Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika sks900

sks900

#7133110 Napisano: 23.10.2023 10:34:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zof83 napisał(a):

mrmax napisał(a):

@Kwiat napisał(a):

Właśnie dotarł bon 100 zł do Netto z konkursu streetcom i jest bez pieczątki  emotka  a jak u Was ?
myślę ze może być problem z realizacją takiego bonu...

nie raz miałem bony bez pieczątek, robiłem w kilku sklepach zakupy na takowe, i nigdzie nie było problemu (poza zdziwieniem że w ogóle są jakieś bony i jak to nabijać, tak btw, trzeba zeskanować tak samo jak produkt kod kreskowy bonu i odejmuje wartość zakupów)

Dużo zależy od tego, kto te bony tez przyjmuje, bo jak się trafi nadgorliwy kasjer to nie przyjmie, a zakupy skasowane i trzeba zapłacić wtedy z własnej kieszeni... 

Nie trzeba, zostawiasz zakupy na kasie i wychodzisz ze sklepu. Wyświetl w wątku >>

sks900

#7132088 Napisano: 18.10.2023 20:32:29 w Wkurza mnie...
tereniagno napisał(a):

No i jak tu nie wkurzać się. Wróciłam z ITM,kupowałam produkty na konkurs,
a mianowicie taK wyglądają opisy na paragonie:
PŁYN/PRANIA COLOR-  chodzi o Woolitte,
KAWA FINEZJA MIEL.-   Prima,
ODPLAMIACZ PINK PL - Vanish,
KUL.ZEL.WC BRILL    -  Bref,
KISIEL CYTRYNOWY -   Winiary,
PL/NACZ.SEC OF CHE - Pur emotka
Bądź mądry i pisz wierszeemotka
A dodatkowo wzięłam kukurydzę z groszkiem Bonduelle.
Poszłam do kasy, żeby sprawdził opis w systemie, co? "KUKURYDZA Z GROSZKIEM"
Podziękowałam i nie wzięłam, więc patrzył na mnie, jak na kosmitkę z myślą- Co ta baba chce?
Tak samo ludzie w kolejce patrzyli na mnieemotka

Już ktoś pisał, że na paragonie z ITM, obok nazwy art. jest 13 cyfrowy kod EAN taki sam jak na opakowaniu art. pod kodem kreskowym. Dziwne, żeby odrzucili zdjęcie takiego paragonu i opakowania z widocznym kodem EAN. Wyświetl w wątku >>

sks900

#7131945 Napisano: 18.10.2023 13:34:50 w Wkurza mnie...
atyde25 napisał(a):

Te oszustwa są straszne my to jakoś ogarniemy ale osoby 70+ mają przechlapane bo są niektórzy bardzo ufni.
Akurat nie wiem jak w innych sieciach ale w t-mobile od razu przy połączeniu pojawia się przy numerze potencjalne oszustwo i od razu to blokuję.Ile ja mam numerów w blokadzie to nie zliczę:(

Młody wiek nie chroni przed tymi oszustwami.

"Prawie 200 tys. zł stracił 38-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego (Mazowieckie), który padł ofiarą oszustwa metodą na pracownika banku



Mężczyzna uwierzył w historię o włamaniu na jego rachunek bankowy i przelał pieniądze na konto oszusta.Jak poinformowała we wtorek rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej, kilka dni temu do mieszkańca pow. ostrowskiego zadzwonił mężczyzna podający się za pracownika banku.Przekazał 38-latkowi, że właśnie zarejestrowano włamanie na jego konto i aby nie stracił wszystkich pieniędzy powinien niezwłocznie przelać je na podany rachunek – zrelacjonowała policjantka.Mieszkaniec pow. ostrowskiego w kilku przelewach przekazał na podany numer rachunku zgromadzone pieniądze - łącznie prawie 200 tys. zł.Policja cały czas apeluje o ostrożność w kontaktach telefonicznych z obcymi osobami.Podczas rozmowy telefonicznej nie jesteśmy w stanie zweryfikować tożsamości rozmówcy, dlatego należy zakończyć rozmowę, skontaktować się z bankiem lub osobiście udać się do placówki bankowej, aby sprawdzić przekazaną wiadomość – podkreślają mundurowi.Stracił 200 tys. zł oszukany metodą na pracownika banku (msn.com)

