Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kawazczekolada

kawazczekolada

#6543268 Napisano: 31.10.2018 13:11:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy smsy juz poszły z surf i coccolino? Bo nie mam przy sobie numeru paragonu i nie mam jak sprawdzic czy wygrałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kawazczekolada

#6543087 Napisano: 30.10.2018 18:02:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mama-l-k-m napisał(a):

FBilona napisał(a):

Szkoda, że nie można obejrzeć prac nagrodzonych z Łowicza, a ja tak lubię emotka

też tak uważam. A czy z forum udało się komuś wygrać?

obstawiam ze ciasteczka łowicz wygrały nagrody emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kawazczekolada

#6542976 Napisano: 30.10.2018 12:56:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magisterek napisał(a):

joan napisał(a):

darog napisał(a):

Karlsbad.

Kto mnie uświadomi?
Oni wybierają te główne nagrody po otrzymaniu paragonu/dokumentów?


Tego Ci przecież nikt wprost nie napisze - stosowną wiedzę mają jedynie pracownicy Karlsbada i na pewno się nią nie podzielą.

darog napisał(a):

dziwne też, że trzeba podawać w zgłoszeniu miasto.
Czyli jak najlepsze zgłoszenia do 3 głównych nagród są np z Gdańska, to i tak rozdzielą na: Gdańsk, Wawe, Częstochowe??(...)


U nich się zwykle podawało miasto zakupu, żeby nie dublować paragonów. Chyba, że mówisz o jakimś nowym formularzu - wtedy nie znam tematu.

Moim zdaniem nie powinno się wpisywać absolutnie żadnych danych w zgłoszenie, a już w szczególności nazwiska czy miejscowości. Bo jest rzeczą oczywistą, że przy 3 nagrodach głównych żadna agencja nie przyzna wszystkich tych nagród laureatom z tego samego miasta...


 Powiedzcie to też AVANTII, bo tam niebawem w formularzu trzeba będzie prócz, imienia, nazwiska, miasta, nr telefonu, emaila, podawać PESEL i Numer Buta tudzież stanika! W zupełności kod z chipsów by wystarczył i e-mail, wtedy nagradzali by faktycznie najlepsze hasła, a nie w ich bazie NOWE dane osobowe emotka

Wygrałam w Avanti kilka razy nagrody głowne... i nie musiałam zmieniac nazwiska emotka Wyświetl w wątku >>

kawazczekolada

#6542627 Napisano: 29.10.2018 09:28:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Claudia77 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

kermit napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

https://pudliszki-wygrajpodroz.pl
Gdzie tu wpisać odpowiedź konkursową?  emotka

Ja myślałam, że formularz jest "dwustopniowy" tzn. że po wpisaniu danych pojawi się w drugim kroku okienko na odpowiedź, a pojawił się komunikat "dziękujemy, ple, ple, po pozytywnej weryfikacji nagrodę wyślemy na wskazany przez Ciebie adres" emotka

To chyba im coś szwankuje, bo to faktycznie teraz wygląda jak formularz dla zwycięzcy. W regulaminie nie ma ani słowa o tym, że przy zgłoszeniu podaje się adres domowy, a jedynie

numer paragonu, numer telefonu lub adres mailowy w celach kontaktowych,

konkurs jest od dzisiaj, pewnie nie ogarnęli strony jeszcze emotka

Konkurs jest od 28.10 wiec od wczoraj Wyświetl w wątku >>
0 0

kawazczekolada

#6541880 Napisano: 25.10.2018 13:09:36 w Informują

kawazczekolada

#6541840 Napisano: 25.10.2018 12:00:18 w Czy informują/ informowali?
dzasmina napisał(a):

czy z nivea rossmann były też smsy z kosmetyczkami?

rusz po nagrody? tak były Wyświetl w wątku >>
0 0

kawazczekolada

#6541434 Napisano: 23.10.2018 23:27:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy komus cofa maila z paragonem nivea loteria? Wyświetl w wątku >>
0 0

kawazczekolada

#6540310 Napisano: 19.10.2018 19:00:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
buziolek napisał(a):

Vivacia napisał(a):

buziolek napisał(a):

Vivacia napisał(a):

No nie wierzę... każą mi iść do sklepu po pieczątkę, żeby dostać puszkę na cukier emotka   Opis: cukier trzcinowy, więc rzeczywiście nazwy marki brak, no ale cholera... za puszkę? emotka  I jeszcze ta pieczątka, podpis i nowa nazwa produktu ma być na paragonie... gdzie ja to zmieszczę? emotka

Też mam takiego @, oczywiście po pieczątkę nie mam zamiaru iść, wstydu nie będę sobie robić. Oczywiście nie omieszkałam napisać im @ co o tym myślę, skoro przy nagrodach za kilka/ kilkanaście tysięcy złotych, gdzie czasami nie miałam super opisanych paragonów, nigdy żadna agencja nie chciała żadnej pieczątki. 

