Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mia128

mia128

mia128

#6802062 Napisano: 18.08.2021 14:10:27 w moje dzisiejsze wygrane :)

mia128

#6800431 Napisano: 10.08.2021 17:34:40 w moje dzisiejsze wygrane :)
agaluna napisał(a):

Zestaw kosmetyków i torba z YOPE emotka


u mnie to samo emotka Wyświetl w wątku >>

mia128

#6792293 Napisano: 01.07.2021 14:51:56 w moje dzisiejsze wygrane :)
miketyson napisał(a):

estrelitta napisał(a):

kate86 napisał(a):

OMG!! Hulajnoga Xiaomi Mi Electric Scooter Essential z loterii Kasa Grilla w wybranych halach  emotka wspaniałe rozpoczęcie lipca  emotka

I u mnie emotka  Ależ miła niespodzianka emotka  

I u mnie! Hulajnogowy zawrót głowy emotka


i u mnie emotka Wyświetl w wątku >>

mia128

#6792213 Napisano: 01.07.2021 11:59:46 w moje dzisiejsze wygrane :)

mia128

#6756975 Napisano: 08.01.2021 13:15:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

Jak informuje Pepsi Lidl?


mailowo Wyświetl w wątku >>

mia128

mia128

#6755943 Napisano: 03.01.2021 13:45:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agusiac87 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Albedo jaki oni mają burdel w tej nowej loterii. Wysyłam SMS info że wygrane 100 i podziękowania,a za jakies 15 minut SMS,że podany numer paragonu i data został już zgłoszony w innym zgłoszeniu(nie zgłaszałam go wcześniej) . Masakra z nimi. W ciągu dnia tak miałam dziś 

Być może ktoś zgłosił taki sam numer...  Więc czemu od razu burdel emotka  Czasem się zdarzają takie historie. Ja tak miałam kiedyś z plecakiem kanken, info gratulujemy, a potem info że podany numer już był zgłoszony, ale wyslalam swój paragon i dane i nagrode otrzymałam.

A ,bo oni zawsze coś w loteriach mają nie tak. Możliwe,że ktoś zgłosił,ale na szczęście to nie byłam ja . I to ja mam paragon i im odesle

No dokładnie, odeślesz i nagroda będzie w domu emotka



ja miałam komunikat na stronie, że wygrałam 100zł, a smsa nie dostałam. dobrze że mam screena, ale aż strach się wpisywać w mdw Wyświetl w wątku >>
0 0

mia128

mia128

mia128

#6690271 Napisano: 16.03.2020 10:32:13 w moje dzisiejsze wygrane :)

mia128

#6687423 Napisano: 03.03.2020 12:12:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monkakk napisał(a):

Wysyłał ktoś dziś na Crunchips smsa? Mam zwrotkę, że konkurs zakończony...


u mnie to samo. napisałam maila, ale bez odpowiedzi do tej pory. Wyświetl w wątku >>
0 0

mia128

#6687008 Napisano: 02.03.2020 07:27:01 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

mia128 prosiaczek carissma antylopia monkakk czy dalej macie problemy z kalendarzem?

madzia1-s w dzisiejszej aktualizacji dodałem opcję wysłanych wiadomości.
@nanajka81 - w dzisiejszej aktualizacji dodałem do kalendarza "Konkursy zaczynające się"

Aktualizacja powinna być widoczna do 2-3h.



działa! dzięki. już pogodziłam się z brakiem kalendarza, a tu proszę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia128

#6687006 Napisano: 02.03.2020 07:20:23 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Hello March, please be good to me! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia128

#6684726 Napisano: 21.02.2020 09:18:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bruce napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Czy te zwroty z Lisnera są włączane o jakiejś konkretnej godzinie? Można w ogóle trafić czy znikają błyskawicznie?

Ja teraz włączyłam, przekonana, że jest znowu 0, a było jeszcze 199. emotka
Formularz mega rozbudowany - wymaga dokładnych nazw produktów, ich cen, skanu paragonu, numeru konta. 


dzięki za info emotka
spisałam już zwrot na straty bo nie chciałam czekać do północy, a tu taka miła niespodzianka. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

mia128

mia128

#6679509 Napisano: 03.02.2020 13:04:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
styczeń wysoko ustawił poprzeczkę, ale dasz radę wąteczku! Wyświetl w wątku >>
1 ReneK 0

mia128

#6679390 Napisano: 03.02.2020 08:56:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atanerka napisał(a):

mia128 napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

atanerka napisał(a):

lukasz6 napisał(a):

atanerka napisał(a):

Co zrobić z fantem, a mianowicie brakiem potwierdzenia z loterii Wawel Intermarche? Brak 2 potwierdzen na poczcie o2

napiszę Ci, że oni ogólnie mają jakiś problem z serwerami. mi napisali jakoś tydzień temu z zakończonego w grudniu konkursu, że z uwagi na to, że mieli informację, że poprzedni mail nie dotarł do mnie z infromacją o wygranej, to informują, że moje zgłoszenie wygrało i bla bla.... także nie wiem, jeśli nie masz zwrotek, to pewnie w ogóle nie dostali tych zgłoszeń. Masakra z tą agencją. Ciekawe, kto te wszystkie autka wygrał...

