Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika domel

domel

#7182320 Napisano: 11.06.2024 21:50:32 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
U mnie też Nintendo z Oreo Wyświetl w wątku >>
1 aja 0

domel

#7177259 Napisano: 22.05.2024 06:57:09 w Żabka
domel napisał(a):

Catcat napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

domel napisał(a):

adamo86 napisał(a):

domel napisał(a):

adamo86 napisał(a):

domel napisał(a):

Ktoś wie czy było już wyłonienie zwycięzców w konkursie Monster Quest Yamaha?

Chyba nie było jeszcze. Ktoś by się pewnie pochwalił chociaż zgrzewką.
Nie podali terminu informowania w Regulaminie, ale u nich chyba standardowo 4-5 dni od wyboru - czyli może do jutra?

EDIT: oczywiście "wyłonienie laureatów" było 17.05, informowania jeszcze nie było emotka

Dostałem odpowiedz od Fortis, że autorzy najciekawszych prac już dostali maile. Nikt się nie pochwalił tu emotka

Pewnie znowu tyle zgłoszeń, że nie starczyło nagród dla nikogo emotka

No jest to dziwne bo konkurs trwał tylko tydzień z czego przez chyba 4 dni aplikacja nie wysyłała kodów. Chyba komuś stąd udałoby się chociaż zgrzewkę wygrać. Sam puściłem trzy zgłoszenia.

 Nie ma w tym nic dziwnego jeśli pamięta się poprzednią akcję fortisa z monsterem w Żabce. Tam na kilka tysięcy nagród nie pochwalił się prawie nikt, a fortis twierdził, że mieli kilkanascie tysięcy zgłoszeń emotka  i że może tak być, że nikt się nie pochwalił na forum.

Ajj też wysłałam 4 zgłoszenia i nic...
Co do ilości nagród - zobaczcie ostatnio w Avanti Lays Kubota było 500 sztuk nagród, a ile jest wpisów na forum, a przy 3000 bonów do Żabki nie było żądnego wpisu?

W takim razie odpuszczam sobie konkursy z Fortisem i raczej wszystkie z Żabką. Szkoda czasu i pieniędzy. Jakiś uokik powinien chyba się zainteresować.

Wyświetl w wątku >>
1 awangarda 0

domel

#7177235 Napisano: 21.05.2024 21:54:49 w Żabka
Catcat napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

domel napisał(a):

adamo86 napisał(a):

domel napisał(a):

adamo86 napisał(a):

domel napisał(a):

Ktoś wie czy było już wyłonienie zwycięzców w konkursie Monster Quest Yamaha?

Chyba nie było jeszcze. Ktoś by się pewnie pochwalił chociaż zgrzewką.
Nie podali terminu informowania w Regulaminie, ale u nich chyba standardowo 4-5 dni od wyboru - czyli może do jutra?

EDIT: oczywiście "wyłonienie laureatów" było 17.05, informowania jeszcze nie było emotka

Dostałem odpowiedz od Fortis, że autorzy najciekawszych prac już dostali maile. Nikt się nie pochwalił tu emotka

Pewnie znowu tyle zgłoszeń, że nie starczyło nagród dla nikogo emotka

No jest to dziwne bo konkurs trwał tylko tydzień z czego przez chyba 4 dni aplikacja nie wysyłała kodów. Chyba komuś stąd udałoby się chociaż zgrzewkę wygrać. Sam puściłem trzy zgłoszenia.

 Nie ma w tym nic dziwnego jeśli pamięta się poprzednią akcję fortisa z monsterem w Żabce. Tam na kilka tysięcy nagród nie pochwalił się prawie nikt, a fortis twierdził, że mieli kilkanascie tysięcy zgłoszeń emotka  i że może tak być, że nikt się nie pochwalił na forum.

Ajj też wysłałam 4 zgłoszenia i nic...
Co do ilości nagród - zobaczcie ostatnio w Avanti Lays Kubota było 500 sztuk nagród, a ile jest wpisów na forum, a przy 3000 bonów do Żabki nie było żądnego wpisu?

