Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika halliday

halliday

#6525352 Napisano: 04.09.2018 10:23:15 w SZUKAM....
jorunn2010 napisał(a):

Szukam opcji, jaki kupić dziecku starter, by miesiecznie jak najmniej ładować konto - młody będzie dzwonił tylko na 3 numery, nie będzie korzystał z internetu. Głownie to ja, mąż i babcia będziemy dzwonić do niego.



a w jakiej sieci te trzy osoby sa? Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#6525243 Napisano: 03.09.2018 22:13:22 w DARMOWE minuty i startery
za 1zł można kupić starter z 9zł na koncie, z darmową wysyłką

www.lajtmobile.pl Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#6525242 Napisano: 03.09.2018 22:11:07 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
turli napisał(a):

Gdzie można kupić kawę Fort?



Auchan, carrefour, biedronka, kaufland itd. Wyświetl w wątku >>
1 turli 0

halliday

#6524894 Napisano: 02.09.2018 23:12:04 w SZUKAM....
assal napisał(a):

Halliday: Ja z Virgina przed sekundą smsa słałam, przyszła zwrotka po dwóch sekundach emotka


no to niewiem co zrobili ja wykonałem 5 prób z numeru virgin i nie otrzymałem ani jefnej zwrotki i dostałem odpowiwdź od organizatora ze te smsy niedotarły.

Ps. a jaka taryfa tego numeru oferta 2012 czy ta nowa?
Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#6524892 Napisano: 02.09.2018 23:10:30 w SZUKAM....
jokan napisał(a):

halliday napisał(a):

jokan napisał(a):

elotta napisał(a):

jokan napisał(a):

margobb napisał(a):

jokan napisał(a):

elotta napisał(a):

jokan napisał(a):

czy dostajecie zwrotki z biedronki colgate?


Wysyłałam 2 godziny temu i dostałam emotka

ja nie dostałam (Virgin), czyli co, nie doszlo do nich?

Przed sekunda wyslalam i dostalam 

to moze jeszcze raz wyslac?

Raczej tak, wyślij jeszcze raz

niestety, nie przyszła:(, czas napisac do Virgina emotka



miałem ten sam problem napisałem do organizatora i dostałem odpowiedź ze sms nie dotarł, pomimo że mam informacje ze sms prawidłowo poszedł, dzisiaj napisałem do virgina i dostałem odpowiedź ze numer 4321 nieobsługują, dlatego trzeba wysłać reklamacje do virgin oraz ten sms wysłać szybko z innego numer innej sieci.
Ps. w lipcu z tego numeru wysłałem smsy bez problemu na ten numer, więc ta blokada musiała być któregoś sierpnia zrobiona.

moze tak, ale to jest kwestia nowych starterow (mam go gdzies tak rok), dlatego, ze na stary numer tez Virgin pieknie wszystko chodzi i na 4321 normalnie dostalam zwrotke

ale ja ten numer już mam długo, jeszcze z tego numeru słałem w lipcu pod numer 4321 i sms dotarł i zwrotka była, teraz kilka dni temu słałem smsa pod ten numer i sms poszedł ale zwrotki nie dostałem, wysłałem maila do organizatora czy sms dotarł i dostałem odpowiwdź ze nie, wykonałem kolejne próby i także nie otrzymałem zwrotek i dostałem potwierdzwnie od organizatora ze zaden sms nie dotarł z mojego numeru. Ten sam wysłałem z drugiego sima na tym samym telefonie i zwrotka odrazu dotarła. Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#6524885 Napisano: 02.09.2018 22:49:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mdepfs napisał(a):

dostajecie zwrotki z biedronki colgate?


jak słałaś z virgin mobile to nie zagrasz, wyślij tego samego smsa z innej sieci.

Dostałem dzisiaj odp od bok virgina ze numer 4321 nieobsługują Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#6524880 Napisano: 02.09.2018 22:35:57 w SZUKAM....
jokan napisał(a):

elotta napisał(a):

jokan napisał(a):

margobb napisał(a):

jokan napisał(a):

elotta napisał(a):

jokan napisał(a):

czy dostajecie zwrotki z biedronki colgate?


Wysyłałam 2 godziny temu i dostałam emotka

ja nie dostałam (Virgin), czyli co, nie doszlo do nich?

Przed sekunda wyslalam i dostalam 

to moze jeszcze raz wyslac?

