napisał(a):

FBewa36 napisał(a):


Wszystko szło dobrze do pewnego czasu informowali na bieżąco i nagle koniec

Myślę, że nadal informują na bieżąco. Tylko do 31.06 było 5 nagród dziennych, a od 01.07 jest tylko 1 nagroda. Stąd mniej osób wygrywa i mniej osób się chwali emotka

a do tych powyższych powodów + może jednak jest ograniczenie na maila (tudzież na gospodarstwo) Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6714179 Napisano: 06.07.2020 08:26:29 w Czy informują/ informowali?
edith napisał(a):

Benecol z Aucham i C4 już cały  poinformowany? Wiem , że nie każdy sie wpisuje ale i tak malo wpisów  emotka

myślę, że wszystko już z tego konkursu poszło. Tam tych nagród było nie za wiele, po jednej głównej i po 20 bonów.  Wyświetl w wątku >>
1 edith 0

magdalena-chili

#6714135 Napisano: 05.07.2020 19:38:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

rene napisał(a):

Czy miał ktoś szczescie wygrać w Discreet dwa razy na tego samego maila? emotka

Kilka razy już było zapytanie odnośnie tego. Nikt nie odpowiedział. Nie ma limitu na osobę, ale nikt nie potwierdził. 

ja pytałam organizatora, zachęca żeby grać dalej... emotka , ale mimo iż (wg mnie) nie schodziłam z "wygranego" poziomu/sposobu, to nie mogę ustrzelić drugi raz...   Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6714122 Napisano: 05.07.2020 17:25:55 w Kupię...
czy ktoś ma na sprzedaż dmuchane pufy (ale dla dorosłych, musi mieć udźwig emotka ) ? Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6713870 Napisano: 03.07.2020 15:24:58 w Informują
Informują z Konkurs "Benecol - dbam o zdrowie!" Carrefour
+ Benecol Auchan też informują emotka  
Rodzaj powiadomienia: MAIL
Dodatkowe informacje: Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6713743 Napisano: 03.07.2020 07:59:12 w Kupię...
czy ktoś sprzedaje rower?  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6713682 Napisano: 02.07.2020 19:04:49 w SZUKAM....
mariolakal napisał(a):

Szukam konursu/loterii Twój Market, który obił mi się gdzieś o oczy, a wyszukiwarka nie pomaga...  emotka

https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-podejdz-lagodnie.html#com_130318 ? emotka   Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6713463 Napisano: 01.07.2020 21:36:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBmarta22 napisał(a):

estrelitta napisał(a):

gosia16 napisał(a):

Przed przyjazdem kuriera z głośnikiem z albo słuchawkami z Discreet przychodzi jakieś powiadomienie lub mail? Nie będzie mnie w przyszłym tygodniu i wolała bym przekierować przesyłkę do jakiegoś punktu odbioru .

Przychodzi SMS od kuriera 

Ja miałam smsy od DHL w momencie nadania (z pinem do odbioru). Próbowałam dziś przekierować paczki do swojego stałego punktu (żabka) ale jedyną opcją była "baza" firmy kurierskiej,  przez nieszczęsne dokumenty zwrotne. 

a wysyłałaś już dane adresowe w odpowiedzi na maila z gratulacjami? 
dzień wcześniej (popołudniem) wysyłają informacje o kurierze dhl, napisałabym szybko do organizatora o wyjeździe i zapytała czy można przekierować przesyłkę, może na kogoś z rodziny, jakiś inny adres?  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6713460 Napisano: 01.07.2020 21:22:01 w Czy informują/ informowali?
misiamarysia napisał(a):

alan84 napisał(a):

adriannaa napisał(a):

alan84 napisał(a):

Nadal cisza z benecolem czy bokiem przeszło

Po tym jak popieprzyli wyniki BIC C4 to bym się nie zdziwiła jakby zapomnieli rozwiązać ten konkurs

a co popie...czyli?

Poinformowali mnie i dwie inne osoby z forum o których wiem o wygranej, a nie graliśmy w tym konkursie. Odpisali po interwencji, że zaszła pomyłka i że nagrody oczywiście  nie będzie, ale bez magicznego słowa PRZEPRASZAMY. I tam mnie te nagrody nie interesowały, dlatego nie grałam, no ale ...

czyli pewnie gaszenie pożaru i benecole czekają na swój czas...  Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6713271 Napisano: 01.07.2020 10:10:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

jokan napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

jokan napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

pomóżcie co robię nie tak dodaje zdjęcie na konkurs Colgate można 12 Mb plik jpg moje zdjęcie na 1,2 Mb a pisze że plik za duży bu

a na który konkurs?

https://colgatemax.pl/

a spróbuj z innej przeglądarki?

nie pomogło dalej ten sam komunikat

ostatnio miałam podobną sytuację, pomogło dodatkowe zmniejszenie rozmiaru zdjęcia - czasem na stronie w formularzu piszą szumnie "8MB", a dodać można duuuużo mniejsze. Spróbuj może jeszcze zmniejszyć, np do nieco mniej niż 1MB.  Wyświetl w wątku >>
1 agakaz2 0

magdalena-chili

#6712613 Napisano: 29.06.2020 10:31:33 w Czy informują/ informowali?
pikawka napisał(a):

Everydayme na jakim dniu skończylo?  emotka

w piątek 26.06 informowali conajmniej o 24.06 i 25.06 Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

magdalena-chili

#6711710 Napisano: 24.06.2020 13:37:41 w Wkurza mnie...
antylopia napisał(a):

pikawka napisał(a):

gosiak351 napisał(a):

chciałam zagrać o suszarkę bo mi się zepsuła, mam w okolicy 2 Lewiatany i nie było Loreala, ech

U mnie to samo  emotka

w dekikatesach centrum też nie ma

już nie powiem jak jest w groszku (w wielkim mieście ) - jak weszłam do sklepu, to w jednej chwili cofnęłam się w czasie o wieeeele lat Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6710987 Napisano: 21.06.2020 08:12:26 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Ktos sie podszyl pod mojego znajomego, ja sie spieszylam, bo akurat mama mnke zawolala i nieopatrznie kliknelam.Znam adres bankomatu, z ktorego zostala pobrana kasa, ale znajac zycie tam pewnie nie ma monitoringu.

każdy bankomat ma "wszytą", wbudowaną kamerę Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6709319 Napisano: 13.06.2020 20:59:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
domika napisał(a):

Mam pytanie odnośnie formularza dla laureatów z konkursu Heinz. Jest tam miejsce na imię nazwisko, mail i skan paragonu a gdzie na adres ? emotka

a nie podawało się adresu przy zgłoszeniu do konkursu? ja nie wnikałam w brak adresu, bo bony decathlon (nagrody III stopnia) pewnie będą wysyłać na maila  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6708479 Napisano: 09.06.2020 18:53:21 w PODZIĘKOWANIA
chochliczka,
dziękuję Chochliczko za zakup paragonów, na dodatek przyniosły szczęście wczoraj w Pudliszkach, a dziś w Heinz emotka Wyświetl w wątku >>