Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika pikantny

pikantny

#6523783 Napisano: 29.08.2018 22:55:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylwek2015 napisał(a):

pikantny napisał(a):

sylwek2015 napisał(a):

pikantny napisał(a):

taalvikki napisał(a):

lager napisał(a):

sylwek2015 napisał(a):

Ta agencja Brandcoom( organizator m.in. RED BULL MEGAWATT) to jest chyba jakiś cyrk, w którym występują sami amatorzy;D zobaczcie sobie jak taka niby duża firma z Warszawy prezentuje się w internecie, strona internetowa wykonana jest przez jakiegoś osiedlowego "Maćka informatyka", mało intuicyjna,  nie posiada certyfikatu SSl, co takiej firmie wręcz nie przystoi. Wiem, że to takie niby małe niuanse, ale  zleceniodawca powinien zdawać sobie sprawę, komu powierza organizację konkursu. 

Wyślij te pretensje do sponsora i daj żyć emotka


zaraz, zaraz. a nie daje żyć? forum jest, zdaje się, od wymiany opinii. tylko, że czasami mam wrażenie, że mamy tu równych i równiejszych, bo niektórzy mogą narzekać pełną gębą (to nie pierwsza krytyka brandcomm), a inni już muszą "dać żyć". o co Wam chodzi, ludzie, z tym wybiórczym podejściem? ten, kogo lubicie, może pisać, a ten, kogo nie darzycie sympatią, ma zamilknąć na Wasze pobożne życzenie? 

strony nie widziałam, ale zaraz zajrzę. 

Tu chodzi o to, ze po raz setny jakis gosc narzeka na brandcomm a tego sie juz sluchac nie da, ile jeszcze mozna ciagnac ten temat red bulla....

jeżeli masz z Tym jakis problem to nie "słuchaj"  emotka nie wiem jakie uwagi miały inne osoby co do tej agencji bo nie odwiedzam forum zbyt często ale chętnie bym poczytał.

i ty sie dziwisz czemu cie ludzie blokują  emotka

heh na razie zablokowała mnie jedna osoba, która chciała uciec od odpowiedzi emotka

w kazdej wypowiedzi niezle sam sobie pochlebiasz. brakuje zebys polajkowal swoje wpisy emotka   ide spac, milej nocy wszystkim Wyświetl w wątku >>
0 0

pikantny

#6523780 Napisano: 29.08.2018 22:43:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylwek2015 napisał(a):

pikantny napisał(a):

taalvikki napisał(a):

lager napisał(a):

sylwek2015 napisał(a):

Ta agencja Brandcoom( organizator m.in. RED BULL MEGAWATT) to jest chyba jakiś cyrk, w którym występują sami amatorzy;D zobaczcie sobie jak taka niby duża firma z Warszawy prezentuje się w internecie, strona internetowa wykonana jest przez jakiegoś osiedlowego "Maćka informatyka", mało intuicyjna,  nie posiada certyfikatu SSl, co takiej firmie wręcz nie przystoi. Wiem, że to takie niby małe niuanse, ale  zleceniodawca powinien zdawać sobie sprawę, komu powierza organizację konkursu. 

Wyślij te pretensje do sponsora i daj żyć emotka


zaraz, zaraz. a nie daje żyć? forum jest, zdaje się, od wymiany opinii. tylko, że czasami mam wrażenie, że mamy tu równych i równiejszych, bo niektórzy mogą narzekać pełną gębą (to nie pierwsza krytyka brandcomm), a inni już muszą "dać żyć". o co Wam chodzi, ludzie, z tym wybiórczym podejściem? ten, kogo lubicie, może pisać, a ten, kogo nie darzycie sympatią, ma zamilknąć na Wasze pobożne życzenie? 

strony nie widziałam, ale zaraz zajrzę. 

