Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika magdalena-chili

magdalena-chili

#6771092 Napisano: 20.03.2021 12:34:48 w Czy informują/ informowali?
misiamarysia napisał(a):

monkakk napisał(a):

Płyny Listerine?


Mam nadzieję, że jeszcze nie, nikt się nie chwalił.

A nie jest już po terminie?  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6770560 Napisano: 18.03.2021 11:36:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

margobb napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy to sprzątanie rzeczywiście było za wczoraj? Nie mam maila ani "gratulacje", ani "głowa do gór".

Właśnie weszłam, aby zapytać o to samo. Też nie dostałam żadnej informacji...

Ja też z wczoraj nic nie mam. Może przestali już wysyłać info o braku wygranej?

nie przestali wysyłać emotka tylko robią to później, właśnie wysłali "uprzejme podziękowania" za wtorek emotka Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6770420 Napisano: 17.03.2021 15:23:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

Oczywiście, że w tej sytuacji każdy konkursowicz by wygrał. Najpierw wysyła się przedsądowe wezwanie do wydania nagrody przyznanej zgodnie z regulaminem konkursu, a jak to nie skutkuje to składa się pozew do sądu. Przegrany zwraca koszty. A przegranym w tej sytuacji byłby organizator, bo obowiązuje go regulamin, a nie jakieś FAQ na stronie. Jestem przekonana, że już samo przedsądowe wezwanie byłoby skuteczne.

zgadzam się z Tobą w 100%, 

niemniej jednak rzeczywistość bywa różna, a obstawiam, że 10% konkursowiczów by wychodziło na drogę prawną, jak to opisujesz. Reszta nie ma wiedzy o możliwościach, sposobach, nie ma czasu lub nerwów.
Zresztą być może zobaczymy na forum za parę dni/tygodni, co się będzie działo. Konkurs ewidentnie nie jest przygotowany profesjonalnie, że takie dziury są. Nie wspomnę o nagrodach typu kawałek szmatki x700 per etap. 

Aż mam ochotę wziąć udział w tym konkursie grając na paragon z datą z innego etapu emotka  

Próbuj, zgarnij główną, a ja lecę po chipsy (konkursowe, of course) i szykuję wygodny fotel, bo może być ciekawie! emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6770418 Napisano: 17.03.2021 15:19:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):


Oczywiście, że w tej sytuacji każdy konkursowicz by wygrał. Najpierw wysyła się przedsądowe wezwanie do wydania nagrody przyznanej zgodnie z regulaminem konkursu, a jak to nie skutkuje to składa się pozew do sądu. Przegrany zwraca koszty. A przegranym w tej sytuacji byłby organizator, bo obowiązuje go regulamin, a nie jakieś FAQ na stronie. Jestem przekonana, że już samo przedsądowe wezwanie byłoby skuteczne.

zgadzam się z Tobą w 100%, 

niemniej jednak rzeczywistość bywa różna, a obstawiam, że 10% konkursowiczów by wychodziło na drogę prawną, jak to opisujesz. Reszta nie ma wiedzy o możliwościach, sposobach, nie ma czasu lub nerwów.
Zresztą być może zobaczymy na forum za parę dni/tygodni, co się będzie działo. Konkurs ewidentnie nie jest przygotowany profesjonalnie, że takie dziury są. Nie wspomnę o nagrodach typu kawałek szmatki x700 per etap.  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6770409 Napisano: 17.03.2021 14:32:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

wea86 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

no chyba jednak niekoniecznie - w danym etapie powinien być paragon z datą "tego, danego etapu". 


A który punkt regulaminu o tym mówi?

regulamin tego wprost nie określa niestety - była już dyskusja na ten temat na początku konkursu - ale już organizator w FAQ i w korespondencji mailowej oświadcza:
"Ile razy można wziąć udział w Konkursie?
Jeden Uczestnik może zgłosić się do Konkursu wielokrotnie. Jednak aby wziąć udział w kolejnym etapie konkursu, Uczestnik musi posiadać nowy paragon zakupu Salatino. Organizator będzie weryfikował datę na paragonie z czasem trwania danego etapu konkursu."
Tak, ja oczywiście wiem, że regulamin to regulamin. I że jest nadrzędny. I że jest bałagan informacyjny. Ale ponoć skrupulatnie będzie to weryfikowane. A jak będzie w rzeczywistości, to ja nie wiem, pewnie po I. i II. etapie się okaże. 

Ale obowiązujący jest regulamin, a tego zapisu tam nie ma. Mogą się cmoknąć. Dodatkowo w regulaminie jest np. zapis o tym, że w zgłoszeniu podaje się numer paragonu, a nie ma na to miejsca w formularzu. Słaby ten konkurs.

