Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika misiamarysia

misiamarysia

misiamarysia

#6676831 Napisano: 24.01.2020 12:33:15 w Gratulacje! Dla wygranych!
ktosiek1 odżałuj te piwo, którego nie możesz wygrać. emotka emotka emotka KARAIBY są fajniejszą nagrodą emotka Gratulacje, Ty i druga forumowicza WYMIATACIE W 2020 emotka
No i oczywiście ... strasznie zazdroszczę! emotka Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6676825 Napisano: 24.01.2020 12:28:00 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Agnes napisał(a):

Maskotka z Glade etap 3 ale nie wiem jaki kurier bo nie ja odbierałam

maskotka Frozen kurier FEDEX Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6676725 Napisano: 24.01.2020 00:19:11 w Gratulacje! Dla wygranych!
nieprzytomna napisał(a):

Gratulacje Karaibów! Ale będzie przygoda! Ahoj!!!!

sasaaabp Wielkie gratulacje KARAIBÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i dzięki, że się pochwaliłaś. Obudziłaś ducha walki w tym forum. Udanego wyjazdu emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6676724 Napisano: 24.01.2020 00:14:56 w WC - rozmowy o wszystkim
jkkp napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

alea napisał(a):

kreatia napisał(a):

alea napisał(a):

kreatia napisał(a):

niunia-k napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

kreatia napisał(a):

ja z Wami! emotka  niestety mojego pierwszego konta już nie ma, ale zarejestrowałam się dokładnie 5 września 2006 roku emotka

zaczynam czuć się tu staro emotka w czerwcu stuknie 15 lat jak się tu zarejestrowałam...

To mnie wkurza że ja zaczynam się czuć staro , e nie czekajcie ja jestem stara emotka emotka emotka

konkursowe babunie emotka  staż konkursowania dłuższy, niż pracy  emotka emotka

Dołączam do babć konkursowych 9 lutego mija 14 lat jak jestem na forum, wkurza mnie za ten czas tak szybko leci emotka   

Babciu, i tylko jeden post? emotka artretyzm dokucza? emotka

Czystki zrobiłam emotka , teraz lepiej czytać niż pisać. Kiedyś forum tętniło innym życiem. Wkurza mnie to, że te czasy juz nie wrócą emotka   

Może by tak na tę okoliczność zrobić zlot czternastkowych forumowiczów emotka

W tym roku 16 lat na forum mi pyknie i chyba jedna z nielicznych posiadam swoje konto od początku, żal mi tamtych dawnych czasów i tego co wtedy to forum wnosiło dla Nas wszystkich emotka . Aż mi się łezka zakręciła na myśl o początkach forum, fajnie było.... tak z sercem....

Często się zastanawiam, ile jest osób na tym forum, bo chyba nie ta się tego sprawdzić, ale chyba strasznie dużo. Chyba to zły wątek, ale tak pasuje do Waszych wpisów, chociaż mnie one nie wkurzają akurat, ale zazdroszczę wam takiego stażu i tego, ze uczestniczyliście w życiu forum od początku.

Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6676699 Napisano: 23.01.2020 22:51:38 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza, że ktoś jest od dzisiaj na forum, ma jeden post i w tym oto poście od razu prosi, żeby uchylić rąbka tajemnicy, jakim zgłoszeniem nasza dzisiejsza bohaterka wygrała Karaiby. Pierwszy wpis na forum i już mu daj. Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6675933 Napisano: 21.01.2020 20:08:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nswe69 napisał(a):

pikawka napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

kordula84 napisał(a):

Hej czy ktoś grał w Absolucie  Szwedzki z natury? Konkurs do 19.01 na stronie piszą że zakończony i gratulują wygranym a jak do nich napisałam to odpisali że laureaci zostali powiadomieni wg regulaminu. Ja się pytam  w jeden dzień?

No to dość dziwne, rzeczywiście jest tam na stronie konkursu, że zwycięzcom gratulują, ale ponad 150 nagród i NIKT z forum??? Wg. regulaminu mieli powiadamiać do 14 dni od zakończenia. Ja również wysyłałam 19 moje zgłoszenie.

