Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika emi

emi

#6756697 Napisano: 07.01.2021 14:15:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
margobb napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

Czy ze zgłoszenia Glade były potwierdzenia na @ ? emotka

Nie

Dziękuję emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6751327 Napisano: 10.12.2020 22:20:08 w WC - rozmowy o wszystkim
magy2020 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

magy2020 napisał(a):

Czy możecie polecić jakieś kuchnie wolnostojące , gazowo- elektryczne, albo inaczej jakich nie kupować ? W zasadzie wymóg tylko jeden , wymiary szer. 50 cm, wys. 85.

Mam sprawdzoną firmę "Amica." Przez 15 lat miałam wolnostojącą  z tej firmy, poprzednią też,a że zmieniałam kuchnię (na wymiar),więc kupiłam pod zabudowę piekarnik i płytę też firmy Amica.

No właśnie chciałabym żeby to "parę lat" wytrzymało, mam Masterecook i po 10 latach dosłownie palce wchodzą w obudowę , w dodatku dzisiaj coś się z elektryką porobiło

ELECTROLUX !!!! emotka  (Y) 
Amica to badziew, taka moja opinia  Wyświetl w wątku >>

emi

#6750617 Napisano: 08.12.2020 14:32:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

xooxooxoo napisał(a):Heineken UPS 




Z jakiego dnia ? , ja mam połowa listopada i cisza

u mnie z 26 listopada wygrana- jutro będzie  dostałam sms

Dziękuję emotka  
Mam wcześniejszą datę i ZERO odzewuemotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6747289 Napisano: 25.11.2020 11:43:39 w SZUKAM....
baxter napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

zabcia0410 napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

Czy kartę z Jacobs trzeba koniecznie rejestrować ?

nie

Dziękuję emotka  
PIN przyszedł smsem i tak myślałam,że nie trzeba się rejestrować na stronie

A jak sprawdzić saldo ? emotka

Tu już niestety potrzebna rejestracja (łatwa) na www.up-karty.pl

Dziękuję emotka  Łatwa ale smsa nie przysłali emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6747272 Napisano: 25.11.2020 11:14:32 w SZUKAM....
FBemilia6 napisał(a):

zabcia0410 napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

Czy kartę z Jacobs trzeba koniecznie rejestrować ?

nie

Dziękuję emotka  
PIN przyszedł smsem i tak myślałam,że nie trzeba się rejestrować na stronie

A jak sprawdzić saldo ?emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6747028 Napisano: 24.11.2020 14:48:50 w SZUKAM....
zabcia0410 napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

Czy kartę z Jacobs trzeba koniecznie rejestrować ?

nie

Dziękuję emotka  
PIN przyszedł smsem i tak myślałam,że nie trzeba się rejestrować na stronie Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6740850 Napisano: 31.10.2020 19:45:06 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratulacje dla @olunka świetnej nagrodyemotka i ogromnego  szczęścia !
@leilani1 gratuluję super nagród i  oczytania emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6731832 Napisano: 26.09.2020 14:12:55 w Pomocy!!!!
nanajka81 napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

Co robicie w przypadku sprzedaży sprzętu na gwarancji, kiedy po odebraniu kupujący chce zwrotu kasy bo nie działa  emotka

niech kupujący ci go zwróci, ty mu zwróć kasę a sprzęt zareklamuj. A co to za rzecz się popsuła?

Sprzęt był nowy, sprzedany po obejzeniu sprzętu i faktury. Jest na gwarancji, nie wiem co było robione w domu ale wg mnie jeśli ktoś nie potrafi sobie poradzić to On powinien skorzystać z posiadanej gwarancji. Przyjęcie z powrotem i reklamacja teraz nie wiadomo czego (może coś uszkodził) to chyba już nie ten etap. Kupić bułkę, ugryźć i oddac emotka . Sprzedaż i kupno to chyba umowa

ach czyli po jakimś czasie się okazało że zepsuty? jak tak to rzeczywiście niech kupujący gwarancję załatwia. Bo jak sprawdziłas wcześniej że działa i było ok to w sumie możesz umyć ręce.

Ja nie  sprawdzałam czy działa (wprowadzenie do systemu), sprawdzone przy kurierze czy wszystko jest i tak sprzedane-wszystko fabrycznie zapakowane nie uruchomiane. Kupujacy sprawdził zawartość i fakturę a w domu nie potrafił uruchomić emotka (kamera). Nie wiem co zostało zrobione. Gwarancja jest i mogę ją oddać do serwisu, ale jeśli powstało jakieś uszkodzenie z winy nabywcy a nie produktu to jest już problem Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6731795 Napisano: 26.09.2020 09:02:34 w Pomocy!!!!
nanajka81 napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

Co robicie w przypadku sprzedaży sprzętu na gwarancji, kiedy po odebraniu kupujący chce zwrotu kasy bo nie działa  emotka

niech kupujący ci go zwróci, ty mu zwróć kasę a sprzęt zareklamuj. A co to za rzecz się popsuła?