Zielona Szpilka, ale nie raz były sytuacje, gdy ktoś nie dostał nagrody "bo nie"? Moim zdaniem regulamin jest wiążący, ale koniec końców szary konkursowicz nie wygra. Nie od dziś zapisy regulaminu obowiązują konkursowicza, ale agencję to już różnie   Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6770407 Napisano: 17.03.2021 14:29:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):



Naprawdę? To ładnie. Kupiłam 3 szt., a wysłałam tylko jedno zgłoszenie... Więc na te dwa już nie mogę zagrać?

napisałabym do organizatora... bo gdybym wygrała główną w kolejnym etapie, a oni by to zanegowali, to bym się maksymalnie wkurzyła. A tak to przynajmniej można mieć "podkładkę" na piśmie.  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6770404 Napisano: 17.03.2021 14:26:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wea86 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

no chyba jednak niekoniecznie - w danym etapie powinien być paragon z datą "tego, danego etapu". 


A który punkt regulaminu o tym mówi?

regulamin tego wprost nie określa niestety - była już dyskusja na ten temat na początku konkursu - ale już organizator w FAQ i w korespondencji mailowej oświadcza:
"Ile razy można wziąć udział w Konkursie?
Jeden Uczestnik może zgłosić się do Konkursu wielokrotnie. Jednak aby wziąć udział w kolejnym etapie konkursu, Uczestnik musi posiadać nowy paragon zakupu Salatino. Organizator będzie weryfikował datę na paragonie z czasem trwania danego etapu konkursu."
Tak, ja oczywiście wiem, że regulamin to regulamin. I że jest nadrzędny. I że jest bałagan informacyjny. Ale ponoć skrupulatnie będzie to weryfikowane. A jak będzie w rzeczywistości, to ja nie wiem, pewnie po I. i II. etapie się okaże.  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6770396 Napisano: 17.03.2021 14:14:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):


Dajcie sobie spokój z odsyłaniem danych na to badziewie emotka  Buff to taka cienka chustka w formie komina, którą można nosić na szyi, na głowie albo np. owinąć na ręku. W tym konkursie na ten jeden paragon możecie grać do skutku, aż wygracie coś lepszego.

no chyba jednak niekoniecznie - w danym etapie powinien być paragon z datą "tego, danego etapu". 

Tego w sumie nie wiem, bo nie gram, ale czytałam na fb, że dziewczyny zostawiają paragon, żeby zagrać w kolejnym etapie, ale jak rozumiem to nie przejdzie emotka

no to powodzenia dla Dziewczyn na fb, ale może być rezerwa emotka (absolutnie bez złośliwości emotka ) o ile nie przepadają na rzecz organizatora - nie wiem, nie orientuję się akurat w tej kwestii  Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6770390 Napisano: 17.03.2021 14:04:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

marcella napisał(a):

kuleczkar napisał(a):

Odsyłacie dane na te cudownej urody skarpety z Salatino? Co też mnie podkusiło, żeby brać w tym udział... 3 fajne nagrody i milion badziewia... 

ja mam buff cokolwiek to jest i do czego służy, też się zastanawiam czy odesłać. 

Dajcie sobie spokój z odsyłaniem danych na to badziewie emotka  Buff to taka cienka chustka w formie komina, którą można nosić na szyi, na głowie albo np. owinąć na ręku. W tym konkursie na ten jeden paragon możecie grać do skutku, aż wygracie coś lepszego.

no chyba jednak niekoniecznie - w danym etapie powinien być paragon z datą "tego, danego etapu".  Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6770274 Napisano: 16.03.2021 20:57:55 w Czy informują/ informowali?
slomkab napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

banka-manka napisał(a):

olunka napisał(a):

czy z salatino były juz maile?

Miałam właśnie pytać. 
Więc chyba nie było, skoro czeka nas więcej osób.

już wysyłka maili trwa.

Już informują z 2etapu?

nieee emotka   dopiero mail z I.etapu... a wyniki na stronie już parę ładnych dni Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6770271 Napisano: 16.03.2021 20:50:24 w Czy informują/ informowali?
banka-manka napisał(a):

olunka napisał(a):

czy z salatino były juz maile?

