Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBilona

FBilona

#6575336 Napisano: 27.02.2019 07:42:47 w Wkurza mnie...
nikusia88 napisał(a):

FBilona napisał(a):

Nie życzę sobie żadnych ataków na mnie! Nie podoba się co piszę ,to proszę to ignorować. Taka była sytuacja, a ja ją tylko powtórzyłam. Nigdzie nie piszę ,że to pochwalam. Skomentowałam tylko wydarzenie, które miało miejsce. I nie pisz "dla Ciebie", tylko dla Pani bo mogłabyś być moją córka/synem 

emotka
Przecież sama się zwracasz do kogoś per TY pisząc "nie pisz", poza tym na forum wykorzystujesz login/nick i równie dobrze możesz być starszym panem lub dziewczynką z 2 klasy podstawówki, dlaczego ktoś miałby pisać do ciebie per Pani na publicznym forum ?

Miła moja oczywiście,że nie musisz i tak jest zwyczajowo. Ale jak ktoś chce obrazić, zaatakować, ubliżyć to dla zasady PAN/PANI. Może ten delikatny dystans powstrzyma od wylewania jadu i niemiłych uwag w rodzaju "jedz taksówka to będziesz siedzieć" Wyświetl w wątku >>
1 reniii 0

FBilona

#6575334 Napisano: 27.02.2019 07:31:26 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

luki28 napisał(a):

nikusia88 napisał(a):

FBilona napisał(a):

Nie życzę sobie żadnych ataków na mnie! Nie podoba się co piszę ,to proszę to ignorować. Taka była sytuacja, a ja ją tylko powtórzyłam. Nigdzie nie piszę ,że to pochwalam. Skomentowałam tylko wydarzenie, które miało miejsce. I nie pisz "dla Ciebie", tylko dla Pani bo mogłabyś być moją córka/synem 

emotka
Przecież sama się zwracasz do kogoś per TY pisząc "nie pisz", poza tym na forum wykorzystujesz login/nick i równie dobrze możesz być starszym panem lub dziewczynką z 2 klasy podstawówki, dlaczego ktoś miałby pisać do ciebie per Pani na publicznym forum ?

Dokładnie, chyba jaśnie PANIĄ odrobinę poniosło... To jest forum, które rządzi się swoimi prawami, tutaj do siebie zwracamy się per Ty, bez względu na wiek i to jest spoko. Bo niby skąd mamy wiedzieć ile kto ma lat? Może będzie trzeba robić wnikliwą analizę przed odpowiedzią na czyiś post, jak się do kogo zwracać, bo być może ten ktoś jest starszy? To są jakieś jaja...

STAROŚČ nie jest wyznacznikiem okazywanego szacunku. Na szacunek trzeba zapracować a nie go wymuszać.
Przykro mi, że jesteś "komunistycznie stara" (TO NIE OBELGA, tylko wyznacznik wieku) - ale publicznie popierasz atak żołnierza na młodego chłopaka. I nie mam zamiaru do ciebie na per pani sie zwracać, zwłaszcza kiedy, ty sama "lecisz na ty".

Ode mnie nie oczekuj SZACUNKU. 

Kto mnie atakuje i tworzy złą atmosferę na forum to proszę przez per Pani, reszta miłych uczestników forum na ty. Co do szacunku to dotyczy on obydwóch stron. Nie wiem czy Państwo wiedzą, a może nie dotarło ale użyte jw stwierdzenie w cudzysłowie jest obraźliwe. Moi drodzy skoro jesteście niby anonimowi to przecież nie bezkarni. Zwroty obraźliwe proszę dobrze przemyśleć. Niczego nie popieram ,opisałam wydarzenie ale ono jest niczym do tego co się na mnie wylało. ot, okazja żeby pobrylować wątpliwej jakości językiem, sformuowaniami i zgorzknieniem. Tylko niech się znajdzie ofiara, jakakolwiek. Niech tylko da się czegoś przyczepić i już jazda. Jeżdzić to proszę na nartach, sankach i łyżwach. Zdrowsze i na poziomie. SUPERLOSER zdanie,które użyłeś jest mega obraźliwe i nie mam odwagi zacytować go na forum. Nawet kopiuj ,wklej obraż wszystkie kobiety. Obraża tak głęboko i boleśnie wszystkie ofiary nazizmu,że brakuje mi słów aby wyrazić swój smutek nad brakiem patriotyzmu. Wyświetl w wątku >>
1 reniii 0

