Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika magdalena-chili

magdalena-chili

#6726272 Napisano: 02.09.2020 11:11:49 w Informują
SOMERSBY
Rodzaj powiadomienia: MAIL
Dodatkowe informacje:
Bomberki też poszły Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6726168 Napisano: 01.09.2020 22:19:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

Z Odido, E , nikt nie ma odwagi się wpisać? Żal.pl...

w sumie 15 nagród na cały konkurs (no szał normalnie), Ktoś napisał w "Informują" i pozostało raptem 14 (albo i mniej, bo może więcej x zgarnęła ta Osoba). Może nieforumowi, może (jeszcze) nieświadomi, a może nieśmiali emotka (ja jestem nieśmiała, ale przyznaję się bez bicia, tu też nie wygrałam emotka emotka )   Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6725968 Napisano: 01.09.2020 08:57:09 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
superloser napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

mariolakal napisał(a):

superloser napisał(a):

mariolakal napisał(a):

superloser napisał(a):

Czy w Netto jest cos tanszego z Lavanzzzzzzza niz 19,99zl?

U mnie jest za 16,99 /puszka/

To Espresso czarne?


kawa w ziarnach, 250g, z tego co pamiętam coś około 17 PLN

Dzieki emotka  ale to 17 zeta do szansy na kubek (25zl  emotka )
neeeeeeee

wiem... emotka wysłałam Męża wczoraj po tę kawę, ale tylko jedną (normalnie kupuję w palarniach) i 17 zeta poszło, nawet kubek nie wpadł emotka ale nie będę pluć sobie w brodę że nie próbowałam emotka   Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6725961 Napisano: 01.09.2020 08:37:57 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
mariolakal napisał(a):

superloser napisał(a):

mariolakal napisał(a):

superloser napisał(a):

Czy w Netto jest cos tanszego z Lavanzzzzzzza niz 19,99zl?

U mnie jest za 16,99 /puszka/

To Espresso czarne?


kawa w ziarnach, 250g, z tego co pamiętam coś około 17 PLN Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6725679 Napisano: 31.08.2020 10:10:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
faworek napisał(a):

Czy dostał ktoś samą suszarkę i kosmetyki  z konkursu Elseve? Czy dopiero porozsyłali główne? 

a już rozsyłają? do mnie nie dotarła ani suszarka, ani kosmetyki, nawet nie mam info od kuriera Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6725377 Napisano: 28.08.2020 21:01:17 w Wkurza mnie...
anialistopad napisał(a):

Jak wyłączyć poprawianie wyrazów w telefonie, bo mi cuda czasami wychodzą. Zamiast dziękuję wpisuje mi dziwki np... 

dobre emotka  
jak jesteś w pisaniu wiadomości, to tam gdzie są emotki, powinien być symbol małej klawiaturki, albo ustawień - i tam wyłączasz słownik - to jedna z pierwszych rzeczy, które robię przy ustawianiu nowego telefonu, nie znoszę tego podstawiania   Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6724896 Napisano: 26.08.2020 20:59:03 w WC - rozmowy o wszystkim
fiona25 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

pikawka napisał(a):

kiedystobylo napisał(a):

.... Macie kochani jakieś rady, żeby się nie zniechęcać? Czy ktoś miał podobną sytuację z promocyjnymi na początku swojej ,,kariery"? emotka .. Jak czytam o waszych wygranych to podziwiam... I myślę: co ze mną nie tak? 


Pilnujesz by zmieścić się ze wszystkim w 160 i bez polskich znaków?  

Kilka miesięcy to bardzo krótko. Musisz zbadać rynek i rozeznać się, która agencja co lubi. Pracuje się na to latami. Ja np kompletnie nie rozumiem Los Mejores.
Druga kwestia to szczęście.
W konkursach, które wymieniłaś, pewnie 3/4 z nas odniosło też porażki. Wymieniłaś zaledwie kilka. Myślę, że 90 procent z nas więcej przegrywa niż wygrywa.

