Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika anula18

anula18

#6788427 Napisano: 15.06.2021 12:02:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Z rockstara avanti juz wszystko poinformowane do konca? Wyświetl w wątku >>
0 0

anula18

#6761254 Napisano: 27.01.2021 11:08:03 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
16 zgłoszeń na piniatę i nic...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anula18

#6760713 Napisano: 25.01.2021 09:17:07 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Dostaliście wszyscy te świecące sznurówki z Grześków? Był czas że wysyłali a u mnie na razie zero.. Wyświetl w wątku >>
0 0

anula18

#6759460 Napisano: 19.01.2021 09:25:46 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
"Moje teksty są za dobre skoro nie wygrałam w Walkerze". Czy Wy siebie słyszycie? Odrobinę klasy, hipokryci emotka Wyświetl w wątku >>

anula18

#6757429 Napisano: 11.01.2021 13:39:38 w SZUKAM....
Chciałabym zacząć przygodę z ankietami żeby trochę dorobić. Poleci mi ktoś coś?emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anula18

#6756284 Napisano: 05.01.2021 09:52:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
as32572 napisał(a):

Zastanawia mnie ten zapis w prince polo:
* UWAGA: numer paragonu najczęściej znajduje się w jego prawej górnej części; numer faktury imiennej znajduje się w nagłówku tejże faktury UWAGA! część Punktów sprzedaży umieszcza numer paragonu/faktury imiennej w innym miejscu np. u dołu dokumentu – przed dokonaniem Zgłoszenia zweryfikuj w Punkcie sprzedaży, który numer na dowodzie dokonania Zakupu Promocyjnego jest numerem paragonu lub numerem faktury imiennej).

Czyli co przy kazdym sklepie mam sie zastanawiac ktory numer wpisac,czy jednak pisac ten z góry? Np Lidl, w loterii Lidla jako numer paragonu jest uznawany ten z dołu jednak a nie z góry...

Czego nie rozumiesz i w jakim celu mieszasz w to jakieś inne konkursy i loterieemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anula18

#6721934 Napisano: 13.08.2020 21:53:26 w Zdjęcia naszych wygranych
magie1982 napisał(a):

superloser napisał(a):

magie1982 napisał(a):

superloser napisał(a):

magie1982 napisał(a): 

A wiesz, że wysłałam agencji fotkę. Oddzwonił ekspresowo właściciel, zdziwiony i zaniepokojony sytuacją. Oglądać nie zamierzam, bo nie potrzebne mi takie wrażenia, za to widzę, że Tobie brakuje emotka

Zastanawiam się jaki cel miałaś aby wstawić tu to zdjęcie, skoro nie masz za grosz poczucia humoruemotka  liczyłaś na hejt na agencję?emotka Wyświetl w wątku >>

anula18

#6711449 Napisano: 23.06.2020 14:13:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kojarzycie jakiś obecny konk gdzie trzeba kypić kapsułki do zmywarki?:) Wyświetl w wątku >>
0 0

anula18

#6705852 Napisano: 28.05.2020 13:50:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
avanti99 napisał(a):

tak, dla mnie to jest naprawde krepujace, czasami slychac, ze Pani mowi, ze cos wygralam i wszyscy to slysza, wolalabym to zachowac dla siebie. Zwlaszcza, ze tworzy to wedlug mnie zle wrazenie, odbierajac telefon poniekad ludzie mysla, ze zalatwiam w pracy prywatne sprawy i o ile mozna zrozumiec, ze dziecko jest w przedszkolu i placze to potwierdzanie, podawanie danych do konkursu moze byc odebrane negatywnie.

teraz ten koronowirus. Serio, boje sie wyjac komorke nawet w rekawiczkach, przeniose bakterie, poloze na stole a potem dziecko dotknie. Nie mowiac o zdejmowaniu maski i gadaniu. Przedwczoraj dowiedzialam sie ze znajomej mama umarla i nie wiadomo. Naprawde poczulam wtedy, ze nie chcialabym aby w sklepie kolo mojej mamy ktos odbieral telefon i gadal bez sensu.

