Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika halliday

halliday

#7118063 Napisano: 21.08.2023 21:37:43 w SZUKAM....
visserarthur napisał(a):

halliday napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Ktoś wie, albo pracował/uje w Żabce i wie...? W jednej tylko Żabce koleś zrealizował mi kilka bonów do paragonu, w innych Żabkach tylko jeden bon do paragonu... głupota. Skoro da się w jednej, to chyba ogólnie się da, tylko kasjerzy pewnie nie potrafią tego zrobić, więc pytanie: jak to należy robić...?

to nie możesz sobie sam zrealizować to na kasie samoobsługowej?

Mogę- wchodzi jeden tylko.

no to nie pomogę, może coś zmienili w ustawieniach? Bo ostatnio produkty gratisowe już nie są wyszczególnione na paragonie jako zakup za bon, tylko osobna informacja ze produkt wydany jako gratis i nie można takiego paragonu wykorzystać na konkursy. Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#7118060 Napisano: 21.08.2023 21:22:59 w SZUKAM....
visserarthur napisał(a):

Ktoś wie, albo pracował/uje w Żabce i wie...? W jednej tylko Żabce koleś zrealizował mi kilka bonów do paragonu, w innych Żabkach tylko jeden bon do paragonu... głupota. Skoro da się w jednej, to chyba ogólnie się da, tylko kasjerzy pewnie nie potrafią tego zrobić, więc pytanie: jak to należy robić...?

to nie możesz sobie sam zrealizować to na kasie samoobsługowej? Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#7118057 Napisano: 21.08.2023 21:19:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fan-mandaryny napisał(a):

Poda ktoś link do Google street View jak wyglada ta góralska chałupka z loterii Almette?

to nie będzie ten sam co rok temu https://www.almette.pl/loteria-2022/ ? Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#7117649 Napisano: 19.08.2023 22:52:54 w Wkurza mnie...
bezaczek7 napisał(a):

radziosny napisał(a):

Wkurza mnie:
- jest za gorąco na zgłaszanie czegokolwiek
- czipsy przysnacki z kotła 125g kosztują 9,99zł!
- kot narobił do kuwety podczas pisania tego posta
- niemiła obsługa na SORze
- czas oczekiwania na wynik tomografii 2 miesiące
- winda często się psuje
- że merketingowcy z media expert myślą, że jak zawalą mi skrzynkę pocztową to będę częściej u nich kupował

1. W zimie będzie za zimno.
2. Kup inne, tańsze? emotka  a może w innym sklepie będą tańsze?
3. Dobrze, że nie obok kuwety!
4. Tu nie pomogę, chyba że stwierdzeniem, że ciesz się, że udało się o własnych siłach opuścić SOR w nienajgorszym stanie zdrowia emotka
5. Nie znam się, to się nie wypowiem.
6. Ale równie często ją naprawiają emotka
7. Nie sądzę, żeby tak myśleli emotka  ale mają płacone, to coś muszą robić.

Mnie wkurza, że mrówki wyłażą nam w domu od miesiąca lub dłużej, ale na szczęście mam dosyć dobrze działający na nie proszek. I wkurza mnie warstwa kurzu na półkach.

Jeśli chodzi o punkt 2 to pewnie przygotowuję się do loterii i szuka gdzie najtaniej kupić ten produkt aby wygrać złotego chipsa. Wyświetl w wątku >>

halliday

#7117648 Napisano: 19.08.2023 22:50:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ladyinred napisał(a):

Srebrne zawleczki kod 10 znakow
 Nie desperados ani zywiec?

co to moze byc?

coca cola, kinley? Wyświetl w wątku >>
1 ladyinred 0

halliday

#7117502 Napisano: 18.08.2023 18:52:38 w SZUKAM....
rainbowdash napisał(a):

Czy miał ktoś tak, ze kod z kinleya nie wchodzi? Wszystko bardzo wyraźne a system nie przyjmuje

często dopiero za drugim razem wchodzi tam kod. A wbijasz przy nagrodzie Kinley? Wyświetl w wątku >>
1 Catcat 0

halliday

#7117435 Napisano: 18.08.2023 15:43:59 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
1) 2 bilety Cinema-City na bilet 2D możliwe do wykorzystania do dnia ,31.12.2023 za paysafecard 30zł z nestle z ostatniej wysyłki lub takiej
gdzie nadal jest 30zł, bon biedronka 30zł, allegro 30 lub monety allegro.

