Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika la-princessa

la-princessa

#6693050 Napisano: 27.03.2020 17:26:05 w Paragony na trwające konkursy
Za paragon na Fantasię z Groszka (zakup wartości  ok 5 zł) podaruję komuś doładowanie 10 zł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

la-princessa

#6690850 Napisano: 18.03.2020 14:26:22 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza, że z powodu paniki ludzie chcą usypiać zdrowe zwierzęta domowe emotka  I już dochodzi do tragedii, widziałam informację, że po tym jak weterynarz odmówił uśpienia, to facet odrąbał psu głowę i twierdzi, że to wypadek przy rąbaniu drewna. Sprawa zgłoszona na policję, ale oni twierdzą, że się tym nie zajmą, bo nie udowodnią, że to nie był wypadek.  Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

la-princessa

#6689687 Napisano: 13.03.2020 00:29:25 w Czy informują/ informowali?
noska81 napisał(a):

A Reds? Ktoś coś widział?

Wczoraj miałam mejla z bonem. Wyświetl w wątku >>

la-princessa

#6689187 Napisano: 11.03.2020 12:51:06 w SZUKAM....
Czy ktoś wie, gdzie w internecie da się kupić żel antybakteryjny do rąk za normalną cenę? Przeszukałam sklepy, apteki, drogerie i wszędzie pustka. Do tej pory nie śledziłam zbytnio tej afery z powodu koronawirusa i nie spodziewałam się, że faktycznie wszystko wykupione, a potrzebuję żelu do innego celu. Trochę się wkurzyłam, bo widzę, że wszystko masowo wykupione i wylądowało na Allegro z ogromną przebitką, a nie mam zamiaru sponsorować takich naciągaczy, którzy żerują na ludzkim strachu i żel, który zawsze był po 5 zł, sprzedają za 30...  Wyświetl w wątku >>
0 0

la-princessa

#6688944 Napisano: 10.03.2020 12:07:26 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

Patrzę na te nowe akcje promo i jaja jakieś emotka

Wycieczki? Na konkretny kierunek / do konkretnego biura podróży, które (niezależnie od poglądu i postępowania laureata w kontekście korony) może za miesiąc upaść! & ofkoz "Uczestnikom Konkursu nie przysługuje prawo do otrzymania ekwiwalentu pieniężnego rzeczowej części nagrody." Potem takim voucherem z mnogością zer będzie można sobie jedynie tyłek podetrzeć emotka

Gdyby organizatorzy mieli za grosz przyzwoitości, to owszem - marketingowo akcja promo wiązałaby się z jakąś wycieczką - ALE nagrodą powinien być nie voucher, lecz karta (lub karty) przedpłacona na wartość nagrody. Jestem zniesmaczona...

A jak nie wycieczka to zestawy produktów, które są nic nie warte... Taki zestaw to powinien być dodatek do jakiejś normalnej nagrody. Ostatnio z Colgate przyszły trzy rzeczy - pasta, szczoteczka i płyn do płukania ust. Teraz do wygrania w Rimmel zestaw o wartości 150 zł, a tam trzy rzeczy, które można sobie samemu kupić za ok 50 zł w sklepie. Jakieś firmowe koszulki, czapki, powerbanki to często są za darmo rozdawane. A tu jako nagrody w konkursie promocyjnym... I jeszcze każdy ręce umywa, że to nie on ustala taką wartość nagród. Więc ciekawe kto tak robi ludzi w konia.  Wyświetl w wątku >>

la-princessa

#6688291 Napisano: 06.03.2020 11:14:19 w Wkurza mnie...
azaflora napisał(a):

mawika napisał(a):

Gdzieś czytałam, że ludzie robiąc zakupy dzielą się na 2 grupy. Tych co boją się koronawirusa

U mnie sklepy z pełnym zaopatrzeniem, nie było tylko Carexu.
Za to klienci zbojkotowali cukiernię, gdzie za ladą stała "skośna" ekspedientka, szefowa skierowała ją do prac na zapleczu i klienci wrócili. Co z oczu to i z serca  emotka .

Co za smutna sytuacja. Ludzie jednak potrafią być okropni... Oceniać kogoś tylko po wyglądzie i jego pochodzeniu. Aż czasami ręce opadają emotka  Dziewczynie musiało być bardzo przykro. Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

la-princessa

#6686944 Napisano: 01.03.2020 20:14:17 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że jutro kolejny dzień zacznie się bez nowych konkursów emotka  Na żadne wyniki nie czekam, nie ma w co grać. Gazetki promocyjne też nic nie zapowiadają na przyszły tydzień. Nie pamiętam kiedy ostatnio było tak mało konkursów. Zapowiada się kolejny miesiąc bez nagród, bo nawet nie ma w czym ich wygrywać. A za kolejny zestaw past podziękuję. Zwłaszcza jak są tam trzy rzeczy na krzyż.  Wyświetl w wątku >>

la-princessa

#6686239 Napisano: 27.02.2020 15:41:43 w Żegnamy zmarłych
Mam wrażenie jakbym dopiero wczoraj oglądała pierwszy odcinek Rancza, a ten serial ma już 14 lat... I teraz już Kusego nie ma z nami emotka   Wyświetl w wątku >>

la-princessa

#6681835 Napisano: 11.02.2020 18:54:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

czy miał ktoś problem z Somat i wysłaniem odpowiedzi?

