Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika danae

danae

#6584235 Napisano: 27.03.2019 09:18:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Podejdę jeszcze dziś, może będzie ktoś inny emotka . Jak się uda wyciągnąć paragon, to wyślę. Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

danae

#6584230 Napisano: 27.03.2019 09:10:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hmm, to do mnie piątkowe w takim razie nie dotarły. W takim razie i tak jest już za późno, bo skoro liczą się trzy dni robocze od daty powiadomienia, to piątek, poniedziałek i wtorek liczę.

kreatia Ja mam numer paragonu tylko, więc nie wiem, czy to jakkolwiek by pomogło. O voucherach nic nie wiem, trochę się bałam, bo pani brzmiała nieco tak, jakbym jej bardzo przeszkadzała emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

danae

#6584222 Napisano: 27.03.2019 08:58:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dzwoniłam wczoraj do Karlsbad w sprawie paragonu. W regulaminie doczytałam, że "Oryginały dowodu zakupu Produktów (...) powinny być wysłane w terminie 3dni od daty przeprowadzonej rozmowy", tłumaczę pani sytuację i po dobrych kilku minutach ona mi mówi, że bez dowodu zakupu to nic nie ugram, ale mogę spróbować uzyskać duplikat paragonu emotka . Pytam, czy na pewno, bo w regulaminie jest mowa tylko o oryginale, ale potwierdzono mi, że może to być duplikat (pomijając fakt, że coś takiego jak duplikat paragonu  nie istnieje jednak emotka ).
W Carrefour była jednak mocno nieogarnięta pani i powiedziała mi, że czegoś takiego jak duplikaty paragonu nie wystawiają, tylko kopie faktur. Nie sprzyja mi też to, że nie pamiętam dokładnego dnia zakupu, więc nie proponowałam jej nawet szukania rolki z rachunkiem, bo i bez tego wyglądała na mocno przerażoną...  Nie bardzo rozumiem, bo raz w Auchanie potrzebny był nam paragon do reklamowania jakiejś elektroniki i znalezienie duplikatu zajęło w BOKu dosłownie parę minut.

No i jeszcze jedno - ja widziałam wysyp wiadomości w MDW w poniedziałek, a pani z agencji powiedziała mi, że SMS-y były rozsyłane trzykrotnie, dwa za pośrednictwem jakiegoś systemu wcześniej i trzeci w poniedziałek. Czy ktokolwiek dostał wcześniej informację o wygranej w konkursie? Wyświetl w wątku >>
0 0

danae

#6584043 Napisano: 26.03.2019 15:00:31 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

danae napisał(a):

Żebym to ja jeszcze była taką pedantką! Ostatnio wygrzebałam jakieś archaiczne paragony za ciuchy, w których od dawna nie chodzę, a trzymałam je na wypadek jakiejś potencjalnej reklamacji. Te miałam razem z różnymi opakowaniami zachowanymi do innych konkursów i po prostu tak mi już zawaliły szufladę, że je przejrzałam i hurtem wywaliłam. Resztę trzymam w kopertach emotka .
Wnerw swoją drogą się do tego przyczynił, bo nie powiem - przejadłam się przez tony Milki, a nie trafiłam nawet w termos, więc poleciały do śmietnika. Razem z moją czapką emotka

Ale termosy też mogą mieć rezerwę emotka

Nie pogrążaj mnie już bardziej, bo usprawiedliwienia dla tak horrendalnej głupoty już nie znajdę emotka

isiulka - to jest bardzo dobry pomysł i aż żałuję, że nie wpadłam na niego wcześniej. Mądry Polak po szkodzie, no ale nic to - ważne, że przepadła czapka, a nie voucher emotka Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

danae

#6584010 Napisano: 26.03.2019 13:25:32 w Wkurza mnie...
Żebym to ja jeszcze była taką pedantką! Ostatnio wygrzebałam jakieś archaiczne paragony za ciuchy, w których od dawna nie chodzę, a trzymałam je na wypadek jakiejś potencjalnej reklamacji. Te miałam razem z różnymi opakowaniami zachowanymi do innych konkursów i po prostu tak mi już zawaliły szufladę, że je przejrzałam i hurtem wywaliłam. Resztę trzymam w kopertach emotka .
Wnerw swoją drogą się do tego przyczynił, bo nie powiem - przejadłam się przez tony Milki, a nie trafiłam nawet w termos, więc poleciały do śmietnika. Razem z moją czapką emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

danae

#6583998 Napisano: 26.03.2019 12:52:20 w moje dzisiejsze wygrane :)
Henkel Best of Beauty 2019, nagroda II stopnia emotka Wyświetl w wątku >>

danae

#6583997 Napisano: 26.03.2019 12:49:59 w Wkurza mnie...
Wywaliłam w sobotę wszystkie Milkowe paragony, bo wydawało mi się, że w regulaminie pisali coś o 20 marca. Sprawdziłam dzisiaj i faktycznie, obrady miały być 10 marca i w ciągu następnych 10 dni laureaci mieli być powiadomieni. Paragon wywalony, a 25. przychodzi mi SMS o wygranej emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

danae

danae

#6583783 Napisano: 25.03.2019 20:13:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dziękuję po stokroć! Jutro będę do nich dzwonić. Wyświetl w wątku >>
0 0

danae

#6583777 Napisano: 25.03.2019 19:55:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
I do mnie przyszedł SMS od Milki (Karlsbad), ale czy ktoś mogłby mi powiedzieć z jakiego przedziału datowego to musi być paragon? Ni huhu nie pamiętam, kiedy to zgłaszałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

danae

#6580725 Napisano: 15.03.2019 08:24:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
doode napisał(a):

