Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mama-l-k-m

mama-l-k-m

#6711010 Napisano: 21.06.2020 10:32:49 w Wkurza mnie...

taalvikki napisał(a):
że teściom/rodzicom daje się swoje dzieci na wychowanie.

A potem pretensje, że nie tak wychowują ich dzieci, że ich wina bo to... bo tamto...
Wczoraj właśnie wysłuchałam jakie pretensje ma znajoma do swojej teściowej i sama jej powiedziałam, aby się zwolniła i zajęła dziećmi, a nie narzeka na darmową pomoc przy dzieciach i że może wyjść spokojnie z domu na 10h... smutne bo zamiast być wdzięcznym to za plecami obmawia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mama-l-k-m

#6710823 Napisano: 19.06.2020 22:32:15 w Paragony na trwające konkursy
Poszukuję paragon BIC Ruch - w rozliczeniu mogę oddać 2 kody do kin sieci Kinads ważne do 30 czerwca Wyświetl w wątku >>
0 0

mama-l-k-m

#6709800 Napisano: 16.06.2020 11:16:13 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Activia roweru nie chce dać, BIC ITM też nie dał emotka
Czas się wpisać bo chciałabym go wygrać dla wspaniałej, uczynnej osoby emotka   Wyświetl w wątku >>

mama-l-k-m

#6708698 Napisano: 10.06.2020 13:11:14 w moje dzisiejsze wygrane :)
W poniedziałek 100 zł z Pudluszki Lidl 1/2 a dziś sofa z Nestea 1/3 najsłabszym wg. mnie tekstem pisanym aby paragon się nie zmarnował emotka   Wyświetl w wątku >>

mama-l-k-m

#6705984 Napisano: 28.05.2020 20:48:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

kreatia napisał(a):

czy ma ktoś ostatnio problem z smsami premium? czy nju, czy play - nie mogę wysłać smsów. blokady premium nie mam. 

na na nju nie miałam, a z jakim numerem masz problem? może to chwilowe?

W play miałam tak samo. Wysłałam smsa do orange i nagle po tym znowu mogłam wysyłać smsy premium.  Wyświetl w wątku >>
0 0

mama-l-k-m

#6705913 Napisano: 28.05.2020 16:34:10 w Czy informują/ informowali?
nieprzytomna napisał(a):

Kujawski oddzwania?

Na wczorajsze nieodebrane dziś dzwonili, ale niestety znowu nie odebrałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mama-l-k-m

#6705788 Napisano: 28.05.2020 12:27:06 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wpisać się trzeba, aby miło zakończyć maj emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

mama-l-k-m

#6705787 Napisano: 28.05.2020 12:25:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

tuw3105 napisał(a):

Czy ktoś wie czy vouchery z loterii Kinder są imienne i tylko ta osoba może z nich skorzystać?

II i III stopień nie są imienne. Wg regulaminu z tych nagród głównych będzie można skorzystać pod warunkiem, że laureat nagrody też będzie uczestniczył w wyjeździe, ale jakie ostatecznie przychodzą vouchery na te 5 tys to niestety nie wiem emotka

Przychodzą do wakacje.pl bez wskazania laureata ważne do stycznia 2021. Taki dostała koleżanka  Wyświetl w wątku >>

mama-l-k-m

#6705717 Napisano: 28.05.2020 10:06:52 w WC - rozmowy o wszystkim
domika napisał(a):

Moja córka marzyła o swoim laptopie i rowerze. Wiadomo jednak ze większości nie stać na takie prezenty, goście więc dogadali się między sobą i ustatli że każdy wręczy pieniążki ( tyle ile może ) jedynie od prababci dostała cudowną pamiątkę - łańcuszek z krzyżykiem emotka