Miałam właśnie pytać. 
Więc chyba nie było, skoro czeka nas więcej osób.

już wysyłka maili trwa. Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6770267 Napisano: 16.03.2021 20:12:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bogna77 napisał(a):

angel24 napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

Czy wysyłali już skarpetki z Liona ? Bo nawet potwierdzenia z weryfikacji paragonu nie ma  emotka /quote]
U mnie tak samo, zero odzewu.


do mnie pisali tydzień temu o pieczątkę sklepu, bo na paragonie wbite "batonik"

Przepraszam,  ja niezorientowana... to paragony o SKARPETKI???  emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6770076 Napisano: 15.03.2021 18:30:13 w Pomocy!!!!
kumulacja napisał(a):

Czy ktoś z Was miał problem przy realizacji karty do Decathlonu z Lubisiów?
Dzisiaj odmówili sprzedaży w sklepie, bo niby nie istnieje i potraktowali prawie
jak oszusta!  emotka
I szukam adresu mejlowego do Advalue.

kontakt@advalue.pl
A co do decathlonu to nie pomogę bo nie było mi dane dostąpić tego zaszczytu :-/  Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

magdalena-chili

#6770016 Napisano: 15.03.2021 15:43:29 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

fiona25 napisał(a):

Ja to samo , 4 zgłoszone i dwa do zgłoszenia ... tyle byliśmy w stanie zjeść a jedna z moich zasad mówi,ze kupuję tylko tyle ile jestem w stanie przetrawić  emotka
Wiem,wiem...taki ze mnie gracz jak z koziej d... trąba...  emotka

U mnie to weszlo na nieco wyzszy lewel, zaopatruje rodzine i znajomych. Nie tylko siebie. Takze mam troche wieksze pole do popisu. Natomiast zadnych kokosow z tego, co wkurza coraz bardziej, inwestycja sie wcale nie zwraca, wiecznie pod kreska, wypalenie, brak checi... milki kupilam no tez z 70 mysle jak nic i ani jednego trafienia. Na szczescie mini krowki byly po niecale 2zl w okolicy, wiec nie tylko czekolady po 4-5zl, no ale... wyzalilam sie  emotka

podziwiam Was bo mnie osobiście to nie stać na te sery, jeden chyba koło 4 zł kosztuje i trzeba mieć naprawdę fuksa aby w tym konkursie wygrać. Zresztą kurcze 70 kodów wbić i nic?

to chyba nie do końca tak, że to tylko burżujstwo gra. Przecież ludzie kupują m.in. sery żółte, sery topione, ktoś już wcześniej napisał, że kostka sera topionego to ca 2pln. W 3 miesiące się uzbiera, jak kto ma w domu kogo karmić. Syn nastolatek potrafi na kolację 10 kanapek zjeść (rośnie jak wściekły i sportowiec), nie posmaruje sobie samym masłem, musi na kanapkę wrzucić konkret. A gdzie reszta Domowników. Mąż robi obłędną zupę serową, nie napiszę ile idzie na taką zupę serków. Kupować jedzenie trzeba, a jak jest loteria i przy okazji promocja, to człowiek kupi kilka akurat tych serków, żeby dać sobie szansę. Loteria trwa od stycznia? to się uzbiera, nie trzeba być specjalnym nałogowcem/świrem konkursowym. 
A że nie da się tu nic ugrać, to kompletnie inna sprawa.... Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6769970 Napisano: 15.03.2021 13:13:07 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

superloser napisał(a):

maverick napisał(a):

ten sam konkurs w wieluuuu sklepach i to samo pytanie: „Pokaż swój sposób na wiosenne porządki”.
a do tego zakupy po 30zł, Smolar mógłbyś się bardziej postarać emotka

Po co? Wszystkie mozesz obleciec tym samym zdjeciem  emotka  tylko zmienisz produkt  emotka by bylo "inaczej"

Ps. I tak nagradzaja "wzrokowo", bo szybsza ocena bez myslenia  emotka

oj, nie wiem czy 1 zdjęcie na 3 sieci "wystarczy" emotka  - ja nigdy takich eksperymentów nie przeprowadzałam, może ktoś mądrzejszy ode mnie przeprowadzał i się wypowie, 
ale jakby była pracownikiem agencji, to by to u mnie nie przeszło emotka  

Pytanie, co ma pracownik z tego, ze sprawdza foty w tajnej galerii zgloszen? Nagrody za estetyczny wybor nie dostanie, a tylko nadgodziny nieplatne pyknie sobie  emotka

nigdy nie pracowałam w agencji, ani nie znam (a szkoda) nikogo z ag. Ale wydaje mi się, że w tych porządniejszych jest zabudżetowany czas na weryfikację - czyli nie nadgodziny, a czas pracy "standardowy". Poza tym chyba nie pracownik, a komisja? czyli 2-3 pracowników? Oczywiście - to tylko moje ("pobożne") wyobrażenia. 
Czy naiwna jestem, mimo wieku już nie szczenięcego? emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6769967 Napisano: 15.03.2021 13:05:38 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

maverick napisał(a):

ten sam konkurs w wieluuuu sklepach i to samo pytanie: „Pokaż swój sposób na wiosenne porządki”.
a do tego zakupy po 30zł, Smolar mógłbyś się bardziej postarać emotka

