Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika nav

nav

#6540786 Napisano: 22.10.2018 01:38:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

nav napisał(a):

glena napisał(a):

nav napisał(a):

glena,co do tych graczy grających 1:1 chlipiacych potem w domu...

Jakby chodziło o loterie i ilość zgłoszeń jakkolwiek realnie zwiekszala szanse, przyznalbym Ci rację. Ale hej, mowa jest o konkursach - w nich, oprócz szacownego grona tego forum, bierze udział też cała masa "zwykłych" konsumentów, którym jakikolwiek wałek z paragonem nie przyszedlby nawet do głowy i też regularnie wygrywają... Jesli ktos nie wygrywa u NAV, to wyłącznie dlatego, ze nie udaje mu się wstrzelic w gusta komisji, a nie dlatego że zagrał uczciwie emotka  

Tak, tylko mając jeden paragon i wysyłając jedno zgłoszenie muszę wybrać jak Was podejść. A mając jeden paragon, 0 skrupułów i 10 starterów mogę to zrobić na różne sposoby i w ten sposób znacząco zwiększam swoje szanse. Fajnie by było, żebyś po prostu napisał, w czym lepsza jest formuła bez numeru paragonu z Twojego punktu widzenia, bo naprawdę mnie to ciekawi. No i też ciekawi mnie skąd znasz proporcję "zwykłych" konsumentów do "szacownego grona". Nie chcę być napastliwa (i mam nadzieję, że tak tego nie odbierasz), ale skoro się tu na forum pojawiła okazja do pogadania z prawdziwą twarzą agencji, to ja korzystam emotka

A ja wcale nie twierdzę, że ta formuła jest lepsza, twierdzę tylko, że nie demonizowalbym ani jednej ani drugiej emotka  to, dlaczego w ogóle jest stosowana formuła bez paragonu, to jest juz niestety kwestia, o której nie powinienem pisać in public. Ale ok, może PRYWATNIE machne o tym kiedyś artykulik emotka  

A co do pytania o rozróżnienie zwykłych konsumentów od szacownego grona... No jak to skąd wiemy? Z legendarnych tajemnych czarnych list opracowanych przez CIA emotka  a powaznie, to takich statystyk się nie prowadzi, bo i po co, ale po przemieleniu kilkunastu tysięcy rekordów z danymi laureatow juz wiesz, kto jest regularnym graczem, albo jego rodziną, a kto unikalnym ludkiem "z ulicy". 

problem taki, że nie wolno sobie takiej bazy prowadzić i chomikować dane...


Otóż tu jesteś, jak mawiał klasyk, w mylnym błędzie, gdyż dane laureatow mamy nie tylko prawo ale i OBOWIĄZEK przechowywać przez 5 lat, ze względu na przepisy podatkowe i możliwe kontrole skarbowe i znajdziesz ten zapis w każdym naszym regulaminie. 
Oczywiście mowa tylko o laureatach i tylko o takich, ktorych nagrody byly opodatkowane. 

Edit:
Teraz zauważyłem, ze podkresliles pewne zdania. Tu nie chodzi o jakies algorytmy szpiegowskie tylko zwyczajnie o ludzką pamięć... Kiedy jesteś główną osobą ds. Danych osobowych i absolutnie wszystkie nazwiska przechodzą przez Ciebie, zaczynasz zwyczajnie pamiętać wszystkich Iksinskich wraz z ich miejscowosciami i rodziną, na którą regularnie odbierają nagrody. 

PS. Za bardzo się rozgadalem i trafiło mnie, że nie temu mialo służyć to konto. Jutro zrobię coming out z prywatnego i będziemy mogli podyskutować dalej.  Wyświetl w wątku >>

nav

#6540782 Napisano: 22.10.2018 00:59:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
glena napisał(a):

nav napisał(a):

glena,co do tych graczy grających 1:1 chlipiacych potem w domu...

Jakby chodziło o loterie i ilość zgłoszeń jakkolwiek realnie zwiekszala szanse, przyznalbym Ci rację. Ale hej, mowa jest o konkursach - w nich, oprócz szacownego grona tego forum, bierze udział też cała masa "zwykłych" konsumentów, którym jakikolwiek wałek z paragonem nie przyszedlby nawet do głowy i też regularnie wygrywają... Jesli ktos nie wygrywa u NAV, to wyłącznie dlatego, ze nie udaje mu się wstrzelic w gusta komisji, a nie dlatego że zagrał uczciwie emotka  