Góralki wkurzyły na dzień dobry... 01:41, 03:52, 06:22 ...0/3

U mnie też nic. Ale tak samo kopnęły mnie w tyłek już Hochland, Tic-tac, Prince Polo, Kinder Bueno i Wielkie Sprzątanie - na wszystkie zgłoszenia zerowa skuteczność emotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

danae

#6580483 Napisano: 14.03.2019 14:12:44 w moje dzisiejsze wygrane :)

danae

#6579562 Napisano: 12.03.2019 11:00:00 w moje dzisiejsze wygrane :)
Załapałam się do testowania peelingu Body Boom emotka Wyświetl w wątku >>

danae

#6574115 Napisano: 22.02.2019 16:42:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja to w ogóle naiwna się czaiłam na Unlimited emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

danae

#6574106 Napisano: 22.02.2019 16:26:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
glena - dziękuję, nie wiem, czy jednak sobie nie darować i nie poprzestać na bilecie za darmo do drugiego biletu kupowanego w normalnej cenie. Tam się dzieją dantejskie sceny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

danae

#6574099 Napisano: 22.02.2019 16:11:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
glena napisał(a):

danae napisał(a):

cala-w-trawie napisał(a):

kaka72 napisał(a):

od 1-go lutego trwa loteria raffaello-czy udało się komuś wygrać ?

Miałam dwa opakowania. Dwa pudła i już za tę loterię podziękuję emotka   A w wątku MDW nikt się nie chwalił.

U mnie trzy kody i trzy pudła. Mam jeszcze jedno. Na szczęście trofiejne, bo nie znoszę Raffaello jak chyba żadnych słodyczy, pewnie za to nie chcą mnie nigdzie wysłać emotka


EDIT: A przyszłam zapytać o Cinema City w ogóle - czy komuś normalnie naliczają się punkty za zaproszonych znajomych? Nie mam już pomysłu, jak to działa emotka

A znajomi się zarejestrowali w quizie?

Wiem na 100% o jednej osobie, ale nie do końca rozumiem - czy chodzi o to, że jak ktoś klika link udostępniony przeze mnie (z mojego profilu) i się rejestruje, to wtedy lecą punkty? Aaa swoją drogą - czy ta osoba musi się koniecznie zarejestrować przez Facebooka, a nie "starodawną modą" przez adres e-mail..? Może tu jest problem. Wyświetl w wątku >>
0 0

danae

#6574077 Napisano: 22.02.2019 15:20:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cala-w-trawie napisał(a):

kaka72 napisał(a):

od 1-go lutego trwa loteria raffaello-czy udało się komuś wygrać ?

Miałam dwa opakowania. Dwa pudła i już za tę loterię podziękuję emotka   A w wątku MDW nikt się nie chwalił.

U mnie trzy kody i trzy pudła. Mam jeszcze jedno. Na szczęście trofiejne, bo nie znoszę Raffaello jak chyba żadnych słodyczy, pewnie za to nie chcą mnie nigdzie wysłać emotka


EDIT: A przyszłam zapytać o Cinema City w ogóle - czy komuś normalnie naliczają się punkty za zaproszonych znajomych? Nie mam już pomysłu, jak to działa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

danae

#6573223 Napisano: 20.02.2019 09:33:59 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wczoraj zestaw przypraw Vegeta Natur, a parę dni temu biografia Robina Williamsa Wyświetl w wątku >>

danae

#6573221 Napisano: 20.02.2019 09:31:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenie z konkursami organizowanymi przez Heinz - średnio podoba mi się to, że zawsze w regulaminach jest klauzula o przechowywaniu danych do ich przetwarzania w celach marketingowych. Są bardzo nachalni pod tym względem?
I jeszcze jedno pytanie - czy w tym Pudliszkowym konkursie jest jakiś limit znaków? Bo nie mogę się doszukać w regulaminie żadnego info emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

danae

#6570855 Napisano: 13.02.2019 09:22:15 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Może by już tak skończyć tę konkursową posuchę? Chyba od miesiąca nic emotka . A ja zaczynam tonąć w opakowaniach po wszystkim.

A poza tym, czy już do końca lutego wszędzie będą tylko konkursy w infantylnym temacie "opisz swoją Walentynkę"? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0