FBilona

#6575332 Napisano: 27.02.2019 07:13:40 w Wkurza mnie...
Superloser uwłaczyłeś pamięci ofar II Wojny Światowej . Wstyd i hańba ,że napisałeś zdanie,które wstrząsnęło moją rodziną i znajomymi. Szanujmy siebie,naszą przeszłość i walczmy o przyszłość. Nie rańmy się przy każdej okazji.Nie przechodźmy obojętnie obok atakujących, piętnujmy takie zachowania. Pamiętaj,że miliony były ofiarami tej strasznej wojny, każda rodzina dotknięta nieszczęściem. NIGDY nie używaj haniebnych porównań.  Twoje słowa powinny być przedstawione Prokuraturze bo trudno bardziej obrazić kobietę-POlkę. Obraziłeś mnie najbardziej jak można-OCZEKUJĘ PRZEPROSIN. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6575299 Napisano: 26.02.2019 21:16:46 w Dziś cieszę się z.....
Cieszę się, że nawet nóg nie ciągłam i dziarsko dotarłam do celu. Postanowiłam,że jutro też pójdę z plecaczkiem bo zapowiadają piękną pogodę. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6575001 Napisano: 26.02.2019 08:31:28 w Dziś cieszę się z.....
Cieszę się, że pójdę 4 km pieszo i poczuję wiosnę , wczoraj taką bandę wróbli napotkałam,że aż się ucieszyłam bo coś za dużo ich nie widzę. Z powrotem też pieszo, oj chyba nogi będę ciągnąc emotka Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6574995 Napisano: 26.02.2019 08:02:26 w Wkurza mnie...
FBilona napisał(a):

taalvikki napisał(a):

superloser napisał(a):

FBilona napisał(a):

Było to dawno ,naprawdę zwyczajowo ciężarne były wtedy dobrze traktowane.Przynajmniej ja zawsze miałam miejsce ustąpione czy w kolejkę bliżej wciągnięta. Koleżanki też nie narzekały.Gorzej było z małym dzieckiem w podróży. Raz na odcinku 25 km stałam jedna,jedyna w całym autobusie z rocznym dzieckiem. Nikt mi nie ustąpił,a jakoś nie miałam śmiałości prosić o litość, że to niebezpieczne i jest mi ciężko trzymać na ręku. Drugi raz pełniusieńki autobus, a był taki szarmancki starszy kierowca "Antek" , który zanim wpuścił do autobusu to wzrokiem wyławiał ciężarne i z małymi dziećmi.Te musiały pierwsze wsiąść do niego i jeszcze wołal"proszę tej Pani z dzieckiem ustąpić miejsca!" oraz " czy ta Pani już siedzi?". Młody żołnierz stojący obok mnie szturchnął młodego Pana i mówi do niego "złaź" , a ten ,żę "nie". Żołnierz pociągnąl go za katanę, a ten dalej nie chciał zejść. To jak mu walnął w łeb to myślałam,że szyba pęknie i jeszcze zaprosił go aby wysiedli "na solo". Myślę,że zapamiętał tę szkołę savoir-vivre.Chyba z Rzeszowa? , do Koszlina jechał nocny pociąg,jeden ,jedyny którym można było dotrzeć do sanatorium dla matki z dzieckiem. Przepełniony na maxa. Kolejarze wiedzieli,że jadą matki  maluchami i te stojące wyławiali udostępniając im własne służbowe lub pocztowe przedziały.Byłyśmy im bardzo wdzięczne.Wszystko zależy od kultury ,wychowania i wczucia się w sytuację.

Poważnie  emotka  
Dla ciebie zołnierz, który fizycznie atakuje chłopaka w Pekaesie to "wychowanie"?

Wczoraj chłopak, jutro matka z płaczącym dzieck - bo ryczy w autobusie, a zołnierz chce sie przespać... pojutrze babcia na pasach, bo sie wlecze a młody żołnierz na impreze samochodem gna.

