Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika anula18

anula18

#6582784 Napisano: 21.03.2019 19:36:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pink086 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Czy ktoś jeszcze czeka na bidony Halls? emotka

ja czekam

O co chodzi z tymi bidonami, jak na stronie i w regulaminie jest napisane, ze to BUTELKI, a na forum non stop, ze to "bidon" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anula18

#6569880 Napisano: 08.02.2019 10:50:43 w Wygraj mi / Wygram za...
Wygra mi ktoś stolik z Belvity w zamian za bilet do Heliosa? (e-kod) Wyświetl w wątku >>
0 0

anula18

#6567965 Napisano: 01.02.2019 14:41:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
termitek99 napisał(a):

monkakk napisał(a):

termitek99 napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

termitek99 napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

dang21 napisał(a):

Ja wczoraj wysylalam odpowiedz na konkurs Hebe "Z biela mi do twarzy". Wiadomosc dostarczono o 22.22, ale nie dostalam zwrotki. Napisalam dzis do agencji i odpisali, ze sms dotarl dzis przed 13.00. 

Mój wysłany jakiś 22.47 dotarł od razu. 

W T-mobile?

Plus. Wysłany trochę wcześniej z Play też dotarł. 

Mieli pożar w T-mobile i spłonęły im serwery. Stąd w T-mobile nie działały smsy od 2 dni w całej Polsce. Powoli wraca jednak do normy.

Hehe właśnie dostałam sms-a, że moje zgłoszenie zarejestrowane poza terminem . No to T-mobile się wykazał....


Pisz reklamację, nie może być tak że mały pożar powoduje uziemienie wielkiej sieci w całej Polsce. Jakby wojna wybuchła co najmniej. Sieć krzak.

"Mały pożar" ? Jak nie wiesz co oznacza spłonięcie serwerów to się nie wypowiadaj może.. Wyświetl w wątku >>
0 0

anula18

#6556701 Napisano: 14.12.2018 17:27:51 w Wkurza mnie...
jokan napisał(a):

wkurza mnie, ze wlasnie dostalam sms ze mam sobie odebrac przesylke kurierska (a maz byl dzisiaj w domu), kurierom po prostu d...sie nie che ruszyc pod dany adres, lepiej wszystko wziac i wrzycic do jednego wora do punktu odbioru emotka

A skoro twój mąż całymi dniami siedzi w domu nic nie robiąc to nie może dla odmiany ruszyć się po paczkę?emotka Wyświetl w wątku >>

anula18

#6552825 Napisano: 02.12.2018 12:25:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog - zaraz ci podeślemy kilka biletów, bo od 6 rano nic nie robisz tylko wklejasz jakieś screeny, straszny ból d#py masz emotka Wyświetl w wątku >>

anula18

#6552824 Napisano: 02.12.2018 12:22:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
isiulka napisał(a):

Czytam i nie wierze, firma dała Wam praktycznie za darmo bilety a Wy marudzicie, że dali? Kiedyś takie akcje były w topie teraz, na zasadzie bierzcie bo zaraz nie będzie i wszyscy byli happy a teraz jeden zgrywa uczciwszego id drugiego a na mailach po 50 kodów  emotka

Nie przejmuj się isiulka, sfrustrowani są ci, którzy po prostu nie zdążyli nachapać biletów bo nie weszli w odpowiednim czasie na forum emotka
Dawajcie łapki w dół - ulży wam może... Wyświetl w wątku >>

anula18

#6551987 Napisano: 29.11.2018 17:58:02 w moje dzisiejsze wygrane :)
nataliarobert473 napisał(a):

200 złotych loteria Tyskie biedronka  emotka

w każdej loterii zmyślasz po kilkadziesiąt wygranych dziennie, a później na listach laureatów o dziwo cię nie ma :)
A w temacie 5 dyszek z konkursu Super Pgarm od Smolara emotka Wyświetl w wątku >>

anula18

#6545899 Napisano: 10.11.2018 13:28:20 w moje dzisiejsze wygrane :)

anula18

#6543204 Napisano: 31.10.2018 09:53:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Z frosty, z nestle, z ferrero, z milki - ciągle mamy wpisy w mdw więc super, ale co sie dzieje z łaciatym, tyle nagród ... U mnie 15 kodów nic. Jak zaczęło sie łaciate to w 1 i 2 dzien były wpisy, od tamtej pory cisza, dziwna cisza... Wyświetl w wątku >>
0 0

anula18

#6539311 Napisano: 17.10.2018 15:15:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Niebieska_Laguna napisał(a):

ivanotta napisał(a):

darog napisał(a):

Przyjechał do pracy kurier, nie pozwolił nikomu odebrać nagrody, koleżanka na szkoleniu 3 dni, nagroda z NIVEA- ktoś tak miał?