Wyświetl w wątku >>
1 Catcat 0

domel

#7177192 Napisano: 21.05.2024 18:48:42 w Żabka
adamo86 napisał(a):

domel napisał(a):

adamo86 napisał(a):

domel napisał(a):

Ktoś wie czy było już wyłonienie zwycięzców w konkursie Monster Quest Yamaha?

Chyba nie było jeszcze. Ktoś by się pewnie pochwalił chociaż zgrzewką.
Nie podali terminu informowania w Regulaminie, ale u nich chyba standardowo 4-5 dni od wyboru - czyli może do jutra?

EDIT: oczywiście "wyłonienie laureatów" było 17.05, informowania jeszcze nie było emotka

Dostałem odpowiedz od Fortis, że autorzy najciekawszych prac już dostali maile. Nikt się nie pochwalił tu emotka

Pewnie znowu tyle zgłoszeń, że nie starczyło nagród dla nikogo emotka

No jest to dziwne bo konkurs trwał tylko tydzień z czego przez chyba 4 dni aplikacja nie wysyłała kodów. Chyba komuś stąd udałoby się chociaż zgrzewkę wygrać. Sam puściłem trzy zgłoszenia. Wyświetl w wątku >>
0 0

domel

#7177136 Napisano: 21.05.2024 15:07:31 w Żabka
adamo86 napisał(a):

domel napisał(a):

Ktoś wie czy było już wyłonienie zwycięzców w konkursie Monster Quest Yamaha?

Chyba nie było jeszcze. Ktoś by się pewnie pochwalił chociaż zgrzewką.
Nie podali terminu informowania w Regulaminie, ale u nich chyba standardowo 4-5 dni od wyboru - czyli może do jutra?

EDIT: oczywiście "wyłonienie laureatów" było 17.05, informowania jeszcze nie było emotka

Dostałem odpowiedz od Fortis, że autorzy najciekawszych prac już dostali maile. Nikt się nie pochwalił tu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

domel

#7177074 Napisano: 21.05.2024 12:49:13 w Żabka
Ktoś wie czy było już wyłonienie zwycięzców w konkursie Monster Quest Yamaha? Wyświetl w wątku >>
0 0

domel

#7175356 Napisano: 14.05.2024 14:24:08 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
olunka napisał(a):

został mi ostatni voucher z orbit na 300 zł - sprzedam za 150

Na co ten Voucher? Wyświetl w wątku >>
0 0

domel

#7175240 Napisano: 14.05.2024 08:17:29 w Wkurza mnie...
[quote=Które to te z uczciwych, tak z ciekawości? Smolar?

simonapp]
atyde25 napisał(a):

Odechciało mi się grać.Nawet zakupy promo olałam.Mam paragony jeszcze a nie chce grać.Nie spodziewałam się,że taki moment kiedyś nadejdzie:( Straciłam chęci czy coś.Może to wypalenie czy coś.Captaina J więcej nie kupię bo strasznie ryje psychę:(

Ja taką niechęć mam do jednej z Agencji, też odechciało mi się u nich grać. 
Bezcelowe wydawanie pieniędzy.
Jak czytam Regulaminy to emotka  
Nagrody bardzo kuszą, ale parę wpisów na forum o wygranych, tych najniższego stopnia, motywacji nie daje wcale. 
NIE PODDAWAJ SIĘ. emotka
Są Agencje uczciwe w których warto grać. 
A nawet jak przegrasz, to ze świadomością, że byli lepsi. 
A jeśli nie pochwali się Troll, tylko osoba z Forum, to radość większa, że nagroda jest u NASZYCH. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

domel

#7175164 Napisano: 13.05.2024 19:10:17 w Żabka
Znów te kody nie działają. Jaja są z tą żappką. Wyświetl w wątku >>
1 Catcat 0

domel

#7172708 Napisano: 28.04.2024 17:30:48 w moje dzisiejsze wygrane :)
W końcu coś! Nintendo Switch z Oreo jednym paragonem. Wyświetl w wątku >>

domel

#7119481 Napisano: 28.08.2023 09:55:55 w moje dzisiejsze wygrane :)
Pod koniec zeszłego tygodnia 200zł w waflach Familijnych Wyświetl w wątku >>

domel

#7082347 Napisano: 02.03.2023 15:59:11 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Keisa napisał(a):

