Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika e-e

e-e

#6552707 Napisano: 01.12.2018 20:43:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
"Akcja slodziakow zostanie przedłużona do końca grudnia i będzie dostawa" słowa kasjerek na pytanie Pani, która dziś szukała ich w biedronce. Pisze ponieważ widzę że są osoby które się wkurzaja, że nie ma pluszakow. Wyświetl w wątku >>
1 aerdna 0

e-e

#6551962 Napisano: 29.11.2018 16:56:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Miła26 napisał(a):

Czy w konkursie Nivea z walizkami dana osoba może wygrać tylko raz?


tak Wyświetl w wątku >>
1 Mila26 0

e-e

#6551695 Napisano: 28.11.2018 20:53:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bruce napisał(a):

pioge7 napisał(a):

W loterii lotto na święta wytłumaczcie mi jak się kupuje emotka  
mam kupić lotto lub lotto plus i tu daję 4 zł i dokupię np. Zdrapkę za 1 zł i mam kupon na loterie
czy 
mam kupić lotto lub lotto plus i tu daje 4 zł i dokupuję np. Zdrapkę za 2 zł zdrapkę za 3 zł (czyli w sumie 5 zł za dodatki) ?
 Bo nie Kapuje emotka
kupiłem lotto za 3 zł i zdrapkę za 3 zł i nie dostałem i nie wiem czy pan w kolekturze mi se go wziął czy rzeczywiście sie dokupuje dodatkowo za 5 zł  

Ja też tego nie kumałam emotka , kilka dni temu poprosiłam o Lotto i Lotto Plus i zapytałam, czy dostanę wtedy kupon, kobieta w kolekturze mi potwierdziła, po czym powiedziała, że jej się nie wydrukował, ona nie wie, czemu, ale czasami się nie drukują. Tak się zdenerwowałam, że powiedziałam jej, iż w takim razie rezygnuję. Wyraz jej miny - gorszy od najgorszego.  emotka  Poszłam obok, identyczna sytuacja, ale tym razem uznałam, że nie odpuszczę, zaczęłam drążyć, gość z kolektury poczytał na szybko zasady i powiedział, że muszę jeszcze dokupić coś INNEGO niż Lotto i Lotto Plus. Tak zrobiłam. Jednak na początku oboje: on i ona twierdzili, że za samo kupno Lotto i Lotto Plus kupon na loterię dostanę, a potem - że się nie wydrukował, bo tak się czasem zdarza.  emotka  Przy letniej Loteriadzie kilka lat temu miałam podobnie: facet z kolektury normalnie zwinął sobie mój kupon, twierdząc pokrętnie, że mu się z nieznanej przyczyny nie wydrukował.  emotka


Kup LOTTO lub LOTTO PLUS ORAZ INNY DOWOLNY PRODUKT LOTTO  za minimum 5 złotych i weź udział w loterii. Jest to na tych ulotkach ,plakatach itd.  Wyświetl w wątku >>
2 pioge7, brucee 0

e-e

#6551688 Napisano: 28.11.2018 20:40:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lager napisał(a):

Niby jakim cudem osobno? Sprzedawca nie ma opcji ich zabrania, musialby odciąć nozyczkami. 


Zależy od maszyny, poprostu "wypluwają" kolejny kupon który z niczym nie jest połączony. Nie ma liń przerywanych i nie trzeba go odcinać od kuponu lotto emotka Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

e-e

#6551686 Napisano: 28.11.2018 20:34:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

lager napisał(a):

edzia21 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

W loterii lotto na święta wytłumaczcie mi jak się kupuje emotka  
mam kupić lotto lub lotto plus i tu daję 4 zł i dokupię np. Zdrapkę za 1 zł i mam kupon na loterie
czy 
mam kupić lotto lub lotto plus i tu daje 4 zł i dokupuję np. Zdrapkę za 2 zł zdrapkę za 3 zł (czyli w sumie 5 zł za dodatki) ?
 Bo nie Kapuje emotka
kupiłem lotto za 3 zł i zdrapkę za 3 zł i nie dostałem i nie wiem czy pan w kolekturze mi se go wziął czy rzeczywiście sie dokupuje dodatkowo za 5 zł  