no cóż to sporo wyjaśnia...
Takie samo auto conajmniej od roku do wygrania we wszystkich konkursach organizowanych przez nich, także akurat ta nagroda to dla mnie widmo emotka

ja napsiałem do nich emaila czy dotarło zgłoszenie. jak nic nie odpiszą to wyślę jutro z innego adresu email...

to daj znać... Bo ja dostałam potwierdzenie z pierwszego etapu po jego zakończeniu, nie od razu... Właśnie na o2... Dokładnie 29-go stycznia.


wysłałam zgłoszenie z poczty wp, bez zwrotki.
Napisałam pytanie z poczty wp czy zgłoszenie doszło i nie dostałam odpowiedzi.
Ponowiłam pytanie z poczty Gmail i ekspresowo dostałam odpowiedź, że zgłoszenie do nich dotarło.

czyli zakładając, że mój przypadek jest regułą, zgłoszenia docierają.

To chyba powinni coś z tym zrobić,  bo w takim razie jak powiadomia zwycięzców na o2 i wp,skoro tam maile od nich nie dotrą?
No i czy jest jakieś potwierdzenie ze zgłoszenie do nich dotarło? Bo napisać dla swietego spokoju " zgłoszenie dotarlo" to żadna sztuka...


facet napisał że mają często problemy z pocztą wp i żeby interweniować u operatora.

szczerze mówiąc ja nie ciągnę już tematu. prosiłam o zmianę adresu poczty w zgłoszeniu albo anulowanie żebym mogła puścić z innej poczty i nie dostałam już odpowiedzi. pewnie po wynikach napiszę maila z pytaniem czy przypadkiem nie wygrałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

mia128

#6679363 Napisano: 02.02.2020 22:54:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

mia128 napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

atanerka napisał(a):

lukasz6 napisał(a):

atanerka napisał(a):

Co zrobić z fantem, a mianowicie brakiem potwierdzenia z loterii Wawel Intermarche? Brak 2 potwierdzen na poczcie o2

napiszę Ci, że oni ogólnie mają jakiś problem z serwerami. mi napisali jakoś tydzień temu z zakończonego w grudniu konkursu, że z uwagi na to, że mieli informację, że poprzedni mail nie dotarł do mnie z infromacją o wygranej, to informują, że moje zgłoszenie wygrało i bla bla.... także nie wiem, jeśli nie masz zwrotek, to pewnie w ogóle nie dostali tych zgłoszeń. Masakra z tą agencją. Ciekawe, kto te wszystkie autka wygrał...

no cóż to sporo wyjaśnia...
Takie samo auto conajmniej od roku do wygrania we wszystkich konkursach organizowanych przez nich, także akurat ta nagroda to dla mnie widmo emotka

ja napsiałem do nich emaila czy dotarło zgłoszenie. jak nic nie odpiszą to wyślę jutro z innego adresu email...

to daj znać... Bo ja dostałam potwierdzenie z pierwszego etapu po jego zakończeniu, nie od razu... Właśnie na o2... Dokładnie 29-go stycznia.


wysłałam zgłoszenie z poczty wp, bez zwrotki.
Napisałam pytanie z poczty wp czy zgłoszenie doszło i nie dostałam odpowiedzi.
Ponowiłam pytanie z poczty Gmail i ekspresowo dostałam odpowiedź, że zgłoszenie do nich dotarło.

czyli zakładając, że mój przypadek jest regułą, zgłoszenia docierają.

dziwne, czyli tak jakby z poczty wp i o2 do nich nie dochodziły wiadomosci emotka
pisałaś na ten adres: biuro@fortunaps.pl  ??


tak i jeszcze na intermarche@fortunaps.pl Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

mia128

#6679309 Napisano: 02.02.2020 18:20:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylzab2294 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

atanerka napisał(a):

lukasz6 napisał(a):

atanerka napisał(a):

Co zrobić z fantem, a mianowicie brakiem potwierdzenia z loterii Wawel Intermarche? Brak 2 potwierdzen na poczcie o2

napiszę Ci, że oni ogólnie mają jakiś problem z serwerami. mi napisali jakoś tydzień temu z zakończonego w grudniu konkursu, że z uwagi na to, że mieli informację, że poprzedni mail nie dotarł do mnie z infromacją o wygranej, to informują, że moje zgłoszenie wygrało i bla bla.... także nie wiem, jeśli nie masz zwrotek, to pewnie w ogóle nie dostali tych zgłoszeń. Masakra z tą agencją. Ciekawe, kto te wszystkie autka wygrał...

no cóż to sporo wyjaśnia...
Takie samo auto conajmniej od roku do wygrania we wszystkich konkursach organizowanych przez nich, także akurat ta nagroda to dla mnie widmo emotka

ja napsiałem do nich emaila czy dotarło zgłoszenie. jak nic nie odpiszą to wyślę jutro z innego adresu email...

to daj znać... Bo ja dostałam potwierdzenie z pierwszego etapu po jego zakończeniu, nie od razu... Właśnie na o2... Dokładnie 29-go stycznia.


wysłałam zgłoszenie z poczty wp, bez zwrotki.
Napisałam pytanie z poczty wp czy zgłoszenie doszło i nie dostałam odpowiedzi.
Ponowiłam pytanie z poczty Gmail i ekspresowo dostałam odpowiedź, że zgłoszenie do nich dotarło.

czyli zakładając, że mój przypadek jest regułą, zgłoszenia docierają. Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0