Tu chodzi o to, ze po raz setny jakis gosc narzeka na brandcomm a tego sie juz sluchac nie da, ile jeszcze mozna ciagnac ten temat red bulla....

jeżeli masz z Tym jakis problem to nie "słuchaj"  emotka nie wiem jakie uwagi miały inne osoby co do tej agencji bo nie odwiedzam forum zbyt często ale chętnie bym poczytał.

i ty sie dziwisz czemu cie ludzie blokują  Wyświetl w wątku >>
0 0

pikantny

#6523772 Napisano: 29.08.2018 22:19:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
taalvikki napisał(a):

lager napisał(a):

sylwek2015 napisał(a):

Ta agencja Brandcoom( organizator m.in. RED BULL MEGAWATT) to jest chyba jakiś cyrk, w którym występują sami amatorzy;D zobaczcie sobie jak taka niby duża firma z Warszawy prezentuje się w internecie, strona internetowa wykonana jest przez jakiegoś osiedlowego "Maćka informatyka", mało intuicyjna,  nie posiada certyfikatu SSl, co takiej firmie wręcz nie przystoi. Wiem, że to takie niby małe niuanse, ale  zleceniodawca powinien zdawać sobie sprawę, komu powierza organizację konkursu. 

Wyślij te pretensje do sponsora i daj żyć emotka


zaraz, zaraz. a nie daje żyć? forum jest, zdaje się, od wymiany opinii. tylko, że czasami mam wrażenie, że mamy tu równych i równiejszych, bo niektórzy mogą narzekać pełną gębą (to nie pierwsza krytyka brandcomm), a inni już muszą "dać żyć". o co Wam chodzi, ludzie, z tym wybiórczym podejściem? ten, kogo lubicie, może pisać, a ten, kogo nie darzycie sympatią, ma zamilknąć na Wasze pobożne życzenie? 

strony nie widziałam, ale zaraz zajrzę. 

Tu chodzi o to, ze po raz setny jakis gosc narzeka na brandcomm a tego sie juz sluchac nie da, ile jeszcze mozna ciagnac ten temat red bulla.... Wyświetl w wątku >>
0 0

pikantny

#6514922 Napisano: 31.07.2018 15:58:38 w Wkurza mnie...
Niebieska_Laguna napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Wkurza mnie, że pomimo istnienia ochrony danych osobowych kurierzy często wraz z konkursowymi paczkami z dokumentów zwrotnych wiedzą co wygrywamy, ile to jest warte, a do tego w pakiecie dostają całe nasze dane osobowe. O ile większość kurierów jest w miarę normalna o tyle mam dość komentarzy, które przestają być miłe, a stają się wścibskie. Oczywiście nie chcę generalizować, bo z wieloma kurierami dogaduje naprawdę świetnie i są zawsze pomocni, za to są wyjątki, które sprawiają, że dostaję białej gorączki. 

Mam to samo... Na protokołach, które oni odbierają są wszystkie informacje, pomijając, że mają do nich wgląd, to mi się zdarzyło, że sąsiedzi wypytywali kurierów co tak do mnie przywożą, a kurier oczywiście powiedział. Była też sytuacja, że kurier sam poszedł do sąsiadki i powiedział jej, że ma do mnie paczkę z taką i siaką nagrodą i czy może to u niej zostawić. Co oczywiście moim sąsiadom nie daje spokojnie spać już od kilku lat skąd te nagrody emotka  Ale osobiście wolałabym takie informacje zachować dla siebie, niestety raczej nie ma na to rozwiązania, firmy kurierskie nic sobie z tego nie robią. Można im to zgłaszać do woli. Dopóki nie nagrasz, że kurier kopie Twoją paczkę i nie napiszą o tym portale internetowe, to nie ma co liczyć, że wyciągną jakieś konsekwencje z zachowania pracownika.

