Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika nitka310

nitka310

#6849644 Napisano: 15.03.2022 12:07:01 w dzis mam urodzinki
marfiusza napisał(a):

Dzisiaj czekam na telefony i smsy! Nie tylko z życzeniami emotka 41 lat - szok! emotka

Wszystkiego najlepszego emotka Wyświetl w wątku >>
1 marfiusza 0

nitka310

#6848992 Napisano: 10.03.2022 16:50:31 w Gratulacje! Dla wygranych!
Magie1982 gratuluję wygranejemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nitka310

#6848811 Napisano: 09.03.2022 18:44:02 w Wkurza mnie...
fineessa napisał(a):

domika napisał(a):

faworek napisał(a):

freyja88 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Kupiłam nowy starter Orange, kilka tygodni temu. Typowo jako numer konkursowy.I od chwili aktywowania co chwilę ktoś dzwoni. Jak nie jakieś kancelarie prawnicze, żeby ściągnąć należności za brak opłat, infolinie, windykacje, prywatne osoby. Wszyscy szukają Pana Andrzeja z Gdyni.Nie wiem co Pan Andrzej nawywijał na ten numer telefonu, że musiał się go pozbyć.Ale wkurza mnie ciągłe oddzwanianie z myślą, że to z konkursu. I te ciągłe tłumaczenia, że to nie jest już numer Pana Andrzeja emotka

Ja muszę zapisywać ludzi do kardiologa i przyjmować życzenia urodzinowe/imieninowe/świąteczne za p.Zbyszka z Wyższego Urządu Górniczego emotka

do mnie kiedyś zadzwonił pan i pytał się, kiedy spłyniemy Dunajcem, bo on już tu czeka. ;D Jestem z Mazowsza. Kłócił się ze mną, że sobie robimy z niego żarty, rozłączył się. Zadzwonił drugi raz i wtedy do niego dotarło, że zgubił swoją grupę emotka  :D

Ja mam to samo z konkursowym numerem z Orange ,Codziennie po kilka razy dzwonią do mnie szukając pana Rajmunda. Pan Rajmund ma branie jako elektryk samochodowy emotka

Ja miałam konkursowy numer ale z Play to codziennie, kilkanaście razy z różnych numerów, z całej Polski wydzwaniali do mnie i zapraszali na jakieś badania 60+, co z tego ze ja mam 30. Numer skasowałam.

Ja ponad rok temu wzięłam nowy numer w plusie na abonament. Teraz już mniej ale na początku to po kilkanaście sms z pożyczkami, telefony z badaniami z kujawsko-pomorskiego itd. Ile razy musiałam tłumaczyć że nie mam 21 lat, jestem kobietą a nie Panem A. I mieszkam w wielkopolsce...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nitka310

#6848468 Napisano: 08.03.2022 10:16:38 w dzis mam urodzinki
monisss napisał(a):

dziś kończę 34 lata emotka  a z okazji dnia kobiet życzę wszystkiego dobrego , miłości, pokoju oraz dziś miłych prezencików emotka  

Wszystkiego najlepszego emotka Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

nitka310

#6848418 Napisano: 07.03.2022 20:26:58 w Wkurza mnie...
maverick napisał(a):

Wkur.wiaja mnie telefony z numerów 451.., 767..., 731 itp od rana dziś same spamyemotka emotka

U mnie zaczęło się od wczoraj, niedziela rano i numer 451..., dzisiaj 5 razy dzwonilemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nitka310

#6848140 Napisano: 05.03.2022 21:19:59 w SZUKAM....
kerocna napisał(a):

budryska napisał(a):

rare85 napisał(a):

budryska napisał(a):

rare85 napisał(a):

Może ktoś podpowie/doradzi. Szukam zestawu obiadowego 18 elementów. Okrągłego, raczej klasycznego, czyli biel, może być z ozdobami. ALE - żeby talerz duży był rzeczywiście duży, czyli powyżej 25 cm, a głęboki, naprawdę głęboki, bo się rozglądam i to wszystko takie płytkie i jakieś małe. A deserowy też raczej ze 20 cm. Podsumowując - zestaw okrągły biały i o dużych wymiarach emotka Jakiej firmy szukać?

