Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika nitka310

nitka310

#6840715 Napisano: 27.01.2022 09:09:42 w dzis mam urodzinki
defed napisał(a):

Dzień dobry andii i jokan oraz wszyscy dzisiejsi Jubilaci, życzę nam kreatywności i czasu na konkursowanie! Imprezujemy Jak zawsze online emotka emotka

Wszystkiego najlepszego emotka  wpisów tylko w MDW emotka Wyświetl w wątku >>
2 andii, defed 0

nitka310

#6840306 Napisano: 25.01.2022 18:11:43 w moje dzisiejsze wygrane :)
Prima rezerwą u mamy emotka  cieszę się bo ja zapomniałam odesłać dane I kilka dni temu dostałam negatywną weryfikację emotka Wyświetl w wątku >>

nitka310

#6839951 Napisano: 24.01.2022 20:32:13 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratuluje wszystkim z tego wątku emotka  dajecie nadzieję innym emotka  piękne wygrane z końcówki roku a i ten zapowiada się ciekawie emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 myja 0

nitka310

#6839848 Napisano: 24.01.2022 17:42:15 w Wkurza mnie...
rare85 napisał(a):

Wkurza mnie Visa. Dostaję maile żeby dołączyć do loterii, do której już dołączyłam emotka Czy Wy też dostajecie takie maile?

Kilka dziennie emotka Wyświetl w wątku >>

nitka310

#6839543 Napisano: 23.01.2022 12:50:35 w Wkurza mnie...
domika napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

no i się zaczęło - pół klasy ( sumie to pół szkoły)  syna chora - od jura zdalne - starszego syna już położyło a, młodszy zaczyna kasłać - idzie oszaleć, to się nigdy nie skończy

ja chciałabym by były zdalne moje oboje chorzy tydzień przed feriami się rozłożyli 

U nas też zdalne. Jedyny plus, że córa nie ma kwarantanny bo zaszczepiona.

Moj syn skończył kwarantanne w czwartek, wiec właściwie tydzień feri spedzil w domu/na podwórku. Nie potrzebnie poszli do szkoły na 5 dni. Znajoma w piątek dostala wiadomość że jej syn ma kwarantanne bo w piątek było w klasie dziecko które ma covid, śmieszne to bo dzieciaki mogły już wyjechać na ferie i co wtedy? Ja cały czas się zastanawiam czy go zaszczepić, jest po kilku NOP-ach, za 2 tygodnie mamy szczepienie o którym zapomnialam więc będę miała okazję pogadać z jego lekarką emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nitka310

#6839432 Napisano: 22.01.2022 16:27:13 w WC - rozmowy o wszystkim
Emememe napisał(a):

Niestety napisał(a):

Emememe napisał(a):

Potwierdzam, napisał(a):

Już pomijając całą loterię coca-coli... Przejście tej planszy stało się dla mnie wyzwaniem i źródłem frustracji.No nie da się!

A udało Ci się przejść ten level?

P.s udało mi się przejść za drugim razem w 30 ruchów. Wyświetl w wątku >>
0 0

nitka310

#6837957 Napisano: 17.01.2022 07:14:13 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nowy tydzień się zaczyna, czekam więc na pierwszą wygraną w tym roku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nitka310

#6837935 Napisano: 16.01.2022 21:16:38 w WC - rozmowy o wszystkim
magy2020 napisał(a):

nitka310 napisał(a):

magy2020 napisał(a):

nitka310 napisał(a):

agaluna napisał(a):

magy2020 napisał(a):

Pytanie do osób , które są lub były na kwarantannie: instalujecie sobie tą aplikację , która podobno jest obowiązkowa?

Oczywiście, że nie jest obowiązkowa. Moja mama jak miała kwarantannę to ani nie instalowała tego, ani nie przyszedł do niej nigdy patrol policji. emotka

U mnie syn ma drugi raz kwarantanne I nie instalowałam nic (fakt jest niepełnoletni, ale ma swój telefon). Policja ani razu nie przyjechała  ale u nas jest 3 policjantów na kilka tys osób w gminie i bardzo dużo dzieciaków ma kwarantanne teraz (właśnie od pon mają ferie emotka ). Jeśli nie chcesz to nie instaluj a jak ktoś zadzwoni to powiedz ze masz starszy telefon emotka

Chyba sobie właśnie daruję , bo ja mam taką dziwną tą kwarantannę tylko do jutra po negatywnym teście, jako osoba zaszczepiona i współzamieszkująca z osobą w izolacji domowej. W sumie to sensu tej kwarantanny i tego testu nie rozumiem, przecież ja w każdej chwili mogę się zarazić od chorego syna, nawet gdy on chodzi w masce po domu i prawie nie wychodzi ze swojego pokoju. Dzisiaj mam test negatywny ale jutro może być pozytywny, oj chyba to trochę nieogarnięte.

Nie wiedziałam, że jak ktoś z domowników ma covid to ci zaszczepieni mają kwarantanne emotka  myślałam, że tak jest tylko w przypadku tych niezaszczepionych.

To podobno od 15 grudnia 2021, z automatu nakładają normalną kwarantannę i ja ktoś zaszczepiony to dają skierowanie na test, jak pozytywny to kwarantanna zostaje i to chyba w sumie z 17 dni, a jak negatywny to zwalniają po upływie 24 godzin. Logiki w tym żadnej , no ale jest jak jest.

Dziękuję za wyjaśnienie, nie miałam o tym pojęciaemotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

nitka310

#6837931 Napisano: 16.01.2022 21:04:49 w WC - rozmowy o wszystkim
magy2020 napisał(a):

nitka310 napisał(a):

agaluna napisał(a):

magy2020 napisał(a):

Pytanie do osób , które są lub były na kwarantannie: instalujecie sobie tą aplikację , która podobno jest obowiązkowa?

