Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika e-e

e-e

#6599518 Napisano: 14.05.2019 16:25:26 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Piłka lay's Etap I tura 2. Wczoraj był mail o nadaniu paczKi. Wozi DPD emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

e-e

#6599398 Napisano: 14.05.2019 14:23:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elizam napisał(a):

Dostałam właśnie maila z Ciesz się muzyką o rezerwie z V etapu - eventim, czekam dalej na wytyczne, czyli na 80 zgłoszeń jest szansa na jedną jedyną nagrodę?
Pytanie - skąd mam wiedzieć który kod im wysłać? 

w temacie chyba jest podany kod emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

e-e

#6598143 Napisano: 10.05.2019 19:01:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gopablo1 napisał(a):

podpowiedzcie proszę, czy jak wylosują moją datę urodzenia (w Koralu oczywiście) to paragon musi/może być z wcześniejszego dnia? Bo nie potrafię znaleźć tej informacji.....

"Data zakupu loda musi pochodzić z okresu trwania zabawy czyli 29.04-28.06.2019. Można zakupić loda w dniu wylosowania daty urodzenia lub dopiero gdy dowiesz się, że wygrałaś, wtedy masz 5 dni na to ":)"
taką odpowiedź napisał Koral na fb pod jednym z postów Wyświetl w wątku >>
1 maryam 0

e-e

#6597860 Napisano: 10.05.2019 10:31:10 w SZUKAM....
100krotka napisał(a):

Czy po zgłoszeniu do loterii Monster Munch "Poczuj ducha leniucha" przychodzi jakieś potwierdzenie na maila lub podziękowanie na stronie?  emotka  Zgłaszałam się dwa razy i za każdym razem strona się tylko przeładowała, wyskakiwał na nowo formularz i żadnej informacji, że zgłoszenie zostało przyjęte  emotka

Nad "wyślij" pojawia się na białym tle mały napis. NIkt go nie zauważa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

e-e

#6596891 Napisano: 08.05.2019 10:23:00 w moje dzisiejsze wygrane :)
10:13-dzwonek z danonków.... Wyświetl w wątku >>

e-e

#6595703 Napisano: 05.05.2019 11:23:26 w Czy informują/ informowali?
delfinka101 napisał(a):

Czy z 1 etapu dziennie  z monster informowali? Widzę juz dzienne w kolejnym etapie a 1 nie ma ani jednej osoby a przecież sporo osób grało

Moim zdaniem zmienili regulamin. Na początku wg regulaminu z  całego 1 etapu miało być wyłonione 8 nagród +główna. Natomiast wg tego (nowego) regulaminu nagrody na luzie losują od 29.04. Jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

e-e

#6595652 Napisano: 04.05.2019 21:23:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nelunia napisał(a):

e-e napisał(a):

nelunia napisał(a):

Czy po rejestracji paragonu z chrupek Monster Munch dostajecie jakieś potwierdzenie? 

Nie, na stronie tylko jest taki mały napis: paragon wysłąny, czy coś w ten deseń. Można tego nie zauważyć emotka

Dzięki, nie zauważyłam emotka

nad "wyślij" jeśli dobrze pamiętam na białym tle  Wyświetl w wątku >>
0 0

e-e

#6595649 Napisano: 04.05.2019 21:14:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nelunia napisał(a):

Czy po rejestracji paragonu z chrupek Monster Munch dostajecie jakieś potwierdzenie? 

Nie, na stronie tylko jest taki mały napis: paragon wysłąny, czy coś w ten deseń. Można tego nie zauważyć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

e-e

#6595378 Napisano: 03.05.2019 12:25:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Diana02 napisał(a):

Czy na loterię Koral mogę zgłosić dziś wczorajszy paragon? Przecież sklepy dziś zamknięte... emotka emotka

Tego chyba nikt nie wie, ja kupiłam dzisiaj bo nigdzie nie znalazłam jasnej odpowiedzi emotka Wyświetl w wątku >>
1 Diana02 0

e-e

#6595340 Napisano: 03.05.2019 09:29:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a w auchan coś się kręci? ktoś coś trafil ?  Wyświetl w wątku >>
0 0

e-e

#6594938 Napisano: 01.05.2019 12:34:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
MONSTER MUNCH zmienili regulamin? czy 29 nie miało być też 8 zestawów na luzie losowanych z całego miesiąca? Wyświetl w wątku >>
0 0

e-e

#6594129 Napisano: 29.04.2019 10:08:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):

martunik3 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Uwaga! Dziś w loterii zalodowani Koral wylosowano datę urodzin 10 LIPCA. Jeśli to Wasza data, zgłoście się koniecznie!

Mojej siostry data  emotka

Analizuje regulamin, dowód osobisty potwierdzający datę urodzenia będzie potrzebny, ale nie rozumiem zapisu:
W przypadku Uczestnika, którego Zgłoszenie zostało wylosowane jako zwycięskie do nagrody specjalnej, kopia odpowiedniego dokumentu tożsamości dokumentującego datę urodzenia Uczestnika, o jakiej mowa w pkt 40 Regulaminu, poza potwierdzeniem zgodności daty urodzenia Uczestnika ze Szczęśliwą Datą Urodzenia w zakresie danych DD.MM (dzień.miesiąc) z dnia dokonywania zwycięskiego Zgłoszenia doLoterii, musi dodatkowo potwierdzać, że rok urodzenia Uczestnika przypada na rok 1979.