 ci se go wziął  emotka

Nie da się "go wziąć" bo nie jest drukowany osobno tylko razem z kuponem lotka

To nie wiem czemu sie nie wydrukował... powiedział że nic nie ma. Ostatnio się drukowały (w tej ostatniej co grałem ) osobno i w znajomej kolektorze pani dawała mi ich dużo bo klienci nie brali a wiedziała że ja gram wiec mi zbierała, niestety już tam nie pracuje  ... i one były osobno, a teraz nie wiedziałem jak bo pierwszy raz kupowałem emotka  jutro muszę znowu podejść... 

Drukowane są osobno, lotto plus dowolna :gra, zdrapka. Łączna kwota powinna wynieść minimum 5zł.  Może Pan w kolekturze zrobił oddzielną sprzedaż czyli najpierw skasował kupon a póżniej  na nowo zdrapkę. Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

e-e

#6551337 Napisano: 27.11.2018 20:19:17 w SZUKAM....
szukam jakiegoś punktu zaczepienia Heinekena..co Henio lubi ? O co mu chodzi ? bo gorszy niż baba prive Miłego wieczoru Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

e-e

#6549838 Napisano: 22.11.2018 13:50:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Heniek puścił tylko 19?  Wyświetl w wątku >>
0 0

e-e

#6546946 Napisano: 13.11.2018 19:52:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

margobb napisał(a):

Czy po zalogowaniu do Klubu Nivea Baby widzicie swoje zgloszenia do konkursu Nivea Disney? Właśnie to sprawdzilam... i brak zgloszen emotka  a bralam udzial w edycji październikowej i tak się zastanawiam czy mi sie nie zapisalo to zgloszenie, czy mają jakis błąd... 

ja też brałam udział w październiku a mam to samo co Ty - brak zgłoszeń...

Nie ma ponieważ teraz są zgłoszenia z bieżącej edycji czyli kolejnego etapu emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

e-e

#6546758 Napisano: 13.11.2018 13:00:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

e-e napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

W loterii coca-cola wybiera sie kolor toyoty i tylko o te sie gra? 
czyli bierzemy udzial w losowaniu tylko wybraneo koloru?


która to loteria? 

https://nagrodyodmikolaja.pl/#zasady

dziękuję emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

e-e

#6546753 Napisano: 13.11.2018 12:53:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madzia1-s napisał(a):

W loterii coca-cola wybiera sie kolor toyoty i tylko o te sie gra? 
czyli bierzemy udzial w losowaniu tylko wybraneo koloru?


która to loteria? 

Wyświetl w wątku >>
0 0

e-e

#6541491 Napisano: 24.10.2018 10:01:29 w Paragony na trwające konkursy
kupie paragon danonki delikatesy centrum Wyświetl w wątku >>
0 0

e-e

e-e

#6539406 Napisano: 17.10.2018 16:44:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikantny napisał(a):

buziolek napisał(a):

juz chyba skończyli z książkami bo już mi smsy nie przychodzą emotka  czekam na tort emotka

Na jaki tort czekasz skoro piszą, że dzwonili do agencji i torty są poinformowane??
Zrobili konsumentow w bambuko i nic im nikt nie zrobi, bo jak ktos udowodni, ze 500 tortow było ściemą? ... mam nadzueje ze na fb zrobi sie jakiś skandalik i ruszy ich sumienie..

