Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika misiamarysia

misiamarysia

#6691287 Napisano: 20.03.2020 11:36:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy działa Wam strona Koneser Gourmet?
Ani wczoraj, ani dziś nie pojawia się na monitorze żadne potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, tylko wszystko znika.
Jeśli ktoś zgłaszał, bardzo proszę o info. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6691205 Napisano: 19.03.2020 21:25:37 w Gratulacje! Dla wygranych!
pioge7 napisał(a):

1mariusz napisał(a):

pioge7 napisał(a):

1mariusz napisał(a):

pioge7 napisał(a):

nelunia napisał(a):

pioge7 gratuluję słodkiego skutera emotka

Ślicznie dziękuję emotka  
teraz sie modlić o to, że to ten paragon, ale to sprawdzę jak wrócę do domu i czy nie pomyliłem Milki Oreo z oreo bo sie załamię totalnie 

WYPLUJ TO!!!! emotka

Nie nie emotka  paragon jest i to dobry emotka mam nadzieje że te oreo 44 g też brały udział bo pisało że każdy produkt emotka   

Ufff,aż się spociłam!! emotka  Z tego co pamiętam ,to te 44 gramowe też brały udział. GRATULUJĘ! Potem wrzuć jakieś zdjęcie!!

Jak tylko wszystko pójdzie zgodne z planem i dostanę, oczywiście wrzucę emotka  dziekuje emotka  

WIELKIE gratulacje!!!

Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6690612 Napisano: 17.03.2020 17:17:35 w SZUKAM....
Claudia77 napisał(a):

kochani - szukam materiałów: zwykłej fizeliny, włókniny do sterylizacji, bawełny dobrej jakościowo i cienkich drucików- szyjemy maseczki - jeśli ktoś,coś z tego posiada i chciałby się podzielić proszę o info...

emotka Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6690611 Napisano: 17.03.2020 17:12:47 w moje dzisiejsze wygrane :)
bandit napisał(a):

T-mobile blumedia dzownią żuczki emotka  czyli coś wygrałem ale nie mówią coooooooo

Mam tak samo jak TY, czyli coś od T-Mobile Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6690051 Napisano: 14.03.2020 15:29:03 w Auchan
mawika napisał(a):

Jest tu ktoś jeszcze kto nie dostał informacji w sprawie tego bonu na 1000zl? Zaczynam się martwić że tak długo ;(

Ja otrzymałam ok 3 tygodni temu telefon z informację, że z paragonem wszystko ok, i że w ciągu 2 tygodni bony będą już w sklepie, i niestety w sklepie nic nie wiedzą na ten temat. Do Auchan Polska nie ma najmniejszej szansy się dodzwonić, na maila nie odpowiedzieli, a na liście zwycięzców jestem. Może jeszcze ktoś się wypowie, czy już dostał??? Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6689847 Napisano: 13.03.2020 13:56:46 w Czy informują/ informowali?
Relaksujący Dzień Kobiet - konkurs na instagramie / cherrissimo, ktoś dostał info o wygranej??? Mieli wczoraj informować. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6689829 Napisano: 13.03.2020 13:03:16 w Gratulacje! Dla wygranych!
UlCiAh i defed szczere, wielkie gratulacje emotka Wyświetl w wątku >>
2 defed, ulciah 0

misiamarysia

#6689823 Napisano: 13.03.2020 12:54:10 w SZUKAM....
cudaczek121 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

asiatko napisał(a):

Mam pytanko odnośnie kart wygranych w ostatnim Farmio. Czy da się tą kartą zapłacić np w Rossmanie? Próbowałam w zwykłym sklepie spożywczym ale nie przeszło. Jak to działa skoro jest ograniczenie na konkretne punkty?

Mnie się nie udało w aptece, ale zapłaciłam bez problemu w Drogerii Natura, o ile Ci to w czymś pomoże.

Czy jak płaciłaś tą kartą potrzebny był PIN? 

Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6689341 Napisano: 11.03.2020 23:19:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
LejziDejzi napisał(a):

caramela napisał(a):

zwyciezczyni napisał(a):

ivanotta napisał(a):

zwyciezczyni napisał(a):

ivanotta napisał(a):

i co z rimmelem dzisiaj? nadal nie ma zwrotek  emotka ?

były kilkanaście i kilkadziesiąt minut temu. obecnie znowu brak emotka

wysyłam z play i cisza emotka

aaa, nie pomyślałam, że to może być sieć, myślałam, że globalnie. tmobile były, a orange teraz klops.

z play o 20:35 były, plus 22:55 brak

U mnie to samo wysłałam z Play i brak zwrotki emotka  

 T-Mobile również brak zwrotki (o godz. 23.15)

Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6689050 Napisano: 10.03.2020 19:57:14 w SZUKAM....
asiatko napisał(a):

Mam pytanko odnośnie kart wygranych w ostatnim Farmio. Czy da się tą kartą zapłacić np w Rossmanie? Próbowałam w zwykłym sklepie spożywczym ale nie przeszło. Jak to działa skoro jest ograniczenie na konkretne punkty?