Wkurza, kiedy ludzie tłumaczą agresje i uważają, że położenie łap na drugiej osobie, to dobre wychowanie.
A potem zdziwienie, że tyle agresji. Każdy płaci za bilet, i nawet 14-18 lat może być zmęczony, mieć problemy ze zdrowiem albo zwyczajnie chce się zdrzemnąć, bo wieczorem dorabia w knajpie.
Jak ktoś nie jest przygotowany na stanie w autobusie to jedzie taxi, ma gwarancje fotela.


w punkt. niestety, niektórzy są tak roszczeniowi, że nawet agresję tą roszczeniowością wytłumaczą. dramat. i to mnie wkurza. 

Nie życzę sobie żadnych ataków na mnie! Nie podoba się co piszę ,to proszę to ignorować. Taka była sytuacja, a ja ją tylko powtórzyłam. Nigdzie nie piszę ,że to pochwalam. Skomentowałam tylko wydarzenie, które miało miejsce. I nie pisz "dla Ciebie", tylko dla Pani bo mogłabyś być moją córka/synem

W uzupełnieniu. W tamtych czasach rzadko którą młoda matkę było stać na taksówkę. Mnie ledwo było stać na autobus aby odwiedzić rodziców czy jak w tamtym dniu jechać na wizytę lekarską z dzieckiem. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6574994 Napisano: 26.02.2019 07:59:49 w Wkurza mnie...
WKURZA mnie, że cokolwiek bym nie napisała to "ci co wstali lewą nogą" szukają w tym drugiego dna. To,że coś popieram, że coś nie tak. Byle z pełną świadomością dokuczyć. Pisze fakty, które miały miejsce - NIE DZIELE SIE POGLADAMI NA ICH TEMAT. Forum jest nieprzyjazne, tylko coś , a już "jazda" ataków. Ciekawe po co i dla kogo? Wyświetl w wątku >>
1 reniii 0

FBilona

#6574993 Napisano: 26.02.2019 07:54:12 w Wkurza mnie...
taalvikki napisał(a):

superloser napisał(a):

FBilona napisał(a):

Było to dawno ,naprawdę zwyczajowo ciężarne były wtedy dobrze traktowane.Przynajmniej ja zawsze miałam miejsce ustąpione czy w kolejkę bliżej wciągnięta. Koleżanki też nie narzekały.Gorzej było z małym dzieckiem w podróży. Raz na odcinku 25 km stałam jedna,jedyna w całym autobusie z rocznym dzieckiem. Nikt mi nie ustąpił,a jakoś nie miałam śmiałości prosić o litość, że to niebezpieczne i jest mi ciężko trzymać na ręku. Drugi raz pełniusieńki autobus, a był taki szarmancki starszy kierowca "Antek" , który zanim wpuścił do autobusu to wzrokiem wyławiał ciężarne i z małymi dziećmi.Te musiały pierwsze wsiąść do niego i jeszcze wołal"proszę tej Pani z dzieckiem ustąpić miejsca!" oraz " czy ta Pani już siedzi?". Młody żołnierz stojący obok mnie szturchnął młodego Pana i mówi do niego "złaź" , a ten ,żę "nie". Żołnierz pociągnąl go za katanę, a ten dalej nie chciał zejść. To jak mu walnął w łeb to myślałam,że szyba pęknie i jeszcze zaprosił go aby wysiedli "na solo". Myślę,że zapamiętał tę szkołę savoir-vivre.Chyba z Rzeszowa? , do Koszlina jechał nocny pociąg,jeden ,jedyny którym można było dotrzeć do sanatorium dla matki z dzieckiem. Przepełniony na maxa. Kolejarze wiedzieli,że jadą matki  maluchami i te stojące wyławiali udostępniając im własne służbowe lub pocztowe przedziały.Byłyśmy im bardzo wdzięczne.Wszystko zależy od kultury ,wychowania i wczucia się w sytuację.

Poważnie  emotka  
Dla ciebie zołnierz, który fizycznie atakuje chłopaka w Pekaesie to "wychowanie"?

Wczoraj chłopak, jutro matka z płaczącym dzieck - bo ryczy w autobusie, a zołnierz chce sie przespać... pojutrze babcia na pasach, bo sie wlecze a młody żołnierz na impreze samochodem gna.