40 urodziny Koral więc może nagrodę specjalną mogą wygrać tylko 40-latkowie?

dokładnie tak, nagrody specjalne są dla osób z rocznika 1979 emotka Wyświetl w wątku >>

e-e

#6592767 Napisano: 24.04.2019 15:08:34 w Czy informują/ informowali?
rufus napisał(a):

e-e napisał(a):

tic tac już zakończył wszystkie rezerwy? lista zwycięzców mi się nie wczytuje..

Wydaje mi się, że coś powinno jeszcze pójść za 7 i 8 etap a to "ładowanie danych ..." to pic na wode. emotka

no tak...dziwne, wcześniej normalnie się te listy wyświetlały. Dzięki za odp emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

e-e

#6592646 Napisano: 24.04.2019 12:21:29 w Czy informują/ informowali?
tic tac już zakończył wszystkie rezerwy? lista zwycięzców mi się nie wczytuje.. Wyświetl w wątku >>
0 0

e-e

#6588216 Napisano: 08.04.2019 20:10:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Biedronka ruszyłą z bonami 10zl. szkolenie na str emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

e-e

#6587767 Napisano: 07.04.2019 11:10:48 w Loterie bramkowe
mika287 napisał(a):

e-e napisał(a):

ikropka napisał(a):

e-e napisał(a):

Co z tym kasztelanem? nikt nic nie trafia?  emotka

jedna osoba chwaliła się fartuchem. Ja i rodzina ponad 90 wpisanych i wielkie zero emotka

:O aż się grać odechciewa czytając takie statystyki...

Napisałam wiadomość do Smolara z zapytaniem czy aby na pewno w bramkach znajdują się nagrody i oto odpowiedź jaką od nich uzyskałam : Szanowny Panie,
Codziennie cała pula jest "zgarniana" i wygrywana.
To jest kwestia skali i rachunku prawdopodobieństwa, to jest loteria.

Nie mogę powiedzieć ile mamy dziennie zgłoszeń, ponieważ jest to tajemnica handlowa ale idzie to w naście, dziesiąt tysięcy i to jest tylko i wyłącznie kwestia prawdopodobieństwa.

Pozwolę sobie zadać Panu pytanie - czy zna Pan kogoś kto wygrał w LOTTO ? Co tydzień (2 x w tygodniu) setki tysięcy Polaków wysyłają losy i grają, i czy zna Pan osobiście kogoś kto wygrał ?
I czy jeżeli Pan nie zna takiej osoby to czy uprawione jest wyciąganie wniosku że nikt nie wygrywa?

Pozdrawiam,
Robert Wojkowski
Smolar Agencja Promocyjno - Reklamowa
93-569 Łódź, ul. Inżynierska 15

Pan Wojciech nie wykazał się poziomem jak widać. Myślę, że jeśli chce pytać i porównywać w jakimś stopniu do LOTTO to powinien chociażby zagłębić się w temacie co do jego "(2 x w tygodniu)" . A jeśli znam taką osobę to co to oznacza?  Jak dla mnie słabe emotka Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

e-e

#6587717 Napisano: 06.04.2019 22:38:55 w Dziś cieszę się z.....
mama-l-k-m napisał(a):

e-e napisał(a):

mama-l-k-m napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

traktor, który jedzie i wozi zwierzaki i trzrba zgadnąć jakie to zwierzę? Moje dziecko rosyjskojezyczne było w stanie to zaśpiewać i śpiewało cały dzień, zaczepiając wszystkich i mówiąc "no powiedz co to za rzątko! no powiedz!".....

u nas było tak samo emotka

A matkę cieszy wizyta u fryzjera - mimo że rano tempo - dzieci do przedszkola, córę na dwór wystawić z babcią aby nie płakała że ze mną nie jedzie - ale efekt końcowy jest - mąż mnie nie pozna emotka  bo żona mu wróciła do swojego naturalnego koloru włosów  emotka

Czy ja mogę prosić namiary na ten hit ?:D 
W temacie cieszę się że Pan Adrian tak szybko rozwiązuje problemy związane z aplikacją emotka emotka

proszę 
https://www.youtu...amp;index=2&t=0s

Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>

e-e

#6587685 Napisano: 06.04.2019 17:42:04 w Loterie bramkowe
wwikulka napisał(a):

[quote=Dołączam. 36  wpisanych kodów o różnych godzinach i wciąż nic.

e-e napisał(a):

ikropka napisał(a):

e-e napisał(a):

Co z tym kasztelanem? nikt nic nie trafia?  emotka

jedna osoba chwaliła się fartuchem. Ja i rodzina ponad 90 wpisanych i wielkie zero emotka

:O aż się grać odechciewa czytając takie statystyki....

e]
ikropka napisał(a):

e-e napisał(a):

Co z tym kasztelanem? nikt nic nie trafia?  emotka

jedna osoba chwaliła się fartuchem. Ja i rodzina ponad 90 wpisanych i wielkie zero emotka

:O aż się grać odechciewa czytając takie statystyki....

Niestety zakładki laureaci na stronie nie znajdziemy...dziwna ta loteria Wyświetl w wątku >>
1 wwikulka 0

e-e

#6587680 Napisano: 06.04.2019 17:26:46 w Loterie bramkowe
ikropka napisał(a):

e-e napisał(a):

Co z tym kasztelanem? nikt nic nie trafia?  emotka

jedna osoba chwaliła się fartuchem. Ja i rodzina ponad 90 wpisanych i wielkie zero emotka

:O aż się grać odechciewa czytając takie statystyki.... Wyświetl w wątku >>
0 0

e-e

#6587675 Napisano: 06.04.2019 17:07:02 w Loterie bramkowe
Co z tym kasztelanem? nikt nic nie trafia? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0