Doskonale Cię rozumiem, też szukałam w zeszłym roku fajnego zestawu i denerwowały mnie te płytkie "głębokie' talerze. I mała talerzyki tej samej wielkości co talerzyki pod filiżanki emotka W końcu znalazłam z firmy Lubiana. Najpierw obejrzalam dokładnie w sklepie, czy mi pasują  emotka A potem sobie zamówiłam. Magnolia - o ile dobrze pamiętam nazwę. 

Piękna! Coś podobnego szukam emotka A proszę napisz, te głębokie talerze 18 cm (edytuję - 600 ml to chyba całkiem spoko emotka ) to rzeczywiście są głębokie? Bo deserowe i duże wymiary idealne emotka

Tak, są głębokie emotka

Mam cały komplet Magnolia z Lubiany, talerz głęboki jest naprawdę głęboki a duży jest nie duży a wielki emotka

Również mogę polecić dokładnie ten zestaw, mam w domu duże talerze i są wielkie emotka  kilka osób w rodzinie też zdecydowało się na ich zakup i nikt nie zaluje. Dodam, że myjemy je w zmywarce i nic się z nimi złego nie dzieje:) Wyświetl w wątku >>
1 rare85 0

nitka310

#6846486 Napisano: 24.02.2022 12:52:43 w WC - rozmowy o wszystkim
isana123 napisał(a):

nitka310 napisał(a):

Tak, boję się. Trudno będzie teraz myśleć o czymś innym bo jesteśmy tak blisko tego wszystkiego. Dla mnie już samo słowo wojna powoduje strach. Teraz przeczytałam że P powiedział, że kraje wspierające Ukrainę dostaną odpowiedź militarną od Rosji... szok, jeden wariat doprowadzi do... (nie chce nawet pisać tych słów).

i mamy tu piękną zagrywkę. Nie pomogliście Ukrainie - to mi apetyt rośnie i biorę się za Was.
Pomogliście Ukrainie - to ja się biorę za Was.
Tak czy siak.... wynik jest jeden.

Dokładnie  emotka  covid, dał popalić całemu światu. Pandemia już się kończy (taką mam nadzieję) a teraz może być jeszcze gorzej, przez jednego człowiekaemotka Wyświetl w wątku >>

nitka310

#6846483 Napisano: 24.02.2022 12:30:42 w WC - rozmowy o wszystkim
Tak, boję się. Trudno będzie teraz myśleć o czymś innym bo jesteśmy tak blisko tego wszystkiego. Dla mnie już samo słowo wojna powoduje strach. Teraz przeczytałam że P powiedział, że kraje wspierające Ukrainę dostaną odpowiedź militarną od Rosji... szok, jeden wariat doprowadzi do... (nie chce nawet pisać tych słów). Wyświetl w wątku >>

nitka310

#6844243 Napisano: 13.02.2022 21:00:44 w WC - rozmowy o wszystkim
toka napisał(a):

Nie wiecie czy można zadzwonić do lekarza po e-poradę z bólem gardła zeby wylądować na zwolnieniu a nie na tescie covid ?

