Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika faworek

faworek

#6853384 Napisano: 07.04.2022 19:32:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

ikropka napisał(a):

anialistopad napisał(a):

faworek napisał(a):

W konkursie Żabki jak wchodzę w apkę to kod składa się z liter 1/1 a potem jak się przejdzie strzałką 2/2 z cyfr. Gdy wpisałam litery z cyframi nie przeszło mi. Czy trzeba wpisać same te litery? Zgłaszał już ktoś może?

Ja zgłaszałam.tam w aplikacji masz poprawek stronie kopiuj ..i normalnie działa. A też macie 8 kodów? Kupiłam 3 wody małe i mam 8 kodów różnych do wykorzystania

kupiłam 3 małe wody i mam 1 kod emotka

To ja miałam 8 za 3 wody . To coś u mnie nie tak jest

no właśnie ja mam tak jakby 2 kody, a kupiłam też 3 Żywce Zdrój... jeden ma 8 liter, drugi 12 cyfr, dlatego nie wiem o co kaman ;/  Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6853354 Napisano: 07.04.2022 17:50:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W konkursie Żabki jak wchodzę w apkę to kod składa się z liter 1/1 a potem jak się przejdzie strzałką 2/2 z cyfr. Gdy wpisałam litery z cyframi nie przeszło mi. Czy trzeba wpisać same te litery? Zgłaszał już ktoś może? Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6853261 Napisano: 07.04.2022 10:25:03 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że znowu ktoś próbował włamać mi się na pocztę. 2 raz w ciągu tego miesiąca... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6852125 Napisano: 30.03.2022 17:52:33 w Czy informują/ informowali?
rare85 napisał(a):

byekitty napisał(a):

czy ktoś coś słyszał o głównej z centrum? może być PW emotka ciekawam, czy poszła dziś razem z 10 etapem, czy jeszcze trzymają wisienkę emotka

I ja ciekawam - czy żyć nadzieją czy się już nie łudzić emotka

ja też ciekawa ;D Wyświetl w wątku >>
1 rare85 0

faworek

#6851937 Napisano: 29.03.2022 18:56:28 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
juzef napisał(a):

Czy ktoś dostał już dostępy do Storytel z konkursu w Carrefour (Zasmakuj z Pepsi)? https://www.e-kon...uj-z-pepsi-carrefour

nie emotka Wyświetl w wątku >>
1 juzef 0

faworek

#6851742 Napisano: 28.03.2022 16:51:30 w Czy informują/ informowali?
olunka napisał(a):

Czy Łomża dzisiaj informowała?

tak, u mnie hamak Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6850361 Napisano: 18.03.2022 21:14:58 w Wkurza mnie...
mama2006 napisał(a):

ziolko napisał(a):

fiona25 - niski poziom B12 bardzo wpływa na to, że jesteś nerwowa i masz stany lękowe. A jeśli masz tendencję do niskiego poziomu, to musisz brać długo. B12, jak każda witamina z grupy B, rozpuszcza się w wodzie i jest wydalana z organizm

ziolko napisał(a):

fiona25 - niski poziom B12 bardzo wpływa na to, że jesteś nerwowa i masz stany lękowe. A jeśli masz tendencję do niskiego poziomu, to musisz brać długo. 
B12, jak każda witamina z grupy B, rozpuszcza się w wodzie i jest wydalana z organizmu. 

ziolko -  jaki preparat B12 brać? 

Witaminę B12 najlepiej przyjmować w formie metylowanej, wtedy najlepiej się przyswaja. Dawkę powinno dostosować się po badaniu krwi. Polecam: https://www.sklep...cg-100-pastylek/2316
Jeśli chodzi o kompleks witamin dla kobiet, bardzo dobry skład ma https://enaturaln...p544R5QaAioSEALw_wcB

Warto też zbadać poziom magnezu. Zrobić podstawowe badania krwi np. morfologię, jonogram, TSH, ft3, ft4, glukozę. 
Od siebie gorąco polecam przyjmować kwasy omega+ witaminę D3 (również po zbadaniu poziomu) + witaminę C . 

