Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBilona

FBilona

#6772206 Napisano: 26.03.2021 13:39:35 w moje dzisiejsze wygrane :)

FBilona

#6771953 Napisano: 25.03.2021 11:17:44 w Dziś cieszę się z.....
Cieszę się że słoneczka, cieplutko i rajd po ogródku. Prawie wyrywamy sobie narzędzia.  Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6771664 Napisano: 23.03.2021 19:58:58 w Wkurza mnie...
Jak bumerang przez cały dzień nakarmiono mnie informacjami, że lockdawn będzie jeszcze trwał 2-3 lata.  Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6771450 Napisano: 22.03.2021 21:00:18 w Wkurza mnie...
FBilona napisał(a):

fantagiro napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

escada napisał(a):

pawelkoo napisał(a):

escada napisał(a):

no tego to jeszcze nie ćwiczyłam - zbieram się do wyjazdu pod miasto do Intermarche (u nas nie ma)z dawno wygranym bonem bo trzeba przecież w końcu zrealizować i rzucam okiem a tam jak byk waznośc do 15 marca, skąd mi się wzięło że do końca????  podarłam i wyrzuciłam, bolało:(

Chyba niepotrzebnie podarłaś emotka ja też raz przegapiłem ważność bonu do intermarche ale napisałem do nich maila, odpowiedzieli żeby wysłać niezrealizowane bony do nich listem i po tygodniu wysłali mi nowe z nową datą ważności emotka

na to nie wpadłam, no teraz to już się całkiem zapłaczę , echhh


W takim przypadku zawsze warto skontaktować się ze sklepem. Mi w Dino pozwolono zrealizować bon, który był dwa miesiące po terminie. Centrala wysłała informację do konkretnego sklepu i nie było problemu.

SODEXO- przepadają bez odwołania  emotka

Zasada numer 1 konkursowicza. Walczymy do końca. SODEXO zrealizowałam po terminie aż 300zl. był to bonus restauracyjny za założenie konta. Serce mi waliło.... I zamówienie przeszło.  Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6771448 Napisano: 22.03.2021 20:55:43 w Wkurza mnie...
fantagiro napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

escada napisał(a):

pawelkoo napisał(a):

escada napisał(a):

no tego to jeszcze nie ćwiczyłam - zbieram się do wyjazdu pod miasto do Intermarche (u nas nie ma)z dawno wygranym bonem bo trzeba przecież w końcu zrealizować i rzucam okiem a tam jak byk waznośc do 15 marca, skąd mi się wzięło że do końca????  podarłam i wyrzuciłam, bolało:(

Chyba niepotrzebnie podarłaś emotka ja też raz przegapiłem ważność bonu do intermarche ale napisałem do nich maila, odpowiedzieli żeby wysłać niezrealizowane bony do nich listem i po tygodniu wysłali mi nowe z nową datą ważności emotka

na to nie wpadłam, no teraz to już się całkiem zapłaczę , echhh


W takim przypadku zawsze warto skontaktować się ze sklepem. Mi w Dino pozwolono zrealizować bon, który był dwa miesiące po terminie. Centrala wysłała informację do konkretnego sklepu i nie było problemu.

SODEXO- przepadają bez odwołania  emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6770502 Napisano: 17.03.2021 23:35:19 w Wkurza mnie...
bezaczek7 napisał(a):