ps. Oni dzwonią z płatnej bramki i nam wyświetla się nr infolinii banku lub jego nazwa, cokolwiek sobie ustawią. Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

sks900

#7131430 Napisano: 16.10.2023 13:49:13 w Wkurza mnie...
bezaczek7 napisał(a):

jokan napisał(a):

miałam telefon od niby pracownika banku (akcent ruski) z potwierdzeniem wzięcia kredytu....ale sobie porozmawiałam i wyprowadziłam panią z równowagi i się rozłączyła emotka - także uważajcie na telefony od "pracowników banków" emotka emotka

U mnie był nasz rodak. Także nie sugerować się akcentem. Miałam już 3 takie telefony.
Proponuję sposób bezaczkowy: tak, potwierdzam, brałam kredyt. Z drugiej strony następuje konsternacja, ale próbuje jeszcze wybrnąć: w takim razie 250 tys zostanie przelane na konto do siedemnastej. Powiedziałam: świetnie, dziękuję! Tylko nie dopytałam na który nr konta mi to chcą przelać, oddzwonić się nie dało, a na kasę czekam od ponad miesiąca emotka emotka

Można udać, że wierzymy w bajkę złodzieja, on poda nr konta i takie konto zgłaszamy do banku. Są przypadki, że tzw. odbieraków policja łapie jak wypłacają kasę z bankomatu, konto na  słupa. Wyświetl w wątku >>
2 cb656, jokan 0

sks900

#7131401 Napisano: 16.10.2023 12:12:57 w Wkurza mnie...
jokan napisał(a):

miałam telefon od niby pracownika banku (akcent ruski) z potwierdzeniem wzięcia kredytu....ale sobie porozmawiałam i wyprowadziłam panią z równowagi i się rozłączyła emotka - także uważajcie na telefony od "pracowników banków" emotka emotka

Setki takich rozmów są na youtube. Niektórzy nabierają się nawet na "policjanta" i "prokuratora z Mokotowa" mówiących ze wschodnim akcentem. Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

sks900

#7130222 Napisano: 11.10.2023 12:02:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
escada napisał(a):

nie wiem w który watek to wpisać
dostałam maila od Ikei z zachętą do konkursu - jakis quiz na 5 pytań  i jedno pytanie otwarte i nagrody 1000x50zł. link do udziału.
kliknęłam, zalogowałam się  i zaczęły się jakiś schody  z dostępem. Zadzwoniłan na obsługę klienta, pani poszła sprawdzac  i podobno żadnej takiej akcji nie mają. Więc możliwe że jakieś oszustwo i wprawdzie zakupów na Twoje konto nie zrobią bo nie dojdzie do zapłaty (chyba że wykorzystają jakieś kupony rabatowe przypisanme do konta) ale dane juz mogą mieć. Na wszelki wyapdek nie wchodżcie na konto z tego linka w mailu,jesli tez taki przyjdzie

Korzystaj z menadżera haseł, na fałszywej stronie menadżer nie podstawi hasła, żadnego wpisywania hasła "z palca" bo nas ktoś poprosi na emailu czy priv. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#7128563 Napisano: 04.10.2023 20:28:47 w Pomocy!!!!
gosia46 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Czy ma ktoś konto w Ing Banku śląskim i dostał pismo o dostarczeniu oświadczenia o źródle pochodzenia środków? A w ankiecie do uzupełnienia dochody z alimentów, stypendia, darowizny...loterie emotka emotka  O co kaman? na koncie pusto, nawet wypłata tam nie przychodzi, ostatni dochód to 4 miesiące temu 200 zł z loterii Unique One.