Tak, tylko mając jeden paragon i wysyłając jedno zgłoszenie muszę wybrać jak Was podejść. A mając jeden paragon, 0 skrupułów i 10 starterów mogę to zrobić na różne sposoby i w ten sposób znacząco zwiększam swoje szanse. Fajnie by było, żebyś po prostu napisał, w czym lepsza jest formuła bez numeru paragonu z Twojego punktu widzenia, bo naprawdę mnie to ciekawi. No i też ciekawi mnie skąd znasz proporcję "zwykłych" konsumentów do "szacownego grona". Nie chcę być napastliwa (i mam nadzieję, że tak tego nie odbierasz), ale skoro się tu na forum pojawiła okazja do pogadania z prawdziwą twarzą agencji, to ja korzystam emotka

A ja wcale nie twierdzę, że ta formuła jest lepsza, twierdzę tylko, że nie demonizowalbym ani jednej ani drugiej emotka  to, dlaczego w ogóle jest stosowana formuła bez paragonu, to jest juz niestety kwestia, o której nie powinienem pisać in public. Ale ok, może PRYWATNIE machne o tym kiedyś artykulik emotka  

A co do pytania o rozróżnienie zwykłych konsumentów od szacownego grona... No jak to skąd wiemy? Z legendarnych tajemnych czarnych list opracowanych przez CIA emotka  a powaznie, to takich statystyk się nie prowadzi, bo i po co, ale po przemieleniu kilkunastu tysięcy rekordów z danymi laureatow juz wiesz, kto jest regularnym graczem, albo jego rodziną, a kto unikalnym ludkiem "z ulicy".  Wyświetl w wątku >>
0 0

nav

#6540761 Napisano: 21.10.2018 22:11:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
glena,co do tych graczy grających 1:1 chlipiacych potem w domu...

Jakby chodziło o loterie i ilość zgłoszeń jakkolwiek realnie zwiekszala szanse, przyznalbym Ci rację. Ale hej, mowa jest o konkursach - w nich, oprócz szacownego grona tego forum, bierze udział też cała masa "zwykłych" konsumentów, którym jakikolwiek wałek z paragonem nie przyszedlby nawet do głowy i też regularnie wygrywają... Jesli ktos nie wygrywa u NAV, to wyłącznie dlatego, ze nie udaje mu się wstrzelic w gusta komisji, a nie dlatego że zagrał uczciwie emotka   Wyświetl w wątku >>

nav

#6540751 Napisano: 21.10.2018 21:02:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser,bez cytatu zeby nie robic drzewek.

Moja matematyka nie jest błędna, bo co do zasady jest tylko przykładowa (aczkolwiek Twoje obliczenia tez się nijak maja do tego co napisałem, ze tylko 3-5% zgłoszeń jest "nieuczciwych" - na ten sam paragon). 

Inaczej - ile by tych zgłoszeń nie było, nawet z paragonami, nie trzeba być orłem z matematyki, zeby wyliczyć następującą rzecz: jesli pula nagrod w konkursie to np. 30 000 zl (norma) warunek zakupowy to 10 zl (rowniez norma), zysk z tych 10 zl dla fundatora to 10% czyli 1 zl (również norma) to jasno wynika, ze potrzeba 30 000 zgłoszeń z paragonem, żeby sie wyrownala pula nagrod. Sama pula nagród - bo przeciez nagrody to nie jest jedyny koszt organizacji. 

A my rozmawiamy o ilosciach typu 1000 zgloszen (dla ułatwienia przyjmijmy, ze to jest taka typowa srednia) . Więc powtarzam - przyjmowanie za pewnik, ze konkursy sa po to, zeby zarobić bezpośrednio na sprzedaży produktu, jest absolutnie błędnym zalozeniem. 
Użyłem celowo slowa "bezpośrednio", bo wiadomo, ze przynosi to zysk dla fundatora, tylko w nieco inny sposób.  Wyświetl w wątku >>

nav

#6540699 Napisano: 21.10.2018 17:59:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Odpowiem w ten sposób: akcje promocyjne, w tym konkursy, mają bardzo różne cele i tzw. KPI, czyli liczbowe kryteria wg których rozróżnia się akcje udane od nieudanych. Sprzedaż BYWA takim kryterium, ale wcale nie zawsze. 

Napisałeś dwa posty temu o 1000 zgłoszeń - być może przez przypadek, ale nie minales sie bardzo z prawda, tego rzędu ilości sie zdarzaja. No to jesli mamy zakup konkursowy za 10 zl, 1000 zgloszen, dwa tygodnie akcji ogolnopolskiej, to o jakiej my sprzedaży mowimy? 10000 zl w skali kraju? Toż to są drobne na waciki. Przecież sam budzet na nagrody bywa kilkakrotnie wyzszy. 

