Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika rare85

rare85

#6726394 Napisano: 02.09.2020 16:34:08 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Milka ITM - KarlsBAD! Wyświetl w wątku >>
0 0

rare85

#6725987 Napisano: 01.09.2020 10:03:07 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Kiedy ja się nauczę, że bramki to nie dla mnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

rare85

#6725861 Napisano: 31.08.2020 19:24:42 w SZUKAM....
psotka napisał(a):

Szukam info promocyjno-urodzinowego.

Czy ktos sie orientuje czy z okazji urodzin mozna dostac gdzies bon znizkowy/promocyjny z okazji urodzin? wiem, ze Orsay, Deichmann maja takie atrakcje dla klientow-klubowiczow.

C&A miało 20% na urodziny, po zapisaniu do newslettera z wypełnieniem danych, ale nie wiem czy coś się nie zmieniło. Wyświetl w wątku >>
1 psotka 0

rare85

#6725746 Napisano: 31.08.2020 12:46:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
assal napisał(a):

Vazzz: Bardzo szybko informują rezerwę, więc nagle tych laureatów mogą mieć za dużo emotka

Rezerwę? Ale, że już z Odido? Wyświetl w wątku >>
0 0

rare85

#6725683 Napisano: 31.08.2020 10:14:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slomkab napisał(a):

Ktos jeszcze czeka na weryfikacje paragonu z Coca Cola- Odido ?

Tak, ja. Wyświetl w wątku >>
0 0

rare85

#6725591 Napisano: 30.08.2020 18:59:32 w Wkurza mnie...
Claudia77 napisał(a):

ja się zastrzelę, zgłosiłam parę paragonów na różne konki i patrzę, że zly nr telefonu wpisywałam emotka emotka emotka

Rozumiem ból. Też kiedyś wysłałam tak kilka zgłoszeń - raz zrobiłam czeski błąd, telefon "zapamiętał" i tak jechałam z autouzpełnianiem emotka Wyświetl w wątku >>
1 Claudia77 0

rare85

#6725329 Napisano: 28.08.2020 15:23:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rare85 napisał(a):

Czy Fortis Odido cały czas informuje o pozytywnej weryfikacji paragonów? Bo nie dostałam jeszcze..

Czy nadal informują? Ktoś jeszcze nie dostał potwierdzenia? Bo mam paragon z Odido z pomylonym adresem tzn. na stronie Odido mają pomylony, na google dobry, to na 100% jest sklep Odido, jest na rogu dwóch ulic, i na Odido jest przypisany do jednej ulicy, a na google do drugiej właściwej, nr ulicy się zgadza i nazwa przedsiębiorstwa. Teraz myślę jak to będzie, bo nie mam maila z weryfikacją. Czy w razie negatywnej weryfikacji też dostaje się maila? Dzwonić do nich? Wyświetl w wątku >>
0 0

rare85

#6725270 Napisano: 28.08.2020 11:17:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy Fortis Odido cały czas informuje o pozytywnej weryfikacji paragonów? Bo nie dostałam jeszcze.. Wyświetl w wątku >>
0 0

rare85

#6725217 Napisano: 28.08.2020 08:31:41 w Smolar
agakaz2 napisał(a):

rajstopek napisał(a):

Pojawiły się nowe puszki Tiger. Ford Mustang po renowacji i 8 x 200 zł znowu będzie

jest w zapowiedziach

Od kiedy? (nie mam dostępu do zapowiedzi)  Wyświetl w wątku >>
0 0

rare85

#6725014 Napisano: 27.08.2020 12:57:23 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Albedo (Fa), już nie mam na nich pomysłu. Wyświetl w wątku >>
0 0

rare85

#6724956 Napisano: 27.08.2020 09:46:28 w Paragony na trwające konkursy
Kupię 2-3 paragony Danio Carrefour Wyświetl w wątku >>
0 0

rare85

#6724775 Napisano: 26.08.2020 15:47:43 w moje dzisiejsze wygrane :)

rare85

#6724770 Napisano: 26.08.2020 15:43:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Odido - Fortis, pytać jaki nr paragonu to ten wygrany? Wysyłać wszystkie? Czy może można gdzieś to sprawdzić? Wyświetl w wątku >>
0 0

rare85

#6724767 Napisano: 26.08.2020 15:41:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agusiac87 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Odido emaile wszystkie na raz czy na raty idą? 

