Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika emi

emi

#6844967 Napisano: 16.02.2022 22:23:22 w SZUKAM....
incendio12 napisał(a):

emi napisał(a):

Szukam informacji- czy jak kończy mi się Allegro Smart to muszę kupić na nowy okres za 50 zeta czy są jakieś inne opcje ?

Możesz dołączyć do kogoś do Allegro Family i wtedy ta osoba płaci 50 zł za cały rok za całą "rodzine". Chyba do 10 osób może tam być podpięte pod jedną osobę. Członkowie nie mogą widzieć swoich transakcji. Popytaj, może ktoś z Twojej rodziny, znajomych ma smarta i by mógł Cię dołączyć albo np Ty możesz założyć i zaprosić kilka osób i się z nimi podzielić kosztami emotka  

Dziękuję emotka  i dziękuję zarania :) 
Nie znam się na tych 'mykach" ale popytam znajomych czy mają Family Wyświetl w wątku >>

emi

#6844964 Napisano: 16.02.2022 22:08:16 w SZUKAM....
Szukam informacji- czy jak kończy mi się Allegro Smart to muszę kupić na nowy okres za 50 zeta czy są jakieś inne opcje ? Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6841225 Napisano: 29.01.2022 13:13:54 w Gratulacje! Dla wygranych!
Urbanek gratulacje 
potrójnego wygrania emotka   Wyświetl w wątku >>
1 Urbanek 0

emi

#6841224 Napisano: 29.01.2022 13:11:00 w PODZIĘKOWANIA
0 0

emi

#6840956 Napisano: 28.01.2022 10:18:09 w Avanti
apoccalipsa napisał(a):

agicho napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

emi napisał(a):

Czy za V etap podwójnego poszła już kasa emotka emotka

dostałam 1 przelew w zeszły piątek za VI etap a powinnam 2 nie dostałam przelewu za IV etap... 

w ubiegły piątek rozsyłali właśnie za IV etap bo tylko tam wygrana miałam. Skąd przekonanie że za VI etap skoro nawet w tytule nie jest napisane(?)

z tego prostego powodu że wygrałam w VI etapie emotka  

Trochę dziwne zasady, nie w kolejności, tak jak były etapy i wygrane🙃 Wyświetl w wątku >>

emi

#6840606 Napisano: 26.01.2022 18:42:53 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

emi napisał(a):

O  barcza1 wie najlepiej i się nie wkurza na DC tylko na mnie emotka

No pewnie... najlepiej obarczać winą innych... emotka emotka

Nikogo nie obarczamemotka
barcza1 przepraszam, mnie też czasami w telefonie się zdarza emotka  
Wkurza mnie listopadowa pogoda w styczniu a do tego to Avanti emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6840333 Napisano: 25.01.2022 19:47:43 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

Ale kupuję dla siebie, nie hurtowo. Może tu pies zagrzebany w jesienną ściółkę?

Ja też tylko dla siebie kupuję a nie hurtowo, więc nie ma tu żadnego psa pogrzebanego emotka
Już się nie wkurzam, szkoda czasu.
Dzięki @bruce i cb656 za miłą dyskusję  emotka Wyświetl w wątku >>
2 cb656, brucee 0

emi

#6840331 Napisano: 25.01.2022 19:43:08 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

emi napisał(a):

A Wy nie dostajecie takich smsów z DC ?Dużo osób w styczniu dostało , panie czepialski emotka

Ja nie mam, nie robię tam zakupów, nie znam Regulaminu tej karty, ale domyślałam się oczywiście, że chodzi o Delikatesy Centrum. I uważam, że to jest dziwna zasada, mocno krzywdząca, w sumie - jak sama napisałaś - bezsensownie godząca w prawa Klienta, jakby im na Kupujących nie zależało. emotka emotka

