Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika magdalena-chili

magdalena-chili

#6766823 Napisano: 26.02.2021 11:48:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

mia napisał(a):

A propos Haribo, mam pytanie - czy wygrał może ktoś, kto miał na paragonie sławne na tym forum Złote Misie (bez nazwy marki)? emotka

Tak, poszli po rozum do głowy emotka

"ŻelkiZłoteMis250g" Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

magdalena-chili

#6766781 Napisano: 26.02.2021 10:22:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ikropka napisał(a):

margobb napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Haribo na raz poszło czy na raty? emotka

Ja mam 9:54

9:47

ślą cały czas, nie traćcie nadziei!!! emotka Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6766619 Napisano: 25.02.2021 12:35:41 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
soulfly napisał(a):


Kurier dzwonil ze malutkie paczuszki.

może faktycznie nie za wielkie paczuszki, ale jest i zegarek i butelczyna emotka Wyświetl w wątku >>
1 soulfly 0

magdalena-chili

#6766564 Napisano: 25.02.2021 08:55:39 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Smolar-Rossmann-Pur/Somar --> karta Rossmann, Kurier DPD Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6765401 Napisano: 17.02.2021 17:13:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gryszelm napisał(a):

cleo25 napisał(a):

izkak napisał(a):

No cóż, kolejna wtopa w BIC. Mam śmiałe pytanie do osób, które wygrały: czy oprócz zdjęcia/filmu dodaliście także "uzupełniający" tekst? emotka  Ja kieruję się słowem "lub", a być może jest to błędne podejście. Wolę zapytać niż walczyć z maszynkami  emotka  

Ja napisałam tylko tekst. Wpadła karta

Ja również wygrałam samym tekstem. Co więcej na moim komputerze nie dało się dodać i zdjęcia/filmu i tekstu. Może trzeba było coś "odblokować" lub usunąć ciasteczka, nie umiałam tego i dodałam tylko tekst. W tamtym roku wygrałam u nich hulajnogę elektryczną też samym tekstem.

a ja dla odmiany wygrałam (samym) filmem, poprzednie razy w 2020r. też same filmy.
Tekstem nigdy nic u nich nie wygrałam i chyba nawet nie zamierzam próbować.  Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6765203 Napisano: 16.02.2021 21:05:38 w PLAGIATY
ivanotta napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

Nasz Ninja zaczął teraz się tajniaczyć.Ciekawe o co mu chodzi. https://www.faceb...37/1173879509720130/

tworzy pewnie konkursowy ruch oporu   emotka

Tania manipulacja - im coś bardziej "tajne", tajemnicze, owiane tajemnicą, tym bardziej ma za zadanie interesować, intrygować, wyświetleń w poszukiwaniu konkursowego złotego graala będzie multum, zlecą się reklamodawcy, a konkursów i wiedzy tyle co kot napłakał. Tylko pytanie kto się złapie na takie tanie i oczywiste chwyty.  
A nawet jeśli się złapie i odwiedzi stronę, to zrobi to raz. I nie wróci. Czyli kula w płot emotka Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6763902 Napisano: 09.02.2021 15:20:04 w SZUKAM....
silvia8 napisał(a):

Czy ktoś pamięta, z jakiego maila przychodził voucher do home&you? Trzeba było opłacić rachunek kartą, coś takiego... emotka

konkurs@oplacasie.pl Wyświetl w wątku >>
1 silvia8 0

magdalena-chili

#6763825 Napisano: 09.02.2021 12:36:30 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
prosiaczek napisał(a):

Co z bonami dino z Milki sprzed świąt BN? Ma ktoś regulamin zapisany żeby sprawdzic kiedy mają być?

