Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika misiamarysia

misiamarysia

#6673507 Napisano: 14.01.2020 12:25:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
reniii napisał(a):

Agnes napisał(a):

edzia21 napisał(a):

FBilona napisał(a):

edzia21 napisał(a):

aendrius1 napisał(a):

Tymbark.Dziwne troche, to już któryś konkurs Smolarka gdzie wygrane są (pomimo ze konkurs np trwał 2 miesiące) tylko z 1 dnia emotka

Nie rozumiem w jakim celu wypisujesz takie bzdury?

a dlaczego bzdury? Ktoś ma wątpliwość , czegoś nie rozumie.Może lepiej grzecznie odpowiedzieć

A dlatego bzdury, bo jest to bezpodstawne pomówienie moja droga (forma zdania twierdzącego). Nagrody na bank nie były losowane TYLKO i WYŁĄCZNIE z 1 dnia, jak to wszystkim zakomunikował aendrius1. Po drugie nie wiem co w tym jest "niegrzecznego"  emotka

moja wygrana na 100% nie jest z pierwszego dnia

Ja na ponad 20 zgłoszeń nic nie wygrałam, ale to dziwne, że było tam do wygrania aż 1000 voucherów do kina i 10 głównych i tak mało wygranych było na forum. Smolar powinien udostępniać listę laureatów, żeby była transparentność tych wygranych, tak jak chociażby Grzegrzółka z Tymbarkowej loterii ,,Tego jeszcze nie było'',gdzie była uzupełniana lista zwycięzców i były też częste wpisy z wygranymi i rezerwami. I że już nie wspomnę, iż człowiek się dokształcał z geografii, stawiając te kapsle na mapie Polski i codziennie śledził stronę konkursową.

To może warto się dokształcić również z rachunku prawdopodobieństwa??? emotka
Moja wygrana również nie jest z pierwszego dnia, a SMOLAR jest ostatnią agencją, którą bym posądziła o kombinacje.

Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6672874 Napisano: 12.01.2020 18:04:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
danaaa napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

krysia99 napisał(a):

Cytrusek77 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

belvita u mnie cuduje emotka
Nie załadowano skryptów JavaScript
Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę skryptów JavaScript
lub nie zostały one załadowane z jakiegoś innego powodu
(np. blokująca wtyczka, ustawienia administratora, itp.).
Niektóre funkcje strony (np. przesyłanie formularzy) są niedostępne
bez tych skryptów. Spróbuj włączyć skrypty i wrócić na stronę.

Jakaś recepta?


U mnie to samo.  Nie mogę również wysłać formularza laureata

Mam to samo. U mnie ten sam komunikat. Komuś z was się udało wysłać?

U mnie teraz poszło, wcześniej też miałam taki sam komunikat. Niestety dwa pudła  emotka

Dzięki za info

Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6672871 Napisano: 12.01.2020 17:33:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
krysia99 napisał(a):

Cytrusek77 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

belvita u mnie cuduje emotka
Nie załadowano skryptów JavaScript
Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę skryptów JavaScript
lub nie zostały one załadowane z jakiegoś innego powodu
(np. blokująca wtyczka, ustawienia administratora, itp.).
Niektóre funkcje strony (np. przesyłanie formularzy) są niedostępne
bez tych skryptów. Spróbuj włączyć skrypty i wrócić na stronę.

Jakaś recepta?


U mnie to samo.  Nie mogę również wysłać formularza laureata

Mam to samo. U mnie ten sam komunikat. Komuś z was się udało wysłać?

Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6672756 Napisano: 11.01.2020 23:41:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

vivi napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

nie wiedziałem, że brak zwrotki oznacza tak naprawdę brak udziału w konkursie, to prawda?

niestety tak...
mi ostatnio nie przyszła z Farmio, napisałam do nich, podałam moją odpowiedź konkursową i poprosiłam aby brali ją pod uwagę przy wyborze zwycięzców, napisali że zgłoszenie weźmie udział jednak nic nie wygrałam...