Raczej tak, wyślij jeszcze raz

niestety, nie przyszła:(, czas napisac do Virgina emotka



miałem ten sam problem napisałem do organizatora i dostałem odpowiedź ze sms nie dotarł, pomimo że mam informacje ze sms prawidłowo poszedł, dzisiaj napisałem do virgina i dostałem odpowiedź ze numer 4321 nieobsługują, dlatego trzeba wysłać reklamacje do virgin oraz ten sms wysłać szybko z innego numer innej sieci.
Ps. w lipcu z tego numeru wysłałem smsy bez problemu na ten numer, więc ta blokada musiała być któregoś sierpnia zrobiona. Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#6523175 Napisano: 28.08.2018 17:49:26 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
bruce napisał(a):

W jakich sklepach kupujecie pierniki na ten konkurs:
https://www.e-kon...ka.html#.W4VpLPZuIdU
Są w ogólnokrajowych, czy raczej - regionalnych? W jakiej cenie? 



w biedeonce kiedyś kupiłem te w pudełku, i coś koło 6-7zł były.

W tesco masz jakieś za 4,99zł, a w auchanie 3,98zł Kopernik- piernik serca toruńskie Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

halliday

#6522409 Napisano: 26.08.2018 17:29:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś wie ile jest pytań w lechu? Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#6521689 Napisano: 23.08.2018 20:16:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delvitto napisał(a):

deva napisał(a):

trochę dziwne pytanie w nivea Którego produktu Nivea używasz najczęściej w swoim domu i dlaczego

przecież nivea nie ma produktów do domu, np. odświeżacza powietrza, tylko kosmetyki pielęgnacyjne, to gdzie mam ich używac jak nie w domu? na podwórku?, wiadomo, że szamponu itd używam w domu

dla mnie nie dziwne emotka  bo tylko w swoim domu się myję i używam szampony, żele, mydła, w swoim domu też dbam o cerę nakładając krem, używając tonik czy inne takie... Poza domem mam jedynie w torebce dezodorant co najwyżej emotka  



to ja bym nie chciał ciebie spotkać na jakimś urlopie co byłabyś z tydzień lub dłużej emotka Wyświetl w wątku >>

halliday

#6521042 Napisano: 22.08.2018 10:02:50 w Dyskusje o wynikach konkursu
edi999a napisał(a):

jokan napisał(a):

co sądzicie o wynikach Piwniczanki? na FB padają różne słowa....pisali, że mieli ponad milion kapsli w losowaniu...ale ktoś zauważył, że duża część wygranych jest z regionu....tak pytam z ciekawości, bo sama zaledwie kilka kapsli wysłałam:)

Większość wygranych jest z regionu, ale samochód pojedzie do pana z Łodzi...



pewnie ta firma ma podpisane z róznymi firmami umowe ze dostarcza im wode, a oni w upałach rozdawali swym pracownikom i dlatego tak dużo wygranych z tego regionu. Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#6516456 Napisano: 05.08.2018 21:36:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

halliday napisał(a):

czy ktoś słał dzisiaj dane do kauflanda na konkurs wspólnie dbamy o twój uśmiech? Bo próbowałem dzisiaj dwa razy, ale mam wiadomość ze coś poszło nie tak.

Spróbuj z innego urządzenia wysłać np- tablet emotka


zmieniłem przeglądarke i udało się wysłać. Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

halliday

#6516393 Napisano: 05.08.2018 17:22:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy ktoś słał dzisiaj dane do kauflanda na konkurs wspólnie dbamy o twój uśmiech? Bo próbowałem dzisiaj dwa razy, ale mam wiadomość ze coś poszło nie tak. Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#6512914 Napisano: 25.07.2018 13:08:24 w moje dzisiejsze wygrane :)
scrabble napisał(a):

Rezerwa od Smolara, bon 500 zł do sklepu sportowego. Ja się zapytuję, kto tego nie odebrał?  emotka
emotka  Loteria Red Bull, Dołącz do ekipy Neymara. Sms.


a może to wina smolara bo sms nie dotarł. Ale dzięki temu to ty masz ten bon. brawo.

koszulka z cheetos Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#6491717 Napisano: 23.05.2018 21:32:40 w SZUKAM....
superloser napisał(a):

SZUKAM specyfikacji Koszulek z obecnych promocji. 

Tymbark / Smolar - mozna wybrać sobie imię ... ale czy rozmiar też? I jaka ta FIRMA oraz jaki materiał??? 

Lays / Avanti - ma TYLKO rozmiar L oraz nalepkę Lay's z autografem. A co jest z tyłu? Jakość bawełniana czy syntetyk? 