Sprzedam piniatę za 80 zł  emotka
A wiadomo jaki zestaw słodyczy jest w środku? emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

domel

#7053149 Napisano: 13.10.2022 15:45:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Tak się zastanawiałem czy można gdzieś zgłosić konkurs/usunąć go ze strony? Zostałem laureatem w tym konkursie poniżej, śmieszna nagroda, ale jednak nie wysłali jej a teraz jest przez nich organizowany kolejny.

https://www.e-kon...udoku-poziom-latwy  Wyświetl w wątku >>
0 0

domel

#6753722 Napisano: 21.12.2020 12:11:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ankabialy napisał(a):

Jeśli chodzi o tic-taca,wykorzystywałam voucher niecały miesiąc temu i wszystko było ok.Bez problemu kod został zatwierdzony,zegarek w domu.
Musieli coś pomylić konkretnie z Waszymi voucherami.

Mi też nie działa - dziś zadzwonił pracownik time trend , że kod został wykorzystany gdzieś w sklepie stacjonarnym (nikomu go nie udostępniałem). Czy wie ktoś gdzie można się kontaktować w tej sprawie? Wyświetl w wątku >>
0 0

domel

#6562186 Napisano: 09.01.2019 15:29:05 w Lotto i inne
Oj coś kliknąłem coś nie tak, ale..też zauważyłem , ze te edycje extra pensji nic nie dają. Chyba ze 20 kupiłem i nic lub max 5zł. W poprzednich sporo wygrywałem. Wyświetl w wątku >>
0 0

domel

#6562185 Napisano: 09.01.2019 15:27:51 w Lotto i inne
delvitto napisał(a):

ja się ogólnie na lotto gniewam ostatnio:( stare edycje moich ulubionych zdrapek (krzyżówki, ekstra pensja, pensja) były lepsze, coś tam wpadało, a w nowych emisjach źle się dzieje...:( mimo wszystko, znowu coś trochę pogram, bo od 30 sierpnia jakaś nowa loteria w lotto.
Za 5 zł trzeba nadać lotto lub lotto plus i odebrać kod. Od razu wiadomo czy się wygrało kartę 200 zł. Jest ich 480. Pozostałe kody trzeba rejestrować i będą cotygodniowe losowania. do wzięcia  ( raczej w całej loterii) :4 x 25.000zł, 16 x samsung galaxy s9, 16 lub 20 x smartwach samsung ( na ulotce jest błąd). I tyle.

Wyświetl w wątku >>
0 0

domel

#6555138 Napisano: 10.12.2018 10:28:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w konkursie Duracell w C4 moga brac udział paragony z C4 express - ktoś coś wie? Wyświetl w wątku >>
0 0

domel

#6520354 Napisano: 20.08.2018 13:39:45 w Dyskusje o wynikach konkursu
taaga20 napisał(a):

Zawsze to ja marzyłam o telefonie "Gratulujemy wygrała Pani samochód!" ... Właśnie zadzwonił mój mąż ze łzami w oczach że wygraliśmy samochód!!!
Centrum Zakupowe Jan w Kętach emotka

Jeśli chodzi o ten konkurs https://www.e-kon...-jan-w-ketach.html 
to...ogłoszenie zwycięzcy miało odbyć się w październiku... jak to możliwe więc ? emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

domel

#6520335 Napisano: 20.08.2018 13:03:16 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Słuchawki z Burn (Ibiza) Wyświetl w wątku >>
0 0

domel

#6517822 Napisano: 09.08.2018 14:38:27 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

domel napisał(a):

ola120 napisał(a):

Wkurza mnie konkurs Red bulla z biedronki

mnie też dawno nie wkurzył żaden konkurs tak jak ten

Zaczynam żałować, że dodałem go do bazy emotka   emotka Znowu będzie szum i dym, że "cebe tylko wkurza ludzi" emotka   emotka i jeszcze psia emotka karniaka dostanę za recydywę emotka albo i bana... emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0