". Nagrody II stopnia Loterii wysyłane są przesyłką kurierską lub za pośrednictwem poczty do dn. 14.02.2021 r." emotka Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6763695 Napisano: 08.02.2021 18:10:05 w Smolar
kaliope86 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Co jeszcze Smolar dziś wysłał? W poranny smak wygranej nie wygralam. Misie z cocollino może?


no właśnie też się zastanawiam... Obstawiam misie z cocolino aczkolwiek czekam jeszcze na kartę do empiku z tymbarka...

jeśli wybór z tych dwóch opcji - to pewnie miśki, bo ja czekam na tymbark, a nie mam info  Wyświetl w wątku >>
1 kaliope86 0

magdalena-chili

#6762959 Napisano: 04.02.2021 09:18:08 w Dyskusje o wynikach konkursu
asper01 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

asper01 napisał(a):

Ja nawet staram się zrozumieć, że agencje nagradzają "byki", bo albo chcą, by "Janusze" też wygrywali, albo prezentują podobny poziom. Ale jak wytłumaczyć nagrodzenie, a właściwie nagrodzenie i opublikowanie zgłoszenia, gdzie napisane jest BRUN, zamiast BURN, to naprawdę nie wiem. I nie oceniam samego hasła, bo nawet go nie pamiętam, ale jak już im się naprawdę podobało, to mogli chociaż poprawić byka w nazwie marki, którą promują. Naprawdę ktoś może uważać, że nie mam racji?

właśnie się zastanawiałam czy: jest to pomyłka konkursowicza a oni nie wychwycili (ale to chyba niemożliwe????), czy może ktoś wrzucając na stronę zwyczajny czeski błąd popełnił. Czy może trzecia opcja, też nie wykluczam: ja już nie ogarniam - dzięki za wykluczenie opcji nr 3 emotka  


W sumie na tę drugą opcję nie wpadłem. Ale fakt, jest też taka możliwość, że publikujący źle wpisał, choć myślałem, że ten proces wygląda inaczej.

jeśli wpisywał "z palca", a nie zwyczajne ctrl+c / ctrl+v (to jednak bezpieczniejsze),  to możliwe - chociaż wtedy średnio świadczy o czujności tego kto to przygotowywał - nie jest to esej, tylko 1 zdanie, ciężko (nie) ogarnąć...  Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6762954 Napisano: 04.02.2021 08:56:11 w Dyskusje o wynikach konkursu
asper01 napisał(a):

Ja nawet staram się zrozumieć, że agencje nagradzają "byki", bo albo chcą, by "Janusze" też wygrywali, albo prezentują podobny poziom. Ale jak wytłumaczyć nagrodzenie, a właściwie nagrodzenie i opublikowanie zgłoszenia, gdzie napisane jest BRUN, zamiast BURN, to naprawdę nie wiem. I nie oceniam samego hasła, bo nawet go nie pamiętam, ale jak już im się naprawdę podobało, to mogli chociaż poprawić byka w nazwie marki, którą promują. Naprawdę ktoś może uważać, że nie mam racji?

właśnie się zastanawiałam czy: jest to pomyłka konkursowicza a oni nie wychwycili (ale to chyba niemożliwe????), czy może ktoś wrzucając na stronę zwyczajny czeski błąd popełnił. Czy może trzecia opcja, też nie wykluczam: ja już nie ogarniam - dzięki za wykluczenie opcji nr 3 emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6762877 Napisano: 03.02.2021 17:44:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
87 napisał(a):

Witam, czy ktoś wie gdzie w Monsterze wpisuje się nr paragonu? Szukam i w formularzu nie ma takiego pola... 

(Niestety) nie ma.  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6762769 Napisano: 03.02.2021 12:13:53 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Co może być dziś nadawane w DHL? czekacie na coś, bardziej świadomie niż ja? Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6762515 Napisano: 02.02.2021 10:36:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):


"3.6.Wyboru najlepszych Prac Konkursowych dokonywać będzie powołane przez Organizatora
jury ("Jury") podczas obrad przeprowadzonych w dniu 2 lutego 2021 r. zostanie wybranych
100 autorów Prac Konkursowych spośród Prac Konkursowych nadesłanych przez Uczestników, którym zostaną przyznane nagrody, o których mowa w pkt 4.1. Ponadto w dniu 2 lutego 2021 r. Jury dokona wyboru najlepszej Pracy Konkursowej spośród
nadesłanych przez Uczestników przyznana jej autorowi nagrodę, o której mowa w pkt 4.2."