Kupilam w biedronce michaszki, szlam wazyc na warzywa, zebym nie miala przypadkiem zakupu za 9,99, po czym w domu patrze na paragon, a tam 1x17,90, czyli caly kg nabity. W worku mialam jakies 60 dag  emotka
Na drugi dzien w lidlu wynalazlam aktualnie mi niepotrzebny, ale z mysla o niedalekiej przyszlosci (kolezanka w ciazy) ciuszek dla dziecka -50%, w domu patrze, pelna cena nabita. Chcialam nie zawadzac w sklepie, szybko sie pakowac, odsunac kolejnym klientom. Dosyc tego. Bede stala i patrzyla na ekranik co za ile jest kasowane.
W dc sama sobie zrobilam raz kuku, paragon na 70zl, zapomnialam podac nr tel kasjerce, ta nie zapytala, oj wkurzylam sie  emotka
No i wkurza mnie sytuacja w kraju, jak zapewnic opieke dziecku z klas 1-3, kiedy rodzic nie ma mozliwoscipracy zdalnej? O platnej opiece sie nawet nie zajaknal. I to jedno pytanie od redakcji, bede sie mocno tego dzis trzymal. A pytan dziesiatki u zwyklego Kowalskiego w glowie... gospodarka upada, ludziom odbija w domach, w osrodkach zatrudniaja kalamuki, miejsca pracy sa likwidowane... dramat. emotka

Nie poddawaj się, złóż reklamację albo niech monitoring sobie odtworzą. Kiedyś bratowa zwróciła mi uwagę aby. Kontrolowała paragony. Jak zaczęłam to wychwytywalam tyle błędów na moją niekorzyść. Szczególnie ceny promocyjne trzeba kontrolować. Co do gospodarki to jesteśmy juz"pozamiatani", naczynia połączone powoli pękają  Wyświetl w wątku >>
1 bezaczek7 0

FBilona

#6770109 Napisano: 15.03.2021 21:14:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Heineken z 3 dni widzę tylko wygrane za 2 dni PS4. Też tak macie? Nie widzę żadnych pysznych. Ktoś? Coś? Zacięła się strona?  Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6769130 Napisano: 10.03.2021 17:00:36 w moje dzisiejsze wygrane :)
Pyszne.pl Heineken, chyba usłyszał jak się żaliłam  Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6768937 Napisano: 10.03.2021 08:43:13 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Heineken ema chyba "czarną listę" a ja tam jestem jedynką  Wyświetl w wątku >>
1 fantagiro 0

FBilona

#6768902 Napisano: 09.03.2021 22:42:05 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratulacje. Być w takim gronie to marzenie każdego konkursowicza  Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6768885 Napisano: 09.03.2021 21:22:05 w Wkurza mnie...
Dzisiaj telefon, grał głośno telewizor. Usłyszałam tylko, że z agencji, zaraz skojarzyłam z konkursem. Oczy mi wyszły z orbit, oddech przyspieszony, serce rozrywa koszulkę, a szumy w uszach przebiły nadmorskie fale. Nagle zrozumiałam, że Pan dzwoni z instrukcją jak robić zdjęcia do kinder. Taki miły. W  Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6768613 Napisano: 08.03.2021 12:51:34 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kinder rodzinka.  Wszystko by pasowało, maluchów nie brakuje ale teraz patrzę a tam rodzinka 4 osobowa. Kogo tu wykluczyć z 5 osobowych?  Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6768478 Napisano: 07.03.2021 21:57:05 w moje dzisiejsze wygrane :)
Scrabble /ale emaila brak hmm/ Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6768139 Napisano: 05.03.2021 14:02:49 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Heniek, czuj się zaszczycony, że chcę się z Tobą spotkać! Nie odmawiaj  Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6767187 Napisano: 01.03.2021 12:31:55 w moje dzisiejsze wygrane :)
Scrabble /trochę tych paragonów poszło / Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6767135 Napisano: 28.02.2021 22:49:46 w Dziś cieszę się z.....
"Podróże w czasie" lokalna strona, trochę zdjęć z historią. Wspomnienia, wspomnienia. Oglądałam Bożnicę żydowską rozebrana przez Niemców. Parę ujęć, tak sobie zamarzyłam, że nagle zobaczę swojego taty zdjęcie. Mało realne i nagle odjęło mi mowę. Tata idzie wprost na mnie. Rok 1940 idzie przez pusty plac po Bóżnicy gdzie w dzieciństwie bawiłam się na ogródkach Jordanowskich.. Popłakałam się. Jestem wdzięczna osobie, Która zaniosła fotografie do redakcji gazety. Czuję teraz taką moc jakby mi mówił, że traumatyczne przeżycia ostatniego roku  będą blaknąć jak negatyw. To jedno z niewielu z młodości taty.  Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6766922 Napisano: 26.02.2021 23:15:04 w Wkurza mnie...
tereniagno napisał(a):

tereniagno napisał(a):

bruce napisał(a):

kalinea napisał(a):

bruce napisał(a):