Mnie się nie udało w aptece, ale zapłaciłam bez problemu w Drogerii Natura, o ile Ci to w czymś pomoże. Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6688772 Napisano: 09.03.2020 16:47:06 w SZUKAM....
Czy jest na forum ktoś, kto wygrał w loterii Auchan i nie dostał jeszcze swoich bonów? W moim sklepie ciągle ich nie ma emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6688058 Napisano: 05.03.2020 13:17:30 w Czy informują/ informowali?
Czy informują dzisiaj o jakichś wygranych z nieznanego ID? Mam dwa nieodebrane połączenia, a nie da się oddzwonić. Jeśli tak, to będę wdzięczna za odpowiedź. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6687937 Napisano: 05.03.2020 00:46:13 w SZUKAM....
sylwiabe napisał(a):

Kto mi wygra kartę przedpłaconą w rafaello?

emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6687766 Napisano: 04.03.2020 14:51:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
antylopia napisał(a):

slonecznik1309 napisał(a):

pikawka napisał(a):

silvia8 napisał(a):

luki28 napisał(a):

pink086 napisał(a):

asper01 napisał(a):

Czy w Nivea Lidl wygrał ktoś tekstem powyżej 160 znaków?

Ja pisałam wszystkie długie i nic️

U mnie tak samo

U mnie taka sama sytuacja.

Ja też powyżej. Trochę przekroczyłam...

wysłałam 3 zgłoszenia z 3 domowych telefonów: wygrało jedno krótkie, a dwa długie nie, choć wydaje mi się, że były "dobre"

u mnie krótkie wygrało A długie które było o wiele lepsze już nie

Dwa długie i nic

Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6687472 Napisano: 03.03.2020 13:33:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

bandit napisał(a):

dekle pracujące w agencjach reklamowych nie widzą róznicy w konkursach kończących się o 23:59 dnia 03.03...a 00:00 dnia 03.03 i później wychodzą takie kwiatki.

No właśnie u mnie tez emotka  
próbuje znaleźć numer telefonu do EVENTRAK ale lipa
probuje też przez LINKEDIN -> może z tej strony się odezwą

No bez jaj. Właśnie mialam wysyłać. Dajcie znać jak Wam coś ktoś odpowie 

U mnie zwrotki póki co w ogóle nie ma.  emotka

U mnie zwrotka, że konkurs zakończony. Granda! Napisałam im wiadomość przez formularz na ich stronie z zapytaniem, PISZCIE!!!, niech to ogarną. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6686446 Napisano: 28.02.2020 11:43:46 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kocia karma od Gourmet Gold (kot się cieszy) emotka Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6685436 Napisano: 24.02.2020 15:50:03 w moje dzisiejsze wygrane :)
nelunia napisał(a):

emotka słuchawki JBL TUNE 500BT BIC NATURA   emotka

U mnie również słuchawki Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6684685 Napisano: 20.02.2020 23:10:39 w Zdjęcia naszych wygranych


Bilety do kina KINADS od Hochland (konkurs na Facebooku)  - wygrana moja i córki (2 X 4 bilety). Dzisiaj dotarły, już jutro idziemy do kina:) Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

misiamarysia

#6683389 Napisano: 16.02.2020 23:31:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bubba napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

superloser napisał(a):

Może i tak emotka  Dam znać jak dostanę odpowiedź.

Dostałam odpowiedź. Słowa mają być istniejące. Ja pasuję, jestem pewna, że już całe słowniki zostały przesłane.

To po co te ‘mondrości’?

Uczestnik oświadcza, że słowa zgłoszone w Konkursie stanowią przejaw jego własnej twórczej działalności,oraz nie naruszają one jakichkolwiek praw osób trzecich, w tym ich dóbr osobistych. ..."

A kto tam wie emotka  Może chodzi o to, że słowa sam wypisałeś a nie skopiowałeś czyjeś wypisane już, a może to tylko standardowy zapis regulaminowy, który zawsze zamieszczają i teraz też jest ot tak wklejony bez zastanowienia.

Racja, zresztą każdy wie, że Brandcomm to nie agencja, to stan umysłu  emotka emotka

Skoro słowa tylko istniejące, to mało to kreatywne, wypisać ze słownika/słowników. Wystarczy dobry informatyk/program  i ... rozbije bank. A miałam już takie fajne słowa powymyślane. Wyświetl w wątku >>
0 0