Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika faworek

faworek

#6828431 Napisano: 06.12.2021 12:41:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

freyja88 napisał(a):

darog napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Jeanettka. napisał(a):

Jak wyglądała "kontrola biletów" w pociągu Tyskie? Czy można komuś oddać bilet czy musiał być zwycięzca nagrody osobiście?

Szukali nazwisk na liście, ale dowodów nie sprawdzali emotka u

?? Przecież tam był numer biletu...to już rozumiem, dlaczego znajomi z Wawy na mnie obrażeni ...- nie wpuścili ich?!

W ogóle nie interesował ich bilet. Mieli listę osób i pytali o nazwisko. Osoby towarzyszącej już nie. Dowodów osobistych nie sprawdzano. "stół biesiadny" nie miał wystarczającej ilości miejsc, by pomieścić wszystkich uczestników. Część ludzi musiała stać i chybotać się z kuflem piwa, mając nadzieję, że nie dojdzie do większego hamowania.
Niedopracowane moim zdaniem.


No to jasne...A RODO z podawaniem nazwiska-gdy ktoś za plecami stoi ich nie obchodziło?
Nie było mowy o nazwiskach a o tym by OKAZAĆ BILET. 

A ja tam uważam, że to już czepianie się i szukanie dziury w całym. Mi się podobało, nie mam im nic do zarzucenia.   Wyświetl w wątku >>

faworek

#6828310 Napisano: 06.12.2021 00:54:06 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
ewunia napisał(a):

Czy  wysyłali już vouchery na CEWE z konkursu "Zatrzymaj lato" Auchan? (według regulaminu miały być przekazane najpóźniej do dnia 30.11.2021)

jeszcze nie emotka Wyświetl w wątku >>
1 ewunia 0

faworek

#6826241 Napisano: 28.11.2021 14:45:53 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
maria1980 napisał(a):

mia napisał(a):

katake napisał(a):

Czy wysyłali bony do Dino z konku „Ruszaj w stronę słońca”??

No właśnie nie. 

Tez Czekam i czekam . Masakra 

pisałam do agencji, mają sprawdzić, bo nie mieli mnie na liście wysyłkowej Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6826139 Napisano: 27.11.2021 20:28:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adriannoo napisał(a):

nikos napisał(a):

kwadracik napisał(a):

Który nr paragonu wpisujecie w konkursie Lays/Pepsi Orlen? Bo w końcu zwątpiłam czy wpisać ten z W..czy ten z dołu ?

Z W...

Włącznie z literką "W" czy bez?

włącznie Wyświetl w wątku >>
1 adriannoo 0

faworek

#6825898 Napisano: 26.11.2021 15:55:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

montezuma napisał(a):

Tyskie - pociąg - biletyCzy ktoś z laureatów dopytywał, na czym dokładnie to polega?Czy to jest tylko przejażdżka pociągiem, czy coś jeszcze?6 XII - to poniedziałek - nie zwróciłem uwagi na to, że to nie jest dzień wolny emotka

Szczegóły mają dosłać mailem. Ja myślę, że po prostu podstawią pociąg obklejony podobnie jak w reklamie (mąż gdzieś doczytał zdaje się, że nie będzie to parowóz jak w tv tylko zwykły pociąg, ale pewnie obklejony reklamą i oświetlony), z wagonami barowymi?? i pojeździ on pewnie ze 2 godzinki jakieś kółko i wróci do stacji początkowej. A w środku będzie Tyskie do picia i pełno konkursowiczów  emotka emotka  A wszystko okaże się, jak dostaniemy maile ze szczegółowymi informacjami emotka


Zwróćcie uwagę, że są tylko 3 stacjie, na których on będzie. Poznań i dwie inne na południu kraju. 

nie, żebym była zwolennikiem teorii spiskowej ;D ale co jeśli oni latami się zastanawiali jak pozbyć się konkursowiczów i nas po to zbierają, żeby wypuścić nam covida xD Więc może ci co nie wygrali biletów mają w zasadzie szczęście. Takie śmieszki emotka Wyświetl w wątku >>

faworek

#6825683 Napisano: 25.11.2021 19:07:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

faworek napisał(a):

Czy Los Mejores w przypadku wyższej nagrody chce, żeby oryginał wysłać pocztą, czy tylko emailem? Pomyliłam się w rozpisce i muszę odesłać paragon, którym u nich zagrałam na inny konkurs.

W przypadku samochodu...chcieli skan emotka  

o Ty Wariateczko emotka  dobra dzięki, więc odsyłam. Uff emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6825663 Napisano: 25.11.2021 18:00:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy Los Mejores w przypadku wyższej nagrody chce, żeby oryginał wysłać pocztą, czy tylko emailem? Pomyliłam się w rozpisce i muszę odesłać paragon, którym u nich zagrałam na inny konkurs. Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6825507 Napisano: 25.11.2021 12:46:16 w Czy informują/ informowali?
mietowa napisał(a):

faworek napisał(a):

czyli z Tyskiego informowali do 23.11? Czy ja dobrze patrzę? 