Dokładnie tak, gdybyś popytała wśród konkursowych "wyjadaczy" to pewnie spora ich grupa może sie pochwalić nawet większą ilością  porażek.Ja jakąś mistrzynią nie jestem, ale miałam takie chwile w swoim życiu konkursowym,że prawie co konkurs to nagroda,raz większa,raz mniejsza ,ale była.A potem nagle wielkie NIC , loterie,fotki,teksty - nic. Ja również nie gram hurtowo - jedno,dwa zgłoszenia w konkursie czy loterii to wszystko. W lipcu sprzątając paragony znalazłam jeden, na którym były jeszcze nie zgłoszone płatki Nestle - usiadłam,wbiłam - trafiłam słuchawki Minionkowe .Koleżanka zgłosiła 50 paragonów,zeby je wygrać - nie udało się. Tak więc, nie przejmuj się jakoś bardzo porażkami i nie poddawaj się. Trochę szczęścia i będzie sukces. Tego Ci życzę  emotka  A czy na agencję można mieć sposób? Ja nie mam - kiedy nawet udało mi się u kogoś wygrać w kreatywnym, to rzadko kiedy udaje mi się sukces powielić  emotka  Smolar nadal jest dla mnie zagadką - moze kiedyś ją rozwikłam?  emotka

ja mniej więcej od roku - czyli też raczej krótki staż... i nie jestem hurtownikiem, bo to raczej przyjemność i gimnastyka dla umysłu. Na początku nic, potem coś powpadało - znaczy się rozwinęłam się trochę. I teraz najlepsze. Na przestrzeni 1,5 miesiąca: 3 fajniejsze ("główne") wygrane. Już się poczułam że może wiatr w żagle złapałam, że może już wiem o co chodzi... m już mi w głowie zaszumiało... i co? i kubeł zimnej wody na głowę emotka - 55 nagród bic hebe - ani jednej, a dziś teraz to nieszczęsne ODIDO? 150 nagród? (pomyślałam, że może chociaż jedną wyszarpię... I znów nic. Pierwsza myśl "ha! nie tylko Smolar ma czarną listę!". Ale pewna Sympatyczna Forumowiczka (pozdrawiam!) uświadomiła mi parę dni temu podając swój tekst (a ja cenzuraka się zmóżdzałam filmowo...), że może zwyczajnie tym razem nie utrafiłam w "nastrój" konkursu (bic hebe). W odido pewnie też nie trafiłam w oczekiwania agencji/Klienta.
Trzeba też zdać sobie sprawę, że w konkursach i loteriach bierze udział strasznie dużo osób.  Ostatnio przypadkiem znalazłam na olx "sąsiada" z dzielnicy, ostry konkursowicz (widziałam po przedmiotach które sprzedawał). Raczej nie ma go na forum.
Kolejny powód: Niektórzy mają świetny dowcip i świetne pomysły i zgarniają co się da emotka  a czasem zwyczajnie trzeba utrafić w nastrój osoby po drugiej stronie, w klimat konkursu, w poczucie humoru osoby z firmy zlecającej konkurs (przecież oni chyba też są w komisjach?).  Tu jest jak z puzzlami, ileś (duuużo) elementów musi zagrać w tym samym momencie.... wychodzę z założenia, że czasem wygram gdy nagród jest 30, a mogę nie trafić gdy jest 150, trzeba się z tymi liczyć. Nie nastawiam się na nagrody czy konkurencję, tylko próbuję swoich sił. Jestem zwycięzcą, bo dzięki temu poprawiam swoje słownictwo, intelektualnie mam odskocznię od nudnawych spraw pracowych, nauczyłam się tworzyć filmiki, poprawiam kreatywność. Moja Siostra ostatnio osikana ze śmiechu jak Mąż robił mi zdjęcia. Same plusy. A jak przyjdzie przy okazji jakakolwiek nagroda to fajnie, ale fajne jest też wszystko po drodze... trzeba niestety wyluzować, żeby się do reszty nie sfrustrować emotka   Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6723595 Napisano: 21.08.2020 14:05:30 w Smolar
kermit napisał(a):

rare85 napisał(a):

darog napisał(a):



Inna sprawa kupowanie paragonu. Wiadomo liczy się kto pierwszy wyśle paragon z danym numerem. Różnie to bywa. czasami jest tak-że zapłaci się za paragon/ a będzie wykorzystany wcześniej przez sprzedającego. 

 

Na to nie mam słów. Zdaję sobie sprawę, że zawsze jest ryzyko, ale dla mnie to totalne przegięcie. W takim przypadku pozostaje nadzieja, że karma wraca..


