Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika e-e

e-e

#6696770 Napisano: 15.04.2020 07:42:08 w Czy informują/ informowali?
Czy z Warki za 13 słali już  @ ?  Wyświetl w wątku >>
0 0

e-e

#6694577 Napisano: 03.04.2020 09:08:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agicho napisał(a):

Czy jak wstawiacie zdjęcie na konkurs Góralków to jakiś komunikat ,typu "dziękujemy" wyskakuje?
Bo u mnie mieli stronę i nie wiem nawet czy przyjęło zdjęcie emotka

Wyskakuje i przychodzi @ emotka Wyświetl w wątku >>

e-e

#6692408 Napisano: 25.03.2020 13:57:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w Milce (tesco) wygrał ktoś 2 razy? Było ograniczenie, wie ktoś? regulamin nie chce mi się otworzyć... Wyświetl w wątku >>
0 0

e-e

#6676435 Napisano: 23.01.2020 12:09:33 w Smolar
Wg mnie jedyne rozwiązanie to sprawdzić wygrane paragony w danym sklepie zwłaszcza, że jest to tylko sieć c4. Inaczej drukarze będą mieli żniwo bo jak wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia. Ja nie brałam w tym udziału(dla mnie za drogo), ale z zainteresowaniem będę śledzić jak się sprawa rozwiąże.  emotka Wyświetl w wątku >>

e-e

#6676281 Napisano: 22.01.2020 21:36:57 w Smolar
Rzuciłam szybko okiem i proszę zwróćcie też uwagę na numery telefonów, tu jeden przykład zaznaczam, początek ten sam końcówka różni się o jedną ostatnią cyfrę. W takie loterie i "przypadki" to ja nie wierzę. ;/  Wyświetl w wątku >>

e-e

#6673595 Napisano: 14.01.2020 15:23:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

Czy maskotki z Biedronki wysyłają pocztex - em ? Mam sms ,że przesyłka została nadana i zastanawiam się co to może iść

Może sanki? Wyświetl w wątku >>
0 0

e-e

#6673000 Napisano: 13.01.2020 10:13:08 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
DHL wozi mikrofony z Kubusia  emotka  kubuś zaprasza do świata wyobraźni Wyświetl w wątku >>
1 agakaz2 0

e-e

#6666785 Napisano: 16.12.2019 18:35:48 w SZUKAM....
Szukam jakiś zniżek do empiku ktoś coś ?  Wyświetl w wątku >>
0 0

e-e

#6660765 Napisano: 25.11.2019 21:52:35 w Wkurza mnie...
anaesth napisał(a):

mama-l-k-m napisał(a):

Wkurzają mnie nagrody w konkursach emotka
Wchodzę na forum o fajny konkurs fotograficzny "Pyszne dodatki do każdej kanapki" Carrefour niski koszt zakupu bo tylko 5zł, już mam jakąś wizję co zrobię i jak zrobić zdjęcie kiedy patrzę na nagrody i do wygrania

  • 5x zestaw noży w bloku Gerlach
  • 105x karta podarunkowa Carrefour o wartości 50 zł
ochota już mi na wzięcie udziału w tym konkursie minęła i mocno się zastanawiam czy brać udział aby zobaczyć czy agencji Amooco Grzegorz Kańduła spodoba się moje zdjęcie czy zwyczajnie przeznaczyć ten czas na czytanie książki.

Może rzeczywiście nagrody nie są jakieś hiper-atrakcyjne, ale mi by się bardzo przydały zarówno noże, jak i karta do C4 - nie pogardziłabym emotka Pytanie tylko, jak bardzo trzeba będzie się napracować przy zdjęciu, żeby cokolwiek ugrać. emotka

A mnie wkurza, że na mamotoja.pl znów wygrały te same osoby.

Mnie też wkurzają! No ale każdy marzy, mieć taki zaszczyt by pomykać w sikorze w kolorach i z logo DHL.... emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

e-e

#6659751 Napisano: 22.11.2019 14:45:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iwona0103 napisał(a):

monia0303 napisał(a):

Czy był ktoś dzisiaj na poczcie? chciałam wysłać oświadczenie na słoik milka i okazało się że poczta ma dzisiaj awarie ogólnopolską i nie da się nic wysłać. Ciekawi mnie czy to rzeczywiście ogólnopolska awaria 

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Awaria-na-Poczcie-Polskiej-Nie-odbierzesz-ani-nie-nadasz-listow-7777339.html

Byłam, wysłałam. Mulił im system, ale dawali radę. Wyświetl w wątku >>
0 0

e-e

#6656304 Napisano: 12.11.2019 15:02:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

estrelitta napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

stelka napisał(a):

W temacie Milki i Biedronki- odpowiedź od organizatora:


Dzień dobry,Zgodnie z informacją, którą otrzymaliśmy  od  Jeronimo Martins, właściciela
sieci Biedronka  sklepy przy stacjach benzynowych i stacjach PKP są
otwarte również w święta państwowe.  Dlatego konkurs został uruchomiony
11.11.2019 i  zgodnie z regulaminem, zwycięzcy zostaną wyłonieni również
 spośród zgłoszeń z tego dnia. Z dnia 12.11.2019 zostanie wyłonionych
10 laureatów, tak jak z każdego kolejnego dnia trwania konkursu.Pozdrawiamy, Organizator

Powiem tak, OSZUŚCI!!!! emotka

Przecież ktoś pisał, że na infolinii powiedzieli, że zamkniete... no chyba, że na infolinii kłamali... ktoś znalazł otwartą biedre?

