Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika magdalena-chili

magdalena-chili

#6729773 Napisano: 17.09.2020 14:31:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

visserarthur napisał(a):

izak1000 napisał(a):

A w sprawie aktywacji kart bref z lewiatana to trzeba dzwonić na infolinię chociaż jest nr pin w zalaczeniu.. 

Co z tego, że jest pin, jak karta zablokowana. Nie da się zapłacić bez aktywacji- wypróbowane na Allegro

Do aktywacji na infolinii chcą wszystkie dane....pesel, nr dowodu, adres.... wwwwrrrrr emotka

a można było zamiast produkować kolejny plastik i płacić za 150 przesyłek kurierskich + druk papieru do podpisania (+toner), po prostu puścić ludziom przelewy na rachunek... tym bardziej że nie ma 50pln do dyspozycji, tylko 49 w najlepszym razie emotka ale nie czepiam się, trzeba się cieszyć z wygranej emotka
edit: przesada z tymi wymaganymi danymi.  Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6729703 Napisano: 17.09.2020 10:07:49 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
karta z BREF 
https://www.e-kon...z-bref-lewiatan.html
kurier GLS, rano był sms o fakcie doręczenia Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6729674 Napisano: 17.09.2020 08:49:13 w SZUKAM....
basiag napisał(a):

czy w Ełku jest sklep Netto ? 

wyszukiwarka na stronie netto wskazuje "najbliższy" sklep w Kętrzynie 
https://netto.pl/...22:%22e%C5%82k%22}  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6729532 Napisano: 16.09.2020 15:00:17 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

Wątek MDW i "bluzy z tik tac". Ani to ładne ani praktyczne ani fajne a ludzie się rzucają jak szaleni. A może się mylę i to ja mam uczulenie na badziewie?

może chodzi o to, że na bezrybiu i rak ryba --> czy to bluza, czy inna obrandowana część garderoby wierzchniej, której ktoś nie założy, dla kogoś będzie sukcesem, emocją i radością, bo coraz ciężej cokolwiek wyszarpać z konkursów obecnie. A to zawsze miło jak ktoś coś "da". Ja miałam podobne odczucia przy żywcu, zniżkach na 10pln. Nie tak dawno temu były też czapki od ciastek, albo inne szaliki i gacie z napoju z dobroczynnymi bakteriami emotka  
PS. tictaki po ostatniej loterii, gdzie chyba każdy coś wygrał, od tego czasu bojkotuję emotka     Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6729511 Napisano: 16.09.2020 14:19:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Karty x bref Lewiatan też dziś wysyłali?

Ja nadal czekam 

wszyscy pewnie czekają emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6728812 Napisano: 14.09.2020 13:00:44 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
zafiksowana napisał(a):

anaesth napisał(a):

Udało się? Nie ma to jak wygrać słuchawki u Fortisa badziewnym zdjęciem robionym 3 minuty, a nie wygrać nic w Heinz zdjęciami i filmikiem, nad którymi spędziłam pewnie kilkanaście godzin. Dzięki, Fortis.

Podejrzewam, że nagradzali tylko zdania/hasła, bo tylko je mogli wykorzystać. O wykorzystaniu zdjęć lub filmów nic nie było w regulaminie, wiec nie nagradzali czegoś co im się nie przyda. 

Może tak, może nie, we wcześniejszych konkursach były analogiczne zapisy w regulaminie, a filmy "przechodziły". 
PS. w temacie wątku --> no niestety, zawód na całej linii.... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6728809 Napisano: 14.09.2020 12:53:47 w Czy informują/ informowali?
renatak0 napisał(a):

nieprzytomna napisał(a):

adriannaa napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

adriannaa napisał(a):

Heinz biedronka już wszystkich poinformował?

ktoś się pochwalił trampkami, ktoś inny plecakiem, telefonem jeszcze nikt... emotka  


Z tego co kojarzę to fortis informuje zaczynając od tych lepszych nagród, więc już po ptakach, jeśli pozostałe nagrody były

Koleżanka wygrała iPhone więc już po..:)



Sms czy maile były?

(podobno) SMS Wyświetl w wątku >>
1 renatak0 0

magdalena-chili

#6728801 Napisano: 14.09.2020 12:44:56 w Czy informują/ informowali?
adriannaa napisał(a):

Heinz biedronka już wszystkich poinformował?

ktoś się pochwalił trampkami, ktoś inny plecakiem, telefonem jeszcze nikt... emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6728045 Napisano: 09.09.2020 19:08:26 w Czy informują/ informowali?
darog napisał(a):

Danio/ C4
powiadomili wszystko?

na ich stronie nie ma zakładki

wczoraj informowali sms, nie ma zakładki, pocztą trzeba wysyłać oświadczenie  Wyświetl w wątku >>
1 darog 0

magdalena-chili

#6727644 Napisano: 08.09.2020 11:21:13 w moje dzisiejsze wygrane :)
Jakie zaskoczenie, raptem dwa paragony na cala loterie Danio w c4 i wlasnie sms przyszedl o dziennej. emotka Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6727225 Napisano: 06.09.2020 15:20:54 w PLAGIATY
zielonaszpilka napisał(a):

mia napisał(a):