Tylko czy ktoś faktycznie się spotkał z taką sytuacją na forum, tzn. kupił paragon i
nie dostał nagrody, bo niby sprzedawca też na niego wygrał?
Przecież byłaby z tego jakaś afera, a odkąd jestem na forum to takiej nie kojarzę. Inna sprawa, że jeśli Smolar dostałby taki sam skan od dwóch osób to też pewnie byłaby niezła jazda ...
Mam nadzieję, że jeśli ktoś faktycznie dał się tak zrobić w konia to podałby tu dane forumowicza oszusta dla ostrzeżenia innych.

a tak wogóle to chyba "zdublowane" numery paragonów się nie "liczą"? - regulaminy czasami to określają  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6723589 Napisano: 21.08.2020 13:59:38 w Smolar
zaczytana-pola napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

masza napisał(a):

no ale to już bezsens, a co odeśle sprzedający jak wygra:)

zdjęcie - przecież ma i zdjęcie i oryginalny paragon gdyby się upierali

ja jak kupuję , to placę za przesłanie mi oryginału

płacisz 4pln za wartość towaru z paragonu + dodatkowo ileś  PLN (nierzadko więcej) kosztów przesyłki pocztowej?  

Tak jest najlepiej. Kiedyś była jakaś akcja z paragonem, że na główną chcieli oryginał, a osoba, która miała ten oryginał w domu nie chciała go przesłać Laureatowi głównej, chociaż ten za zakupy zapłacił. 

ja wiem, że tak jest najlepiej, tylko ile osób tak robi... zwłaszcza że ostatnio być może to pandemia spowodowała, że głównie wystarczy wysłać mailem - wiadomo, inaczej jest jak wygrasz zestaw kosmetyków, a inaczej jak się wygra auto Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6723585 Napisano: 21.08.2020 13:52:53 w Smolar
masza napisał(a):


no ale to już bezsens, a co odeśle sprzedający jak wygra:)

zdjęcie - przecież ma i zdjęcie i oryginalny paragon gdyby się upierali

ja jak kupuję , to placę za przesłanie mi oryginału

płacisz 4pln za wartość towaru z paragonu + dodatkowo ileś  PLN (nierzadko więcej) kosztów przesyłki pocztowej?   Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6723583 Napisano: 21.08.2020 13:45:22 w Smolar
masza napisał(a):

rare85 napisał(a):

darog napisał(a):



Inna sprawa kupowanie paragonu. Wiadomo liczy się kto pierwszy wyśle paragon z danym numerem. Różnie to bywa. czasami jest tak-że zapłaci się za paragon/ a będzie wykorzystany wcześniej przez sprzedającego. 

 

Na to nie mam słów. Zdaję sobie sprawę, że zawsze jest ryzyko, ale dla mnie to totalne przegięcie. W takim przypadku pozostaje nadzieja, że karma wraca..

no ale to już bezsens, a co odeśle sprzedający jak wygra:)

zdjęcie - przecież ma i zdjęcie i oryginalny paragon gdyby się upierali Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6723465 Napisano: 21.08.2020 08:13:57 w Smolar
edzia21 napisał(a):

anaesth napisał(a):

Wygrałaś coś jeszcze później na ten sam numer?  


Mam zasadę, że po wygraniu "grubszej" nagrody nigdy już nie gram na ten numer w owej agencji, więc nie mam pojęcia jak potraktowali ten wygrany numer emotka  

Myślę, że to zależy od Agencji. Mi się udało (nieprzypadkowo piszę w ten sposób emotka )  główną w jednym konkursie Agencji F w czerwcu, a w lipcu wpadła znów główna w kolejnym ich konkursie, na ten sam numer telefonu. (Tylko niestety nie piszę tu o Smolarze).  Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6722422 Napisano: 17.08.2020 10:49:38 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie, że  zlamalam sobie kartę do bankomatu,wrr.Nadomiar zlego juz zdazylam nia wczesniej zaplacic w necie, aby wziac udzial w konkursie visa i teraz pewnie transakcje na niewazna karte nie beda sie liczyc.

zaraz, poczekaj, ale to, że złamałaś sobie plastik, to nie znaczy że jest nieważna. Nie możesz nią płacić w sklepie/wypłacać z bankomatu, ale np w necie płacić możesz dopóki nie jest zastrzeżona przez Ciebie (ale to musisz zadzwonić do banku np.) lub nie skończył się jej termin ważności?  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6721674 Napisano: 12.08.2020 18:18:57 w Wkurza mnie...
fiona25 napisał(a):

pikawka napisał(a):

fiona25 napisał(a):

wkurza mnie to,że kiedy w tym roku, po raz pierwszy w życiu miałam lecieć na "prawdziwe" wakacje z biura podróży, na których tylko odpoczywam i zwiedzam , to pojawiło się wiadome g... i zostaliśmy w domu  emotka  Wakacje zaklepane w styczniu, wyczekane, wymarzone ,dzieci cieszące się na nasz pierwszy lot samolotem i wszystko poszło w nicość...Możecie sie ze mnie śmiać ,ale jestem dorosła, a ciągle nie mogę się z tym pogodzić  emotka  Tak bardzo chciałam ,zeby moje córki miały takie wakacje, o jakich zawsze marzyły  emotka