Dzwoniłam na infolinię - miły Pan powiedział, że były zamknięte!

Zawsze mozna zapytac u tych co kase płacą.
Jak pani pod bialo-czerwono flagą zostanie zasypana mejlami, to może 20tys wróci do puli  emotka

https://eu.mondel...ional.com/contact-us

Idąc na pociąg widziałam zamkniętą biedrę. To jedna z tych, przydworcowych pracujących w niehandlowe niedziele emotka Wyświetl w wątku >>

e-e

#6656032 Napisano: 11.11.2019 13:19:04 w Kupię...
kupie Lumea BRI953 nowy nieuzywany emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

e-e

#6651038 Napisano: 23.10.2019 19:35:48 w Czy informują/ informowali?
LejziDejzi napisał(a):

e-e napisał(a):

colgate I stopień też informował? bo widzę tylko wpisy o II 

Też emotka  

o smutny dniu! emotka  dzięki za info emotka   Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

e-e

#6651002 Napisano: 23.10.2019 18:20:34 w Czy informują/ informowali?
colgate I stopień też informował? bo widzę tylko wpisy o II  Wyświetl w wątku >>
0 0

e-e

#6647274 Napisano: 09.10.2019 21:06:05 w Wkurza mnie...
bzowapani napisał(a):

e-e napisał(a):

bzowapani napisał(a):

e-e napisał(a):

inter81 napisał(a):

haha chciałem "wygrać" bluze snickers w zapodaj snickersa , żeby mieć co w robocie nosić , więcej szmat do rozdania jak uczestników ale i tak dali tylko wybranym napisałem im żeby se ją wsadzili i zwrócili mi 7 zeta za te batony bo tylko cukru sie niepotrzebnie nażarłem

ooo właśnie patrzę, faktycznie nie trzymają się regulaminu(to mnie wkurza) miało być 100 na etap. Odpisali coś? emotka  

Z tego co zauważyła, to sporo osób nie wygrała z prostego powodu. Nie oznaczali znajomych pod zdjęciem konkursowym, jedynie dodawali hasztagi #zapodajsnickersa. W regulaminie trzeba było spełnić oba wymogi.

Widziałam też osoby, które spełniły wymogi a mimo to nie było pod zdj informacji o wygranej więc nie wiem ocb.

Jeszcze nie informowali za ostatni etap, więc zobaczymy jak ocenią te nieliczne prace emotka

Naliczyłam całe 16 nagród. I widzę kolejne prawidłowe nienagrodzone zgłoszenia także ten...wkurza takie oszukiwanie ludu, niestosowanie się do regulaminu przez agencje... Wyświetl w wątku >>
0 0

e-e

#6647017 Napisano: 09.10.2019 11:45:43 w Wkurza mnie...
bzowapani napisał(a):

e-e napisał(a):

inter81 napisał(a):

haha chciałem "wygrać" bluze snickers w zapodaj snickersa , żeby mieć co w robocie nosić , więcej szmat do rozdania jak uczestników ale i tak dali tylko wybranym napisałem im żeby se ją wsadzili i zwrócili mi 7 zeta za te batony bo tylko cukru sie niepotrzebnie nażarłem

ooo właśnie patrzę, faktycznie nie trzymają się regulaminu(to mnie wkurza) miało być 100 na etap. Odpisali coś? emotka  

Z tego co zauważyła, to sporo osób nie wygrała z prostego powodu. Nie oznaczali znajomych pod zdjęciem konkursowym, jedynie dodawali hasztagi #zapodajsnickersa. W regulaminie trzeba było spełnić oba wymogi.

Widziałam też osoby, które spełniły wymogi a mimo to nie było pod zdj informacji o wygranej więc nie wiem ocb. Wyświetl w wątku >>
0 0

e-e

#6646935 Napisano: 09.10.2019 09:32:11 w Wkurza mnie...
inter81 napisał(a):

haha chciałem "wygrać" bluze snickers w zapodaj snickersa , żeby mieć co w robocie nosić , więcej szmat do rozdania jak uczestników ale i tak dali tylko wybranym napisałem im żeby se ją wsadzili i zwrócili mi 7 zeta za te batony bo tylko cukru sie niepotrzebnie nażarłem

ooo właśnie patrzę, faktycznie nie trzymają się regulaminu(to mnie wkurza) miało być 100 na etap. Odpisali coś? emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

e-e

#6646779 Napisano: 08.10.2019 19:38:26 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie przemądrzali ludzie, człowiek grzecznie o coś pyta to nie potrafią normalnie odpowiedzieć tylko się mądrzą. Może nie rozumieją zadanego pytania? hmm... Na szczęście są mniejszością emotka  Przy okazji życzę wszystkim więcej życzliwości od i dla każdego emotka   Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

e-e

#6646255 Napisano: 07.10.2019 11:18:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy można jednocześnie zagrac w lewiatanie jednym paragonem na urodzinowa gra i wielka loteria urodzinowa?  ktoś się orientuje? ::) Wyświetl w wątku >>
0 0