Sorki, ja o tym napisałam - potem jednak sprawdziłam i 21.11. też coś tam wyskrobałam. Więc chyba jednak informowali jakoś za 20-21. Ale kto to w sumie wie...

okej dzięki emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6825502 Napisano: 25.11.2021 12:39:02 w Czy informują/ informowali?
czyli z Tyskiego informowali do 23.11? Czy ja dobrze patrzę?  Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6825482 Napisano: 25.11.2021 11:52:55 w moje dzisiejsze wygrane :)

faworek

#6825278 Napisano: 24.11.2021 14:15:33 w moje dzisiejsze wygrane :)
Tyskie bilet emotka  
za 19.11 Wyświetl w wątku >>

faworek

#6824877 Napisano: 23.11.2021 13:44:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Avanti 500 emaile to w jednym czasie idą czy na raty?

na raty Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6824432 Napisano: 21.11.2021 19:41:51 w Avanti
monkakk napisał(a):

faworek napisał(a):

Czy wysyłał ktoś kiedyś paragon i oświadczenie kurierem do Avanti?Główne zawsze tak odsyłam. Wszystko dochodzi sprawnie emotka  

dziękuję monkakkemotka Wyświetl w wątku >>
1 monkakk 0

faworek

#6824429 Napisano: 21.11.2021 19:34:30 w Avanti
Czy wysyłał ktoś kiedyś paragon i oświadczenie kurierem do Avanti?  Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6823351 Napisano: 17.11.2021 11:24:46 w Wkurza mnie...
paula9891 napisał(a):

darog napisał(a):

Zezowaty_kot_ napisał(a):

marzenier napisał(a):

Zezowaty_kot_ napisał(a):

Niemiła niespodzianka, straciłam konto na ekonkursach, po tylu latach zaczynam od zera 🥲

O masz....Następna petarda wracaemotka  tłok przed świętami robić emotka

Wróciłam żeby składać Wam życzenia świąteczne  🙃  

warto podawac przy okazji swój STARY NICK, bo ja np nie wiem: kto Ty "wracasz"

Haha dzień dobry po powrocie i powodzenia 🐞🍀Ja też wróciłam w listopadzie po roku przerwy. Nie był stracony, napisalam książkę. Najlepsze jest to, że nie miałam pojęcia, że potrafię. Przez przypadek wygralam konkurs na blogu. Uwierzylam, że się da i zaczęło się porządne wygrywanie. A kiedy uwierzyłam mocno w siebie (bo przecież moje pomysły wygrywały główne), postanowiłam, że napiszę książkę. Spełniłam marzenie i mój tekst ujrzał półki Empiku. A wierzcie, czy nie, byłam słaba z polskiego emotka
Także wszystkim narzekającym chcę powiedzieć, wierzcie w siebie i się nie poddawajcie, a spełnicie marzenia!

No i korzystając z okazji, wkurzam się, że w tym miesiącu jeszcze nie wygrałam 🤣

wow! Jaki tytuł, jak znaleźć? To moje jedno z marzeń do spełnienia na liście emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6822336 Napisano: 12.11.2021 19:03:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fineessa napisał(a):

darog napisał(a):

W sumie w pracy mamy ok 140 opakowań z kodami Kinder Bueno. Nikt z nas nie wygrał NIC.Miesiąc już jemy...popijamy kawą FORT z jakiegoś starego konkursu gdzie w sumie mieliśmy ok 40 paragonów - i też ZERO wygranych.

Ja puściłam jedno zgłoszenie z czystej ciekawości czy coś wpadnie i wpadł bon do Douglasa. Widocznie trzeba mieć szczęście.

to tak jak u mnie ;D puściłam z 6 opakowań i wygrałam zestaw Kinder Bueno i bon do Douglasa emotka   Wyświetl w wątku >>

faworek

#6817873 Napisano: 29.10.2021 11:47:22 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon na konkurs Lubella w ITM i Lubella w Auchan Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6817529 Napisano: 27.10.2021 17:41:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kumulacja napisał(a):

faworek napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Czy SPRANDI po zakończeniu konkursu zamieściło listę laureatów? 

też jestem ciekawa. Miałam wcześniej meil, że wygrałam tylko kod rabatowy, który zresztą podali od razu. A teraz potrzebują danych i adresu. Wiecie o co może chodzić?

Dzisiaj też poprosili mnie o podanie danych, bo nagroda czeka. Nawet nie miałam śmiałości zapytać, jaka to nagroda.

ja tak samo emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

faworek

#6817511 Napisano: 27.10.2021 16:23:38 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Chciałabym korzystać z tradycyjnej wersji, która jest dla mnie o wiele czytelniejsza. Ciągle mam powiadomienia NEW na czerwono w wątku mimo, że je już odczytałam. Jak cytuję czyjąś odpowiedź i chcę odpisać w wątku to nie przechodzi mi dalej. Brakuje  mi bardzo daty opublikowania konkursu, bo nie pamiętam do kiedy przeglądałam.  Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

faworek

#6817487 Napisano: 27.10.2021 15:01:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kumulacja napisał(a):

Czy SPRANDI po zakończeniu konkursu zamieściło listę laureatów? 

też jestem ciekawa. Miałam wcześniej meil, że wygrałam tylko kod rabatowy, który zresztą podali od razu. A teraz potrzebują danych i adresu. Wiecie o co może chodzić? Wyświetl w wątku >>
0 0