Łooo matko... szybko. No nic zobaczymy, kurde ciekawe czy brak potwierdzenia=brak wygranej  emotka

w poprzednim konkursie Wawel Fortuny był kłopot z dostarczaniem zwrotek od nich, ale info o wygranej już dotarło. 
Ale żeby nie było za różowo, to odpowiedź z adresem wysyłki wygranej, z poczty, która dostawała zwrotki - już podobno do nich nie dotarła, więc nagroda również (nie dotarła). I kontakt się urwał. Dlatego uwielbiam Smolara za wszystkie potwierdzenia typu dotarło, zweryfikowano, wysłano... tu przynajmniej jest kontrola, a jak widzę "Fortuna", to mi już syrena wyje, że znów coś "się zagubi". Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6762277 Napisano: 01.02.2021 11:03:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

Widzę, że wożą piniaty z 27 I a czeka ktoś jeszcze na wygraną 22 stycznia?

Tak, było o tym w piątek bodajże - chyba mieli kłopot ze skrzynką (moim skromnym zdaniem), bo niektóre maile (dane adresowe), wysyłane np z o2 i chyba onetu, z okolic 22.01 do nich nie dotarły.  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6762010 Napisano: 30.01.2021 09:27:25 w Czy informują/ informowali?
donia7 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

Monika11 napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

Czy dzis nie miały być wyniki Disney Kiora Leclerc? 

miały -czekamy 

jestem w szoku, że o tej porze (po 22) informowali, długo tam pracują...  emotka

Rok temu informowali o 24, więc to i tak wcześnie emotka  (Też Disney Leclerc)

rozumiem, że jak Disney Leclerc to nie ma co się spodziewać wyników przed godziną 22? emotka    Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6762008 Napisano: 30.01.2021 09:18:24 w Czy informują/ informowali?
Monika11 napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

Czy dzis nie miały być wyniki Disney Kiora Leclerc? 

miały -czekamy 

jestem w szoku, że o tej porze (po 22) informowali, długo tam pracują... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6761853 Napisano: 29.01.2021 11:03:50 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
iwona0103 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

nique napisał(a):

nie mam piniaty ze zgłoszenia z 22 lutego. Przez to zamieszanie z mailami, boję się, czy dane dotarły. 
Czy wszyscy dostali już piniaty z weekendu?

22 stycznia emotka  ja też z tego dnia nie mam Piniaty. Napisałam parę minut temu maila z innego adresu, załączając historię (wygrana + odesłanie danych), mam nadzieję, że zakumają, że to chyba u nich coś się pogubiło i podosyłają. 
Poczta na o2. 

Ja nie mam za 21 stycznia (info o wygranej i dane odesłane 22. stycznia) i też do nich napisałam. Poczta o2

z tego co pamiętam Fortuna też miewała problemy w odbiorze maili z onetu i o2... jakoś reszta agencji nie miewa z tym problemów... ECH, jakie to irytujące. Pewnie wina będzie po naszej stronie, bo "jakoś z innych adresów mailowych maile z adresem do wysyłki docierały".  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6761847 Napisano: 29.01.2021 10:53:43 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
nique napisał(a):

nie mam piniaty ze zgłoszenia z 22 lutego. Przez to zamieszanie z mailami, boję się, czy dane dotarły. 
Czy wszyscy dostali już piniaty z weekendu?

22 stycznia emotka  ja też z tego dnia nie mam Piniaty. Napisałam parę minut temu maila z innego adresu, załączając historię (wygrana + odesłanie danych), mam nadzieję, że zakumają, że to chyba u nich coś się pogubiło i podosyłają. 
Poczta na o2.  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6760260 Napisano: 22.01.2021 08:40:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

(...)

ja wczoraj na maila dostałam "Dziękujemy za udział w konkursie

Twoje zgłoszenie zostało poprawnie zapisane.

W przypadku wygranej skontaktujemy się z Tobą.

Pamiętaj o konieczności zachowania dowodu zakupu
w celu weryfikacji."

a w jakiej domenie mail?

do mnie na o2 przyszedł mail potwierdzający, wieczorem Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0