Właśnie wróciłam z Delikatesów Centrum (cb to jest DC, serioemotka ) , pani kierowniczka, jak zwykle podpowiadała co dzisiaj jest w promocji, na co ja mówię, że źle traktują klienta i chyba zacznę chodzić do Biedronki. Pokazałam jej sms, najpierw śmiała się, że ktoś ma poczucie humoru i robi sobie żarty, więc wyjaśniłam , że  ten żart zrobiła mi Delikarta, miała oczy jak balony i mówi , że chyba zatrudnili kogoś nowego kto nie zna Regulaminu, bo zgodnie z nim Delikartę można użyć 12 razy na dobę, nawet co chwila i kupując nawet same promocyjne produkty, chyba, że jest zapis ograniczenia co do kwoty lub ilości.
Przeprosiła mnie w imieniu swoich chlebodawców i ma dzwonić do Zarządu/Centrali. Ot co, mam miły sklepemotka Wyświetl w wątku >>

emi

#6840286 Napisano: 25.01.2022 17:16:31 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

emi napisał(a):

8 transakcji po kilkanaście zł to hurt ? emotka

Matko Buzka... emotka Kto to wszystko zje?! emotka No dla mnie to już hurt niestety... Pogadaj z DC najlepiej. Ale uprzedzam - DC to nie ja, nie będzie łatwo emotka emotka emotka

No kurczaki byłam 8 razy w styczniu DC- tu kupuję mleko, jogurty, makaron, zdarza się i Regina no i Milkaemotka . Wyświetl w wątku >>
2 cb656, brucee 0

emi

#6840270 Napisano: 25.01.2022 16:57:02 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

emi napisał(a):

A Wy nie dostajecie takich smsów z DC ?Dużo osób w styczniu dostało , panie czepialski emotka

A co jest 'smsów" emotka A co to jest DC?! emotka To już styczeń? emotka Rety, jak ten czas leci...

SMS, DELIKATESY CENTRUM, STYCZEŃ pomału się kończy, jak ten czas leci emotka Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

emi

#6840259 Napisano: 25.01.2022 16:50:57 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

bruce napisał(a):

emi napisał(a):

Wkurzają mnie smsy DC o przekroczeniu limitu używania karty...

Szok! Zamiast się cieszyć, że mają stałą, wierną i lojalną Klientkę...  emotka

Może jest niewierna... emotka Nie znasz człowieka. Trudno tak od razu, po jednym spojrzeniu w awatar wiedzieć: będzie zdradzać, czy nie? emotka Może robi zakupy w innych sklepach też? emotka

A Wy nie dostajecie takich smsów z DC ?
Dużo osób w styczniu dostało , panie czepialski emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

emi

#6840102 Napisano: 25.01.2022 12:34:00 w Avanti
marzenier napisał(a):

montezuma napisał(a):

Cheetos - cisza?

Dzis poszly Stary i Auchan,wiec chetosy moze jutro?A tu jeszcze Lays filmowy czeka emotka  

A jak oni informują ze STAR ?
Etap II: 11.01.2022 – 17.01.2022
Etap III:18.01.2022 –24.01.2022
a w zwycięzcach jest dzień 20.01 (III Etap)  Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6839989 Napisano: 24.01.2022 22:54:49 w Gratulacje! Dla wygranych!
myja napisał(a):

Bardzo Wam wszystkim dziękuję emotka emotka emotka  i też życzę Wam takich wygranych! emotka

Gratulacje emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 myja 0

emi

#6839988 Napisano: 24.01.2022 22:52:45 w Zabawa ostatnia litera
arszenik- koniecemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6839985 Napisano: 24.01.2022 22:46:52 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie smsy VISA- zarejestruj się w programie, kiedy jestem zarejestrowanaemotka
i smsy DC o przekroczeniu limitu używania karty ( w styczniu 8 transakcji) , czy im nie zależy na sprzedaży i na klientachemotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

emi

#6839983 Napisano: 24.01.2022 22:40:29 w PODZIĘKOWANIA
29renata
Szybko, sprawnie, miło. Polecam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6839769 Napisano: 24.01.2022 15:15:59 w SZUKAM....
Peppa7 napisał(a):

domika napisał(a):

Peppa7 napisał(a):

Czy na Somersby można kupić jakieś bezakoholowe piwo? Są w ogóle takie z kolorowymi zakrętkami?

emotka Ja tylko takie kupuję emotka

Dziękuję emotka

A ja szukam jak wejść na stronę, z linku błąd 1001 (?)  Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6839717 Napisano: 24.01.2022 12:53:49 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

halliday napisał(a):

ja tam słyszałem o Viregyt-K i Amantix

ja też słyszałam o amantadynie - ale w kontekście dyskusji, bo to lek m.in. na parkinsona, więc zupełnie co innego, no i cyt: "Należy pamiętać, że amantadyna nie została uznana za lek na COVID-19. Lekarze nie rekomendują stosowania jej przy zakażeniu koronawirusem. W polskich ośrodkach badawczych trwają badania nad skutecznością tego leku, ale nie ma na razie wyników. Eksperci apelują, by nie zażywać amantadyny na własną rękę." Najlepiej z lekarzem dobrać odpowiednie leczenie. I tyle w temacie "leków" na covid.  