Nie rozumiem czepiania sie listonoszy czy kurierów. Ma dane to widzi, przeciez im nie zabronisz. Skoro masz z tym taki problem to:
A) przestan grac (jest miliony ludzi, ktorym to nie przeszkadza i nie wymyslaja sobie problemu)
B) napisz do wszystkich agencji, ze do Ciebie listy zwrotne maja przychodzic w zalakowanej kopercie 
C) przeprowadz sie z dala od sasiadow (w koncu bedziesz miala spokoj, bo oni tacy wscibscy są przeciez...) Wyświetl w wątku >>

pikantny

#6503425 Napisano: 28.06.2018 12:31:34 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
też koszulka z Łapsów, sam początek loterii. Brawo dla nich, że nie przesyłają koszulek, które mają reklamować ich produkty czyt. na piersi logo producenta, które psuje całą radość z wygranej. Zastąpili je polskim godłem i nie wpychali samych siebie gdzieś na siłęemotka Wyświetl w wątku >>

pikantny

#6503420 Napisano: 28.06.2018 12:14:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

pikantny napisał(a):

nkba napisał(a):

Pytanie do laureatów: czy w konkursie Blend-a-Med przechodziły Wam paragony z opisem typu "Pasta BAM 75 ml"? emotka

A czemu nie, skoro BAM to skrót od Blend-A-Med ? emotka

Jestem przekonana, że nkba nie pyta o skrót nazwy pasty, a szczątkowość opisu (w konkursie biorą udział wybrane pasty)...

To by zapytała czy może kupić 75ml... Wyświetl w wątku >>
0 0

pikantny

#6503417 Napisano: 28.06.2018 12:07:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nkba napisał(a):

Pytanie do laureatów: czy w konkursie Blend-a-Med przechodziły Wam paragony z opisem typu "Pasta BAM 75 ml"? emotka

A czemu nie, skoro BAM to skrót od Blend-A-Med ?emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pikantny

#6491894 Napisano: 24.05.2018 12:39:16 w Auchan
3dominika3 napisał(a):

Jestem w szoku emotka  Wysłałam dwa zgłoszenia - jedno naprawdę świetne, drugie pisane "na kolanie" w ostatniej chwili. I to drugie wygrało Bon Cosmia emotka  Niezbadane wyroki komisji konkursowych emotka

Wstyd się przyznać, ale nie chcielibyście wiedzieć czym ja wygrałem... I czy czasem temu konkursowi nie jest bliżej do loterii? W każdym razie komisja chyba przychylna takim "mugolom konkursowym" jak ja emotka Dobrym tekstem nie wygracie, taka moja rada emotka Wyświetl w wątku >>

pikantny

#6489925 Napisano: 16.05.2018 12:22:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

pikantny napisał(a):

Ale my Ci go joan nie przytoczymy, bo go nie ma emotka powiedzmy, że to są domysły emotka Chwalili się swego czasu, że do jednego testu zgłasza się nawet ponad 10 tys wizażanek. Nie wiem czy to prawda... Ale wtedy wiele osób zaczęło się zastanawiać, skąd w takim razie tak duża powtarzalność testerów przy tak ogromnej ilości zgłoszeń. Ile ludzi - tyle zdań, więc nie ma sensu drążyć kolejnego konkursu pod względem "losowanie czy nielosowanie oto jest pytanie" emotka


Aha, czyli podsumowując:
1) bierzecie udział w KONKURSACH (a nie: loteriach!),
2) nie podoba Wam się, że nagradzane są odpowiedzi przesłane przez innych ludzi,
3) dziergacie w Excellu listę z imionami + nazwiskami laureatów i ślecie do Wizażu, bo przecież "jak to prace tych osób mogą być często najlepsze?! To niezrozumiałe zupełnie."
No comments.

PS: I właśnie dlatego jestem przeciwna publikowaniu list laureatów w sieci. Im mniej wiecie, tym żeście zdrowsi emotka

Oj, bardzo się mylisz. Idąc Twoim tropem myślowym - będziesz w takim razie zdrowsza, jak przestaniesz czytać to forum emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pikantny

#6489913 Napisano: 16.05.2018 12:00:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

pikantny napisał(a):

Ja akurat zgadzam się z szindy. Kiedyś zrobiliśmy w kilka osób taką tabelkę w exelu i wpisywaliśmy jedne i te same osoby, które nieprzerwalnie testowały wszystko jak leci. Wysłaliśmy to do redakcji z prośbą o wyjaśnienie jak to możliwe, by kilkanaście, a rekordzistka - kilkadziesiąt razy z z rzędu wszystko testowała. Od tamtej pory faktycznie dużo się zmieniło, rzadko można było 2x pod rząd zobaczyć te same testerki. Ale powoli chyba wracają do systemu losowanka, który lubi w kółko te same nazwiska emotka


