Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika raznamilion

raznamilion

#6810260 Napisano: 23.09.2021 15:45:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
0 0

raznamilion

#6793922 Napisano: 08.07.2021 22:16:21 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Smutno  emotka  nic, pustka a Somat - beznadzieja, bramki- zamknięte emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

raznamilion

#6792110 Napisano: 30.06.2021 23:05:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

raznamilion napisał(a):

olunka napisał(a):

czy z gerbera w razie wygranej przychodzi cos na maila? wysłałam i nie umiem na komputerze zdrapac zdrapki, a jak chce na telefonie to mi wyskakuje,ze paragon juz wykorzystany

Miałam podobnie z tym, że  nie chciała się pojawić zdrapka tak jakby strona się zawiesiła. Nic na maila nie przychodzi ani potwierdzenie o wygranej nie wspomnę. Wkurza mnie ta loteria bo nie wiem czy te zgłoszenia biorą udział w losowaniu czy nie. Przychodzą do was potwierdzenia zgłoszenia?

potwierdzenia jeszxze pare dni temu dochodzily za kazdym razem. aktualnie nie, ale nie wiem czy tak powinno byc czy nie. info o wygranej jest od razu

Też wcześniej miałam potwierdzenie, nic nie wygrałam i zniechęca, że strona się zacina. Rufus, widzę, że super wstrzelasz się w czas bramek - gratuluję.  Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

raznamilion

#6792033 Napisano: 30.06.2021 19:42:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olunka napisał(a):

czy z gerbera w razie wygranej przychodzi cos na maila? wysłałam i nie umiem na komputerze zdrapac zdrapki, a jak chce na telefonie to mi wyskakuje,ze paragon juz wykorzystany

Miałam podobnie z tym, że  nie chciała się pojawić zdrapka tak jakby strona się zawiesiła. Nic na maila nie przychodzi ani potwierdzenie o wygranej nie wspomnę. Wkurza mnie ta loteria bo nie wiem czy te zgłoszenia biorą udział w losowaniu czy nie. Przychodzą do was potwierdzenia zgłoszenia? Wyświetl w wątku >>
0 0

raznamilion

#6790215 Napisano: 22.06.2021 20:45:31 w SZUKAM....
Gdzie kupujecie Piwniczankę na loterię? Wyświetl w wątku >>
0 0

raznamilion

#6788045 Napisano: 14.06.2021 08:55:30 w co chcielibyście wygrać?
Odkurzacz automatyczny  emotka Wyświetl w wątku >>
1 rare85 0

raznamilion

#6785174 Napisano: 01.06.2021 12:32:50 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Karta do Ikei z loterii Delicji, kurier Fedex. Wyświetl w wątku >>

raznamilion

#6785044 Napisano: 31.05.2021 21:18:08 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
visserarthur napisał(a):

Mail od Fedex, że firma Arfol nadała przesyłkę, to karty Ikea z Delicji? 

Bardzo możliwe bo też dostałam meila i czekam na kartę z Delicji. Wyświetl w wątku >>

raznamilion

#6772079 Napisano: 25.03.2021 20:27:09 w Smolar
Informowali dzienne, główne w Mosso od 15 marca i następne dni? Wyświetl w wątku >>
0 0

raznamilion

#6771726 Napisano: 24.03.2021 09:49:58 w Czy informują/ informowali?
Czy z Mosso informowali za poprzedni tydzień? Wyświetl w wątku >>
0 0

raznamilion

#6770916 Napisano: 19.03.2021 13:20:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lukasz6 napisał(a):

as32572 napisał(a):

atyde25 napisał(a):

[quote=Zrobili nas w...
Ile dni do końca niewiele.
Nigdy więcej Hochlanda nawet jakby to był jedyny ser na świecie.
Chyba , że nas zaskoczą przykładowo ostatniego dnia promocji.
Marzyć można.

