Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika faworek

faworek

#6842998 Napisano: 07.02.2022 16:00:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ale lipa z tą loterią Biedronki. Myślałam, że każdy los trzeba zarejestrować... a wygląda na to, że ten wydrukowany na paragonie już bierze udział i trzeba sprawdzać później, czy się wygrało. Wyobraźcie sobie ile ludzi, gdzieś walnie paragon z losem... 
Ciekawe czy kasjerzy drukują za każdym razem te losy, czy faktycznie trzeba pytać przy kasie, bo kasjerowi wyskakuje komunikat, czy chce się wziąć udział w loterii... Wyświetl w wątku >>

faworek

#6842717 Napisano: 05.02.2022 16:34:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dzię
margotkowe napisał(a):

faworek napisał(a):

Czy mógłby ktoś mi łopatologicznie wytłumaczyć jak zrobić zakupy przez Letyshops? Najpierw muszę się zarejestrować na stronie Letyshops. Potem klikam przejdź na Allegro i mogę kupić cokolwiek z Allegro za min. 40zł, czy to będzie gdzieś oznaczone, co bierze udział w konkursie? emotka  ten cashback to sam się uruchomi? emotka

Jeśli przejdziesz przez stronę Letyshops na Allegro i w trakcie przechodzenia pojawi się napis "Cashback jest aktywny", możesz kupić co zechcesz za minimum 40zł i cashback sam się naliczy (najczęściej pojawia się w Letyshops po dobie od zakupu) emotka  Można też zainstalować wtyczkę do przeglądarki i za jej pomocą uruchamiać cashback na stronach, ale nie jest to konieczne emotka  

bardzo Ci dziękuję <3  Wyświetl w wątku >>

faworek

#6842709 Napisano: 05.02.2022 15:56:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy mógłby ktoś mi łopatologicznie wytłumaczyć jak zrobić zakupy przez Letyshops? Najpierw muszę się zarejestrować na stronie Letyshops. Potem klikam przejdź na Allegro i mogę kupić cokolwiek z Allegro za min. 40zł, czy to będzie gdzieś oznaczone, co bierze udział w konkursie? emotka  ten cashback to sam się uruchomi? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6842487 Napisano: 04.02.2022 11:08:35 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Kuriera można sobie "wychować". Można kijkiem, ale przyjemniej dla wszystkich jest marchewką;) Warto się z kurierem zaprzyjaźnić. 

To jest bardzo mądra radą emotka , choć przy okazji warto też mieć - niestety - pewną ograniczoną dozę zaufania. 
My mamy zaufanego kuriera, znamy go od lat, bardzo rzeczowy i - jak do niedawna nam się wydawało - świetnie wykonujący swoją robotę, wręcz "wzór pod każdym względem". Niestety, wczoraj nasze rewelacyjne opinie o nim legły całkowicie w gruzach. Sytuacja dotyczyła odbioru od nas paczek z Allegro. Jak zawsze kurier odebrał jeszcze przed południem, szybko i sprawnie, lecz po kilkunastu minutach jedna z osób kupujących powiadomiła, że jej paczka nadal jest u nas, zaś druga - już w oddziale. Infolinia potwierdziła nam zaginięcie przesyłki. Kurier podczas rozmowy telefonicznej uparł się, że paczki tej nie widział i że odebrał od nas o jedną przesyłkę mniej, choć nie było to prawdą. Fakt, nie drukujemy mu osobnego dokumentu potwierdzającego, gdyż przychodzi już taki potwierdzający mail (niestety, zbyt ogólny, nie podaje ilości paczek odebranych), a przecież mamy do niego wieloletnie zaufanie... Po siedmiu godzinach nerwów i błyskawicznego zdejmowania takich samych przedmiotów z naszych aukcji na Allegro z obietnicą stworzenia nowej paczki dla tej pani na nasz koszt, okazało się, że ... paczka cudem znalazła się jednak w oddziale i jest w drodze do paczkomatu odbiorcy. Infolinia potwierdziła to, tłumacząc zdarzenie "nieprawidłowościami przy skanowaniu przez kuriera przesyłek". Przedmioty usunięte przywróciliśmy z powrotem, by były znowu dostępne dla innych kupujących. A ilości nerwów starganych nie policzy nikt, zwłaszcza, że co jakiś czas przesyłki bezpowrotnie giną, niestety, taki jest fakt... Brak słów...  emotka

o to to to. Dokładnie. Też miałam zaufanego kuriera u rodziców, który zawsze marudził, ale dowoził paczki bez problemu. Raz jednak wyjątkowo nie miał humoru i gdy przyszła do mnie paczka z loterii Felix (kocia karma, ale mamy kota, więc się przyda) żądał ode mnie numer dowodu osobistego. Oczywiście za karmę nie chciałam podać numeru dowodu, nigdy nie podaję zresztą i po złości mi odesłał. Na szczęście agencja przysłała kolejny raz, a dowód nie był wymagany.  Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

faworek

#6842280 Napisano: 03.02.2022 11:15:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

Czy były wyniki z Wawel ITM? Miały być 1.02.

nikt się nie chwalił emotka Wyświetl w wątku >>

faworek

#6842210 Napisano: 02.02.2022 23:52:39 w SZUKAM....
misiamarysia napisał(a):

Czy ktoś mógłby sprawdzić u siebie, czy otwiera się strona konkursu T-Mobile? Próbuję od kilu godzin i nic.

długo się kręciło, ale się otwiera. Rano miałam problem z wysłaniem hasła, przeszło mi dopiero po południu Wyświetl w wątku >>

faworek

#6842071 Napisano: 02.02.2022 14:27:40 w Wkurza mnie...
misiamarysia napisał(a):

