Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kawazczekolada

kawazczekolada

#6549755 Napisano: 22.11.2018 10:10:53 w Lay's
maria1980 napisał(a):

kawazczekolada napisał(a):

Chtba rzeczywiscie zmienili sposob oceny. Albo ktos inny wybiera albo stwierdzili ze teraz dadza szanse tym ktorzy maja lzejaze pioro a nie zdjecia

wygralam na poczatku z ich grafiką ,której dorzuciłam paczkę Lays emotka   Myślę ,że tam zdjęcie od początku nie miało znaczenia . Jedyne co się zmieniło to ilość osób grających i zapewne poziom wzrósł ,bo przecież każdy za każdym razem stara się wysłać coś lepszego emotka

a ja wygrałam kilka na 100% lepszym zdjęciem niż tekstem emotka tekst w moim odczuciu był na niżsyzm poziomie niż same zdjęcia Wyświetl w wątku >>
0 0

kawazczekolada

#6549733 Napisano: 22.11.2018 09:30:47 w Lay's
Chtba rzeczywiscie zmienili sposob oceny. Albo ktos inny wybiera albo stwierdzili ze teraz dadza szanse tym ktorzy maja lzejaze pioro a nie zdjecia Wyświetl w wątku >>
0 0

kawazczekolada

#6549595 Napisano: 21.11.2018 17:18:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wioleczka83 napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

andii napisał(a):

Heniuś  emotka wake up emotka      i dawaj wyniki emotka

To moja zmora, tyle zgłoszeń i nerwów i pudel nie miałam jeszcze w żadnym z konków a Ty mi jeszcze o nim przypominasz  emotka   emotka

Czy w heniu wysyłają email potwierdzający przyjęcie zgłoszenia czy nie???

mialam ze witaja w Grupie żywiec czy jakoś tak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kawazczekolada

#6549579 Napisano: 21.11.2018 16:35:45 w Informują
Maslo roslinne 1 etap telefon Wyświetl w wątku >>

kawazczekolada

#6549570 Napisano: 21.11.2018 16:17:57 w Informują
lays maile z 16.11 Wyświetl w wątku >>

kawazczekolada

#6549569 Napisano: 21.11.2018 16:16:42 w Lay's
agagru napisał(a):

Pytanie do lauretaów: Czy nagroda główna przyszła Wam oddzielnie z nagrodą dnia? Przyszły mi dziś słuchawki a iphona brak....

nie oddzielnie tzn an iphone czekam Wyświetl w wątku >>
0 0

kawazczekolada

#6549559 Napisano: 21.11.2018 15:47:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magisterek napisał(a):

anula81 napisał(a):

luko922 napisał(a):

Taka mnie naszła refleksja, że w tym roku to już naprawdę porażka z tymi konkursami... Chyba czas zmienić hobby emotka . Nic ciekawego nie ma, same loterie, coraz mniej konkursów na hasła, eh... 

zgadzam się, gdzie konkursy co było 500x 50zł każdego dnia,  po 500 konsol, masa TV w laysach, karty z jogobelli, były czas co karty podarunkowe wpadłay w ilosciach tysiecznych do duka, homeyou, ikea, gdzie te lata wstecz? i choć coś tam wpada, to taka drobnica ehhhhh  ja w ostatnich 10 latach wyposarzyłam nowy dom w cały sprzęt z konkursów weszelakie dekoracje, a teraz potzrebuje porządne żelazko i nie ma nie idzie wygrać!!!! gdzie nasza cudowna philipsa ambasada, gdzie str co za gotowanie po kilku miesiacach był sprzęt wartosciowy, gdzie pytam ? no i wyżaliłam się idę szukać jakiegoś konkursu póki dziecię spi emotka


 Odkąd Lay'sy oddały się w ręce Lidii to konkursy i nagrody zeszły na psy... Lidia wystartowała z PREMIĄ i KONSOLAMI, a potem już co raz mniej nagród i co raz bardziej denne... na jedno dobre, będę zdrowszy emotka Gdzie ta Agencja BBDO wcześniejsza, która robiła dla Laysów, marzenie ziemniaka, wakacje z Lays, Rozgryź neon, tam co godzinę można było wygrać karty visa heh...  teraz Lidka daje pule nagród dzienną, której wartość nie przekracza nawet najnowszego iPhona XS, 6 nagród, a wszyscy się o nie zabijają... ja bojkotuje Avanti i organizowane przez tę agencje konkursy, bo mnie już wystarczająco do marki zniechęciła i łapie się na tym, że mimo konkursowej banderoli, jak już mam smaka na chipsy to Laysów już nie wybieram!