Wczoraj siedzialam blisko starszej babci i szampon dzwonil, dzisiaj kicham  i nie wiem czy np. nie przechodze choroby nie wiedzac  o tym. Boje sie, ze moglam rozsiac.

Tez chcialabym do Was zaapelowac, bo widze, ze ludzie olewaja juz zagrozenie, nawet jesli my to przejdziemy bezobjawowo, to obok sa osoby starsze i to nasze mamy, babcie, dziadkowie. Denerwuje mnie wiec jak ktos w autobusie sciaga maske i nawija przez pol godziny o rosole albo za duzych pantalonach.

No z tą komórką to przesadzasz, ja po powrocie do domu używam sprayu do dezynfekcji przedmiotów itp, kupiony w leclercu za 15zł, teraz są wszędzie dostępne, naprawde nie ma problemu z ich zakupem. Może warto taki zakupić skoro nie dezynfekujesz ani telefonu ani kluczy itd.. Wyświetl w wątku >>
0 0

anula18

#6702627 Napisano: 12.05.2020 17:14:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy karty z persila biedronka już działają? Kupował ktos? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anula18

#6692087 Napisano: 24.03.2020 10:32:32 w Wkurza mnie...
krystyna32 napisał(a):

Musze się wyżalić, bo nie dam rady. Nie dość, że epidemia koronawirusa mnie strasznie dołuje i się po prostu boję to jeszcze kurier DPD tak mnie dziś wkurzył, że szok. Przyszedł po paczki do domu chociaż jak sam powiedział nie powinien w związku z epidemią. To ja powinnam mu je znieść ale bardzo mu się spieszyło więc wszedł. Paczki miałam oklejone z każdej strony  - "uwaga szkło", "szkło ostrożnie", a on już na klatce wali tymi paczkami o ścianę. Mówię do niego "niech Pan uważa, bo tam jest szkło". Na to on do mnie "Proszę panią, nie ma na to czasu". Teraz siedzę i się martwię w jakim stanie dojdą te przesyłki.

Ale o co Ty masz do niego pretensje? To on powinien je mieć do Ciebie. Jeśli niewłaściwie spakowałaś zawartość to myślisz że on Ci teraz weźmie delikatnie w paluszki i na paluszkach zaniesie do odbiorcy, bo naklejkę sobie nakleiłaś? No proszę... nie rób sobie żartów. Nikt nawet nie rozpatrzy takiej pseudo reklamacji. Wyświetl w wątku >>
0 0

anula18

#6678203 Napisano: 29.01.2020 15:07:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Z ktorego etapu informuja Capitana Jacka? Wyświetl w wątku >>
0 0

anula18

#6676494 Napisano: 23.01.2020 13:08:19 w Czy informują/ informowali?
estrelitta napisał(a):

anula18 napisał(a):

bubba napisał(a):

anula18 napisał(a):

W tej edycji nie będzie rezerwy z "Milka ze skoczkami"? Chodzi mi o 3dniowy konkurs. Wiem, ze bilety juz nie beda wazne, ale dotad byla rezerwa

Jaka rezerwa? Po co by mieli sobie brudzić we własnym gnieździe? Po to żeby ktoś im narobił syfu ze w nagrodę dają nieważne 

Dla twej wiadomosci - ja ostatnio wygrałam z rezerwy 

Z rezerwy czy losowania dodatkowego za niewydane nagrody z pierwszego dnia?

To nie była loteria Wyświetl w wątku >>
0 0

anula18

#6676490 Napisano: 23.01.2020 13:04:13 w Czy informują/ informowali?
bubba napisał(a):

anula18 napisał(a):

W tej edycji nie będzie rezerwy z "Milka ze skoczkami"? Chodzi mi o 3dniowy konkurs. Wiem, ze bilety juz nie beda wazne, ale dotad byla rezerwa

Jaka rezerwa? Po co by mieli sobie brudzić we własnym gnieździe? Po to żeby ktoś im narobił syfu ze w nagrodę dają nieważne 