2)Kod Adidas 250zł na na bon 200zł biedronka lub allegro, 4 kody muve.pl z heinekena

3)voucher na wyjatkowyprezent.pl o wartości 75 zł! Voucher jest ważny do 31.12.2025 r.
Na bony o podobnej wartości biedronka, allegro, kody blik z konkursów Zozole lub Kaktus, Paysafecard z pełnym saldem. Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#7117434 Napisano: 18.08.2023 15:43:18 w SZUKAM....
radziosny napisał(a):

Szukam sklepu, w którym można kupić Kinleya w puszce z kodem promocyjnym. Jak w ogóle rozpoznać, że będzie tam kod? Butelki nie kupię, bo nie dam rady wypić..

w biedronce za 2,49zł, zawleczka musi być pełna bez dziury. Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#7116905 Napisano: 16.08.2023 22:01:12 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
anialistopad napisał(a):

Familijne były już przelewy? Dino bony do 18 sierpnia miały być wysłane i co cisza?

i pewnie 18 sierpnia zostaną nadane, a przyjdzie 21 sierpnia. Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#7115835 Napisano: 10.08.2023 20:00:40 w Paragony na trwające konkursy
Za paragon Kinder, Orbit dam teleprzelew Plus(doładowanie plus) 2zł Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#7115834 Napisano: 10.08.2023 19:57:52 w Giełda Kodów ; )
Dam teleprzelew(to jest doładowanie do telefonu!) od 1 do 20zł do sieci Plus za kody żywiec, lech, heineken, kozel, Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#7115833 Napisano: 10.08.2023 19:55:28 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
1) 2 bilety Cinema-City na bilet 2D możliwe do wykorzystania do dnia ,31.12.2023 za paysafecard 30zł z nestle z ostatniej wysyłki lub takiej
gdzie nadal jest 30zł, bon biedronka 30zł, allegro 30 lub monety allegro.

2)Kod Adidas 250zł na na bon 200zł biedronka lub allegro, 4 kody muve.pl z heinekena

3)voucher na wyjatkowyprezent.pl o wartości 75 zł! Voucher jest ważny do 31.12.2025 r.
Na bony o podobnej wartości biedronka, allegro, kody blik z konkursów Zozole lub Kaktus, Paysafecard z pełnym saldem. Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#7115516 Napisano: 09.08.2023 13:55:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kamil17 napisał(a):

iszhara napisał(a):

Realizował już ktoś bon podarunkowy  z konkursu „Mistrz oszczędzania” w Kauflandzie ? Można nim płacić na kasie samoobsługowej ? emotka


wydaje mi sie ze tak , tam jest taka.opcja płatności karta podarunkowa. ale napisalem do nich z pytaniem. jak mi odpiszą dam ci znac

tak jest opcja na kasach samoobsługowych płatność kartą podarunkową, lecz trzeba mieć kod kreskowy nie cyfrowy oraz musi być opcja włączona, gdyż z ostatnie loterii 4move nie wchodziły mi te kody na samoobsługowej pomimo kodu kreskowego. Wyświetl w wątku >>
1 iszhara 0

halliday

#7115350 Napisano: 08.08.2023 21:51:55 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
1) Decathlon 200zł za bon 180zł biedronka lub allegro, 4x muve.pl z heinekena

2) 2 bilety Cinema-City na bilet 2D możliwe do wykorzystania do dnia
31.12.2023 za paysafecard 30zł z nestle z ostatniej wysyłki lub takiej
gdzie nadal jest 30zł

3)Kod Adidas 250zł na na bon 200zł biedronka lub allegro, 4 kody muve.pl z heinekena

4)voucher na wyjatkowyprezent.pl o wartości 75 zł! Voucher jest ważny do 31.12.2025 r.
Na bony o podobnej wartości biedronka, allegro, kody blik z konkursów Zozole lub Kaktus, Paysafecard z pełnym saldem. Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#7113467 Napisano: 01.08.2023 22:40:51 w WC - rozmowy o wszystkim
nanajka81 napisał(a):

asantesana napisał(a):

Kochani, od dawna nie sprzedaję na allegro ze względu na ich prowizję, tylko na allegro lokalnie i dogaduję się bezpośrednio co do odbioru. Dzisiaj ktoś chce, żebym udostępniła opcję "kup teraz". Czy ktoś moze mi wytłumaczyć jak to aktualnie wygląda? Nie mam tam podpiętego konta, więc jak to "zadziała"? I widzę, że trzeba wybrać sposób wysyłki, ale leży ona po mojej stronie, czy tak jak np. w olx dostaję etykietę do wydrukowania i cześć? No i czy zapłacę prowizję mimo, że jest to allegro lokalnie? Ech...

tak, dostaniesz etykietę za którą zapłacisz dopiero jak przesyłka zostanie dostarczona. Prowizję zapłacisz ale ona nie jest jakaś powalająca. Na pewno bezpieczniej handlować na allegro lokalnie niż na OLX...

a to nie tylko przy przesyłce inpost paczkomat? Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#7112921 Napisano: 31.07.2023 12:16:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
peterpanek napisał(a):

halliday napisał(a):

giti napisał(a):

sks900 napisał(a):

giti napisał(a):

 nieraz jest 3-4 numery paragonów pod rząd i wszystkie wygrały.. To jak to możliwe, że każdym zgłoszeniem trafia? Więc to bardziej wygląda na jakieś złamanie bramek

Ale to w 1 dzień 4 pod rząd, gdy wygrać najłatwiej, tym bardziej jak się ma do dyspozycji "szczęśliwą" kasę.

no ale jeden paragon mozna zglosic tylko jeden raz, co znaczy "gdy wygrać najłatwiej"? Nawet jeśli ma 1000 paragonów, to jak to możliwe że wygrała akurat 4-emu paragonami pod rząd, jeden za drugim numer tak jak z wydruku poszły, przecież bramki nie są jedna za drugą..

też wystarczy mieć dokładne czasy jakie wygrywają, to wtedy można wygrywać z paragonami pod rząd.

