Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mama-l-k-m

mama-l-k-m

#6570681 Napisano: 12.02.2019 13:42:19 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
KINDER BUENO 2/0
Raffaello 2/0 

nie wygrałam ale do ciasta wykorzystam.
Zatem czekam na inne nagrody.. Wyświetl w wątku >>
0 0

mama-l-k-m

#6570435 Napisano: 11.02.2019 12:24:25 w Przedszkolaki i przedszkola :)
zarania napisał(a):

Z doświadczenia polecam Broncho-Vaxom.
https://www.doz.p.../p1427-Broncho-Vaxom
Jest na receptę, kosztuje ok. 60 zł i został przepisany dziecku przez pulmonologa (a na życzenie przez rodzinnego). Podawałam od sierpnia/września i do stycznia dziecko nie chorowało (tylko katarek). Zapobiega nawrotom infekcji układu oddechowego (wcześniej co rusz dziecko kaszlało i chorowało).

moje chłopaki brały to rok temu, styczeń, luty, marzec bo ciągle coś, średnio 2 razy w tygodniu u pediatry byliśmy emotka
możliwe że dało jakiś efekt bo dopiero od grudnia znowu coś łapią ale dramatu nie ma takiego i tej zimy jeszcze nie byliśmy hospitalizowani jak rok temu..
ale uważam że dużo dało że w czerwcu byliśmy 10 dni nad polskim morzem (a nie jak w latach poprzednich lecieliśmy za granicę) i jesienią też na parę dni nad morze wyskoczyliśmy. W tym roku w czerwcu powtórka - 10 dni nad morzem obowiązkowo i mam nadzieję że znowu dopisze mam cudowna pogoda, złota opalenizna, dużo miejsca na plaży emotka Wyświetl w wątku >>
1 zarania 0

mama-l-k-m

#6570433 Napisano: 11.02.2019 12:15:28 w Dziś cieszę się z.....
Jest tego sporo:
- dzieci wróciły do przedszkola po feriach 
- matka wróciła na fitness po 2mc od kontuzji
- udało się sprzedać samochód w tej cenie jaką za niego chcieliśmy mimo że handlarze męczyli dzwoniąc z różnych numerów i próbując zaniżyć, dużo zaniżyć wartość samochodu
- i jak matka wróciła z fitnessu to przed domem czekała niespodzianka - 20 swojskich jajek i worek ziemniaków emotka
- wpadła mała wygrana ale jak wartościowa bo to książka emotka Wyświetl w wątku >>

mama-l-k-m

#6570420 Napisano: 11.02.2019 11:48:05 w moje dzisiejsze wygrane :)
książka Zamiana z portalu kryminalnego emotka Wyświetl w wątku >>

mama-l-k-m

#6570139 Napisano: 09.02.2019 13:20:11 w moje dzisiejsze wygrane :)
i u mnie dziś bluza - choć na tej wygranej mi nie zależało bo ciastka kupiłam znowu do tortu i stwierdziłam wyślę.. muszę zagrać w raffaello i kupić na ciasto z kuleczkami emotka Wyświetl w wątku >>

mama-l-k-m

#6569946 Napisano: 08.02.2019 14:17:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
alan84 napisał(a):

andziabid7 napisał(a):

czy w ogóle ktoś coś wygrał w loterii LOYD?

lipa. mmarzylem o aucie a tu inny kod wygral. szkoda ze nie podali nr rezerwowych.

bo głównej nikt pewnie nie odbierze a rezerwa to Pani Kasia, Asia, Basia z kadr lub marketingu i dlatego uznali że nie trzeba już tych kodów podawać

moja siostra na samym początku wygrała 50zł co mnie motywowało aby pić ich herbatki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mama-l-k-m

#6569346 Napisano: 06.02.2019 12:07:31 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
sks900 napisał(a):

Przelewy za płatki, 500 i 100 zł.

mam i ja 500 i 100 emotka
do tego 2x zwrot Kinley i 2x zwrot Duck Wyświetl w wątku >>

mama-l-k-m

#6568772 Napisano: 04.02.2019 14:47:46 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
i ja się wpiszę aby luty był bardziej bogatszy od stycznia w nagrody.. Wyświetl w wątku >>
0 0

mama-l-k-m

#6568762 Napisano: 04.02.2019 14:10:31 w Konkursowiczki w ciąży
margobb napisał(a):

Hej dziewczyny emotka
Znacie jakies sprawdzone sklepy internetowe, w których dostanę dobrej jakosci ubranka dla niemowlaka dziewczynki?

uwielbiam ubranka francuskiej firmy TAO tylko wysokie koszty wysyłki 
https://www.t-a-o.pl

lub Next, H&M,  Wyświetl w wątku >>
1 margobb 0

mama-l-k-m

#6568757 Napisano: 04.02.2019 14:00:28 w Wkurza mnie...
astronautka napisał(a):

Od miesiąca moj roczniak jest co chwilę chory najpierw zapalenie spojówek potem przeziębienie potem grypa a teraz biegunka....chodzę jak zombie....do roku czasu nawet nie wiedziałam że mam dziecko a teraz wszystko na raz.....