podbijam pytanie  emotka emotka

Chyba wszystko poszło, bo ktoś pisał, że ma maila z 15:24, u mnie też mail z tej godziny (walizka). Wyświetl w wątku >>
0 0

rare85

#6724529 Napisano: 25.08.2020 18:07:46 w Dziś cieszę się z.....
anaesth napisał(a):

Cieszę się, że w końcu udało mi się oddać włosy dla fundacji Rak'n'Roll emotka  

Brawo emotka Będę oddawała drugi raz, ale brakuje mi jeszcze kilka centymetrów emotka Wyświetl w wątku >>

rare85

#6724512 Napisano: 25.08.2020 16:58:18 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Bida z nędzą.. heh emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rare85

#6723731 Napisano: 22.08.2020 10:27:30 w Smolar
darog napisał(a):

fantagiro napisał(a):

a  ja bronię Smolara.. dzięki pierwszej wygranej u Niego - PSki jestem z Wami. Gram na 3 numery na 3 różne adresy tj. mój, rodziców i teściów. Przez te dwa lata uzbierało się na nich po hmm 12-20 wygranych. Chętnie dla niedowiarków mogę na privie się"pochwalić". Zdarzyło się, że na początku w kuchni staropolskiej i loterii tescowej dzień po dniu na ten sam nr były wygrane (500ki) gdzie poszło po max 6 zgłoszeń na te nr. Wiem, że jak się postaram w kreatywnym oczywiście powyżej 160 znaków (do 160 max 2gi stopień)  są i główne po parę na ten sam nr. Może nie auta ale takie 1-4k. W innych agencjach : Avanti, Karlsbad..ledwie 2gi stopień przy mega wypocinach. Może SMOLARek lubi jedno a inne agencje zupełnie inny język. Tym tokiem myślenia na Karlsbada do Milki też muszę nasmarować donos..bo tyle zgłoszeń i nic. Sytuacją również się zdarzyła u SMOLARA, że po przesłaniu foty paragonu na stronie laureatów zażądali oryginału z paragrafami bo coś się wydawało nie halo. I co? wysłane,  nagroda w domu a prośba o zwrot paragonu wysłuchana i paragon wrócił bo były inne produkty loteryjne.
Tyle w tej sprawie!
ps. dla mnie najbardziej rozgarnięta Agencja- odbierają tel, odpisują na maile, strona gdzie można sprawdzić wygrane...
Spokojnego wieczoru dla Was i SMOLARA  emotka


SERIO? To chyba prośbę błagalną napisałęś/aś, 
Smolar wystosował pisemną odmowę - paragonu nie odesłali, w Smolar wygrana za 80 zł, a stracona za 1200 zł w innej agencji. Co więcej w piśmie od Smolara jest-że jeśli chce paragon-oryginał- to trzeba im ODESŁAĆ NAGRODĘ. Nawet uzasadnili: oryginały są im potrzebne do kontroli Urzędu Skarbowego?! 

A póki odesłana by była nagroda, póki oni odesłaliby paragon to i tak w ciągu 7 dni formalności w innej agencji z  nagrodą za 1200 zł 
nie byłyby spełnione


Mam wrażenie że tam, pracuje osoba chora psychicznie i ograniczona. Toczy walkę z "konkursowiczami" takimi prostymi. Co to reklamację piszą, co to chcą jakieś wyjaśnienie.
Przecież w tych loteriach a szczególnie w takich ogólnopolskich to wygrywają w zasadzie prawdziwi "hurtownicy"..jakoś Smolarowi nie przeszkadzają???

U mnie też paragon wrócił. Dołączyłam wypełnioną kopertę z naklejonym znaczkiem i życzliwą prośbę o odesłanie paragonu. Choć to była dopiero druga u nich wygrana to Smolar zyskał w moich oczach. Tylko jeszcze jakby nagrody wpadały to może się nawet ze Smolarem polubimy emotka Wyświetl w wątku >>
1 fantagiro 0

rare85

#6723606 Napisano: 21.08.2020 15:04:07 w Smolar
kermit napisał(a):

rare85 napisał(a):

kermit napisał(a):

rare85 napisał(a):

darog napisał(a):



Inna sprawa kupowanie paragonu. Wiadomo liczy się kto pierwszy wyśle paragon z danym numerem. Różnie to bywa. czasami jest tak-że zapłaci się za paragon/ a będzie wykorzystany wcześniej przez sprzedającego. 