Ale w czym się zgadzasz? Że Wizaż losuje laureatów? Możecie mi wskazać punkty w regulaminach, które wskazują na losowania? A jeśli nie losują, to chyba nie dziwne, że się nazwiska powtarzają... emotka

Ale my Ci go joan nie przytoczymy, bo go nie ma emotka powiedzmy, że to są domysły emotka Chwalili się swego czasu, że do jednego testu zgłasza się nawet ponad 10 tys wizażanek. Nie wiem czy to prawda... Ale wtedy wiele osób zaczęło się zastanawiać, skąd w takim razie tak duża powtarzalność testerów przy tak ogromnej ilości zgłoszeń. Ile ludzi - tyle zdań, więc nie ma sensu drążyć kolejnego konkursu pod względem "losowanie czy nielosowanie oto jest pytanie" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pikantny

#6489904 Napisano: 16.05.2018 11:47:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

szindy napisał(a):

Jak to się dzieje ze na wizażu w testach wygrywają ciagle te same osoby skoro to losowanie?


Nie gram na Wizażu, ale spytam: a kto twierdzi, że "to losowanie"?

Ja akurat zgadzam się z szindy. Kiedyś zrobiliśmy w kilka osób taką tabelkę w exelu i wpisywaliśmy jedne i te same osoby, które nieprzerwalnie testowały wszystko jak leci. Wysłaliśmy to do redakcji z prośbą o wyjaśnienie jak to możliwe, by kilkanaście, a rekordzistka - kilkadziesiąt razy z z rzędu wszystko testowała. Od tamtej pory faktycznie dużo się zmieniło, rzadko można było 2x pod rząd zobaczyć te same testerki. Ale powoli chyba wracają do systemu losowanka, który lubi w kółko te same nazwiska emotka Wyświetl w wątku >>

pikantny

#6488388 Napisano: 10.05.2018 21:05:32 w Auchan
Wrzućcie na luz emotka   Bo jeszcze komuś strzeli do głowy, żeby napisać do nich, że koledzy z forum mają potwierdzenia, a ja jeszcze nie! emotka  każdy dostanie maila tylko chwile to trwa, ktoś to ręcznie wysyła. Wyświetl w wątku >>
0 0

pikantny

#6487051 Napisano: 07.05.2018 10:23:56 w Auchan
assal napisał(a):

Izkak: Mam taki sam rodzaj paragonu, wpisuję też te 3 cyfry  emotka

ja wpisuje tylko 2 pierwsze zgodnie z tym co mi odpisali na maila. W sumie niech każdy robi jak uważa Wyświetl w wątku >>
1 silvia8 0

pikantny

#6484688 Napisano: 25.04.2018 08:04:17 w Auchan
@gnieszk@ napisał(a):

Jaki jest koszt zakupu  na Belvitę w Auchan?

Nie ma niby teraz żadnego aktualnego konkursu w bazie ze słowem "Belvita" "Auchan" to o czym jest mowa? xD Wyświetl w wątku >>
0 0

pikantny

#6484184 Napisano: 23.04.2018 19:38:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Troszkę pokory kinzao, bo Twoje zdjęcie na kolana wszystkich nie powaliło emotka  Ale przyznaję Ci racje, że 1 miejsce to snickersowa pomyłka, trochę się nasza forumowiczka za bardzo zainspirowała "powiększonymi" warzywami w Netto i wyszło takie mało zaskakujące. No ale jury to jury emotka Wyświetl w wątku >>

pikantny

#6484033 Napisano: 23.04.2018 14:09:51 w Wkurza mnie...
mstelmas11 napisał(a):

Wkurza mnie agencja która robiłą konkurs z chipsami MONSTER, przysłali kosz z pobitymi talerzami, złożyłam reklamacje u kuriera, napisałam do nich, odpisali, że się zajmą że wyjaśnią, że złożyli reklamacje na firmę kurierską i od 2 miesięcy mnie olewają, na e-maile nie odpisują, i mają mnie głęboko w du.... mogę się upominać i upominać.... olewka totalna....