Nic nie e zostało uznane za lek na C19. U mnie wszyscy bliscy, którym zaczęło się pogarszać, brali Amantadynę. Aktualnie z dalszej rodziny chorują 2 osoby, od niedzieli. Otrzymali "pakiet zdrowotny", który szwagier trzyma w domu na wszelki wypadek, w tym Amantadynę. Żadnych lekarstw nie powinmo się jeść, jak tic taców. Aha moi bliscy wyzdrowieli, w szpitalu nie był nikt. Środowisko lekarskie miało na nich równo wyebane, czyli pacjencie lecz się sam z guglem...

Nie ma leku oficjalnego , to fakt.
Mnie leczono antybiotykami (wysoka temperatura) a lekarz, który przez kilka I dni  codziennie był na wizycie w domu,  zalecił leczenie tak jak na grypę- jeśli jest temperatura - Paracetamol + VIT C (początkowo 2000 , po jakimś czasie zmniejszył na 1000, Vit D3  2000  + cynk oraz domowe sposoby - czosnek, kiszonki, syropy z imbiru, miodu, czosnku i cytryny, przepisał mi też sterdydy (inne współistniejące) oraz AMANTADYNĘ , którą wtedy stosowano w szpitalach u chorych na covid u nas i wielu krajach, ale po tym jak zaczęto ją masowo kupować wydano komunikat, że nie została uznana za lek na Covid. Amantadyny nie stosowałam , leży w domu. Znam jednak wiele osób, którym pomogła! 
Jak amantadyna wpływa na SARS-CoV-2?Naukowcy z Niemiec, Grecji i Danii w swoim artykule podsumowującym badania nad wykorzystaniem amantadyny w leczeniu zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 doszli do jednoznacznego wniosku, że amantadyna może potencjalnie stanowić skuteczny, łatwo dostępny i tani sposób leczenia Covid-19! Stwierdzenie to zostało poparte dowodami w postaci wyników badań komórkowych prowadzonych z użyciem komórek żaby szponiastej. Badacze wykazali, że amantadyna oraz heksametylenu amiloryd (HMA) blokują aktywność kanału jonowego (tzw. wiroporyna) białka E z wirusa SARS-CoV-2 (co warte podkreślenia, takiego działania nie ma rymantadyna, czyli pochodna amantadyny!). Fakt, że zarówno amantadyna, jak i HMA wiążą się z białkiem E, zostało ocenione na podstawie symulacji NMR roztworu i dynamiki molekularnej.Dodatkowo naukowcy w trakcie swoich badań zidentyfikowali dwa nowe kanały jonowe koronawirusa – ORF7b oraz ORF10 i zaobserwowali, że amantadyna blokuje aktywność nie tylko wcześniej znanej wiroporyny białka E, ale również nowo odkrytego kanału jonowego ORF10.  Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

emi

#6839500 Napisano: 22.01.2022 22:57:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maryam napisał(a):

mampytanie napisał(a):

emi napisał(a):

Czy w Belvicie przechodzi dowolna ilość znaków? W Regulaminie nie widzę ograniczenia 

Belvita? Przecież to loteria emotka

Właśnie, aż szukałam kreatywnego, po tym pytaniu... emotka

emotka emotka  chyba brakuje mi suplementów emotka
Chodziło mi o Biovital  emotka Wyświetl w wątku >>

emi

#6839489 Napisano: 22.01.2022 21:59:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w Belvicie przechodzi dowolna ilość znaków? W Regulaminie nie widzę ograniczenia 

Edit: BIOVITAL
0% to też %emotka Wyświetl w wątku >>