Wkurza, kiedy ludzie tłumaczą agresje i uważają, że położenie łap na drugiej osobie, to dobre wychowanie.
A potem zdziwienie, że tyle agresji. Każdy płaci za bilet, i nawet 14-18 lat może być zmęczony, mieć problemy ze zdrowiem albo zwyczajnie chce się zdrzemnąć, bo wieczorem dorabia w knajpie.
Jak ktoś nie jest przygotowany na stanie w autobusie to jedzie taxi, ma gwarancje fotela.


w punkt. niestety, niektórzy są tak roszczeniowi, że nawet agresję tą roszczeniowością wytłumaczą. dramat. i to mnie wkurza. 

Nie życzę sobie żadnych ataków na mnie! Nie podoba się co piszę ,to proszę to ignorować. Taka była sytuacja, a ja ją tylko powtórzyłam. Nigdzie nie piszę ,że to pochwalam. Skomentowałam tylko wydarzenie, które miało miejsce. I nie pisz "dla Ciebie", tylko dla Pani bo mogłabyś być moją córka/synem Wyświetl w wątku >>
0 1 luki28

FBilona

#6573829 Napisano: 21.02.2019 22:25:56 w Loterie bramkowe
arabela79 napisał(a):

Nie mogę zgłosić na Milkę wygranego formularza. Wszystko wypełnione z paragonem i na dole komunikat BRAK WYMAGANEGO POLA: ENC_DOCUMENT_NUMBER. 

Mam tak samo. Już do nich pisałam w tej prawie Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6572409 Napisano: 18.02.2019 07:49:13 w Giełda Kodów ; )
Działa strona heinekena? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6571038 Napisano: 13.02.2019 18:28:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

nikusia88 napisał(a):

Chciałabym pozdrowić Pana "wnuczka", który wysłał dziś swoją babcię do naszego rodzinnego Pubu z prośbą o kapsle z Heinekena. emotka
Mimo iż przysporzyłeś sobie sporej konkurencji wśród naszych (zainteresowanych tematem) pracowników, serdecznie zapraszam Cię w weekend, a osobiście postaram się by coś Ci odłożyć emotka  


Po przemyśleniu sprawy czuję niesmak, że wnuczek babci po knajpach każe łazić, szczególnie w taką pogodę emotka Do czego to doszło emotka

Skąd pomysł,że akurat wnuczek babcię wysłał? Babcia sama gra i jeszcze dziadka wciąga! Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6568872 Napisano: 04.02.2019 19:30:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

reniii napisał(a):

No może poza nielicznymi odosobnionymi przypadkami pomocy na forum, której jakoś niestety nie dostrzegam śledząc wpisy, tak jak pisałam większość nastawiona jest na masowe wygrywanie. A dlaczego ta nagonka teraz na mnie i te śmieszne wasze łapki w dół, bo prawda w oczy kole. Jeśli zobaczę rzeczywiście pomoc na forum bez zbędnych komentarzy i uszczypliwości to zmienię zdanie. To tyle w temacie. Dziękuję za uwagę. 

hmmm, to może za krótko jesteś na forum aby tą bezinteresowną pomoc dostrzec? (żeby nie było: nie mówię tego złośliwie)

Bardzo chciałam w taką fajną grupę się wkręcić, nie udało się. Też nawet za opowiastkę z życia wziętą zaatakowano mnie, o łapkach w dół nie wspomnę. Coś mnie trapiło, napisałam i zamiast jakieś konwersacji to dowalić. Niektóre posty usuwałam. Taka jest prawda. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6566509 Napisano: 25.01.2019 10:24:48 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
donia7 napisał(a):

FBilona napisał(a):

Ostatni napisałam,że nic tylko się upić /brak wygranych/-Donia7 dała mi łapkę w dół ale o stan mojej głowy nie musi się martwić bo wydawało mi się,że tak ładnie napisałam i ....żołądkowej brak. Stolika też, masło roślinne strona nie działa.

ja??? kurczę, może niechcący  emotka idę zobaczyć....

edit: faktycznie...wybacz, ale tą łapkę musiałam dać niechcący na telefonie, nie bierz tego do siebie  emotka