Mój mąż na komunię swojemu chrześniakowi (gdzie niczego mu nie brakuje, rodzice wszystko kupują) podarował młodzieżowy złoty łańcuszek z krzyżykiem o wartości ponad 1000zł bo wiedzieliśmy, że tego nie ma oraz na pamiątkę kubek z imieniem i datą komunii oraz rysunkiem parafii w której była komunia (koszt około 100zł ale piękny) i dziecko z niego pije emotka
Wcześniej swojej chrześnicy kupił tablet  i etui bo nie miała, dał do koperty jeszcze, że w sumie prezent 1000zł. Oczywiście też na pamiątkę dał filiżankę ze spodkiem na której jest jak wyżej rysunek parafii, imię i data komunii. 
Ja moim chrześniakom dawałam do koperty pieniądze bo akurat zbierali na laptopy i na pamiątkę szklane krzyżyki z datą komunii i dedykacja od nas. Wyświetl w wątku >>
0 0

mama-l-k-m

#6705704 Napisano: 28.05.2020 09:22:48 w Paragony na trwające konkursy
Paragon Milka Tesco wymienię na "Bic na wiosnę" Intermarche Wyświetl w wątku >>
0 0

mama-l-k-m

#6705619 Napisano: 27.05.2020 19:38:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
onazielona86 napisał(a):

onazielona86 napisał(a):

tytomaszszczescie napisał(a):

pikawka napisał(a):

Lewiatan Kujawski myślicie, że cały obdzwoniony ? emotka

oby nie

Rozmowa trochę trwała a Pan po drugiej stronie słuchawki ewidentnie się pieszył więc mam nadzieję że jutro będą jeszcze powiadamiać Was! 3 mam kciuki emotka    

Edit:miało być NIE SPIESZYŁ

A z jakiego nr tel dzwonił bo mam nieodebrane o 15:53 z 224700011? Wyświetl w wątku >>
0 0

mama-l-k-m

#6705289 Napisano: 26.05.2020 09:06:39 w Wkurza mnie...
agicho napisał(a):

Dziś mija miesiąc od pożegnania Najważniejszej osoby.zamiast z bukietem kwiatów i wspólnych chwil,pozostała wizyta na cmenatrzu i nieopisana tęsknota. emotka

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mama-l-k-m

#6704435 Napisano: 21.05.2020 17:49:56 w Paragony na trwające konkursy
Kupię 2 paragony Milka C4 i 2 paragony Harbio C4. 
Najlepiej od jednej osoby.  Wyświetl w wątku >>
0 0

mama-l-k-m

#6703586 Napisano: 18.05.2020 10:34:48 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Aby ten tydzień był obfity w nagrody emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mama-l-k-m

#6702714 Napisano: 13.05.2020 07:37:47 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nagrody przybywajcie  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mama-l-k-m

#6702593 Napisano: 12.05.2020 15:07:26 w moje dzisiejsze wygrane :)
Nutella bon na sportowe zakupy w InterSport emotka Wyświetl w wątku >>

mama-l-k-m

#6702393 Napisano: 11.05.2020 18:04:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
norweska20 napisał(a):

Orientuje się ktoś czy jesłi jutro nie bedzie nikogo w domu do południa, a kurier GLS  będzie z kartą ...to oni przekazują paczkę do centrali czy zostawiają z najbliższym punkcie (parcel )...na stronce nie idzie przekierowac paczki na mój adres ..mama będzie w pracy jutro o tej porze a do centrali GLS  mam 25km w jedną stronę 

Zadzwoń do kuriera aby u sąsiadów zostawił. Ja często tak robię i nigdy nie ma problemu nawet jak dokumenty zwrotne.  Wyświetl w wątku >>
0 0

mama-l-k-m

#6702345 Napisano: 11.05.2020 14:11:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=Dokumenty zwrotne były dołączone w folii na zewnątrz katrin1] Czy  wkleiłby mi ktoś fotkę przesyłki z kartą od albedo? Bo mama mi dzwoni, że przyszło coś w kopercie, kurier rozerwał kopertę, zabrał zawartość a żadnej drugiej koperty z bonem do biedronki nie ma. W domu będę po 17 i jestem ciekawa jak ta przesyłka wygląda emotka Wyświetl w wątku >>

mama-l-k-m

#6701581 Napisano: 07.05.2020 13:53:14 w Wkurza mnie...
zielonaszpilka napisał(a):

ziolko napisał(a):

domika napisał(a):

A tak w ogóle to już serdecznie dość mam tego nauczania zdalnego, czyli robienia wszystkiego za nauczycieli, których rola ogranicza sie do wysłania poleceń co trzeba zrobić.