Cały czas:
Twoja odpowiedź zawiera niedozwolone słowa...
nie wiem co jest nie tak emotka

Może masz słowo, w którym kryje się przekleństwo? Jak w podsłuchuje. Albo jakiś niedozwolony znak? Np. - albo ". Wyświetl w wątku >>
0 0

la-princessa

#6679176 Napisano: 01.02.2020 22:07:04 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

la-princessa napisał(a):

bruce napisał(a):

olunka napisał(a):

a mnie wkurza,bo sprzątam dom i tak - pronto się skończylo, nie mam czym podłóg umyc i co teraz? a konkursów brak emotka
o już wiem, nie będe sprzatac tylko psikać Glade'm emotka

emotka
budżet też by się przydał...  emotka  i nie mam tu na myśli wyłącznie środków czystości...  emotka

Ten stary "Kauflandowy" budżet już chyba nie powróci - co mnie wkurza. Ostatnio było tylko ogólnie 200 bonów, a nie po 3 na każdy sklep. Doszło im kilka nowych placówek, jak widać interes się kręci, u mnie w mieście powstał nowy, naprawdę wypasiony i przeszklony Kaufland. Ale już na 3 bony zabrakło im kasy. Mogliby się szarpnąć na jakieś konkretne nagrody. 

Dziewczyno, nawet mnie nie dobijaj emotka , ja ostatnio dodaję nowe konki już tylko po to, aby w Zapowiedziach dostrzec wreszcie znajomy budżecik i zaplanować strategię działania.  emotka emotka

Aż przykro, gdy kolejna butelka płynu do naczyń się kończy i trzeba kupić poza konkursem, bo kiedyś to tylko w ramach budżetu kupowałam emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

la-princessa

#6679140 Napisano: 01.02.2020 18:09:29 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

olunka napisał(a):

a mnie wkurza,bo sprzątam dom i tak - pronto się skończylo, nie mam czym podłóg umyc i co teraz? a konkursów brak emotka
o już wiem, nie będe sprzatac tylko psikać Glade'm emotka

emotka
budżet też by się przydał...  emotka  i nie mam tu na myśli wyłącznie środków czystości...  emotka

Ten stary "Kauflandowy" budżet już chyba nie powróci - co mnie wkurza. Ostatnio było tylko ogólnie 200 bonów, a nie po 3 na każdy sklep. Doszło im kilka nowych placówek, jak widać interes się kręci, u mnie w mieście powstał nowy, naprawdę wypasiony i przeszklony Kaufland. Ale już na 3 bony zabrakło im kasy. Mogliby się szarpnąć na jakieś konkretne nagrody.  Wyświetl w wątku >>

la-princessa

#6676866 Napisano: 24.01.2020 13:32:00 w WC - rozmowy o wszystkim
Ja lubię społeczności konkursowe, śledzę od lat, ale mało się udzielam przez zawiść. Niestety, nawet jak jest tysiąc super osób, to wystarczy jedna zawistna, która psuje całą atmosferę. To forum akurat bardzo sobie cenię, dlatego ostatecznie tu założyłam konto, ale pamiętam wielką radość sprzed lat z niespodziewanej wygranej w loterii. Można powiedzieć przypadkową, bo zgłosiłam tylko jeden paragon, bo i tak musiałam kupić produkt konkursowy. Wielki szok, bo nigdy wcześniej niczego nie wygrałam w loterii, emocje w domu nie opadały przez wiele dni. Potem wchodzę na facebooku na profil organizatora, żeby zobaczyć relację z wręczenia nagrody. I na swoje nieszczęście zajrzałam też w sekcję komentarzy. A tam... festiwal nienawiści... Wszystko, co najgorsze. Że to oszustwo, że zwycięzca był już ustalony zanim loteria się zaczęła, że nagroda po znajomości, że ludzie chcą z powrotem swoje pieniądze za paragony, bo dziwne, że oni nie wygrali. Dużo zawiści, agresji i najpaskudniejszych oskarżeń. Ja tam pojechałam przerażona, bo pierwszy raz coś takiego mi się przytrafiło, zawstydzona i czerwona jak burak odbierałam gratulacje od tych wszystkich prezesów i przedstawicieli. A ludzie w komentarzach na facebooku zmieszali mnie z błotem, zrobili ze mnie jakąś oszustkę i krętaczkę. Do dziś to bardzo nieprzyjemnie wspominam i mam przed oczami agresję tych ludzi. Radość z nagrody już nie była taka sama. Wyświetl w wątku >>

la-princessa

#6676588 Napisano: 23.01.2020 16:02:23 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że samochód się rozkracza i nie ma żadnego konkursu, w którym byłaby realna szansa na wygranie nowego, np. konkurs kreatywny i w nim chociaż z 10 samochodów emotka  Czasem się marzy, żeby w kreatywnym powalczyć o naprawdę fajne nagrody a nie tylko w kółko głośniki JBL, aparaty instax mini i zestawy past albo kaw emotka Wyświetl w wątku >>