Daj znać, jeśli coś Ci odpowiedzą, ja póki co im wcale nie odpisałam emotka

Dopiero parę minut temu im odpisałam, wcześniej nie wchodziłam na pocztę. Nie będę robić sobie obciachu za nagrodę za 10 zł, gdyby to była główna to bym schowała dumę do kieszeni i poszła po pieczątkę. Raz w życiu byłam tylko po podpis i pieczątkę w sklepach ABC, poczułam mega upokorzenie bo patrzyła na mnie tak, jakbym  coś ukradła i jeszcze jakieś tam komentarze że trzeba pracować a nie po cudze sięgać, brak 

A moze zdjecie paragonu z produktem wystarczy? Ja w bakalland/delecta miaam slabo opisany paragon ale uznali go bo zrobilam zdjecie z produktami Wyświetl w wątku >>
1 Vivacia 0

kawazczekolada

#6540103 Napisano: 19.10.2018 10:58:41 w Paragony na trwające konkursy
Kto mi kupi paragon danonki? Wyświetl w wątku >>
0 0

kawazczekolada

#6540075 Napisano: 19.10.2018 09:28:49 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
No to mozs czas sie wpisac. ????‍️ Wyświetl w wątku >>
0 0

kawazczekolada

#6539906 Napisano: 18.10.2018 16:53:57 w Czy informują/ informowali?
bamfarfe22 napisał(a):

Z colorino już wszystkich obdzwonili?  emotka

wg mnie tak. nie mieli aż tak dużo telefonów do wykonania. Na dniach pewnie roześlą nagrody w postaci kredek Wyświetl w wątku >>
0 0

kawazczekolada

#6539896 Napisano: 18.10.2018 16:09:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
buziolek napisał(a):

Mysia napisał(a):

norweska20 napisał(a):

Kinder nie przewiduje rezerwy..nie wydane torty wracają do organizatora wedlug słów pani z agencji ..więc faktycznie sporo zaostrzedza

Czyli jakbym wygrała 50 sztuk na 1 numer telefonu (bo przecież jak widać można było zostać wylosowanym wielokrotnie) to dostaję 1 tort, a 49 do agencji... super!  emotka
Dobrze, że to już koniec, wczoraj mój ekran telefonu zalała kolejna fala wygranych poradników... emotka

Mi odpisali że niewydane torty nie przepadają bo oddają Ogranizatorowi emotka  rezerwy nie ma ale twierdzą że nie przepadną bo musza oddać organizatorowi , żałosne 

ok może nie zostało to najlepiej zorganizowane ale nie jest to jedyna loteria gdzie rezerwy nie ma... u avanti rezerw też nie ma. Albedo też nei zawsze ma rezerwy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kawazczekolada

#6539689 Napisano: 18.10.2018 10:14:54 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Jacobs z konkursy fb kurier express Wyświetl w wątku >>
1 domika 0

kawazczekolada

#6539121 Napisano: 17.10.2018 11:00:27 w Wkurza mnie...
niunia-k napisał(a):

Wkurza mnie bezczelność ludzi na olx  emotka emotka emotka   Ja się pytam czy nie ma już normalnych ludzi na tym świecie ?  Żeby gostek mi pisał że łaskawie kupi u mnie produkt o tysiąc złotych taniej niż podałam w ofercie ( gdzie nic słowem nie było że można się targować)  emotka emotka emotka

rower z red bulla chcieli kupić za 1000 zł od ręki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kawazczekolada

#6539062 Napisano: 17.10.2018 09:02:28 w Paragony na trwające konkursy
Mam paragon wawel c4. Wymienie go na inny paragon Wyświetl w wątku >>
0 0

kawazczekolada

#6538806 Napisano: 16.10.2018 15:10:13 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

bandit napisał(a):

wkurzają mnie 2 raz w ciągu 2 tygodni fejkowe zakupy na moich aukcjach !!
ktoś klika kupuję  a potem cisza i nie płaci 
oczywiscie są to kliknięcia nie zarejestrowanych !!

emotka emotka Ale mi ulżyło!  emotka Wybacz...  emotka
Mam to samo, zachodzę w głowę, czemu ja, a teraz spokojniej - inni też tak mają.  emotka
Dziś wkurzyłam się niemiłosiernie, zgłosiłam skargę, jednego kupującego (zwleka z czterema rzeczami!) mi zablokowano.  emotka
Niestety, wnioski o zwrot prowizji są czasem odrzucane, nawet... jeśli portal sam radzi je złożyć.  emotka emotka Powody? - kupujący, który nie zapłacił, nie potwierdza mojego argumentu, że... nie zapłacił.  emotka Trzeba wtedy ostro walczyć.  emotka emotka emotka

ja miałam tak ostatnio z rommbą, ale od allegro był komunikat że to najprawdopodobniej oszust i żeby nie wysyłac nic. Oddali prowizję automatycznie Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

kawazczekolada

#6538737 Napisano: 16.10.2018 12:58:35 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
słuchawki monte dpd
crock pot kurier
roomba II etap tnt Wyświetl w wątku >>
1 viviean 0

kawazczekolada

#6538695 Napisano: 16.10.2018 11:24:21 w Dyskusje o wynikach konkursu
Kobieta w czerwieni konkurs. Podobno wyniki są i informowali zwycięzców Wyświetl w wątku >>
0 0

kawazczekolada

#6538527 Napisano: 15.10.2018 20:38:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

soulfly napisał(a):

Jakieś dziwne rzeczy dzieją się z Łaciatym emotka  rano było w C4 po południu już brak,podobno kazali obsłudze schować.

no co Ty czemu? w Kuflandzie było kilka kartonów z loterii takich samych jak w sobotę

W moim Kauflandzie ani jednego opakowania

to samo w Lidlu, dziwne w sobotę cała paleta, teraz dziś jeden karton - wykupione? czy schowane

u mnie w tesco masa tego stoi

U mnie w c4 galeria polnocna do wyboru do koloru... Wyświetl w wątku >>
0 0

kawazczekolada

#6538489 Napisano: 15.10.2018 19:04:59 w Czy informują/ informowali?
bzowapani napisał(a):

Czy poszły już maile z Lay's za 11 październik? 

Wysylaja maile prawie w tym samym czasie co pojawia sie lista zwyciezcow Wyświetl w wątku >>
0 0