No tak... bo nauczyciel to takie zło konieczne... gdyby nie było obowiązku nauczania w Polsce, to ciekawe, ilu byłoby analfabetów.. 
 
Na logikę - rola nauczyciela NIE ogranicza się do wysłania poleceń. Nauczyciel musi najpierw poszukać zadań, jakie może zadać dzieciom, później te zadania wysłać uczniom, sprawdzić je i wystawić oceny. 
Poza tym ma kilka różnych klas o różnym poziomie nauczania, musi się do tego przygotować, każdej klasie coś zadać itp. Ale oczywiście rodzice widzą TYLKO kartę zadań, czy inne prace, jakie dziecko musi zrobić.

Moja mama jest nauczycielką i chociaż to tylko plastyka to odkąd jest nauczanie zdalne spędza przy komputerze po kilkanaście godzin dziennie emotka  a rodzicom wydaje się, że wystarczyłoby żeby zadała tematy prac plastycznych na cały maj i byłoby z głowy. Hurtem by je machnęli i tyle. A to tak nie działa. Uczy klasy 4-7, ma ich w sumie 19. Dla każdego poziomu musi przygotować wstęp teoretyczny (bo to nie jest tak, że dzieci rysują co jej się wymyśli - każda praca ma związek z jakimś zagadnieniem, np. perspektywa barwna, barwy podstawowe i pochodne czy techniki impresjonistyczne w malarstwie) więc musi wprowadzić zagadnienie teoretyczne w sposób przystępny, zrozumiały i krótki, (bo dzieci mają też inne lekcje.) Godzinami przeszukuje internet w poszukiwaniu stron i filmów, które mogłyby je zainteresować a nie zanudzić. Sama nie chce kręcić filmów, bo nie umie, nie ma sprzętu, nie czuje się na siłach poza tym musiałby jej ktoś w tym stale pomagac a poza tym wtedy to już chyba w ogóle zabrakłoby jej czasu na spanie. Lekcji zdalnych też nie robi, bo uważa że takie lekcje są bardziej potrzebne przy innych przedmiotach, jak np matematyka gdzie jest dużo tłumaczenia, a lekcje zdalne wiążą się z tym że dzieciaki w określonym czasie muszą być przy komputerach. To trudne bo rodziny często mają kilka dzieci szkolnych i jeden komputer. Potem pisze dokładny opis pracy, która mają wykonać. Sama wykonuje ich kilka żeby im pokazać jak to ma być zrobione, a potem kilka godzin ocenia nadesłane prace odpisując każdemu dziecku, odpisuje na maile rodziców i innych nauczycieli i prowadzi dokumentację. Codziennie dostaje między 50 a 100 maili bo uczniów ma ponad 400 emotka  ale tak, ona tylko wysyła im zadania do zrobienia.

Nauczyciel z powołania emotka
Nasze nauczycielki z przedszkola - niestety nie podeszły do tematu wcale. Starszak od września idzie do szkoły i dostaje polecenie - zrobić z kart pracy str np. 20  i 21 tylko i aż tyle (czas od 10min do 20min zajęty w ciągu dnia). Młodszy nic nie dostaje. Nic nie sprawdzają.
Jako rodzic sama urozmaicam im pobyt w domu. Dziennie schodzi mi od 30 do 60 minut na wyszukiwanie dla nich materiałów. Drukuje zadania, wyszukuje filmy np. dziś o mleku - jaki jest cykl zanim trafi do sklepu. 
Ciężko mi jako rodzicowi ale pomału wiem już gdzie szukać, czym mogę im zająć czas w ciągu dnia na 2h aby też czegoś się nauczyli, poznali będąc w domu. Wyświetl w wątku >>

mama-l-k-m