ja AVANTI lubię ale wole jak pula jest jedna a nie codzienna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kawazczekolada

#6549524 Napisano: 21.11.2018 14:34:45 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
No coz... oby koncowka listopada byla lepsza Wyświetl w wątku >>
0 0

kawazczekolada

#6549516 Napisano: 21.11.2018 14:23:13 w Czy informują/ informowali?
Tesco. Maslo roslinne? 1 etap Wyświetl w wątku >>
0 0

kawazczekolada

#6549391 Napisano: 21.11.2018 10:17:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy dostajecie potwierdzenie mailowe z konkursu coca cola biedronka? Wyświetl w wątku >>
0 0

kawazczekolada

#6549160 Napisano: 20.11.2018 14:33:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zubi napisał(a):

benasia napisał(a):

Czy z Polomarketu przychodzą wam zwrotki? Wszystko wysłałam dobrze a zwrotki brak...

tak, dziś wysyłałam
wpisałaś POLO?

ja wpisywalam polomarket i dostalam zwrotke Wyświetl w wątku >>
0 0

kawazczekolada

#6549000 Napisano: 20.11.2018 09:30:05 w Informują
Dalej ida maile z Nagrody nie z tej ziemii Wyświetl w wątku >>
0 0

kawazczekolada

#6548838 Napisano: 19.11.2018 16:48:35 w Informują
Mail, nagrody nie z tej ziemii Wyświetl w wątku >>
1 wiesia30 0

kawazczekolada

#6548734 Napisano: 19.11.2018 12:32:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
isiulka napisał(a):

Agnes napisał(a):

kawazczekolada napisał(a):

monisss napisał(a):

Agnes napisał(a):

bagietkoweniebo napisał(a):

Agnes napisał(a):

lima napisał(a):

paolka napisał(a):

malutka456 napisał(a):

Tęsknię za czasami, gdzie trzeba było "oswoić emocje" i nie było problemu z tym, żeby podzielic sie sposobem na wygranie koszulki emotka   Mars, Twix rozdawali Nam mnóstwo słodyczy... Plus i Polsat rozdawali Motorole, a Timotei kosmetyki w koszyczku emotka   Teraz nie mam czasu na konkursy, mało gram-jeszcze mnie wygrywam, loterie bramkowe mnie wykańczają nerwowo i tak jakoś mam coraz mniej serca do tego wszystkiego  emotka

Łącze się w bólu i wspomnieniach emotka emotka emotka

Taaaa.... ten 2006 rok, gdzie Winiary rozdawało blendery, opiekacze i Nokie a Coca-Cola kamery JVC  emotka

oj tak kiedyś to było fajnie
nie wspomnę juz o tych tonach słodyczy Marsów twixów itp ale tez Winiary ktore dawało mnóstwo sprzętów agd i właściwie każdy wygrywał ale najbardziej miło wspominam te kursy gotowania od kamisa, kursy parzenia kawy od mkcafe i pozdrawiam wszystkich konkursowiczów których wtedy poznałam a i ta niesamowita wycieczka do Paryza 2 autokary samych konkursowiczów i mega wypasiony Sylwester w Wawie
oj te czasy nie wrócą

A kiedy to było?

dawno temu ale moim zdaniem najlepsze okresy to 2005- 2010

niestety mnie tu wtedy nie było emotka  ale nawet widzę różnicę pomiędzy 2016 a 2018.. prawie konkursów nie ma emotka   

kiedyś był konkurs gdzie się chyba batony mars czy snickers wygrywało kodami... każdy miał w domu kilkanaście kilogramów tego emotka

ja w pewnym momencie przestałam juz o te batony grac bo nie miałam gdzie kartonów chowac

Rewelacyjny był ten konkurs...

Może jakaś agencja to czyta: Bardzo prosimy o powrót konkursów/loterii sms, gdzie wygrywa osoba śląca jako pierwsza sms o pełnej godzinie/kwadransie  emotka  

teraz to tylko bramki są... najbardziej beznadziejny sposób na loterie i konkurs... Wyświetl w wątku >>
0 0

kawazczekolada

#6548724 Napisano: 19.11.2018 12:12:52 w Informują
Auchan dzowni o pozytywnym zweryfikowaniu paragonu emotka Wyświetl w wątku >>
1 kalmia86 0

kawazczekolada

#6548722 Napisano: 19.11.2018 12:05:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