  Wyświetl w wątku >>

faworek

#6849517 Napisano: 14.03.2022 17:00:45 w Avanti
lasiglasty napisał(a):

W Lay'sach wystarczy odesłać paragon z etapu, w którym się wygrało? Czy trzeba dołączyć też z poprzednich, w których się nie wygrało?  

wystarczy ten, którym się wygrało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6849411 Napisano: 14.03.2022 11:48:41 w Karlsbad
FBmarta22 napisał(a):

joan napisał(a):

Przyszła dziś "torba termiczna z Milki" (DPD). Wygląda, jak kosmetyczka. Po bokach dwa plastikowe zapięcia / klamry, ale paska brak. Taki chiński psikootas-bez-es. 

OMG chociaż duża ta kosmetyczka, czy raczej taka torebka na lunch? emotka

czy miałaś wcześniej jakieś powiadomienie, że przyjdzie paczka?  Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6848793 Napisano: 09.03.2022 16:46:28 w Wkurza mnie...
freyja88 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Kupiłam nowy starter Orange, kilka tygodni temu. Typowo jako numer konkursowy.I od chwili aktywowania co chwilę ktoś dzwoni. Jak nie jakieś kancelarie prawnicze, żeby ściągnąć należności za brak opłat, infolinie, windykacje, prywatne osoby. Wszyscy szukają Pana Andrzeja z Gdyni.Nie wiem co Pan Andrzej nawywijał na ten numer telefonu, że musiał się go pozbyć.
Ale wkurza mnie ciągłe oddzwanianie z myślą, że to z konkursu. I te ciągłe tłumaczenia, że to nie jest już numer Pana Andrzeja emotka

Ja muszę zapisywać ludzi do kardiologa i przyjmować życzenia urodzinowe/imieninowe/świąteczne za p.Zbyszka z Wyższego Urządu Górniczego emotka

do mnie kiedyś zadzwonił pan i pytał się, kiedy spłyniemy Dunajcem, bo on już tu czeka. ;D Jestem z Mazowsza. Kłócił się ze mną, że sobie robimy z niego żarty, rozłączył się. Zadzwonił drugi raz i wtedy do niego dotarło, że zgubił swoją grupę emotka  :D Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6848784 Napisano: 09.03.2022 16:19:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
montezuma napisał(a):

Baq pełen nagród... pytanie do tych, którzy otrzymali kamerkę:Czy otrzymaliście jakiś dokument sprzedaży/ protokół przekazania/ cokolwiek poza mailem?

Nie zamierzam montować kolejnej kamerki w aucie - chcę ją sprzedać - ale bez gwarancji cena od razu pójdzie w dół emotka

ja nie dostałam. Wysłali kurierem jako dokumenty bankowe, jakby to nie wiadomo co było, ale o dokument sprzedaży to już nie zadbali. Wyświetl w wątku >>
1 montezuma 0

faworek

#6848235 Napisano: 06.03.2022 20:03:05 w SZUKAM....
maverick napisał(a):

faworek napisał(a):

Czy ktoś wie, gdzie można kupić Łomżę Białe Pszeniczne lub Niefiltrowane? Nigdzie nie mogę dostać ;/

🐸🐸

u mnie w Żabie ni ma... :P  Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6848233 Napisano: 06.03.2022 20:01:01 w SZUKAM....
olunka napisał(a):

[quote=faworek]Czy ktoś wie, gdzie można kupić Łomżę Białe Pszeniczne lub Niefiltrowane? Nigdzie nie mogę dostać ;/

w ITM kupiłam niefiltrowaneooooo dzięki Kochana tam nie szukałam. W C4, Selgrosie, Kaufie, Biedrze, Żabce, Stokrotce, Chortenie i monopolowych nie było ;D  Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6848228 Napisano: 06.03.2022 19:48:52 w SZUKAM....
Czy ktoś wie, gdzie można kupić Łomżę Białe Pszeniczne lub Niefiltrowane? Nigdzie nie mogę dostać ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6844416 Napisano: 14.02.2022 18:20:32 w Czy informują/ informowali?
fineessa napisał(a):

Czy dostał ktoś dzisiaj mail od Klarna?

nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6843514 Napisano: 09.02.2022 17:57:33 w Czy informują/ informowali?
ktosiek1 napisał(a):

marzenier napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

jest zakładka z Dobrej loterii - ciekawe czy wyniki podpięte....