W jeden dzień przeanalizował zgłoszenia i już zdążyli powiadomić.... zalatuje przekręcikiem emotka

coś z wódką już było podobnego kilka miesięcy temu...

Jestem ostatnią osoba, która snuje teorie spiskowe, ale rzeczywiście dziwnie, przy takiej ilości nagród nikt z forum nawet butelki Absoluta nie wygrał ? Ostatnio wkurzyłam się na "Banderasa", bo u Karlsabada nigdy nie wygrywam i na pewno mieli mnóstwo zgłoszeń z Milki, ale tutaj??? Tyle nagród i takie tempo??? I żadnej listy???

Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6675917 Napisano: 21.01.2020 19:46:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kordula84 napisał(a):

Hej czy ktoś grał w Absolucie  Szwedzki z natury? Konkurs do 19.01 na stronie piszą że zakończony i gratulują wygranym a jak do nich napisałam to odpisali że laureaci zostali powiadomieni wg regulaminu. Ja się pytam  w jeden dzień?

No to dość dziwne, rzeczywiście jest tam na stronie konkursu, że zwycięzcom gratulują, ale ponad 150 nagród i NIKT z forum??? Wg. regulaminu mieli powiadamiać do 14 dni od zakończenia. Ja również wysyłałam 19 moje zgłoszenie. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6675543 Napisano: 20.01.2020 22:02:33 w Zdjęcia naszych wygranych
Głośnik od Pringles, dzisiaj dotarł.
Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6675419 Napisano: 20.01.2020 16:37:55 w Czy informują/ informowali?
Milka (ze skoczkami) już dzisiaj informowała? Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6675208 Napisano: 20.01.2020 00:21:30 w Carrefour konkursy
pioge7 napisał(a):

Dostał ktoś potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia z konkursu NOWY ROK NOWA TY? Niby do 24 godzin ale przeważnie z automatu przychodzą a nic nie mam od popołudnia emotka  

Zgłaszałam wieczorem i też nic nie mam. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6675140 Napisano: 19.01.2020 19:05:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

Czy w CAPTAIN JACKU udało się komuś wygrać lepszą nagrodę niż zestaw piw...samym tekstem? Nie wiem czy jest sens się produkować emotka

Mnie się nie udało nawet zestawu wygrać (ani tekstem, ani filmikiem, ani zdjęciem), więc strzelam focha. Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6674950 Napisano: 18.01.2020 17:02:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
margobb napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

margobb napisał(a):

Napisałam na Milkę, coś w stylu słynnego Bartosza z Warszawy  emotka  Jak wygram to się pośmiejemy. 

Napiszcie proszę, o co chodzi z tym Bartoszem, bo już któryś raz o nim czytam i jestem bardzo ciekawa.

https://www.e-kon...rona/4623#p6674566  tutaj

No masakra Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6674916 Napisano: 18.01.2020 14:54:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
margobb napisał(a):

Napisałam na Milkę, coś w stylu słynnego Bartosza z Warszawy  emotka  Jak wygram to się pośmiejemy. 

Napiszcie proszę, o co chodzi z tym Bartoszem, bo już któryś raz o nim czytam i jestem bardzo ciekawa. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6674472 Napisano: 17.01.2020 08:57:32 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
slomkab napisał(a):

Czy tylko ja nie wygralam Capitan Jack?:(...kiepski ten poczatek roku

Nie tylko, też jestem w tym "klubie" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6674238 Napisano: 16.01.2020 14:45:58 w Gratulacje! Dla wygranych!
RENE wielkie gratulacje!!!! Wyświetl w wątku >>
2 ReneK, rufus 0

misiamarysia

#6673507 Napisano: 14.01.2020 12:25:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
reniii napisał(a):

Agnes napisał(a):

edzia21 napisał(a):

FBilona napisał(a):

edzia21 napisał(a):

aendrius1 napisał(a):

Tymbark.Dziwne troche, to już któryś konkurs Smolarka gdzie wygrane są (pomimo ze konkurs np trwał 2 miesiące) tylko z 1 dnia emotka

Nie rozumiem w jakim celu wypisujesz takie bzdury?