O! U mnie też mail poszedł-podany nr tel i godzina wysłana. Odpowiedzieli że sprawdzą u operatora i na tym sie zakończyło. To samo było u siostry-napisali by podać nr tel i jeśli to mała sieć to może tego numeru nie obsługiwać, ale...to ORANGE-więc chyba nie taka "mała" - na tym stanęło-sponsor Farmio również miał wyjaśnić. Do dziś zero odzewu. Nikt nie pytał ani o treść ani o nic więcej..

Nic mnie to nie obchodzi. Co to kurka jest?! Kupuje towar, wymyślam hasło, kasa za sms pobrana..Tylko u nich jest ten błąd! 
Lidl/colgate-palmolive Wysłane przed chwilą. Zwrotki brak

Nairobia emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6672740 Napisano: 11.01.2020 23:05:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rene napisał(a):

No tak ale w szczegolach wiadomosci mam dostarczona nie tak jak bylo z Farmio ze nie mozna bylo dostarczyc 31.12!
To może jednak doszly zgloszenia!
Ktos probowal wyslac ponownie zgloszenie?

Próbowałam przed chwilą i NIC emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6672550 Napisano: 10.01.2020 23:56:08 w Gratulacje! Dla wygranych!
rufus napisał(a):

Dzięki, w końcu udało się coś konkretnego.  emotka

Wielka przygoda na horyzoncie i 10 000 od Lays na koncie. GRATULACJE!!!!! Niezapomnianych wakacji!!! Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

misiamarysia

#6672339 Napisano: 10.01.2020 13:47:14 w moje dzisiejsze wygrane :)
zubi napisał(a):

A jednak 100 zł Lidl Tymbark i voucher do kina dla 4 osób Tymbark ogólnopolski emotka ... jakie miłe zaskoczenie... emotka

U mnie ten sam zestaw Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6672092 Napisano: 09.01.2020 21:28:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cleo25 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

FBewelina13 napisał(a):

Jak to jest ze smolarem Tymbark ? Część osób się chwaliła biletami. Ja swój paragon sprawdzam na stronie i wyświetla się komunikat że paragon jest w trakcie weryfikacji 

A jak wy to sprawdzacie? U mnie "rozwija się" lista konkursów, ale jest tylko Loteria Tymbark Lidl, ne ma nigdzie tego "Tym, którzy kochają być razem"

Tu , w formularzu laureata :
https://www.laureaci.smolar.pl/
"Tym którzy kochają być razem"

DZIĘKUJĘ pięknie , zatem i ja sprawdzę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6672086 Napisano: 09.01.2020 21:24:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBewelina13 napisał(a):

Jak to jest ze smolarem Tymbark ? Część osób się chwaliła biletami. Ja swój paragon sprawdzam na stronie i wyświetla się komunikat że paragon jest w trakcie weryfikacji 

A jak wy to sprawdzacie? U mnie "rozwija się" lista konkursów, ale jest tylko Loteria Tymbark Lidl, ne ma nigdzie tego "Tym, którzy kochają być razem" Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6671537 Napisano: 08.01.2020 15:20:48 w Informują
KAUFLAND "Najlepsze dla mężczyzny" info sms-em przed chwilą od TQ Group Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6671511 Napisano: 08.01.2020 14:28:41 w Dyskusje o wynikach konkursu
katake napisał(a):

rengifo napisał(a):

nasturcja19 napisał(a):

Ktoś jeszcze jest zawiedziony wynikiem sernikowym z biedronki?

Znalazłem ten Twój serniczek w zdjęciach na Insta i nie wiem czy to mogło mieć znaczenie, ale w regulaminie było napisane żeby oznaczyć osobę @sernikowykonkursbiedronki 
U Ciebie jest napisane w opisie @sernikowykonkursbiedronki, a to nie jest oznaczenie osoby, myślę że mogli to brać pod uwagę 

Widzialam conajmniej jedną pracę z oznaczeniem w opisie, która wygrała-więc to nie to. Dużo fajnych prac było i trzeba było mieć trochę szczęścia.

Śliczny ten serniczek, szkoda.

Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6671509 Napisano: 08.01.2020 14:26:54 w moje dzisiejsze wygrane :)
Też mam 100 do Lidla - info ze strony, chyba jeszcze nie informują. Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6671301 Napisano: 07.01.2020 22:06:58 w Pomocy!!!!
FBiza2 napisał(a):

anajka81 napisał(a):

rufus napisał(a):

FBgabriela1 napisał(a):

FBiza2 napisał(a):

Czy jest jakiś sposób, żeby ukryć komentarze, które piszę w postach konkursowych na fb tak, żeby nie pokazywały się na głównej tablicy moich znajomych jako aktualności? Skutecznie powstrzymuje mnie to przed braniem w nich udziału, a zdarzają się ciekawe. pozdrawiam

Niestety mam tak samo.. ale czy one nie pokazuja sie np tylko znajomym, którzy lubia dana strone ??  emotka

Bez znaczenia czy maja polubiona strone.

oj też chcialabym wiedzieć jak to zrobić żeby znajomi/rodzina nie czytali tego co piszę

Wczoraj sporo się naczytałam i nigdzie nie znalazłam działającego sposobu. Nie chcę robić bałaganu innym, ani słuchać w pracy, że ładny wierszyk napisałam i że komuś też bym mogła coś wygrać jak to takie proste. 

Właśnie z tego samego powodu też nie zgłaszam nic na Facebooku, a często bym bardzo chciała, ale nie chcę uśmiechów za plecami. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6671292 Napisano: 07.01.2020 21:17:37 w SZUKAM....
magdalena-chili napisał(a):

noska81 napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

Szukam informacji czy sklep Intermarche warszawa bacewiczówny jest juz zamkniety ? 

tak, z tego co wiem to przed Świętami miał być zamknięty
będzie teraz tam Stokrotka

o co chodzi z tym, że w Wwie i okolicach nie ma ITM?! przecież klient (przynajmniej konkursowy) by się znalazł! - piszę serio, przecież teraz gdzie się nie pójdzie, tam tłumy, zupełnie jakby połowę sklepów zamknęli, a może idzie wojna, a ja nic nie wiem? byłam dziś w leclerku po 2-3 rzeczy, a tam tłumy jak przed Świętami... 

Wiele się nie pomyliłaś, bo dzisiaj jest I dzień Świąt prawosławnych, wczoraj była Wigilia.

Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6670255 Napisano: 03.01.2020 08:38:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kaka72 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Czy w konursie ZOTT z delikatesów Centrum (wygrany termos) prosili was o paragon, czy tylko o dane do wysyłki nagrody mailem?

tylko dane do wysyłki tam nagroda jest przypisana do Delikarty a nie do paragonu 

Dzięki za odpowiedź Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6670236 Napisano: 02.01.2020 22:44:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w konursie ZOTT z delikatesów Centrum (wygrany termos) prosili was o paragon, czy tylko o dane do wysyłki nagrody mailem? Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6670115 Napisano: 02.01.2020 14:45:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olunka napisał(a):

czy moze ktos potwierdzic ze karty sodexo - te zamiast obrozy, są aktywne?

Masz dołączony PIN i informację Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6669658 Napisano: 31.12.2019 12:11:17 w moje dzisiejsze wygrane :)
pablo75 napisał(a):

Termos Zott z konkursu Delkatesów Centrum emotka

Ja również termos Zott. Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6669608 Napisano: 31.12.2019 09:18:08 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Karta Sodexo od Albedo zamiast kociej/psiej bransoletki) , kurier GLS Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6668372 Napisano: 22.12.2019 22:20:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):

mia napisał(a):

Czy w konkursie Loyd jest jakieś ograniczenia znaków? emotka
Sorry, jeśli odpowiedź na to już była, w kazdym razie ja nie widzę. emotka


Podpinam się emotka Podpowie ktoś?

W regulaminie nic nie znalazłam na ten temat, dałam tekst dłuższy i zobaczymy. Potwierdzenie na stronie się wyświetliło. Wyświetl w wątku >>
2 @gnieszk@, mia 0