Tak jak już ktoś napisał, zależy od lekarza. Powiem tak, ja, mój syn i brat mieliśmy taki bol gardła że trudno było nam przelykac nawet ślinę, na szczęście dostaliśmy skierowania na test - wszyscy wynik pozytywny (2 dni temu, skończyłam izolacje)  brat jeszcze tego samego dnia co skierowanie na test dostał gorączki i kaszel, syn trochę kaszlał, ja miałam wszystkie objawy jakie są tylko możliwe ale na szczęście nie jednocześnie ale jakby to powiedzieć rzutowo. Wyświetl w wątku >>
0 0

nitka310

#6844168 Napisano: 13.02.2022 15:27:07 w dzis mam urodzinki
agakaz2 napisał(a):

dzis świętuje 44 urodzinki emotka emotka

Wszystkiego najlepszego emotka Wyświetl w wątku >>
1 agakaz2 0

nitka310

#6843794 Napisano: 10.02.2022 21:47:26 w WC - rozmowy o wszystkim
@gnieszk@ napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

œntralnywihajster napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Może ktoś mi pomoże rozwiązać zagadkę  emotka Byłam dzisiaj z w Biedrze. Jak zwykle brak miejsc na parkingu. Stanęłam tak, że zastawiałam wjazd ewentualnej dostawie. Ale uznałam, że najwyżej powiedzą przez ten ich mikrofon, że kierowca auta o takim numerze ma  odjechać. Zresztą jeszcze jedno auto też tam stało. Ludzi w sklepie chmara. Kasowałam na samoobsługowej i wtedy podeszła do mnie kasjerka i poprosiła żebym odjechała autem bo kierowca nie może wjechać. Męczy mnie teraz skąd ona wiedziała, że to moje auto. Nie pytała innych ludzi tylko podeszła prosto do mnie.Ps . Auto o nietypowym kolorze. Ja podobna do nikogo

Może parking jest widoczny z linii kas i po prostu kasjerka ma dobrą pamięć wzrokową? Może przed osadzeniem na kasie w Biedronce pracowała jako policjantka śledcza albo Tajny Agent? Szpiegów uczą technik zapamiętywania, to by tłumaczyło. A może nie była szpiegiem, tylko akurat przez przypadek była w pobliżu okna i coś się wydarzyło, że akurat spojrzała? Może to, że ciągle się przemieszczasz, było dla niej tym wabikiem przyciągającym uwagę?

Odpada. Miejsce z tyłu budynku. Niewidoczne z linii kas.

Oczywiście,że kierownik zmiany na kamerze Cię obejrzał emotka  

Na to wychodzi.

To dobrze, że mają tam też kamery. Jakoś pod koniec grudnia (wtedy co u nas było lodowisko na drogach) pojechałam rano do biedronka i na wejściu leżało 100zł. Zapytałam faceta który widziałam że chwilę wcześniej wychodził ale on że nie miał przy sobie gotówki wiec to nie jego. Poszłam więc w sklepie do kierowniczki a ona że w tym przedsionku za pierwszymi drzwiami ale przed drugimi nie ma kamer emotka  powiedziała że gotówki nie wolno jej przyjmować i pieniądze są moje, dodała jeszcze że mają kamery na zewnątrz ale tylko koło drzwi i tam gdzie dostawy, a parking łapie trochę kamera z bankomatu  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nitka310

#6843490 Napisano: 09.02.2022 16:41:52 w moje dzisiejsze wygrane :)
Player z coli na rok z reklamami  emotka Wyświetl w wątku >>

nitka310

nitka310

#6842446 Napisano: 04.02.2022 08:31:23 w moje dzisiejsze wygrane :)
24zł-lotto, mała wygrana a cieszy  emotka Wyświetl w wątku >>

nitka310

#6842227 Napisano: 03.02.2022 09:00:08 w WC - rozmowy o wszystkim
agusiac87 napisał(a):

Dzień doberek Moi kochani jaki możecie termometr polecić?
Zależy mi na innym niż douszny  - obecnie mam Braun douszny i sprawdza się rewelacyjnie, jednak widzę że jak coś się dzieje w uchu to pokazuje wyższa temperaturę, a na czole dotykowo nie wyczuwam podniesionej temp. Dlatego chce kupić drugi termometr inny niż douszny. 

