Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika pinka998

pinka998

#6508599 Napisano: 12.07.2018 09:23:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luckymen napisał(a):

myla napisał(a):

FBsylwia14 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

luckymen napisał(a):

Czy każdy już dostał telefon z Bricomarche? Do dziś niby mieli dzwonić co się wygrało, ale cisza w eterze emotka

Ja nie, mało tego w moim Brico nikt nic nie wie...

Ja też i w moim Brico ta sama sytuacja, też nikt nic nie wie emotka

W Śremie też nic nie wiedzą  emotka

No to pięknie emotka jakby nie mogli wrzucić listy jak rok temu...

Wyświetl w wątku >>
0 0

pinka998

#6499515 Napisano: 18.06.2018 15:35:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=

pinka998 napisał(a):

monkakk napisał(a):

joasiunia napisał(a):

pinka998 napisał(a):

dzikuska21 napisał(a):

monkakk napisał(a):

joasiunia napisał(a):

pinka998 napisał(a):

dzikuska21 napisał(a):

joasiunia napisał(a):

pinka998 napisał(a):

dzikuska21 napisał(a):

pinka998 napisał(a):

dzikuska21 napisał(a):

dzikuska21] Jeśli chodzi o Bricomarche to się tak nie ekscytujcie z jakiej miejscowości i czy alfabetycznie dzwonią bo jeśli będzie tak jak w zeszłym roku to dam wam przykład że do mojego męża dzwonili na początku a do mojej siostry pod koniec a wrzucali do urny w jednej miejscowości i skonczylo się tak że moja siostra miała wyższą nagrodę niż mój mąż wiec kolejność telefonów o niczym nie świadczy. Po prostu czekajmy z myślą że do Nas też wkoncu zadzwonią. 

Wyświetl w wątku >>
0 0

pinka998

#6499507 Napisano: 18.06.2018 15:20:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monkakk napisał(a):

joasiunia napisał(a):

pinka998 napisał(a):

dzikuska21 napisał(a):

Jeśli chodzi o Bricomarche to się tak nie ekscytujcie z jakiej miejscowości i czy alfabetycznie dzwonią bo jeśli będzie tak jak w zeszłym roku to dam wam przykład że do mojego męża dzwonili na początku a do mojej siostry pod koniec a wrzucali do urny w jednej miejscowości i skonczylo się tak że moja siostra miała wyższą nagrodę niż mój mąż wiec kolejność telefonów o niczym nie świadczy. Po prostu czekajmy z myślą że do Nas też wkoncu zadzwonią. 

a czy to nie jest tak ze nagrode przydzielaja pod wielkosc paragonu? im wyzszy paragon tym lepsza nagroda? 

Obalam tę teorię emotka Musieliby mieć paragony przed oczami już teraz, zanim zadzwonią ze sklepu i poinformują o rodzaju nagrody emotka Nikt nie będzie rozwijał iluś tam metrów rolki paragonowej, jednej albo i kilku, żeby sprawdzić na jakie sumy były wygrane paragony emotka Raczej ocenią rymowanki, nie kwoty. Poprawcie mnie, jeśli się mylę i macie na ten temat większą wiedzę emotka

Regulamin wszystko mówi, nie trzeba gdybania emotka


Wyświetl w wątku >>
0 0

pinka998

#6499506 Napisano: 18.06.2018 15:19:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nikt nie mowi o przewijaniu roloi emotka  w dzisiejszych czasach wystarczy tylko wpisac numer paragonu w system i po 3 sekundach pokaże kwote. mnie tylko dziwi ze Pan powiedzial ze nie udziela informacji o nagrodzie bo to juz przydziela sklep. stad tez moje pytanie emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

pinka998

#6499433 Napisano: 18.06.2018 13:34:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dzikuska21 napisał(a):

Jeśli chodzi o Bricomarche to się tak nie ekscytujcie z jakiej miejscowości i czy alfabetycznie dzwonią bo jeśli będzie tak jak w zeszłym roku to dam wam przykład że do mojego męża dzwonili na początku a do mojej siostry pod koniec a wrzucali do urny w jednej miejscowości i skonczylo się tak że moja siostra miała wyższą nagrodę niż mój mąż wiec kolejność telefonów o niczym nie świadczy. Po prostu czekajmy z myślą że do Nas też wkoncu zadzwonią. 

a czy to nie jest tak ze nagrode przydzielaja pod wielkosc paragonu? im wyzszy paragon tym lepsza nagroda?  Wyświetl w wątku >>
0 0

pinka998

#6499416 Napisano: 18.06.2018 13:09:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marocco napisał(a):

Jak z Brico dzwonią dziś?

do mnie dzisiaj dzwonili. nieodebrane mialam w sobote. a swoja droga - oni nie informuja jaka nagrode sie wygralo. pytanie mam wiec czy czasami nagrod nie przydzielaja na podstawie wysokosci paragonu? im wiekszy paragon tym lepsza wygrana? pierwszy raz spotkalam sie z czyms takim ze wygralalam ale nie wiadomo co.  Wyświetl w wątku >>
1 joasiunia 0