Dzięki Wam za te wpisy! emotka
Obejrzałam parę zdjęć emotka , poczytałam sobie historie (lub raczej chistorie) emotka i przerzuciłam konkurs z oznaczenia zielonego na czerwone. A tak bym swój cenny czas marnowała na bezsensowną twórczość... emotka

Ja zrobiłam dokładnie to samo wczoraj. Szkoda czasu emotka

Czemu ja nie przeczytałam Waszych wypowiedzi o tym konkursie wcześniej? Wśród wygranych conajmniej 5-6 wyświechtanych pomysłów. Ale jestem zła..... człowiek wymyśla coś oryginalnego, za każdym razem coś nowego, a tu wystarczy skopiować wcześniejsze swoje lub cudze pomysły. Lub oficjalną reklamę. Nosz *$&%#&, to mi dziś dzień zrobili. emotka
edit PS. to nie to, że nie potrafię porażki z godnością i na klatę przyjąć emotka tu chodzi o to, że chciałabym zobaczyć coś nowego, innowacyjnego i wtedy powiedziałabym: "wow, szacunek, czapka z głowy".   Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

magdalena-chili

#6726813 Napisano: 04.09.2020 11:54:20 w SZUKAM....
sylwika76 napisał(a):

szukam  - mam Play na kartę  i szukam kodu by ustawić rok ważności konta - czy jest coś takiego ?

to jest w PLUSie.... w Playu też? Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

magdalena-chili

#6726729 Napisano: 04.09.2020 08:46:35 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
suszarka z kosmetykiem ELSEVE Lewiatan, ..., itp, od Columbit
kurier DHL in Post (bez zapowiedzi) Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6726679 Napisano: 03.09.2020 20:45:15 w WC - rozmowy o wszystkim
dwaburekoty napisał(a):

Jak bardzo się z Wami zgadzam. Nie mam co robić z gruszkami (uroki wiejskiej wsi), a mam w rodzinie "mistrzynie wypieków", więc poprosiłam o jakiś fajny przepis. wysłała przepis na 2.5kg słodkich gruszek i 1.5kg cukru. Podziękowałam.

OMG, ile cukru??? emotka  akurat gruszki mają sporo pektyn, więc tego cukru może być naprawdę mało. Ze śliwek robiłam powidła zupełnie bez cukru dla Mamy Cukrzycowej.  Gruszki chyba mają mniej, więc trochę cukru można by sypnąć, ale bez szaleństw. Zazdroszczę tych gruszek emotka   Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6726670 Napisano: 03.09.2020 20:07:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Jak teraz z gfk doładowania wysyłają ,email czy list polecony?

w połowie kwietnia słali mailem Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6726326 Napisano: 02.09.2020 13:08:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dysia napisał(a):

czyli na somersby pozamiatane
magdalena-chili dzięki za info emotka

trzymam kciuki, żebyś może gdzieś w spamie odgrzebała, albo wpadło jednak z jakimś opóźnieniem! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6726322 Napisano: 02.09.2020 13:02:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dysia napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):




bardzo mało tych nagród poszło na forum, u mnie kiepska skuteczność 0/4, no chyba że na o2. maile dotrą z opóźnieniem

Dysia, do mnie na o2 dotarło info 10:55 Wyświetl w wątku >>
1 dysia 0

magdalena-chili

#6726310 Napisano: 02.09.2020 12:40:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

anaesth napisał(a):

roksana2802 napisał(a):

Myślicie, że Somersby już wszystko poszło naraz? Jeśli tak, to jest to moje rozczarowanie roku

U mnie t-shirt o 10:55. Mimo tej jednej wygranej, też jestem rozczarowana. Chyba zmienił im się gust, bo pisałam w takim samym stylu, jak rok temu, a wtedy miałam lepszą skuteczność emotka

t-shirty poszły razem, więc pewnie pozamiatane.
nikt nie chwalił się plecakiem, ale było najmniej...

coś koło 12:15 ktoś się plecakiem pochwalił (zauważyłam, bo filowałam na plecak właśnie)  Wyświetl w wątku >>
3 kreatia, darog, mia 0

magdalena-chili

#6726277 Napisano: 02.09.2020 11:29:16 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
kermit napisał(a):

joan napisał(a):

maverick napisał(a):

Czy to jakaś nowość u Albedo emotka emotka
http://www.wyniki.albedomarketing.pl/


Mnie najbardziej ciekawią dwa zapisy:
"Podaj numer zwycięskiego dowodu zakupu:"
"Podaj datę zakupu ze zwycięskiego dowodu zakupu:"


Czyżby nadejszła wiekopomna chwila i takich właśnie danych wymagać będą w zgłoszeniach? Szkoda, że nie wpadli na to przed konkiem FA, ale lepiej późno niż wcale emotka


Wprost niewiarygodne emotka

docenić trzeba, że ten moment nastąpił - w BREF Lewiatan ostatnio też nie trzeba było numeru paragonu rejestrować.  Wyświetl w wątku >>
0 0