Wkurza mnie, że DPD ostatnio nie przysyła wcześniej żadnych powiadomień SMS ani mailowych o przewidywanej dostawie. Na ostatniej paczce ( w której był robot kuchenny, więc to nie czapka albo szalik, że może przepaść nagroda) odkryłam naklejkę, że "odbiorca był nieobecny" (nawet nie wiedziałam, że był u mnie kurier 2 dni wcześniej) i że był "brak możliwości pozostawienia awizo". Gdybym akurat nie była kolejny raz w domu, to znowu
by mnie nie zastał i nagroda wróciłaby do nadawcy. A zapytany o to kurier powiedział mi dzisiaj, że jak dwa razy mnie nie zastanie, to paczka po prostu wraca, a on nie musi mi nic wrzucać do skrzynki ani mnie informować, i że nie ma pojęcia, dlaczego nie ma powiadomień, pewnie coś z systemem. Pytałam o te punkty DPD, do których można przekierować przesyłkę (tylko niestety trzeba o niej wiedzieć) czy by tam nie mógł zostawiać i jakoś mnie informować, ale twierdzi, że jak są dokumenty zwrotne to nie może, tylko odsyła do nadawcy. Już mi tak przepadła jedna nagroda, bo byłam w pracy, jak większość ludzi w tym kraju. emotka emotka

Szczerze? To zależy tylko od kuriera, na którego trafisz. Gdyby chciał to by bez problemu do Ciebie zadzwonił, że Cię nie zastał, więc to jego zwykłe widzimisię. Skoro powiedziałaś mu o problemie, to powinien następnym razem mieć to na uwadze, a nie złośliwie "że odeślę paczkę." U mnie są super kurierzy DPD, całkowicie bezproblemowi, zostawiają paczkę na schodkach przy domu, a gdy coś jest nie tak, co jest bardzo rzadkie, zawsze dzwonią.   Wyświetl w wątku >>

faworek

#6841481 Napisano: 31.01.2022 12:04:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tea napisał(a):

Czy w konkursie t-mobile trzeba byc właścicielem startera? W sensie jeśli zagram z numeru siostry to w razie wygranej mnie zdyskwalifikują?

grałam na inne dane niż właściciel startera i nie było z niczym problemu Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

faworek

#6841460 Napisano: 31.01.2022 11:05:37 w Czy informują/ informowali?
Kartowe emocje, czy kogoś informowali z tego konkursu? Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6841311 Napisano: 29.01.2022 23:09:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy czeka jeszcze ktoś na przelew z Tyskiego? Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6839502 Napisano: 22.01.2022 23:26:55 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon na Cechini Polomarket  Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6838581 Napisano: 18.01.2022 20:44:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
byekitty napisał(a):

czy t-mobiel już dziękuje za zgłoszenie? słał ktoś dziś?

słałam i klops bez potwierdzenia Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6837924 Napisano: 16.01.2022 20:18:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
montezuma napisał(a):

[quote=

faworek]

...

ja miałam podziękowanie na stronie po wysłaniu zgłoszenia

Miałaś? Kiedy?tydzień temu jakoś Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6837912 Napisano: 16.01.2022 18:01:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
byekitty napisał(a):

stamp2 napisał(a):

czy w T-mobile po wysłaniu zgłoszenia przychodzi potwierdzenie na maila,lub jest jakiś komunikat na stronie?emotka

kiedyś na dole było podziękowanie. teraz nie ma nic. nie mam pojęcia czy dotarło, wygląda jakby poszło w próżnię...tydzień temu w ogóle nie można było wziąć udziału, bo był komunikat bad gateway, coś im nie poszło z naprawą...

ja miałam podziękowanie na stronie po wysłaniu zgłoszenia Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6836931 Napisano: 11.01.2022 18:42:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś się orientuje jak długo ważne są bony do Netto z konkursu Piwne Życzenia? Na bonie nie ma daty Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6834224 Napisano: 29.12.2021 16:26:36 w Czy informują/ informowali?
edzia21 napisał(a):

faworek napisał(a):

edzia21 napisał(a):

byekitty napisał(a):

Corega ostatnia była? Może być pw emotka

Właśnie miałam pytać o COREGĘ...jakie mają "opóźnienie" w informowaniu?Teraz który etap do rozwiązania?

teraz powinni informować za V etap (20.12.2021 r. do 26.12.2021 r.)

Ok, dzięki emotka  czyli są na bieżąco. Grałam tylko i wyłącznie w tym etapie. Dzisiaj powinny być wyniki?

przeważnie informują bliżej czwartku :)  Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0

faworek

#6834222 Napisano: 29.12.2021 16:15:52 w Czy informują/ informowali?
edzia21 napisał(a):

byekitty napisał(a):

Corega ostatnia była? Może być pw emotka

Właśnie miałam pytać o COREGĘ...jakie mają "opóźnienie" w informowaniu?Teraz który etap do rozwiązania?

teraz powinni informować za V etap (20.12.2021 r. do 26.12.2021 r.) Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6833825 Napisano: 28.12.2021 11:29:01 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
bingo9842 napisał(a):

Czy wszyscy już dostali słodycze z Kinder Bueno?

ja czekam jeszcze Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6833569 Napisano: 26.12.2021 18:51:57 w Avanti
pioge7 napisał(a):

wysyłał ktoś paragon kurierem do Avanti? Bez problemu odbierają?

ja wysyłałam kurierem, bez problemu emotka Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

faworek

#6833260 Napisano: 23.12.2021 16:10:58 w Informują
Informują z Konkurs "Posmakuj pełni świąt z Coregą"

Rodzaj powiadomienia: sms
Dodatkowe informacje:
IV etap Wyświetl w wątku >>