a dlaczego bzdury? Ktoś ma wątpliwość , czegoś nie rozumie.Może lepiej grzecznie odpowiedzieć

A dlatego bzdury, bo jest to bezpodstawne pomówienie moja droga (forma zdania twierdzącego). Nagrody na bank nie były losowane TYLKO i WYŁĄCZNIE z 1 dnia, jak to wszystkim zakomunikował aendrius1. Po drugie nie wiem co w tym jest "niegrzecznego"  emotka

moja wygrana na 100% nie jest z pierwszego dnia

Ja na ponad 20 zgłoszeń nic nie wygrałam, ale to dziwne, że było tam do wygrania aż 1000 voucherów do kina i 10 głównych i tak mało wygranych było na forum. Smolar powinien udostępniać listę laureatów, żeby była transparentność tych wygranych, tak jak chociażby Grzegrzółka z Tymbarkowej loterii ,,Tego jeszcze nie było'',gdzie była uzupełniana lista zwycięzców i były też częste wpisy z wygranymi i rezerwami. I że już nie wspomnę, iż człowiek się dokształcał z geografii, stawiając te kapsle na mapie Polski i codziennie śledził stronę konkursową.

To może warto się dokształcić również z rachunku prawdopodobieństwa??? emotka
Moja wygrana również nie jest z pierwszego dnia, a SMOLAR jest ostatnią agencją, którą bym posądziła o kombinacje.

Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6672874 Napisano: 12.01.2020 18:04:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
danaaa napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

krysia99 napisał(a):

Cytrusek77 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

belvita u mnie cuduje emotka
Nie załadowano skryptów JavaScript
Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę skryptów JavaScript
lub nie zostały one załadowane z jakiegoś innego powodu
(np. blokująca wtyczka, ustawienia administratora, itp.).
Niektóre funkcje strony (np. przesyłanie formularzy) są niedostępne
bez tych skryptów. Spróbuj włączyć skrypty i wrócić na stronę.

Jakaś recepta?


U mnie to samo.  Nie mogę również wysłać formularza laureata

Mam to samo. U mnie ten sam komunikat. Komuś z was się udało wysłać?

U mnie teraz poszło, wcześniej też miałam taki sam komunikat. Niestety dwa pudła  emotka

Dzięki za info

Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6672871 Napisano: 12.01.2020 17:33:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
krysia99 napisał(a):

Cytrusek77 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

belvita u mnie cuduje emotka
Nie załadowano skryptów JavaScript
Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę skryptów JavaScript
lub nie zostały one załadowane z jakiegoś innego powodu
(np. blokująca wtyczka, ustawienia administratora, itp.).
Niektóre funkcje strony (np. przesyłanie formularzy) są niedostępne
bez tych skryptów. Spróbuj włączyć skrypty i wrócić na stronę.

Jakaś recepta?


U mnie to samo.  Nie mogę również wysłać formularza laureata

Mam to samo. U mnie ten sam komunikat. Komuś z was się udało wysłać?

Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6672756 Napisano: 11.01.2020 23:41:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

vivi napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

nie wiedziałem, że brak zwrotki oznacza tak naprawdę brak udziału w konkursie, to prawda?

niestety tak...
mi ostatnio nie przyszła z Farmio, napisałam do nich, podałam moją odpowiedź konkursową i poprosiłam aby brali ją pod uwagę przy wyborze zwycięzców, napisali że zgłoszenie weźmie udział jednak nic nie wygrałam...

O! U mnie też mail poszedł-podany nr tel i godzina wysłana. Odpowiedzieli że sprawdzą u operatora i na tym sie zakończyło. To samo było u siostry-napisali by podać nr tel i jeśli to mała sieć to może tego numeru nie obsługiwać, ale...to ORANGE-więc chyba nie taka "mała" - na tym stanęło-sponsor Farmio również miał wyjaśnić. Do dziś zero odzewu. Nikt nie pytał ani o treść ani o nic więcej..

Nic mnie to nie obchodzi. Co to kurka jest?! Kupuje towar, wymyślam hasło, kasa za sms pobrana..Tylko u nich jest ten błąd! 
Lidl/colgate-palmolive Wysłane przed chwilą. Zwrotki brak

Nairobia emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0