współczuję i trochę cierpliwości przesyłam.. do wiosny coraz bliżej..
znam to bardzo dobrze.. dziś z dziećmi na śnieg wyszłam a tak to tydzień uziemiona z nimi byłam bo mi chorują zamiast razem to każde po kolei.. a teraz bardzo boję się odry bo są w naszym rejonie zachorowania.. moja córka miała być w październiku potem w listopadzie szczepiona ale jak nie chora to pediatra nasz chory to chłopcy chorzy i się do tej pory nie udało. Byłam z nią u lekarza w środę i pediatra mi doradziła że jak wyjdzie z tej grypy aby pilnie ją zaszczepić a tak to nie brać do aptek, miejsc publicznych i sklepów.. a dostałam smsa od znajomej co nasze dzieci chodzą razem do przedszkola że inne nieszczepione dziecko z naszej grupy ma odrę właśnie.. moje chłopaki nie chodziły do przedszkola teraz więc oby nas ominęło.. Wyświetl w wątku >>

mama-l-k-m

#6568196 Napisano: 01.02.2019 22:51:25 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie że taka mała dziewczynka musi tyle przejść, tyle wycierpieć 
https://www.insta...na.czajkowska/?hl=pl

a ja mam w domu zdrowe dzieci (przeziębione tylko) i jak rozleją herbatę itp.na świeżo umytą podłogę i się jeszcze obleją to się złoszczę na nich.. za taką pierdołę.. że podłoga do przetarcia znowu i ubrania do prania.. chciałabym aby mama Lili miała takie problemy jak ja.. Wyświetl w wątku >>

mama-l-k-m

#6567628 Napisano: 31.01.2019 15:28:22 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
zapas wafelków princessa (2 opakowania) + notatnik z konkursu polki.pl - jak poznałaś miłość swojego życia
kosmetyki Tołpa - konkurs Activia Kaufland Wyświetl w wątku >>
2 ulciah, venix 0

mama-l-k-m

#6567163 Napisano: 28.01.2019 09:24:12 w Przedszkolaki i przedszkola :)
freyja88 napisał(a):

Dzwonię dzisiaj do przedszkola, że córki nie będzie a kobieta mi mówi, że pół przedszkola nie ma. Ze od rana odbiera telefony od rodziców. Epidemia grypy..
Moja Kamilka ma od piątku 39, kaszel i ciągle narzeka na ból nóg.
Takie świństwo znowu panuje...
Dodam, że 1,5tyg temu skończyła antybiotyk, bo miała anginę.

mój średni po 2 tygodniach w domu poszedł na 4 dni do przedszkola i od piątku gorączkuje i kaszle, smarka.. za tydzień pewnie mała to samo złapie.. Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

mama-l-k-m

#6567154 Napisano: 28.01.2019 08:50:32 w Wkurza mnie...
awi napisał(a):

mama-l-k-m

Uwielbiam Cię   emotka   emotka   emotka

bez przesady emotka
jestem osobą wierzącą ale nikogo nie nawracam, z sąsiadami żyję w zgodzie choć dziwi mnie ich podejście wyprawić piękną komunię dziecku a dwa tygodnie po już komunista nie chodził do kościoła, a jak ksiądz chodzi po kolędzie to się nas pytają kiedy po naszej ulicy chodzi.. mają taki sposób bycia proszę bardzo.. ja moją 3 prowadzę do kościoła i uczę, wieczorami się modlimy razem ale nie będę zmuszać aby potem było z musu. Mamy fajną mszę o 12 dla dzieci, ksiądz gra na gitarze, trwa 50minut  więc moje dzieci z radością chodzą oraz się nie nudzą a nawet pamiętają kazanie bo ksiądz fajnie prowadzi.. przez ostatnie dwie niedziele mieliśmy familiadę emotka

W temacie wkurza mnie że średni syn znowu chory, dzwonię od 20min do przychodni aby go umówić do lekarza byłam 32 w kolejce oczekujących teraz jestem 15, a nie mam z kim dzieci zastawić na 15minut  aby skoczyć do przychodni osobiście umówić bo 2 śpi a są ferie więc sąsiadki z dziećmi w domu, nie chce im wirusa sprzedać.. jak się dodzwonię to już na dziś miejsc nie będzie i pewnie jutro na wizytę a dziecko 3 dzień gorączkuje.. eh Wyświetl w wątku >>
0 0

mama-l-k-m

#6567057 Napisano: 27.01.2019 17:38:57 w Wkurza mnie...
awi napisał(a):

Jak zareagować na wkurzające porady starszej ciotki typu "módl się codziennie", "idź do kościoła i pomódl się za mamę" itp. Radzi tak mojej kuzynce przy różnych okazjach. Dziewczyna powiedziała mi, że chyba zerwie kontakty z nią i rodziną (cała jest bogobojna i kościołowa} bo nie ma już sił słuchać tego. Opędza się jak może, protestuje, obraca w żart, wyjaśnia... bez skutku. A nie chce po chamsku odpowiedzieć gdyż ciotka mogłaby zawału dostać. Szukamy jakiejś krótkiej błyskotliwej odpowiedzi, tak żeby ciotce w pięty poszło i zaprzestała pouczeń. 