Dla twej wiadomosci - ja ostatnio wygrałam z rezerwy  Wyświetl w wątku >>
0 0

anula18

#6676408 Napisano: 23.01.2020 11:29:47 w Czy informują/ informowali?
W tej edycji nie będzie rezerwy z "Milka ze skoczkami"? Chodzi mi o 3dniowy konkurs. Wiem, ze bilety juz nie beda wazne, ale dotad byla rezerwa Wyświetl w wątku >>
0 0

anula18

#6654096 Napisano: 04.11.2019 17:52:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy będą rezerwy z Ferrero? Czy też 8 listopada? Wyświetl w wątku >>
0 0

anula18

#6596494 Napisano: 07.05.2019 11:52:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sasaaabp napisał(a):

gramtatatam napisał(a):

FBrobert7 napisał(a):

Ręcę się trzęsą, ale to chyba nie sen - Mercedes GLA z konkursu zmywarek Bosch!!! emotka

Zakupu trzeba było dokonać do 22 kwietnia, zgłoszenia do 22 maja
edit: dzwoniłam do agencji organizującej konkurs, więc chyba ktoś tu kłamie i ma z innych ubaw


tym bardziej, że konto założone i tylko 1 wpis

Ktoś chciał się pozbyć konkurencji żeby już nikt się nie zgłaszałemotka Wyświetl w wątku >>

anula18

#6589196 Napisano: 11.04.2019 13:59:36 w Wkurza mnie...
atyde25 napisał(a):

Bardzo dziwna polityka firm kurierskich.W sumie to by trzeba siedzieć od rana w domu,nie pracować,nie wychodzić,murem w domu.Pan z DHL-u ok 9 rano,DPD od 11 do 12 najczęściej,GLS nie lepszy też do 12 tej.Ja akurat mogę w tych godzinach odbierać ale jak sobie radzą ludzie pracujący od 8 do 15 tej.Akurat mam na dole fryzjerkę i tam czasami zostawią.Ale głupio mi tam odbierać bo nawet nie korzystam z jej usług a się poznałyśmy przez te wszystkie paczki:P
Wkurza mnie przedłużający się strajk nauczycieli i perspektywa,że końca nie widać.I hasełka może to trwać nawet do wakacji.I co ludzie pracujący znowu mają pracę rzucić czy jak.Nie,że na nauczycieli gadam niech walczą ale jak niepełnosprawnych przetrzymali ponad 40 dni i tu lepiej nie będzie:(

Ale czego Ty oczekujesz? Że kurier będzie się do Cie dopasowywał? Przecież on też chce przepracować 8h i jechać do domu. Tak jak Ty i jak każdy emotka  naprawdę nigdy nie zrozumiem ludzi, ktorzy nie podają adresu np do pracy tylko mają pretensje ze kurier był w godzinach które im nie pasują... Nie raz wkurzyłam się np o całkowicie rozwaloną paczkę, ale żeby mieć pretensje dlaczego kurier nie przyjedzie wieczorem bo tak mi pasi to tego nigdy nie zrozumiem emotka    Wyświetl w wątku >>
2 mia, matik2001 0

anula18

#6582852 Napisano: 21.03.2019 23:07:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

pini napisał(a):

Do przesyłki dołączony jest paragon, na którym widnieje nazwa sprzętu - bidon, i po sprawie emotka

Poziom dyskusji dotyka obszarów kosmicznych... 

To tak jak te wszystkie Twoje emotka Wyświetl w wątku >>

anula18

#6582808 Napisano: 21.03.2019 20:19:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
prosiaczek napisał(a):

superloser napisał(a):

anula18 napisał(a):

pink086 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Czy ktoś jeszcze czeka na bidony Halls? emotka

ja czekam

O co chodzi z tymi bidonami, jak na stronie i w regulaminie jest napisane, ze to BUTELKI, a na forum non stop, ze to "bidon"  emotka

Bidon to pojemnik na wode, butelka chyba też???... 

dla mnie to bidon. butelka jest zakręcaną (dla mnie) a toto jest z klapką i dziurką na przyłożenie paszczy.

Haha emotka nie no luz, dla mnie natomiast bidon to pojemnik na rower, był taki konkurs marvit czy cos takiego i to były bidony. To jest butelka emotka   Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0