Nagroda jest oznaczona do rąk własnych

Boże, co oni tak utrudniają  emotka  Czy im się wydaje, że ludzie nie pracują i czekają w domu na kuriera? Przecież nie każdy ma możliwość odebrać osobiście.

Jak kurier zostawi sąsiadowi/szefowi/pracownicy/koleżance to ŹLE, bo oni tacy ciekawscy, bo jak on mógł, co za bezczelny kurier! A jak nie zostawi nikomu postronnemu, chce doręczyć osobiście - no to już totalny bezczel, jak on śmiał, zwolnić go! Ludzie, zastanówcie się czasem nad sobą i nad tym co piszecie... Wyświetl w wątku >>
1 kropka-82 0

anula18

#6538762 Napisano: 16.10.2018 13:39:15 w Czy informują/ informowali?
alexa4 napisał(a):

Ktoś z was pytał o konkurs "Magiczna Jesień z Pudliszkami" z auchan 
dzwoniłam do organizatora 
wyniki będą najpóźniej do piątku  emotka

Jestes tu nowa, wiec taka rada - nie wydzwaniaj po Organizatorach gdzie sa wyniki konkursu, bo zazwyczaj to strzał w kolano... Wyświetl w wątku >>

anula18

#6537855 Napisano: 13.10.2018 10:31:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gagapn napisał(a):

emmi napisał(a):

wie ktoś czy w loterii winiary mogą wygrać 2 osoby z tego samego gospodarstwa domowego? i czy można wtedy przesłać im paragony i formularze w jednej kopercie?

Tak można w tym samym gospodarstwie i wysyłałam w jednej kopercie.

To już możesz nie liczyć na oba przelewy. Albedo nie uznaje wysyłania kilku laureatów w jednej kopercie. Tylko nielicznym szczęściarzom to przeszło. Wyświetl w wątku >>
0 0

anula18

#6535916 Napisano: 08.10.2018 14:25:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
onka37 napisał(a):

nie wiem czy tu mogę pisąc gdzie jest na paragonie nr kasy fiskalnej (loteria Prince POLO)

Ale tam jest zdjęcie i zaznaczone na nim gdzie jest nr paragonu. Wystarczy tylko wejść w formularz zgłoszeniowy i kliknąć w pole nr paragonu ... Wyświetl w wątku >>
0 0

anula18

#6529639 Napisano: 18.09.2018 17:38:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
soulfly napisał(a):

Stream Line  nigdy u nich na c nie wygrałem, jakie hasła lubią?

Właśnie o to chodzi w konkursach, żeby samemu do tego dojść Wyświetl w wątku >>
0 0

anula18

#6523852 Napisano: 30.08.2018 10:31:50 w moje dzisiejsze wygrane :)
juhuuu jest lazy bag Cheetosemotka Wyświetl w wątku >>

anula18

#6523803 Napisano: 30.08.2018 07:12:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylwek2015 skończ już plissssssssss

A w temacie: myślicie, że NAV będzie powiadamiać z Activii (Intermarche) jeszcze w tym tygodniu? Wyświetl w wątku >>
0 0

anula18

#6522575 Napisano: 27.08.2018 09:22:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
grandprix napisał(a):

trebor1 napisał(a):

superloser napisał(a):

trebor1 napisał(a):

rufus napisał(a):

No proszę jak miło.  emotka
I jestem ciekawy czy zgłoszenia z 27 to te wysłane po północy czy zaakceptowane (czy będą brane pod uwagę).  emotka

jeżeli to wygra, to ja pierdzielę!

???? emotka  TO  Informacja, że wszystkie zgłoszone hasła zostały JUŻ dodane. Ostatnie "hasło" - słowo jest organizatora.
Brandcomm się tylko źle przespelował, ale udowodnił tym wpisem, że do północy ktoś monitorował konkurs. Rano nikt emaila nie napisze, że o 23:45 strona mu nie działała. Bo znalazł paragon w kieszeni.

Patrz Pan, Panie! Ależ mnie te skurczyBYKI/skurczyBULL'E zmyliły! ;)

Pomylili się we własnej nazwie?

Celowo, żeby masa ludzi z forum miała co robić, przecież dzień bez krytyki red bulla to dzień stracony emotka Wyświetl w wątku >>
1 loser9 0

anula18

#6521542 Napisano: 23.08.2018 12:50:04 w moje dzisiejsze wygrane :)
visserarthur napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

To ile to? 10 zł?