Wyniki tych większych nagród tj samochód,vouchery itd są na YT. Plansza na końcu filmiku.Tych drobniejszych tam nie ma,ale obstawiam że wszystko jest już podpięte.

No tak, czyli znów nic emotka

nie ma to jak mieć numer 30479 a główną zgarnął 30947 emotka Wyświetl w wątku >>

faworek

#6843394 Napisano: 09.02.2022 09:58:00 w Czy informują/ informowali?
monisss napisał(a):

jestem nudna ale Cechini coś w tym roku dało ciało.. pytałam na fb - zero odpowiedzi, mailowo- zero odpowiedzi, na forum nikt nie wygrał, na Fb na profilu też nie odpisali.. co to konkurs widmo?!

u mnie też cisza... widziałam, że jedna osoba w komentarzu się chwaliła, że wygrała Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

faworek

#6843067 Napisano: 07.02.2022 19:00:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
miketyson napisał(a):

adamo86 napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Na kasie samoobsługowej wyskakuje komunikat czy chcesz brać udział w loterii i jak naciśniesz tak to się te numer sam drukuje na końcu paragonu.Inna sprawa,że zakup za minimum 99 zł i jest przypisany do numeru karty biedronki.Więc jak ktoś zbierze paragony nie będzie miał fizycznie przypisanej do numeru loteryjnego karty biedry.Ale czy to będą sprawdzać przy odbiorze trudno powiedzieć.Ale mnie rozśmieszyło,że maksymalnie 10 zakupów za minimum 99 zł dziennie ma jedną kartę.Nawet ja mistrz zakupów nie podołam 10 razy dziennie:P Takie trochę szansę na wygraną jak w lotto na mniejszą skalę.

Nie musi być 10 razy dziennie, wystarczy zrobić jedne zakupy na wielokrotność 99zł i dostaje się od razu kilka losów.

Kochani, jakie macie numery losów? Myślałem, że wystartują od zera  a tu u mnie same dziewiątki  emotka

też na początku mam dwie 99 ;D  Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6843017 Napisano: 07.02.2022 16:05:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

faworek napisał(a):

Ale lipa z tą loterią Biedronki. Myślałam, że każdy los trzeba zarejestrować... a wygląda na to, że ten wydrukowany na paragonie już bierze udział i trzeba sprawdzać później, czy się wygrało. Wyobraźcie sobie ile ludzi, gdzieś walnie paragon z losem... Ciekawe czy kasjerzy drukują za każdym razem te losy, czy faktycznie trzeba pytać przy kasie, bo kasjerowi wyskakuje komunikat, czy chce się wziąć udział w loterii...

Trzeba potwierdzić chęć udziału w loterii, więc powinien jakiś komunikat kasjerowi wyskakiwać na kasie przed zakończeniem sprzedaży.Losy automatycznie się rejestrują na karcie więc nawet nie trzeba trzymać paragonu.
Dzwonić zapewne będą przed publikacją listy wygranych, więc jak ktoś wygra to i tak dowie się wcześniej.
A jak ktoś nie odbierze to lepiej nie wiedzieć, że nagroda przepadła, więc chyba lepiej nawet nie sprawdzać tych losów...

a widzisz mi się ubzdurało, że trzeba okazać później ten paragon. 
Dobra w takim razie ok myślałam, że dużo nagród może przepaść.  Wyświetl w wątku >>

faworek

#6843013 Napisano: 07.02.2022 16:03:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

faworek napisał(a):

Ale lipa z tą loterią Biedronki. Myślałam, że każdy los trzeba zarejestrować... a wygląda na to, że ten wydrukowany na paragonie już bierze udział i trzeba sprawdzać później, czy się wygrało. Wyobraźcie sobie ile ludzi, gdzieś walnie paragon z losem... Ciekawe czy kasjerzy drukują za każdym razem te losy, czy faktycznie trzeba pytać przy kasie, bo kasjerowi wyskakuje komunikat, czy chce się wziąć udział w loterii...

ale oni w przypadku wygranej dzwonią na numer podany przy rejestracji... to w czym problem? 

o to mi chodzi, że jak kogoś poinformują telefonicznie to ta osoba może nie wiedzieć nawet o co chodzi i wyrzucić taki paragon Wyświetl w wątku >>
0 0