samuraj] Ma ktoś informacje co do starych kodów Hochland?Wbijamy ponownie bo żadnej informacji a dodam,że początkiem tygodnia mieli już coś na ten temat wiedzieć  emotka

po tej awarii pisali, że jak ktoś nie miał kopii zapasowej danych to nic nie odzyska
a jeśli mieli kopię to chyba by już wiedzieli co i jak

nie gram takie loterie, ale ciekawe co na to zleceniodawca? po co powierzać prowadzenie tych zabawajek takim amatorom? Wcześniejsze loterie Hochland były o wiele lepiej przeprowadzone, pojawiał się numer zgłoszenia, można było zobaczyć jak wiele ludzi gra i zwycięzcy byli uzupełniani na bieżąco. A tu aż odechciewa się w to grać.  Wyświetl w wątku >>
0 0

raznamilion

#6749696 Napisano: 04.12.2020 10:08:26 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bon Sodexo  z konkursu  Jedna to za mało. Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

raznamilion

#6614252 Napisano: 27.06.2019 21:26:35 w moje dzisiejsze wygrane :)

raznamilion

#6588125 Napisano: 08.04.2019 17:08:47 w moje dzisiejsze wygrane :)
Eventim z Tic Tac emotka Wyświetl w wątku >>
1 viviean 0

raznamilion

#6576272 Napisano: 01.03.2019 14:40:19 w Czy informują/ informowali?
bianco napisał(a):

śmiejżelki 2 etap ? 

A pierwszy etap informowali ? Na stronie wyników na razie nie ma.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

raznamilion

#6576139 Napisano: 01.03.2019 09:59:16 w Avanti
magisterek napisał(a):

niurek napisał(a):

kursykon napisał(a):

niurek napisał(a):

pikawka napisał(a):

A nie myślicie, ze wybierając tak jak wybierają starają się nagrodzić zwykłego kowalskiego, ktory kupił chrupki a nie zawodowego konkursowicza. Moze probują to wychwycić..

P.s bez urazy  emotka

Może coś w tym jest emotka Nie trzeba mieć lustrzanki za milion monet i dyplomu z fotografii czy pisać trzynastozgłoskowcem żeby wygrać, każdy ma szansę.

Wg. mnie to o czym piszecie to zaprzeczenie idei konkursu.

To prawda. Ale może z punku marketingowego bardziej opłaca się żeby wygrywało wiele różnych osób niż ciągle jedno i to samo wąskie grono wyspecjalizowanych konkursowiczów? Czy to wszystko jedno, bo w końcu produkt został sprzedany?
A co do opisów chrupków i tego nieszczęsnego pieska z tego etapu - może po prostu dla Avanti "kreatywny" oznaczało, że w opisie musi być coś więcej niż "pies" "Syzyf" "papuga", ale niekoniecznie metafory, paralele i co tam jeszcze ? emotka
Ogólnie uważam, że takie konkursy jak ten to jest trochę strzał w kolano dla agencji (mimo że bardzo mi się podoba) w sensie takim, że każdy ma wgląd do reszty prac.
Nie lepiej dla agencji opublikować tylko wyniki? Bez bujania się z oskarżeniami o fotoszopy, klejenie na ślinie czy niski poziom prac?


Dla AVANTI daje SZÓSTKĘ przynajmniej za to, że chyba pierwszy raz w życiu zdecydowała się na taki konkurs, w którym widać kogo, co i za co nagradza. Tak powinno być we wszystkich KONKURSACH! Brawo dla nich! Oby więcej takich konkursów, bo przynajmniej wiem, z czym człowiek przegrywa... łatwiej sie pogodzić mając świadomość, że im kretywniej tym, nie zawsze lepiej emotka

Też podoba mi się to, że widać kto wygrał. Nie wygrałam trudno, inni mieli więcej szczęścia, bo na tyle zgłoszonych prac to szczęście też się liczy emotka . Gratuluję wygranym. Wyświetl w wątku >>
2 niurek, adrian 0

raznamilion

#6569574 Napisano: 07.02.2019 09:02:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

alicie2570 napisał(a):

helcia85 napisał(a):

fantagiro napisał(a):

jokan napisał(a):


a czy konkursowe  chrupy można chrupnąć czy należy je skrzętnie zamknąć w sejfie jesli okaże sie, że to On wygrał?
emotka

Ja zjadłam  emotka

ciekawe pytanie emotka

u mnie leżą w miseczce z napisem nie ruszać emotka

Chrupkowi który wygra główną  należy się oprawa w ramkę i powieszenie na ścianie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0