Lunchbox

876 zł 

Torba Obag 

Wprowadzasz w błąd. Wygrana to 20 zł. Spójrz dobrze- spisałaś dane z tabeli "liczba wygranych", a tych, jak wiadomo w złotówkach nie podajemy. Tak się zdobywa "lajki", bo ludzie nie weryfikują...!?

W temacie dziś tez lunchbox.

U mnie też lunchbox, dobre i to, za masło emotka
P.S. i w ogóle co jest grane, że pan wszechwiedzący na tym forum wstawia wpis o 20zł z loterii, której nie ma w bazie? Karniak się należy Wyświetl w wątku >>
0 0

anula18

#6515203 Napisano: 01.08.2018 10:59:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bagietkoweniebo napisał(a):

olaa1188 napisał(a):

Mam takie same zdanie ;-( Często wydaje mi się że mam fajne zdjęcie jednak gdy widzę inne.... to już emocje opadają emotka Zauważyłam, że teraz niektórych zdjęcia czy filmiki wyglądają tak profesjonalnie jak z reklamy emotka Ja niestety profesjonalistką nie jestem emotka

Dokladnie. Czesc osob która gra w konkursach zresztą para się profesjonalnie fotografią i często wygrywa główne. Nie będę wymieniac nazwisk, kto siedzi w temacie to wie:) Plus jako osoba pracujaca na pelnym etacie, z dziecmi, bez pomocy rodziny (rodzice w innym miescie) - to nie mam JAK równać się ze studentami, którzy maja cale dnie na wycinanie, kolorowanie, malowanie, robienie fotek, kręcenie filmow. Wiem, ze taka kolej losu, nic na to nie poradzę. Po prostu przyszłam się wyżalić:) I co mnie boli to chyba fakt, ze może gdybym się nie starala i robila na pol swoich możliwości, to by przegrane mnie nie dziwiły. Ale ja wykrajam te momenty, żeby cyknąć fote, przygotowuje się, a potem i tak nic z tego nie mam:(

Ale tak szczerze powiedziawszy to Ty sporo wygrywasz w fotograficznych, natomiast jeśli ktoś się okaże lepszy zaraz zaczynasz dyskusję o niskim poziomie prac i o kiepskim guście jury emotka   Nie obraź się, ale czytając Twoje wypowiedzi na temat wyników zawsze mam wrażenie, że kompletnie nie umiesz przegrywać z godnością, wyluzuj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anula18

#6510641 Napisano: 18.07.2018 11:05:30 w Wkurza mnie...
Niebieska_Laguna napisał(a):

Nie mam już sił do kurierów i ich samowolki. Oraz do tego, że ich pracodawcy nic sobie z tego nie robią. Odbiór przesyłki zamówiony na konkretny dzień, dopłata za konkretny przedział czasowy. I oczywiście kurier nie przyjeżdża i nawet nie dzwoni. Więc ja zadzwoniłam dzisiaj na ich infolinię. Tam oczywiście bałagan i nic nie wiedzą. W końcu ustalili, że podobno kurier w poniedziałek zgłosił, że klient nie osiągalny. Co jest kłamstwem, bo ani do mnie nie dzwonił, ani na bank go nie było. Akurat cały dzień osobiście go pilnowałam. We wtorek zgłosił, że brakło u czasu. Podejrzewam, że tak samo było w poniedziałek, tylko nie chciał sobie już kłopotów robić. Niestety to ich częste praktyki. Miejscowość pod miastem i po jedną paczkę nie chce się im jeździć, zwlekają aż coś jeszcze będzie. Tylko że ja za inną usługę zapłaciłam. Oczywiście konsultant niekompetentny. Nic nie może zrobić, z nikim innym nie może połączyć. Firma ma gdzieś to jak pracują ich kurierzy, z żadnych skarg nie wyciągają konsekwencji. A zatrudniać większej ilości pracowników nie mają zamiaru. Jednak zlecenia i pieniądze chętnie przyjmują... Zamówienie anulowane, ale czasu i nerwów mi to już nie wróci. Najbardziej wkurza mnie chamstwo tych kurierów, nakłamie taki, zrzuci winę na kogoś, a nie zadzwoni do klienta i nie powie, że ma taką i siaką sytuację i czy może przyjechać w ten dzień emotka  

Trochę sama jesteś sobie winna, bo chciałaś przyoszczędzić na wiadomej firmie... Z odbiorów rozliczani są tnt, fedex i ups. A jeśli zamawiasz innego taniego to nie dziw sie jakosci usług... Wyświetl w wątku >>