la-princessa

#6674741 Napisano: 17.01.2020 17:21:09 w moje dzisiejsze wygrane :)

la-princessa

#6669922 Napisano: 01.01.2020 23:14:40 w co chcielibyście wygrać?
Jeepa Renegade z Hochlandu, żeby mieć w końcu motywację do zrobienia prawa jazdy. 100 tysięcy z BelVity, żeby zaszaleć i robić wymarzone rzeczy, na które do tej pory nie pozwalały finanse, np. wynająć sobie piękny apartament na weekend w Krakowie i pójść tam do niszowej perfumerii po piękny i drogi zapach. 120 tysięcy z Delicji, żeby zasponsorować bliskim ich marzenia. Najnowszego iPhone'a, bo mój obecny telefon jest już w rozsypce. Wyświetl w wątku >>

la-princessa

#6669421 Napisano: 30.12.2019 11:32:22 w moje dzisiejsze wygrane :)
I u mnie Wedel ratuje koniec kiepskiego roku kartą przedpłaconą emotka Wyświetl w wątku >>

la-princessa

#6669297 Napisano: 29.12.2019 15:44:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katake napisał(a):

Czy w konkursie Lidl Palmolive-Colgate piszecie po numerze paragonu całą tą wymaganą formułkę z polskimi znakami?: Mój sprawdzony sposób na zimowy wypoczynek z rodziną to... 

Niedużo zostaje na jakąś twórczość..

Tam nie chodzi o to, że wymagają tej formułki, tylko formatu: numer paragonu, kropka, twoja odpowiedź. Ta formułka to tylko przykład odpowiedzi. Wyświetl w wątku >>
0 0

la-princessa

#6668674 Napisano: 24.12.2019 14:21:58 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że światek konkursów na social mediach jest ciągle zatruwany przez zawistne osoby, które rozszarpałyby za najmniejszą nagrodę. Że ludzie nie potrafią się bawić, tylko robią z tego jakieś Igrzyska. Gram rzadko, jak zobaczę jakiś fajny konkurs z rzeczą, która mi się przyda, ale w ostatnim czasie żaden konkurs nie obył się bez afery. Bez oskarżania organizatora i pretensji do zwycięzców. I co najgorsze - bezpodstawnej. Bo rozumiem, gdy ktoś ukradnie zdjęcie z internetu, to trzeba reagować. Ale gdy konkurs jest na tekst, a ktoś się burzy, że nie wygrał filmikiem, to już dla mnie jest dramat. Widzę te osoby w każdym konkursie, masowo produkują ten sam schemat i zawsze po wynikach nakręcają nienawiść i odbierają ludziom radość z wygranej. Powiem szczerze, że odechciewa się grać przez takich ludzi. Zero szacunku do organizatorów i innych uczestników. Tylko to szaleństwo w oczach, żeby wygrać za wszelką cenę. Nawet po trupach. Inna sprawa, że konkursy to dla mnie radość z tworzenia, z wolnej chwili z herbatą, kiedy mogę coś tam sobie naskrobać. A takie "roboty" konkursowe najpierw Cię zwyzywają, a potem i tak skopiują Twój pomysł i przerobią go na inny konkurs, żeby tylko wygrać. Straszny jest ten brak życzliwości, ta ślepa pogoń za nagrodami. Przegrywać też trzeba umieć. Każdy na własną odpowiedzialność decyduje się kręcić cały dzień filmik. Ryzykuje, że ten czas zmarnuje, bo komisję urzeknie krótki tekst. Sama zazwyczaj przegrywam i nie widzę w tym problemu. Nie wyobrażam sobie najpierw słodzić organizatorowi, a za chwilę szaleć z nienawiści i wszystkim psuć zabawę.  Wyświetl w wątku >>

la-princessa

#6668564 Napisano: 23.12.2019 19:08:18 w moje dzisiejsze wygrane :)

la-princessa

#6599965 Napisano: 15.05.2019 13:32:06 w Informują
monek22 napisał(a):

Polo Market tymbark dzis dalej dzwonią ale juz tylko do tych do których nie dodzwonili się wczoraj lub w pon. Więc pilnować tel bo nagrody przepadna. Mnie niestety nie ma w laureatach bo bardzo miła pani z agencji sprawdziła wszystko. Buuu ️

Serio? Jak można codziennie wydzwaniać do agencji i się wypytywać czy jeszcze dzwonią i czy mają Cię na liście? Jak mają, to zadzwonią. Skoro na forum są informacje, że informują. To po co im dodatkowo głowę zawracać? Jak każdy uczestnik zacznie dzwonić z pytaniem czy jest na liście, to nie nigdy laureatów nie powiadomią. A Ty już chyba trzeci czy czwarty raz piszesz, że dzwonisz do nich o ten konkurs pytać czy jeszcze dzwonią, jak na forum co rusz wpis, że właśnie dzwonili. Jeszcze rozumiem jak agencja milczy, ale jak są w rakcie informowania, to dajcie im to spokojnie zrobić. Wyświetl w wątku >>