Przecież jeden przytulił D. Kwiatkowski, co się doszukujecie pozostałych ;D 

Wyświetl w wątku >>
0 0

e-e

#6539147 Napisano: 17.10.2018 11:32:27 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zestaw Colgate "MYJ ZĘBY NA PIĄTKĘ"  wozi GLS . Dokument potwierdzenia odbioru nagrody do zwrotu:) Wyświetl w wątku >>
0 0

e-e

#6538540 Napisano: 15.10.2018 21:18:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slomkab napisał(a):

scrabble napisał(a):

slomkab napisał(a):

Wygrałam ekspres w MkCaffe i wyslalam paragon poleconym priorytetem i do tej pory nie dotarl do organizatora czy ktos z Was tez miał kiedyś taka sytuację?obawiam sie ze list zaginal i moja pierwsza w zyciu wygrana tez pojdzie w sina dal:(

O losie emotka  Jaka była data nadania? Może jeszcze dotrze. Masz skan tego paragonu? Spróbuj go wysłać do organizatora, podaj numer śledzenia i opisz sytuację. 

Niestety z radosci nie zrobilam skanu paragonu bo zaraz po sms go wyslakam tj w zeszla srode a opcja sledzenia pokazuje ze pezesylka nadana i tyle po niej sluch zaginąl;( ile moze iść polecony bo ja myślalam ze max 3 dni

Moja sytuacja podobna, okazało się że pp nie wklapało w system ani wydania, ani doręczenia. List szybko dotarł do agencji natomiast wg strony jest cały czas w transporcie. Pp nie potrafiła wyjasnic gdzie jest list i co sie z nim stało, dopiero agencja odpowiedziała na pytanie, że juz dawno mają paragon. 

Wyświetl w wątku >>
0 0

e-e

#6535621 Napisano: 07.10.2018 14:42:13 w SZUKAM....
[quote=DZIĘKUJĘ!!!
cb656]
e-e napisał(a):

to może jeszcze znajdziesz różnicę w tych zakrętkach między 05, 1,2L ?

Różnią się kolorem wnętrza (spodniej części nakrętki) oraz nadrukiem tamże (poza kodem WOAH ofkors). Wyświetl w wątku >>
0 0

e-e

#6535610 Napisano: 07.10.2018 13:56:40 w SZUKAM....
[quote=cb656 dziękuję! Jak dobrze, że jestes taki niezawodny emotka  to może jeszcze znajdziesz różnicę w tych zakrętkach między 05, 1,2L ? :>

 cb656]
e-e napisał(a):

Jak wyglądają zakrętki z 1L coca-cola, które można wymienić na coś w klubie sportowym Wisła Kraków?  Ktos widział? Ktoś pokaże? emotka

emotka przecież są na stronie konkursu, wrrr...
Wyświetl w wątku >>
0 0

e-e

#6535600 Napisano: 07.10.2018 12:50:44 w SZUKAM....
Jak wyglądają zakrętki z 1L coca-cola, które można wymienić na coś w klubie sportowym Wisła Kraków?  Ktos widział? Ktoś pokaże? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

e-e

#6531566 Napisano: 25.09.2018 10:29:48 w SZUKAM....
Do losowania nagrody pocieszenia w szczęśliwy pesel trzeba się codziennie zgłaszać ? Nie mogę otworzyć regulaminu na tel. Z góry dziękuję za odp. Wyświetl w wątku >>
0 0

e-e

#6512078 Napisano: 23.07.2018 10:07:03 w Wkurza mnie...
poczta polska mnie wkurza na maxa! Ciąg dalszy historii zaginionego listu: dzisiaj udało się dodzwonić do naczelnika (chyba fax go irytował, który się uruchamiał za każdym moim polączeniem a było ich ze 100 non stop) oczywiście sprawdzili: listonosz nie ma do dostarczenia, nie ma możliwości ze dostarczony bo by był odznaczony -twierdzi.  Nie mając już nic do stracenia bo termin mija, korzystając z waszych wskazówek za co baaaardzo dziękuję decyduję się napisać maila do agencji.  I tu szybka odpowiedź zwrotna : PRZESYŁKA DOTARŁA!  -cudownie emotka  Ja się teraz pytam po uj jest potwierdzenie odbioru, sledzenie przesyłek itd itp skoro nic nie działa ;/ pp osiagnelo dno z którego nie potrafią sie odbić od czasów komuny!!!  aaa dodam że list w dalszym ciągu ma status " PRZESYŁKA W TRANSPORCIE"... Wyświetl w wątku >>