Przepraszam, może kogoś obrażę, może takie są wytyczne i w ogóle, ale żebym musiała znowu podczas wzywania karetki przy umierającym na chodniku przechodniu przez kilkanaście minut gadać, dzwoniąc na numer alarmowy, o głupotach, bo "oni muszą zrobić wywiad, a ja mam nie płakać i nie krzyczeć, bo oni nie do każdego przyjeżdżają", to się dosłownie w głowie nie mieści.  emotka emotka

O matko, do mnie też kiedyś dzwonili po karetkę, byłam w bardzo złym stanie, sprawy sercowe, dyspozytorka powiedziała że karetki nie wezwie, że mogę sobie ewentualnie porozmawiać przez telefon z ratownikiem medycznym emotka  

Jak tu skomentować? emotka emotka emotka

Nie było jeszcze Covida, jak moja córka mając 23 lata dostała udar. Była sama w domu, ja byłam u dzieci drugiej córki.
Zadzwoniła starsza córka na pogotowie i odmówili,ponieważ pani dyspozytor powiedziała,że taka młoda osoba nie może dostać udaru emotka emotka Idiotka chciała rozmawiać z córka, jak ta nie mówiła już, bo była sparaliżowana.
Niestety, karetka nie przyjechała.Szczęście od Boga, że mieszkam blisko przychodni i przybiegł nasz lekarz rodzinny zaraz.
Zadzwonił po karetkę, już nie na pogotowie, tylko do szpitala i szybko przyjechali.
Od 10 grudnia do połowy marca następnego roku była w szpitalach, ponieważ wykryli wadę serca, którą zaraz miała usuwaną.
Do dnia dzisiejszego nie stwierdzili przyczyny udaru.Wszystko wróciło do normy i jest pod stała kontrolą hematologa.
Lekarz kazał zgłosić tą sprawę do prokuratora, ponieważ było to zagrożenie życia.
Przeżyłam wtedy straszny koszmar emotka
Już kiedyś pisałam o tym na naszym forum.

To jeszcze tak dodam, że najlepsze w tym wszystkim było, że nie dostała złotówki z PZU, ponieważ w wypisie był inaczej sformułowany zapis choroby, niż PZU ma w swoim regulaminie. emotka
Starsi stażem konkursowicze powinni ja pamiętać. miała nick  "lidziak"

Porazenie nerwu twarzowego typu bella. W jednym szpitalu szybko się zajeli. Reakcja na pewnie leczenie mega bol głowy. Wystraszyliśmy się ze może coś jeszcze się dzieje. Pojechaliśmy do szpitala innego bo w tamtym rezonans nie działał. W międzyczasie zmienili na covidowy, odmówili przyjęcia. To pojechalusmyy 50km.sor pusty i ponad 2h neurolog się nie pojawił. Szybko załatwiliśmy gdzue indziej rezonans. Też 23 lata. Szczęśliwie nic nie było. Ale droga przez mękę  Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

FBilona

#6766070 Napisano: 22.02.2021 13:33:21 w moje dzisiejsze wygrane :)

FBilona

#6765948 Napisano: 21.02.2021 15:13:10 w moje dzisiejsze wygrane :)

FBilona

#6765319 Napisano: 17.02.2021 13:31:29 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Heineken a już widziałam pizze  Wyświetl w wątku >>
0 0