A z jakiego czasu trzeba te dane uzupełnić ? Rok, dwa, pięć, dwadzieścia lat?

Aktualne źródło dochodów. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#7128562 Napisano: 04.10.2023 20:28:09 w Pomocy!!!!
zezowaty_kot napisał(a):

Niedawno na forum ktoś pisał, że zniknęły mu z aplikacji żabki wyzwania. Właśnie u mnie dziś zniknęły, wczoraj były. Odinstalowałam i zainstalowałam aplikację, ale nie pomogło. Nie mogę znaleźć tych wpisów, czy wiecie jak to naprawić?

Może trzeba zaktualizować aplikację w sklepie google play do najnowszej wersji. Wymusić aktualizację.
ps. A w samej aplikacji żabki nie ma czasem informacji, żeby zaktualizować? Wyświetl w wątku >>

sks900

#7128160 Napisano: 03.10.2023 11:48:22 w Wkurza mnie...
magalan83 napisał(a):

Wkurza mnie to mało powiedziane emotka chodzi o konkurs Prince Polo, nigdy tam nie wygrałam a i tak gram emotka  lubię te wafelki a co zrobić z paragonem? Trzeba zarejestrować o to strasznie i irytujące, dużo wpisywania a i tak finalnie pudło emotka

W tej loterii jest 1 nagroda dziennie, fuks totalny, żeby w to trafić, szkoda nerwów. Wyświetl w wątku >>

sks900

#7125667 Napisano: 22.09.2023 14:23:23 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Eti, kod Blik 200 zl Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

sks900

#7123971 Napisano: 15.09.2023 16:49:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kejm napisał(a):

sks900 napisał(a):

kejm napisał(a):

atyde25 napisał(a):

A jak mnie denerwuje to kończenie się rolek w drukarkach przy kasie.Znowu bym została na lodze bez paragonu ale sprawdziłam i zmieniłam szybko kasę na taką co jednak mi łaskawie wydrukuje paragon.
O z tym coś zrobić za każdym razem pisać skargi do urzędów.Bez skrupułów.

Jak to się sprawdza samodzielnie?

Na paragonie pod koniec rolki jest wydrukowany czerwony pasek.

To wiem, ale zanim go zobaczysz to już możesz zacząć kasować. Trzebaby otworzyć kasę, żeby wiedzieć wcześniej.

Ale jak pasek się pojawia to dobrych kilka paragonów można skasować. To bardziej info dla kasjera, że trzeba zmienić rolkę, a osoba na samoobsługowej musi zmienić kasę. Wyświetl w wątku >>

sks900

#7123901 Napisano: 15.09.2023 13:51:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kejm napisał(a):

atyde25 napisał(a):

A jak mnie denerwuje to kończenie się rolek w drukarkach przy kasie.Znowu bym została na lodze bez paragonu ale sprawdziłam i zmieniłam szybko kasę na taką co jednak mi łaskawie wydrukuje paragon.
O z tym coś zrobić za każdym razem pisać skargi do urzędów.Bez skrupułów.

Jak to się sprawdza samodzielnie?

Na paragonie pod koniec rolki jest wydrukowany czerwony pasek. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#7123899 Napisano: 15.09.2023 13:50:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

sks900 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

A skąd kupujący ma wiedzieć, czy oni sobie wcześniej nie nabijali...?

Zamiast wszystko krytykować, coś zaproponuj czasem.

Nie wiedziałem, że pytanie musi być krytyką… Poza tym agencja jest od myślenia- moje „know how” za darmo nie jest… Nie po to także marketingu się uczyłem…

Ale na forum możemy pogadać o tym. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#7123887 Napisano: 15.09.2023 13:02:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

A skąd kupujący ma wiedzieć, czy oni sobie wcześniej nie nabijali...?