Wyciek wylosowanych bramek wywołałby raczej wewnętrzne śledztwo w Agencji i podawałoby na talerzu taką osobę. Ryzykować karierą dla  paru tysięcy złotych? Wolne żarty. Stawiam na mechanizm opisany przeze mnie wyżej.

jak jedna z dużych agencji reklamowych potrafiła wstawić regulamin ze wszystkimi załącznikami i jeden który miał być tajny bo z czasami na cały konkurs i dopiero po kilku dniach ktoś się skapnął i zdjął ten załącznik, ale kto miał pierwotny regulamin miał dokładne czasy jakie wygrywały. 
Więc wątpię ze w biurze tak są chronione tak te załączniki ze nikt postronny nie ma dostępu, może jakiś ochroniarz czy sprzątaczka może zrobić zdjęcia czasów i przesłać komuś znajomemu. Wyświetl w wątku >>

halliday

#7112911 Napisano: 31.07.2023 11:57:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
giti napisał(a):

sks900 napisał(a):

giti napisał(a):

 nieraz jest 3-4 numery paragonów pod rząd i wszystkie wygrały.. To jak to możliwe, że każdym zgłoszeniem trafia? Więc to bardziej wygląda na jakieś złamanie bramek

Ale to w 1 dzień 4 pod rząd, gdy wygrać najłatwiej, tym bardziej jak się ma do dyspozycji "szczęśliwą" kasę.

no ale jeden paragon mozna zglosic tylko jeden raz, co znaczy "gdy wygrać najłatwiej"? Nawet jeśli ma 1000 paragonów, to jak to możliwe że wygrała akurat 4-emu paragonami pod rząd, jeden za drugim numer tak jak z wydruku poszły, przecież bramki nie są jedna za drugą..

też wystarczy mieć dokładne czasy jakie wygrywają, to wtedy można wygrywać z paragonami pod rząd. Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#7112528 Napisano: 28.07.2023 19:48:54 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
1) Decathlon 200zł za bon 180zł biedronka lub allegro, 4x muve.pl z heinekena

2) 2 bilety Cinema-City na bilet 2D możliwe do wykorzystania do dnia
31.12.2023 za paysafecard 30zł z nestle z ostatniej wysyłki lub takiej
gdzie nadal jest 30zł

3)Kod Adidas 250zł na na bon 200zł biedronka lub allegro, 4 kody muve.pl z heinekena

4)voucher na wyjatkowyprezent.pl o wartości 75 zł! Voucher jest ważny do 31.12.2025 r.
Na bony o podobnej wartości biedronka, allegro, kody blik z konkursów Zozole lub Kaktus, Paysafecard z pełnym saldem. Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#7109632 Napisano: 18.07.2023 09:26:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylzab2294 napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

anulka72 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

W apce jest loteria kinley . Skąd ten pin się bierze,?

Jest pod zawleczką puszki albo w butelce pod nakrętką, to wpisujesz kod Tak jak coca cola 
Dzisiaj udało mi się Kartę ustrzelić emotka

Mam jakąś puszkę smakowego, kupiona w owadzie, kod nie wchodzi emotka  to nie wiem czy będzie kolejna akcja czy co? Tylko zwykłe wchodzą?

Ja mam 3 z puszki i żaden nie wchodzi...

bo pewnie wbijasz tam gdzie kody coca coli, a w tej promocji trzeba wejść do nagrody jaką chcesz wygrać w kinley i tam wbić. Wyświetl w wątku >>

halliday

#7109582 Napisano: 17.07.2023 23:03:02 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
1) Decathlon 200zł za bon 180zł biedronka lub allegro, 4x muve.pl z heinekena

2) 2 bilety Cinema-City na bilet 2D możliwe do wykorzystania do dnia
31.12.2023 za paysafecard 30zł z nestle z ostatniej wysyłki lub takiej
gdzie nadal jest 30zł

3)Kod Adidas 250zł na na bon 200zł biedronka lub allegro, 4 kody muve.pl z heinekena

4)voucher na wyjatkowyprezent.pl o wartości 75 zł! Voucher jest ważny do 31.12.2025 r.
Na bony o podobnej wartości biedronka, allegro, kody blik z konkursów Zozole lub Kaktus, Paysafecard z pełnym saldem. Wyświetl w wątku >>
0 0