Żywiec Zdrój - wybór z 4 rozmiarów . Własny napis z tylu. Firma Fruit of the loom. Syntetyk.


w laysach mają też M Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#6491600 Napisano: 23.05.2018 13:16:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mysz-s napisał(a):

Powie mi ktos jak to jest z loteria blikomani? Czy najpierw powiadamiaja a pozniej lista czy moze odwrotnie?
Teraz tak patrzylam na liste z losowania z 11.05 i jak dobrzze policzylam to jest tylko 89/100 i 9/10 wygranych.


bo oni losują ze wszystkich osób które się zgłosiły do loterii, pewnie w losowaniu z 11 maja wylosowali 12 osób które nie kupili nic w tygodniu który jest losowany w dniu 11.05 Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#6490877 Napisano: 19.05.2018 22:44:23 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
masza napisał(a):

trampek, napisał(a):

Gdzie najtaniej kupię berliso wie ktoś moze

 Po 1.49 w Tesco są


u mnie w auchanie wczoraj były po 70gr, ale nie wiem czy to nie była lokalna promocja Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#6488751 Napisano: 11.05.2018 22:06:57 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

superloser napisał(a):

pioge7 napisał(a):

nie mogę dopaść papieru ksero na promocji w kauflandzie...
wczoraj JESZCZE nie było, dziś JUŻ nie ma... ciekawe co jutro wymyślą emotka

To idz do POK z pytaniem, o ktorej godzine ostatnia sztuka została sprzedana. Może być, ze nigdy nie dotarł a odopwiedz dostajesz na odczpne.

już nie próbuję... kauflanda mam nie po drodze więc rezygnuję emotka



ale promocja na papier jest tylko jutro. Więc kto wykupuje przed promocją? Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#6486746 Napisano: 05.05.2018 14:40:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewelinka-017017 napisał(a):

kropka-82 napisał(a):

-Violka- napisał(a):

kropka-82 napisał(a):

-Violka- napisał(a):

kropka-82 napisał(a):

-Violka- napisał(a):

kropka-82 napisał(a):

ewelinka-017017 napisał(a):

kropka-82 napisał(a):

ewelinka-017017 napisał(a):

tak wszyscy na coś czekają,a ktoś czeka jeszcze jak ja na kilka 3paków desperadosa z listopada?

Ja też kilku nie dostałam . Też z listopada, ale to już chyba po ptokach...

no to nie jestem sama też myślę,że już po ptakach,ale ładnie se przycieli w ciula.

Może się pogubili?!? Takie ilości tego szły, albo kurier sobie przygarnął po drodze emotka

razem z wysyłką szły @, więc kuriera można podliczyć

No i po podliczeniu są braki w "towarze" ...

no to się musiał cieszyć  emotka

Tyle tych trzypaków miałam, że już mi się nie chciało toczyć wojny o te 3- trzypaki. Niech i kurier coś z tego ma. Parę razy do mnie musiał zawitać emotka  

zawsze można mu dać, mógł też zagadać, a nie kraść. Teraz piwo, a potem? 
Z moim ani razu się nie widziałam, po pierwszym uzgodnieniu tel. zostawiał piwo za domem. Nic nie zginęło. 
Ale u mnie to nie były zbyt duże ilości. A wiadomo - okazja... 

Czegoś o wyższej wartości bym nie przepuściła. Już sobie darowałam bo nie chciało mi się "szarpać".

możliwe jak mi przywiózł to miałam 24 @,a zostawił 12.Pomyślałam,że może @ podwójnie wysłali.Ale w aucie u niego nie widać było widać więcej.


ale miałaś 24 maile z informacją o dostawie i 24 o dostarczeniu? Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#6484263 Napisano: 23.04.2018 21:53:46 w SZUKAM....
agakaz2 napisał(a):

halliday napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

halliday napisał(a):

moskala22 napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Kmadzia1-s napisał(a):

są u was w Biedronce małe puszki coli?

Do niedzieli w promo po 1,04zl zdaje sie, gdy sie kupi 4 szt. Ale zostalo, ja wiem, z 10szt. Poszukaj przy kasach, czasem tam chowaja.


no właśnie u mnie nie ma puszek już od dłuższego czasu emotka

u mnie też pustki - mąz dziś obskoczył 3 biedronki i nie było w żadnej



u mnie były dzisiaj, ale bez kodów więc nie kupiłem. U kogoś są z kodami puszki w biedronce?

A do czego puszki z kodami?


do loterii gdzie za 33 kodów można otrzymać piłke, a za 2 kody puszke coli

Aha nie spotkałam jeszcze puszek z loterii tylko butelki



w regulaminie jest informacja ze sa na puszkach. Wyświetl w wątku >>
0 0