Agnes napisał(a):

bagietkoweniebo napisał(a):

Agnes napisał(a):

lima napisał(a):

paolka napisał(a):

malutka456 napisał(a):

Tęsknię za czasami, gdzie trzeba było "oswoić emocje" i nie było problemu z tym, żeby podzielic sie sposobem na wygranie koszulki emotka   Mars, Twix rozdawali Nam mnóstwo słodyczy... Plus i Polsat rozdawali Motorole, a Timotei kosmetyki w koszyczku emotka   Teraz nie mam czasu na konkursy, mało gram-jeszcze mnie wygrywam, loterie bramkowe mnie wykańczają nerwowo i tak jakoś mam coraz mniej serca do tego wszystkiego  emotka

Łącze się w bólu i wspomnieniach emotka emotka emotka

Taaaa.... ten 2006 rok, gdzie Winiary rozdawało blendery, opiekacze i Nokie a Coca-Cola kamery JVC  emotka

oj tak kiedyś to było fajnie
nie wspomnę juz o tych tonach słodyczy Marsów twixów itp ale tez Winiary ktore dawało mnóstwo sprzętów agd i właściwie każdy wygrywał ale najbardziej miło wspominam te kursy gotowania od kamisa, kursy parzenia kawy od mkcafe i pozdrawiam wszystkich konkursowiczów których wtedy poznałam a i ta niesamowita wycieczka do Paryza 2 autokary samych konkursowiczów i mega wypasiony Sylwester w Wawie
oj te czasy nie wrócą

A kiedy to było?

dawno temu ale moim zdaniem najlepsze okresy to 2005- 2010

niestety mnie tu wtedy nie było emotka  ale nawet widzę różnicę pomiędzy 2016 a 2018.. prawie konkursów nie ma emotka   

kiedyś był konkurs gdzie się chyba batony mars czy snickers wygrywało kodami... każdy miał w domu kilkanaście kilogramów tego emotka Wyświetl w wątku >>
1 lima 0

kawazczekolada

#6548608 Napisano: 19.11.2018 06:59:30 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wpisze się coby tydzień od poniedzialku zaczarować Wyświetl w wątku >>
0 0

kawazczekolada

#6548513 Napisano: 18.11.2018 18:35:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
alea napisał(a):

ludzka_istota napisał(a):

malutka456 napisał(a):

Tęsknię za czasami, gdzie trzeba było "oswoić emocje" i nie było problemu z tym, żeby podzielic sie sposobem na wygranie koszulki emotka   Mars, Twix rozdawali Nam mnóstwo słodyczy... Plus i Polsat rozdawali Motorole, a Timotei kosmetyki w koszyczku emotka   Teraz nie mam czasu na konkursy, mało gram-jeszcze mnie wygrywam, loterie bramkowe mnie wykańczają nerwowo i tak jakoś mam coraz mniej serca do tego wszystkiego  emotka


A ja dorzucę do tego konkursy w Rossmanie, na Rossnett- przecież to nikomu nie szkodziło, a było tak pięknie.

A ja dorzucam konkursy z Claudii , Viva na stronie, Tykająca promocja to były piękne czasy które już nigdy nie wrócą  

A konkursy Pani, Twoj styl... bardzo latwo mozna bylo wygrac comiesiąc  fajna nagrode Wyświetl w wątku >>
2 alea, mdepfs 0

kawazczekolada

#6548142 Napisano: 16.11.2018 19:03:53 w Auchan
Dzwonilo dzis ze aragony doszly i nagroda w ciagu 2 tygodni bedzie dstarczona do sklepu Wyświetl w wątku >>
1 mysia 0

kawazczekolada

#6548086 Napisano: 16.11.2018 16:48:17 w Lay's
bzowapani napisał(a):

7noska81 napisał(a):

mika287 napisał(a):

lays....dlaczego wy mnie tak nie lubicie!!! emotka    Czy ktoś może mi zdradzić co piszecie w wygranych zgłoszeniach?

Ja wygrałam raz i nie mam pojęcia czym bo screena nie zrobiłam. Mam wrażenie ze tam tez komisja się zmienia co jakis czas i nie do konca jest na to system....

Zgodzę się z Tobą, mam wrażenie, że zmienili system oceniania.... 

a ja znow mam wrazenie ze gust avanti jest niezmienny od poczatku. chyba ze rzeczywiscie zatrudnili kogos kto ma inne spojrzenie na wszystko. Ostatnio jednak odpisywała mi Pani Magdalena jak zawsze Wyświetl w wątku >>
0 0