Zamiast wszystko krytykować, coś zaproponuj czasem. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#7123885 Napisano: 15.09.2023 12:57:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

sks900 napisał(a):

case napisał(a):

sks900 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

sks900 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Ze zdobytej przeze mnie wiedzy na jednym z kierunków, doświadczenia praktycznego, jako uczestnik loterii i konkursów, oraz analizy tego, co pisze ten „pan z Nav” wnioskuję (chyba już to pisałem), że te osoby kupują produkty, po czym korzystają z prawa zwrotu. Nav nic nie może zrobić, bo produkt kupiony, a że sklep umożliwia zwroty… cóż.

Ale czy przy takich zwrotach nie trzeba oddać paragonu? Chyba, że ajent sklepu dogadany...

A jakie to ma znaczenie, gdy na zwrot jest np. 90 dni, albo bez limitu...

Ps: "ps. Jedna z agencji ma zapis, że nie można zgłaszać kolejnych nr paragonów."- a która to taka...?

Zwrot spożywki do 90 dni, czy bez limitu, to chyba tylko jak ajent znajomy, na pewno nie duży sklep, nie mówiąc o skali zwrotów, idących w setki...

W tej loterii z tego co pomiętam był zapis, ze nie może być kolejnych nr paragonów:
https://www.e-kon...-yaris-od-milka-dino



Natomiast druga część jest gorsza, bo w procederze biorą wtedy udział osoby, które posiadają własny sklep. 

Kaliszanie mają sklep? Żabka? Na takich skuteczny jest limit dzienny zgłoszeń na kasę.

Jasne i może osoby, które przypadkowo kupują w tym sklepie na konkurs, mają być poszkodowane…?

Limit dzienny 20-30 zgłoszeń na kasę, nie dotknie takich osób. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#7123879 Napisano: 15.09.2023 12:48:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
case napisał(a):

sks900 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

sks900 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Ze zdobytej przeze mnie wiedzy na jednym z kierunków, doświadczenia praktycznego, jako uczestnik loterii i konkursów, oraz analizy tego, co pisze ten „pan z Nav” wnioskuję (chyba już to pisałem), że te osoby kupują produkty, po czym korzystają z prawa zwrotu. Nav nic nie może zrobić, bo produkt kupiony, a że sklep umożliwia zwroty… cóż.

Ale czy przy takich zwrotach nie trzeba oddać paragonu? Chyba, że ajent sklepu dogadany...

A jakie to ma znaczenie, gdy na zwrot jest np. 90 dni, albo bez limitu...

Ps: "ps. Jedna z agencji ma zapis, że nie można zgłaszać kolejnych nr paragonów."- a która to taka...?

Zwrot spożywki do 90 dni, czy bez limitu, to chyba tylko jak ajent znajomy, na pewno nie duży sklep, nie mówiąc o skali zwrotów, idących w setki...

W tej loterii z tego co pomiętam był zapis, ze nie może być kolejnych nr paragonów:
https://www.e-kon...-yaris-od-milka-dino



Natomiast druga część jest gorsza, bo w procederze biorą wtedy udział osoby, które posiadają własny sklep. 

Kaliszanie mają sklep? Żabka? Na takich skuteczny jest limit dzienny zgłoszeń na kasę. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#7123429 Napisano: 13.09.2023 18:25:51 w Smolar
loteryjny napisał(a):

No ładnie, jestem w rezerwie do nagrody dodatkowej w słodkiej loterii  emotka

Ponad 10 tys. zgłoszeń było, sporo jak na loterię tylko w C4 i zakup za 15 zł. Jakieś szanse masz ale nie duże. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#7123413 Napisano: 13.09.2023 17:28:53 w Smolar
Finałowe losowanie w "Słodka loteria na 5+" Storck
https://www.youtu.../watch?v=vjSE7t-r5Ck Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#7122721 Napisano: 11.09.2023 09:02:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jomajd86 napisał(a):

Czy przelewy od familijne już szły?

Na ING wpadły w piątek, reszta banków dzisiaj do południa. Wyświetl w wątku >>

sks900

#7122367 Napisano: 08.09.2023 17:26:28 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
1 mili05 0