A czemu nie lecicie ? Moja kumpela jest właśnie w Chorwacji a przyjaciele 4 dni temu wrócili z Malty.... emotka   nic się specjalnego nie dzieje  emotka

Nie polecieliśmy bo mieliśmy być w miejscu, gdzie loty ruszyły dopiero tydzień temu, a my mieliśmy zaklepany pobyt na początku lipca, biuro po prostu odwołało naszą wycieczkę. 
Nie na każdy zakątek świata nas stać, na Malediwach też spokój ,ale to już nie mój budżet  emotka

Znajomi wrócili z Grecji właśnie - rodzina  4os zapłaciła za tydzień wakacji dużo taniej niż nad rodzimym Bałtykiem, a i tłumy nieporównywalnie mniejsze. Załatwiali temat z miesiąc temu (tylko samolot i hotel we własnym zakresie). Może jeszcze na coś pod koniec sierpnia się załapiecie? Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6721430 Napisano: 11.08.2020 17:36:33 w Czy informują/ informowali?
anaesth napisał(a):

donia7 napisał(a):

Heinz Lidl zapomniał? emotka  

W poprzednim konkursie maile poszły o 17, więc może i z tego niedługo poinformują emotka

A Discreet za wczoraj ktoś wygrał? 

regulamin gada, że "Do dnia 11.08.2020 r. Komisja Konkursowa wyłoni 70 najlepszych Zadań konkursowych...", ale nie ma info, kiedy po tym wyłonieniu poinformują, wydaje mi się, że trochę dziura na ten temat w regulaminie.  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6721275 Napisano: 11.08.2020 11:01:36 w Informują
Informują z Konkurs "Więcej z nowym Elseve" Delikatesy Centrum, Lewiatan, Euro Sklep, ABC, Gama, Groszek

Rodzaj powiadomienia: SMS godz 11:00
Dodatkowe informacje:
"2 nagroda" Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6721195 Napisano: 10.08.2020 21:36:39 w WC - rozmowy o wszystkim
kukuleczka napisał(a):

nelunia napisał(a):

Im więcej się staram tym mniej wygrywam, czy też ktoś tak ma??? W kalendarzu leży kilkanaście paragonów i nie mogę się zebrać żeby je wysłać. Fatalnie, nam podcięte konkursowe skrzydła. 

Mam tak samo. Od niedawna zabrałam się za konkursy promocyjne, w ktorych przeważnie limit znaków ogranicza się do jednego smsa, a zapomniałam, że przecież kompletnie nie mam talentu do krótkich odpowiedzi i wygrywam tylko w tych, gdzie mam min 300 znaków... Także kolejny dzień paragony leżą i...nawet nie mam chęci po nie sięgać.

ja tam Wyjadaczem nie jestem, ale ze zdziwieniem obserwuję, że jak się naskaczę przy jakimś pomyśle "pisanym", a drugi wyślę "bo mam paragon i szkoda marnować" (więc trochę na siłę i od niechcenia), to często jest tak, że właśnie ten pisany "na odczep się" wygrywa, a ten mój "świetny, wyskakany pomysł" nic, zero.  
  Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6721095 Napisano: 10.08.2020 15:12:11 w Informują
Informują z Konkurs "Aktywuj się razem z Bref" Lewiatan

Rodzaj powiadomienia: SMS, godz 15:11
Dodatkowe informacje:
II stopień, karta przedpłacona Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6719096 Napisano: 30.07.2020 21:01:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBmarta22 napisał(a):

pikawka napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

Zgłaszacie te nieopisane za dobrze paragony z odido? Z opisem typu napój?

Tak, zgłaszaj. Większość odido ma słaby opis. Konkurs jest na konkretny sklep niech oni się martwią.

Ja zrobiłam fotę paragonu z zakupami... 
Zakupy przed imprezą  emotka z   dwie duże cole i fanta, prawie dwie dychy... na paragonie "sok" x3  emotka

z mojego doświadczenia: jak "obrandowane" odido, to opisy takie, że nic, tylko zapłakać, 
jak opisy są świetne, to sklep typu "monopolowy" bez logo/nazwy odido.  Lekka masakra emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

magdalena-chili

#6719033 Napisano: 30.07.2020 14:59:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aniolka2310 napisał(a):

Czy z konkursu w Odido przychodzi jakieś potwierdzenie udziału na maila? emotka  

ja nic nie dostałam Wyświetl w wątku >>