Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika danae

danae

#6541941 Napisano: 25.10.2018 16:28:55 w Loterie bramkowe
kammaro, @ewela - dzięki za merytoryczną pomoc emotka

tonyclayton - mi robią dobrze na niedobory żelaza. Na oczy już nie muszą. Wyświetl w wątku >>
0 0

danae

#6541820 Napisano: 25.10.2018 11:12:57 w Loterie bramkowe
Czy ktoś mi pomoże zlokalizować kod z płatków Nestle?
Zeżarłam pół kilo płatków, a kodu jak nie widziałam, tak nie widzę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

danae

#6538613 Napisano: 16.10.2018 08:40:40 w Loterie bramkowe
Ja to jednak naiwna jestem - wydawało mi się, że mam jakiekolwiek szanse jak po prostu coś wezmę przy okazji zwykłych zakupów i nie zapomnę zabrać paragonu emotka Wyświetl w wątku >>

danae

#6536075 Napisano: 08.10.2018 19:42:18 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Wreszcie dotarł mój Cabré, którego wygrałam w czerwcu... Wyświetl w wątku >>

danae

#6528429 Napisano: 14.09.2018 15:11:16 w moje dzisiejsze wygrane :)
Parasol z live quizu o "Przyjaciołach" na fanpage Comedy Central Wyświetl w wątku >>
1 androm 0

danae

#6528277 Napisano: 14.09.2018 09:38:47 w poznajmy się BLIŻEJ
Cześć Marta! Zajrzałam na Twoją stronę, piękne projekty (bardzo w moim stylu  emotka )! Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

danae

#6527864 Napisano: 12.09.2018 17:25:59 w poznajmy się BLIŻEJ
Hahaha, TAK! Mam takie wspomnienie z jakiejś aptecznej gazety, że należało przykleić na kartce pocztowej odcięty róg z konkursowej strony emotka  Ile tego człowiek przechowuje jednak bez sensu w pamięci! Jak te kosmetyki przyszły to nawet już nie pamiętałam za co i kiedy (nie żeby nie zdarzało mi się to teraz... wcale emotka ).


A w kwestii takich konkursów bardziej szkolnych to ja byłam z frakcji plastycznej! Do dziś nie wiem jakim cudem ktokolwiek docenił te bohomazy, ale najwyraźniej miały w sobie to coś. Ciekawe ile to byłoby dzisiaj warte emotka . Raz chyba nawet będąc na jakimś wywczasie (wiadomo, widmo wygranej nie śpi) wygrałam w konkursie zestaw do rysowania węglem. Z tego co pamiętam rodzice nie byli szczególnie szczęśliwi, nie mam pojęcia dlaczego - ale to była chyba moja pierwsza wygrana emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

danae

#6527652 Napisano: 12.09.2018 08:45:58 w poznajmy się BLIŻEJ
Czuję się jak podczas pierwszego dnia w nowej klasie (:D), choć strona nie jest mi w żadnym stopniu obca. Forum to co innego emotka  Zatem cześć!

Przygodę z konkursami zaczynałam dość dawno temu - pewnie gdzieś w 2005 - kiedy wysyłaliśmy nałogowo ze znajomymi prośby o darmowe naklejki i katalogi. Czego się za dzieciaka z nudów nie robiło... nieco później zaczęłam wysyłać zgłoszenia na konkursy, w których można było już wygrać coś sensownego. Potem była przerwa na studia i równoległą pracę, więc i czasu było nieco mniej na różne konkursowe zajęcia. Wróciłam do grania niecałe dwa lata temu, najpierw z pewną taką nieśmiałością... A tak serio to sympatię do brania udziału w konkursach mam chyba w genach po własnej rodzicielce, bo całe moje dzieciństwo wysyłałyśmy różne etykiety i kartki na konkursy z gazet emotka  do dziś nawet pamiętam taki żółty kubek, który nam przysłali z Herbapolu emotka

Za to chyba nigdy nie wygrałam niczego w konkursie promocyjnym, taka ciekawostka emotka Wyświetl w wątku >>