Wysoce nieprofesjonalne jest zwalenie winy na firmę kurierską. Nie oszukujmy się - jakby DOBRZE zabezpieczyli to nic by Ci się nie potłukło. Nie mają szans wygrać przy reklamacji, nawet najmniejszej, dlatego nie odpisują Ci i czekają, aż zapomnisz. Wstyd, że szkoda im kasy na kolejny kosz w ramach zadośćuczynienia, toż to powinni Ci przysłać po brzegi wypełniony tymi ich Monsterami i po stokroć przepraszać za głupotę i lekkomyślność. Nie znoszę wysyłania nagród z myślą "eee dobra, może jakoś to całe dojdzie"emotka Nie odpuszczaj, mailuj do skutku, w końcu ktoś zareaguje emotka Wyświetl w wątku >>
1 azaflora 0

pikantny

#6483913 Napisano: 23.04.2018 09:32:25 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

Nie zawsze chodzi o wygląd, tylko "mi jest źle, to Ci dokopie,  bym sam nie był".

Pracownicy Biedry sa zawsze nieszcześliwi, wkurzeni, naładowani złością I tylko czekają, by odburknąć, wydrzeć się albo uświadomić na cały sklep "głupiego klienta", że doughnut to donat a nie pączek. I w Polsce "donat" to nie pączek...  emotka

A pójdziesz do Rossmann, TK Maxx - a tam pracownicy uczynni, przyjaźni. Paragon zawsze wydadzą. Nie czujesz się "winna", że zakupy robisz.

A  hejt jest wszędzie. Najgorsze, że Ci u koryta nie dają najlepszego przykładu.

W Biedrze odkąd ponieśli stawki nie jest jeszcze tak tragicznie z obsługą, za to niektóre Żabki i Freshmarket chyba nie mają sobie równych jeśli chodzi o frustrację pracowników Wyświetl w wątku >>
0 0

pikantny

#6481601 Napisano: 13.04.2018 09:28:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

To, że w regulaminie nie jest napisane, to nie znaczy, że bank puści. Przecież jak przelew idzie to następuje weryfikacja danych na przelewie z danymi właściciela konta. 

Dlatego negatywna weryfikacja jest jak najbardziej na miejscu. Co to za pomysły, żeby dawać dane do przelewu nie właściciela konta?  emotka

Dziwne jest to, co piszesz. Dochodzą do mnie wszystkie przelewy, które są na dane np. znajomych. I nigdy nie byo żadnej "weryfikacji banku" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pikantny

#6479853 Napisano: 06.04.2018 13:33:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
masza napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

masza napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

a ja dzisiaj byłam w biedrze i jak przewidywałam pudełka z ptasim mleczkiem porozrywane - tragedia

Przecież   w przypadku wygranej trzeba zachować kartonik z kodem 

sprawdzi środek i wtedy dopiero kupi

hmm, jak sprawdzi? Trzeba wpisać kod przecież na nagrody , a pianka łaciata na REJS to może być każda w pudełku- to co zjadaja w sklepach całe ptasie Mleczko? Nielogiczne przecież emotka

Czemu? emotka chyba wszystkie w opakowaniu są wtedy w zebre, a nie tylko 1 ukryta pianka? Wystarczy przycisnąć czekoladę, ukruszy się i widać będzie. Każdego dnia w sieci oglądam mnóstwo filmików jak ludzie biją się o towary np. lidl wszystkim znany, o promocje, o każdy grosz, albo kradną na potęgę nawet listek gumy balonowej, więc co to za sztuka odpakować pudełko ptasiego mleczka. Nic mnie nie zdziwi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pikantny

#6466646 Napisano: 23.02.2018 10:44:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Przecież jakby Avanti chciało weryfikować paragony to MUSIAŁBY być taki zapis w regulaminie... Znając życie zaraz będzie (o ile już nie ma, bo jeszcze go nie czytałem) Ale linki do aukcji i tak tu ktoś wklei znając życie, a później zastanawianie się "skąd Avanti wszystko wie"emotka Wyświetl w wątku >>
0 0