odpowiedziałabym że ciocia ma dużo czasu to może dziennie iść za mnie do kościoła lub różaniec odmówić bo przecież godzina więcej dla Boga to dla niej nie jest problem a Bóg tak samo słyszy jej modlitwę jak moje a ja w tym czasie muszę np. iść do pracy, dzieci do lekarza zawieść, upiec ciasto dla sąsiada itp. i żyć tu i teraz bo przecież trzeba sobie wśród żywych zapracować aby potem miał mi kto nagrobek posprzątać a jak będę już starsza to wtedy się będę za wszystkich modlić bo już nie będę mieć sił chodzić po górach, jeździć na rolkach, piec ciasta itp. a leżąc, siedząc modlić będę się gorliwie. 

Czasami można modlić się ilościowo a nie jakościowo tak samo z chodzeniem do kościoła więc jak ktoś ma iść na mszę po to aby pójść i zrobić komuś przyjemność to dla mnie nie ma sensu. Tak samo chodzenie do spowiedzi po to bo święta i wypadałoby się wyspowiadać.. nie wspomnę już o posyłaniu dziecka do I Komunii Św jak i tak rodzina do kościoła nie chodzi i tylko dla przyjęcia i prezentów.. Wyświetl w wątku >>

mama-l-k-m

#6566826 Napisano: 26.01.2019 12:16:54 w moje dzisiejsze wygrane :)
kokoszka napisał(a):

Oreo - pierwsze podejście emotka koszulka emotka

u mnie też za pierwszym razem emotka
miałam nie grać w to ale robię dziś tort oreo więc ciasteczka potrzebne emotka Wyświetl w wątku >>

mama-l-k-m

#6566673 Napisano: 25.01.2019 17:58:36 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Kiedy dostaję maila z ankietą do wypełnienia w Klubie Kantar- dawny panel Ibis, staram się w miarę możliwości jak najszybciej wypełnić daną ankietę i w tym celu loguję się do panelu.Ostatnio prawie zawsze mi ichniejszy system wmawia,że nieprawidłowy e-mail lub hasło emotka Po paru dniach loguję się ponownie za pomocą tego samego loginu i hasła,ale dziwnym trafem danej ankieta nie jest już aktywna,wrr.Odkąd panel Ibis-Millward Brown przechrzcił się na ten cały Kantar, ciągle tam takie "cyrki". Widocznie już zbyt wiele bonów do empiku tam zgarnęłam i mnie tam nie chcą emotka
Wkurza mnie,że od 1999 roku do końca 2018 roku ojciec wpłacał mamie po 400 zł miesięcznie na fundusz Nationale Nederlanden, czyli jeśli dobrze liczę jakieś 91200 zł.Gdy mama chciała sobie wypłacić tę kasę, bo tato odmówił dalszego opłacania składek, okazało się,że do wypłaty jest tylko 30 tysięcy z hakiem emotka emotka Jakieś 60 tysięcy poszło się bujać...

to są stare polisy / fundusze, trzeba sprawdzić czy to był sam fundusz czy fundusz i ubezpieczenie  bo jeżeli to z ubezpieczeniem to i tak dużo dostanie jak 30 tys.
Niestety bardzo wtedy ludzi w błąd wprowadzali, a jeszcze często przychodził agent po 5 latach i zamykał polisę i zakładał nową a ludzie myśleli że cały czas płacą jedną i tą samą ale numery  polis były różne. Mam akurat koleżankę agentkę z Generali i co ona czasami opowiada do czego zdolni są ludzie aby zarobić na niewiedzy innych 500-1000zł to szok.. Wyświetl w wątku >>
0 0

mama-l-k-m

#6566025 Napisano: 23.01.2019 12:20:59 w moje dzisiejsze wygrane :)
Stolik śniadaniowy z Belvity - mam już 3 (w sumie 11 paragonów) dla każdego dziecka emotka  tylko czekać na lato i stoliki jak wyślą emotka Wyświetl w wątku >>

mama-l-k-m

#6565662 Napisano: 22.01.2019 11:25:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kawazczekolada napisał(a):

Czy Wam tez z auchan przyszedl bon na konkretny sklep ? Konkurs Kruszwica 

u mnie jest że ważny do 2019-07-10 i niestety wpisane AUCHAN POLSKA SP. Z O.O. WROCŁAW KORONA I adres
a przecież w innym sklepie było zakupowane więc nie wiem też czy tam trzeba go wykorzystać Wyświetl w wątku >>
0 0

mama-l-k-m

#6565228 Napisano: 20.01.2019 20:22:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mi strona loterii MR działa ok na laptopie tylko niestety nie trafiłam 2 razy nic emotka  więcej nie będę już próbować  Wyświetl w wątku >>
0 0