Co polecacie z własnego doświadczenia? ( pomijając rtęciowe bo ich nie w użytku już ... )

W domu mam geratherm non contact. Osobiście mogę polecić, bo od 3 lat mierzy dobrze emotka  (nie mam instrukcji przy sobie wiec nie wiem czy w uchu też mierzy). Pomiar temperatury i różnych cieczy, otoczenia też ma, co się czasami przydaje w innych sytuacjach niż gorączka emotka Wyświetl w wątku >>
1 agusiac87 0

nitka310

#6841890 Napisano: 01.02.2022 19:27:59 w SZUKAM....
montezuma napisał(a):

Minimum 24h... najszybciej wynik uzyskasz wymazując się w stacji SanepiduEDIT: I nie ma co tracić czasu na sprawdzanie, czy już się pojawił na koncie pacjenta emotka  SMS dociera po kilku minutach od zamieszczenia informacji na stronie

Właśnie dzisiaj byłam na teście (ja i syn), również otrzymaliśmy informację, że do 48h, mam nadzieję, że najpóźniej jutro wieczorem dostanę wyniki. Ogólnie się dziwiłam, że mało osób, ale Pani powiedziała że codziennie tak do 12 jest kolejka na nawet kilkadziesiąt samochodów, ja byłam o 15 i tylko 4 przez nami, 5 minut i było po. Dodam, że ja dostałam skierowanie od lekarza POZ, synowi wypełniłam ankietę i był problem ponieważ zadzwonili z Warszawy że ma kwarantanne a skierowania nie było przez 5h i musiałam dzwonić to po h udało mi się dostać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nitka310

#6841754 Napisano: 01.02.2022 12:43:51 w WC - rozmowy o wszystkim
olunka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

szukam kogoś kto w ciągu ostatniej godziny składał wniosek o 500+ przez bank 

a o co chodzi? U mnie wniosek nie pojawiał się w godzinach rannych ale obecnie przeszedł, tylko potwierdzenie że go złożyłam jeszcze się nie pojawiło.

mnie poszło tylko nie musiałam wpisywac szkoły, jak w poprzednim roku

Z tego co kojarzę, to szkole wpisuje się przy 300+ emotka  dzięki Wam uświadomiłam sobie, że muszę złożyć nowy wniosek o 500+, na szczęście jest na to sporo czasu :) Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

nitka310

#6841636 Napisano: 31.01.2022 21:46:29 w co chcielibyście wygrać?
W tym roku się jeszcze nie wpisałam, więc nadrabiam zaległości emotka
-pieniądze emotka
-samochód  emotka
-wakacje emotka
-konsole do gryemotka
I coś co mogło by zmienić na lepsze życie mojego syna i mojeemotka
-6 w lottoemotka Wyświetl w wątku >>

nitka310

#6841201 Napisano: 29.01.2022 10:41:41 w Gratulacje! Dla wygranych!
zielonaszpilka napisał(a):

nitka310 napisał(a):

Urbanek- wszystkiego najlepszego dla waszej piątki emotka  zdrowia dla dzieci a dla was wiele cierpliwosci i radości ze wspólnych chwil emotka  trzymajcie się ciepłoemotka

Chyba teraz nawet siódemki, o ile Urbanek to narzeczony Natalii;)
Urbanek serdecznie Wam gratuluję! Życzę Wam dużo zdrowia, siły i cierpliwości, bo miłości na pewno macie pod dostatkiem;)

Siódemkiemotka  wszystkiego najlepszego dla waszej siódemkiemotka Wyświetl w wątku >>

nitka310

#6841190 Napisano: 29.01.2022 09:24:43 w Gratulacje! Dla wygranych!
Urbanek- wszystkiego najlepszego dla waszej piątki emotka  zdrowia dla dzieci a dla was wiele cierpliwosci i radości ze wspólnych chwil emotka  trzymajcie się ciepłoemotka Wyświetl w wątku >>
1 Urbanek 0