PS. A jeszcze te 10000 to jest DETAL BRUTTO, zdejmijmy z tego vat i marze sklepu, hurtowni i dystrybutora... Założenie ze koszt organizacji konkursu mialby się zwrócić w postaci zysku ze sprzedaży jest bardzo odwazne emotka  
PS2. Nie pisz o "osmieszaniu się", bo cele akcji promocyjnych są naprawdę różne i naprawdę przemyślane, i nie byloby zadnym ewenementem, gdyby celem bylo np. "uzyskać zasięg X na forach konkursowych" - wtedy bylyby odpowiednio dobrane nagrody, formy komunikacji itd. To nie jest zadne rocket science, tylko codzienność w marketingu.  Wyświetl w wątku >>

nav

#6540695 Napisano: 21.10.2018 17:33:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

nav napisał(a):

I po awarii. Pudliszki w całości wyszły.

Szkoda (nie, że po awarii, tylko że w całości) emotka

Tam NIE BYŁO NUMERU PARAGONU  emotka
To 1000 zgłoszeń do przeczytania a 100 transakcji na kasie  emotka  
Ludzie przecież wysyłają kilkanaście odpowiedzi na 1 dowód zakupu. Wiec, pewnie rezerwa pojdzie  emotka

Precyzując, sytuacji, że ktoś nie ma paragonu, jest jakieś 3-5% - tyle zwykle się dobiera rezerw. Wyświetl w wątku >>

nav

#6540690 Napisano: 21.10.2018 17:25:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
prosiaczek napisał(a):

nav napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

nav napisał(a):

I po awarii. Pudliszki w całości wyszły.

emotka a Kiri bonki? emotka emotka

Idą emotka

Dziękuję emotka

...i poszły. Wyświetl w wątku >>

nav

#6540680 Napisano: 21.10.2018 17:13:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
prosiaczek napisał(a):

nav napisał(a):

I po awarii. Pudliszki w całości wyszły.

emotka a Kiri bonki? emotka emotka

Idą emotka Wyświetl w wątku >>

nav

#6540671 Napisano: 21.10.2018 17:02:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
I po awarii. Pudliszki w całości wyszły. Wyświetl w wątku >>

nav

#6540519 Napisano: 20.10.2018 21:16:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
No ja bym tam wolał jednak nie mieć awarii w weekend, ale co kto lubi... emotka

@xpac - tak, wypełnione przechodzą, spokojnie. Wyświetl w wątku >>

nav

#6540515 Napisano: 20.10.2018 21:07:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

nav napisał(a):

estrelitta napisał(a):

Napisano: dzisiaj o 17:30:15 #6540274nav
Posty na forum: 1
Z nami od: 19.10.2018
Punkty karne: 0/5
Konkursy dodane: RE: Informują
edzia21 napisał(a): Nadal idzie Kiri - smsy pół minuty temu Reszta w weekend  emotka  ???? Pan Tomek??

Do usług emotka

Szanowny Panie Tomku, nie tracimy czasu na klikanie po forum...tylko ładnie wysyłamy esemeski do rzeszy fanów produktów Pudliszki i serków Kiri   emotka

Bez "panie" poproszę emotka Wysyłałem wysyłałem, tylko wyskoczył nagle mały problem natury IT z certyfikatem SSL strony, na której są formularze - właśnie naprawiamy, do momentu naprawy SMSy wstrzymane niestety emotka Wyświetl w wątku >>

nav

#6540511 Napisano: 20.10.2018 20:56:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
estrelitta napisał(a):

Napisano: dzisiaj o 17:30:15 #6540274nav
Posty na forum: 1
Z nami od: 19.10.2018
Punkty karne: 0/5
Konkursy dodane: RE: Informują
edzia21 napisał(a): Nadal idzie Kiri - smsy pół minuty temu Reszta w weekend  emotka  ???? Pan Tomek??

Do usług emotka Wyświetl w wątku >>

nav

#6540340 Napisano: 19.10.2018 21:07:59 w Czy informują/ informowali?
Bony Kiri poszły częściowo (ok. połowy), noże Pudliszki będą szły w weekend, podobnie jak reszta Kiri.  Wyświetl w wątku >>

nav

#6540274 Napisano: 19.10.2018 17:30:15 w Informują
edzia21 napisał(a):

Nadal idzie Kiri - smsy pół minuty temu

Reszta w weekend emotka Wyświetl w wątku >>