Sprzęt był nowy, sprzedany po obejzeniu sprzętu i faktury. Jest na gwarancji, nie wiem co było robione w domu ale wg mnie jeśli ktoś nie potrafi sobie poradzić to On powinien skorzystać z posiadanej gwarancji. Przyjęcie z powrotem i reklamacja teraz nie wiadomo czego (może coś uszkodził) to chyba już nie ten etap. Kupić bułkę, ugryźć i oddacemotka . Sprzedaż i kupno to chyba umowa Wyświetl w wątku >>

emi

#6731734 Napisano: 25.09.2020 19:40:02 w Pomocy!!!!
Co robicie w przypadku sprzedaży sprzętu na gwarancji, kiedy po odebraniu kupujący chce zwrotu kasy bo nie działa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6730358 Napisano: 20.09.2020 10:49:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monia0303 napisał(a):

kiedystobylo napisał(a):

Konkurs Monster, widział ktoś jakieś banery w sklepach? Nie wiem w końcu, gdzie kupować, bo w żadnym nie widziałam informacji. :( 

Mi monster odpisał ze mogę kupić w dowolnym sklepie.

Na konkurs z rowerami, hulajnogami itp każdy Monster i dowolny sklep a tam gdzie są karty na paliwo-Monster Mulle w ORLEN Wyświetl w wątku >>

emi

#6721682 Napisano: 12.08.2020 19:21:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

asantesana napisał(a):

Nie wiem, nie zbieram, ale nie bardzo wiem po co ktoś miałby pluć do kapsli...


Na złość -> w ramach akcji "Polak Polakowi Polakiem" emotka

Nie koniecznie na złość. Kto chleje na ławce? Menel bez otwieracza, 2 ząbki mu starczą a fujemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6721657 Napisano: 12.08.2020 17:20:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

darog napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

darog napisał(a):

as32572 napisał(a):

Czy wody Żywiec w Carrefour mają różne ceny jeśli chodzi o ngaz i gaz? Na paragonie mam woda Żywiec więc nie wiem czy to się da jakoś rozróżnić czy muszę iść po pieczątkę.


Tak to jest z wyciąganymi "znalezionymi" paragonami.
Ile to razy w kolejce do BOK stoi ktoś i prosi o sprawdzenie: np "jaka to pasta do zębów"? ma na paragonie colg ale czy to "colg MAX"? 
Ten kto rzeczywiście kupuje WIE JAKĄ WODĘ KUPIŁ I ZA JAKĄ CENĘ.

Ma ochotę, niech wyjmuje z kosza zakupowego. Czy to naprawdę taki problem? ????
Woda NG i gaz 1.85 zł. Przynajmniej u mnie. 

mi chodzi o koronawirusa i higiene.
w tych czasach można odpuścić grzebanie w koszu, nawet "na wierzchu"

a pytając czy jest różnica  w cenie wody gaz i NG wskazuje na "inne" pochodzenie paragonu niż kupno towaru. Moja najbliższa rodzina - lekarz życie naraża przez innych: "głupotki - konkursiki - śmietniki"

Matko i córko, przeca Ty bladego pojęcia nie masz skąd ona ma ten paragon, a wrzeszczysz. Wysnucie teorii o śmietniku jest grubo przegięte, masakra... jak mnie wkurzają tacy świetoje...wi... 

Paragon to pół biedy, nawet z kosza. Mnie brzydzi zbieranie zaplutych kapsli po piwie, często przez dzieci  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6720650 Napisano: 07.08.2020 14:38:16 w SZUKAM....
agaluna napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

Co robicie w loterii 6 wspaniałych, kiedy numer paragonu ma 5 cyfr a oni żądają 6

Już ktoś miał taką sytuację na forum i wystarczyło dodać spację emotka

Dziękuję  emotka Wyświetl w wątku >>
1 agaluna 0

emi

#6720635 Napisano: 07.08.2020 13:35:23 w SZUKAM....
Co robicie w loterii 6 wspaniałych, kiedy numer paragonu ma 5 cyfr a oni żądają 6 Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6717558 Napisano: 22.07.2020 22:09:23 w Smolar
gosiak351 napisał(a):

superloser napisał(a):

gosiak351 napisał(a):

nie ograniam tych sms,  czy zdarza się, że w regulamienie mogą być dopuszczalne sms ze znakami specjalnymi?

Zawsze mozesz pisac ze “specjalnymi”, ale zamiast 160 masz chyba tylko 70 w smsie

btw a przecinek to znak specjalny?

Przecinek, kropka i myślnik to znak, nie specjalny  Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6657728 Napisano: 16.11.2019 01:11:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andrzej_s napisał(a):

edzia21 napisał(a):

andrzej_s napisał(a):

W sumie biedronka na Dworcu Centralnym/Wschodnim w Wawie pewnie była otwarta, więc nie wiem po co afera wybuchła...

"pewnie" - słowo KLUCZ



Rok temu była otwarta choć wtedy dodatkowo była to niedziela niehandlowa, więc uznaje że sytuacja mogła mieć miejsce

Nie plec bzdur, na Centralnym nie była czynna, to na Wschodnim raczej też nie. Jest odpowiedź Biedronki na fb-żadna nie była czynna 11.11.Nie broń kretacza, dzięki któremu zamiast konkursowicz wygrał Organizator. Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6644590 Napisano: 01.10.2019 12:53:38 w SZUKAM....
wiesia30 napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

Czy Kaufland Naleczowianka slal już bony? 

nie

Dziękuję  emotka Wyświetl w wątku >>
1 wiesia30 0