Oczywiście, że nie jest obowiązkowa. Moja mama jak miała kwarantannę to ani nie instalowała tego, ani nie przyszedł do niej nigdy patrol policji. emotka

U mnie syn ma drugi raz kwarantanne I nie instalowałam nic (fakt jest niepełnoletni, ale ma swój telefon). Policja ani razu nie przyjechała  ale u nas jest 3 policjantów na kilka tys osób w gminie i bardzo dużo dzieciaków ma kwarantanne teraz (właśnie od pon mają ferie emotka ). Jeśli nie chcesz to nie instaluj a jak ktoś zadzwoni to powiedz ze masz starszy telefon emotka

Chyba sobie właśnie daruję , bo ja mam taką dziwną tą kwarantannę tylko do jutra po negatywnym teście, jako osoba zaszczepiona i współzamieszkująca z osobą w izolacji domowej. W sumie to sensu tej kwarantanny i tego testu nie rozumiem, przecież ja w każdej chwili mogę się zarazić od chorego syna, nawet gdy on chodzi w masce po domu i prawie nie wychodzi ze swojego pokoju. Dzisiaj mam test negatywny ale jutro może być pozytywny, oj chyba to trochę nieogarnięte.

Nie wiedziałam, że jak ktoś z domowników ma covid to ci zaszczepieni mają kwarantanne emotka  myślałam, że tak jest tylko w przypadku tych niezaszczepionych. Wyświetl w wątku >>
0 0

nitka310

#6837925 Napisano: 16.01.2022 20:27:36 w WC - rozmowy o wszystkim
agaluna napisał(a):

magy2020 napisał(a):

Pytanie do osób , które są lub były na kwarantannie: instalujecie sobie tą aplikację , która podobno jest obowiązkowa?

Oczywiście, że nie jest obowiązkowa. Moja mama jak miała kwarantannę to ani nie instalowała tego, ani nie przyszedł do niej nigdy patrol policji. emotka

U mnie syn ma drugi raz kwarantanne I nie instalowałam nic (fakt jest niepełnoletni, ale ma swój telefon). Policja ani razu nie przyjechała  ale u nas jest 3 policjantów na kilka tys osób w gminie i bardzo dużo dzieciaków ma kwarantanne teraz (właśnie od pon mają ferie emotka ). Jeśli nie chcesz to nie instaluj a jak ktoś zadzwoni to powiedz ze masz starszy telefon emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nitka310

#6837892 Napisano: 16.01.2022 12:23:14 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon na konkurs z piwem w netto emotka  PW Wyświetl w wątku >>
0 0

nitka310

#6836936 Napisano: 11.01.2022 19:19:02 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dzisiaj... a raczej w tym roku zero wygranych   emotka
Mam cheetosy i różne paragony ale... boję się kolejnych porażek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nitka310

#6835854 Napisano: 05.01.2022 20:20:15 w Avanti
U mnie 0 wygranych w lay's emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

nitka310

#6832201 Napisano: 19.12.2021 10:13:49 w Kupię...
Szukam biletów do kina (najlepiej żebym miała wybór i bilety będą obejmować cinema/helios i multikino) odkupię za gotówkę (przelew). Proszę pisać na PW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nitka310

#6831422 Napisano: 15.12.2021 19:09:53 w Wkurza mnie...
koniczynka123 napisał(a):

joan napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Starość, miał 15 lat, nie ma części zamiennych emotka

W sklepach może nie ma, ale czy facet naprawiający takie piece nie miałby części? Może warto podzwonić? emotka

Za duży koszt wymiennych i długi czas oczekiwania a i tak już musimy nowy, tyle że to wiąże się z naruszaniem komina i rur w ścianach ale co zrobić kiedy trzeba. Może ktoś wie gdzie łatwo wygrać ze 20 tys emotka

Bardzo współczuję. Mój brat pracuje przy kotłach c.o (okolice Poznania, jak by co) w sensie zajmują się produkcją, instalacją, naprawą itd. Teraz przed świętami mają tyle pracy, że robi po 12h i przeważnie soboty też, ostatnio miał wolną sobotę z miesiąc temu. Ceny to inna historia, mówi, że wszystko tak podrożało, że te ceny co kiedyś już nie wrócą. Powodzenia, w szukaniu, mam nadzieję, że przed świętami uda się znaleźć piecemotka Wyświetl w wątku >>

nitka310

#6831177 Napisano: 15.12.2021 11:39:07 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kinder bueno, 2 etap słodycze emotka Wyświetl w wątku >>

nitka310

#6831165 Napisano: 15.12.2021 11:03:34 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
misiamarysia napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Czy wszyscy już dostali słodycze z 6etapu loterii Kinder Bueno?? 

Nikt nie odpowie?  To było losowanie z 22 października. 

Ja czekam na słodycze, ale nie mam pojęcia z którego etapu.

Również czekam na słodkie, wygrana z 2 etapu, ale teraz sprawdzałam to moje dane są w 2 etapie ale losowanie dodatkowe. Liczę, że na święta dojdzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nitka310

nitka310

#6830857 Napisano: 14.12.2021 10:17:16 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Czajnik  i 2 szklanki z liptona- in post kurier emotka Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

nitka310

#6830750 Napisano: 13.12.2021 19:36:32 w WC - rozmowy o wszystkim
ziolko napisał(a):

nitka310 na opakowaniu jest taśma z informacją, żeby sprawdzać paczkę przy kurierze, żeby w razie uszkodzenia przesyłki od razu zgłosić szkodę. 

Dziękuję za informację, jednak zastanawiam się czy nie przekierować paczki do paczkomatu, dlatego pytam o opakowanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0