Po co? Wszystkie mozesz obleciec tym samym zdjeciem  emotka  tylko zmienisz produkt  emotka by bylo "inaczej"

Ps. I tak nagradzaja "wzrokowo", bo szybsza ocena bez myslenia  emotka

oj, nie wiem czy 1 zdjęcie na 3 sieci "wystarczy" emotka  - ja nigdy takich eksperymentów nie przeprowadzałam, może ktoś mądrzejszy ode mnie przeprowadzał i się wypowie, 
ale jakby była pracownikiem agencji, to by to u mnie nie przeszło emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6767994 Napisano: 04.03.2021 20:16:43 w Czy informują/ informowali?
maverick napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

domika napisał(a):

Sprzątnij nagrody za 1 dzień ?

z 2.03 dzisiaj dostałam @ więc z 1 pewnie też już poszły 

Ja dziś tez za 02.03 dostałem..ale że nie wygrałem  emotka

za to jak uprzejmie... człowiek widzi "konkurs", jako nadawcę, już mu się gęba zaczyna lekko cieszyć, a tu "dziękujemy, że jesteś, ale nie wygrałeś" --> trochę to brutalne... emotka  emotka Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6767891 Napisano: 04.03.2021 13:15:57 w Czy informują/ informowali?
FBewa36 napisał(a):

kaka72 napisał(a):

Dewar's - pierwszy etap już  poinformowany ?


Chyba nie, najgorsze to że będą dzwonić i jka się nie odbierze nagroda przepada

a masz jakieś informacje spoza regulaminu? bo z tego co piszesz wynika, że jak nie raz nie dobiegniesz do dzwoniącego telefonu to nagroda "przepada", a regulamin: "Organizator podejmie trzy próby połączenia dziennie w różnych porach dnia. Przez nieudaną próbę połączenia ze zwycięzcą rozumie się nieodebranie połączenia przez co najmniej 5 sygnałów, włączenie się poczty głosowej, brak możliwości połączenia z użytkownikiem telefonu (np.
przebywanie poza zasięgiem, wyłączony aparat, uszkodzony aparat), odmowę przeprowadzenia rozmowy przez zwycięzcę." + jeszcze ma pójść mail... czyli wg reg.nie tak strasznie... czyli zwyczajnie?  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6766979 Napisano: 27.02.2021 18:04:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

kumulacja napisał(a):

moskala22 napisał(a):

Czy ktoś z wygranych osób mógłby mi podpowiedzieć czy wygrał pisząc KOMU chciałby podarować Haribo czy DLACZEGO chciałby podarować? 

I KOMU, i DLACZEGO ... można zgrabnie odpowiedzieć na obydwa pytania w jednym zgłoszeniu. Do czego namawiam emotka

Właśnie tak pisałam i chciałam się upewnić czy mój tok myślenia był dobry. Po prostu miałam zgłoszenie słabe 

Patrząc na swoje "wygrane" i "niewygrane" zgłoszenia śmiem sądzić...że żadnego "klucza" wyboru nie było. Raczej losowość. 


ja też obstawiam że tam było losowanie. Sama nie wygrałam ale nie sądzę że ludzie w tych 100 znakach piszą jakieś mega świetne i oryginalne odpowiedzi. Zgłoszeń pewnie było tysiące, komu by się chciało wybierać kto ma lepsze kto gorsze?

U mnie jest 1/1. Więcej nie dałam rady. Jeśli faktycznie losowali to mam super farta. Idę zagrać w totka, passo trwaj! emotka Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6766940 Napisano: 27.02.2021 09:05:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
deva napisał(a):

masza napisał(a):

deva napisał(a):

Kochani, czy jesteście chętni na personalizowanie tych boxów z HARIBO?
Może jakby nie było chętnych wysłali by szybciej niż za dwa miesiące, tj. 30 kwietnia?
Co myślicie?

ja nie personalizuję   emotka  , może szybciej dostaniemy te zwykłe  emotka

właśnie na to liczę emotka

Ja tez nie personalizuję. Może te niepersonalizowane wyślą od razu? emotka Wyświetl w wątku >>
1 deva 0