 

Na to nie mam słów. Zdaję sobie sprawę, że zawsze jest ryzyko, ale dla mnie to totalne przegięcie. W takim przypadku pozostaje nadzieja, że karma wraca..


Tylko czy ktoś faktycznie się spotkał z taką sytuacją na forum, tzn. kupił paragon i
nie dostał nagrody, bo niby sprzedawca też na niego wygrał?
Przecież byłaby z tego jakaś afera, a odkąd jestem na forum to takiej nie kojarzę. Inna sprawa, że jeśli Smolar dostałby taki sam skan od dwóch osób to też pewnie byłaby niezła jazda ...
Mam nadzieję, że jeśli ktoś faktycznie dał się tak zrobić w konia to podałby tu dane forumowicza oszusta dla ostrzeżenia innych.

Miałam bardziej na myśli to o czym  @magdalena-chili, czyli zdublowane numery. Karlsbad zawsze pisze, że paragony z tymi samymi nr transakcji, z tego samego dnia, z tego samego sklepu nie będą W OGÓLE brane pod uwagę. Ktoś kupuje paragon, sprzedający wykorzysta, a kupujący nie ma nawet świadomości, że jego zgłoszenie nie będzie brało udziału w konkursie czy loterii, bo nr zdublowany, ot, pomyśli, że po prostu nie wygrał.


Skoro zdublowane numery nie biorą udziału to jaki miałoby to sens dla sprzedawcy? Jego zgłoszenie też nie jest w takiej sytuacji brane pod uwagę.

Może źle napisałam.. Pierwsze jest brane pod uwagę - kolejne z takim samym nr już nie. Jeśli sprzedawca już wysłał zgłoszenie, sprzedał paragon to zgłoszenie kupującego już nie będzie brane pod uwagę. Nie wiem jak jest, po prostu czasami mam takie obawy, bo jestem kupującą. Wychodzę z założenia, że ludzie nie chcą mnie oszukać i staram się kupować od osób, od których już nie raz kupowałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

rare85

#6723603 Napisano: 21.08.2020 14:46:08 w Smolar
kermit napisał(a):

rare85 napisał(a):

darog napisał(a):



Inna sprawa kupowanie paragonu. Wiadomo liczy się kto pierwszy wyśle paragon z danym numerem. Różnie to bywa. czasami jest tak-że zapłaci się za paragon/ a będzie wykorzystany wcześniej przez sprzedającego. 

 

Na to nie mam słów. Zdaję sobie sprawę, że zawsze jest ryzyko, ale dla mnie to totalne przegięcie. W takim przypadku pozostaje nadzieja, że karma wraca..


Tylko czy ktoś faktycznie się spotkał z taką sytuacją na forum, tzn. kupił paragon i
nie dostał nagrody, bo niby sprzedawca też na niego wygrał?
Przecież byłaby z tego jakaś afera, a odkąd jestem na forum to takiej nie kojarzę. Inna sprawa, że jeśli Smolar dostałby taki sam skan od dwóch osób to też pewnie byłaby niezła jazda ...
Mam nadzieję, że jeśli ktoś faktycznie dał się tak zrobić w konia to podałby tu dane forumowicza oszusta dla ostrzeżenia innych.

Miałam bardziej na myśli to o czym  @magdalena-chili, czyli zdublowane numery. Karlsbad zawsze pisze, że paragony z tymi samymi nr transakcji, z tego samego dnia, z tego samego sklepu nie będą W OGÓLE brane pod uwagę. Ktoś kupuje paragon, sprzedający wykorzysta, a kupujący nie ma nawet świadomości, że jego zgłoszenie nie będzie brało udziału w konkursie czy loterii, bo nr zdublowany, ot, pomyśli, że po prostu nie wygrał. Wyświetl w wątku >>
1 darog 0

rare85

#6723576 Napisano: 21.08.2020 13:28:29 w Smolar
darog napisał(a):



Inna sprawa kupowanie paragonu. Wiadomo liczy się kto pierwszy wyśle paragon z danym numerem. Różnie to bywa. czasami jest tak-że zapłaci się za paragon/ a będzie wykorzystany wcześniej przez sprzedającego. 

 

Na to nie mam słów. Zdaję sobie sprawę, że zawsze jest ryzyko, ale dla mnie to totalne przegięcie. W takim przypadku pozostaje nadzieja, że karma wraca.. Wyświetl w wątku >>
1 darog 0