Ojejku ,przepraszam, nie wzięłam pod uwagę,że ktoś się pomylił, aż mi się przykro zrobiło. Moje marzenia się spełniają / czasami/ więc możesz liczyć a jakąś wygraną! W ramach rekompensaty za moją ciętość. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6566505 Napisano: 25.01.2019 10:09:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ostatni napisałam,że nic tylko się upić /brak wygranych/-Donia7 dała mi łapkę w dół ale o stan mojej głowy nie musi się martwić bo wydawało mi się,że tak ładnie napisałam i ....żołądkowej brak. Stolika też, masło roślinne strona nie działa. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6566211 Napisano: 24.01.2019 08:17:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam 20 dukatów w Develey,dostała od nich informację,że ważność do końca stycznia. Próbowałam się doczytać ale klapa. Kto pomoże co mogę nimi ugrać? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6566208 Napisano: 24.01.2019 07:39:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

superloser napisał(a):

joan napisał(a):

soulfly napisał(a):

W Oreo jest b.duzo nagród, ciekawe jakiej są jakości ?


Pierwsza z brzegu koszulka z nadrukiem, którą (moim zdaniem) powinni przyznawać w konkursach:
https://not-a-slo...ade-z-nadrukiem.html
Cena: 129 zł.

Cena koszulki z nadrukiem w loterii Oreo: 32,07 zł.

Czy potrzebny jest komentarz? emotka

Chyba troche odleciałaś  emotka  z tym porównaniem. 129zl nie ma nic wspólnego z jakością koszulki... bajer, że eco... tylko nikt nie poda parametrów do porównania, jedynie, że mniej chemiiiiiiii 

soulfly napisał(a):

Koszulki z Lecha były dobre jakościowo i miały fajny krój. 
Nie można mierzyć wszystkiego taka sama miarka. 

Lech był super. Tylko na klacie nie masz tam butelki piwa do obnoszenia  emotka  . 
Zapytaj nastolatka, czy chce bluze Oreo czy Nike  emotka  

Dla mnie te bluzy i koszulki są fatalne...  emotka  Co z tym robić? Gdzie w tym iść? Sprzątać? Robić na działce? No może, chociaż i do tego mam ciuchy, które mi się bardziej podobają. Jak będę miała kody, bo czasem zdarza mi się kupić oreo, to bez wahania oddam je komuś za darmo.


32,07 zł - to mało jak na koszulkę szczególnie że cena w regulaminie często jest zawyżona i z tego co widzę to koszulka jest personalizowana?? Pewnie większość ceny koszulki to ta personalizacja. Aczkolwiek do chodzenia po domu to w sumie spoko emotka  

Nie, koszulka nie jest personalizowana. Jest na niej człowiek (? albo coś) z ciastkiem zamiast głowy i podpis oreo people. No ja nie jestem oreo people.

Lech naprawdę fajne te koszulki, synowi to nawet obcy ludzie komplement puścili, że im się podoba, a i ja się załapalam chociaż uważałam ,że są męskie.To potem je nosiłam razem z koleżanką. Za to Cheetosa po chwili noszenia śmierdzą mi , a bluza ma tak słabe ściągacze co mnie niezmiernie irytuje bo muszę podwijać rękawy. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6566090 Napisano: 23.01.2019 15:25:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Drugi paragon Stokrotka słynne masło nie wchodzi czyli przesył danych w nieskończoność a jak probuję jeszcze raz wbić to informacja ,że jest już wykorzystany. Robiłam na komputerze i w komórce.Efekt ten sam. Paczka mi sie nie otwiera Ma tak ktoś? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6565761 Napisano: 22.01.2019 15:52:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Działa Wam słynne roślinne? bo u mnie przesyła i przesyła,a jak wyszlam i ponownie wbiłam to mam informacje,że wykorzystany paragon emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6565213 Napisano: 20.01.2019 18:53:53 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nic tylko się upić... z rozpaczy Wyświetl w wątku >>
1 donia7 0

FBilona

#6565105 Napisano: 19.01.2019 18:51:41 w Wkurza mnie...
staszek napisał(a):

patyk napisał(a):

Wkurza mnie sieć Play. Niedawno przeszłam do nich z innej sieci i miałam mieć 6 miesięcy bez abonamentu. Teraz przysylaja mi normalne rachunki, poszłam zapytać ocb a tu się okazuje że młody chłopak z którym podpisywałam umowę sobie źle kliknal i wybrał w systemie zła promocje... Oni teraz twierdzą że mam się udać bezpośrednio do niego, i odkręcić to... A on już nie pracuje. Śmiech na sali, napisałam odwołanie i nie odpuszczę ale łażenie i załatwianie tego w końcówce ciąży to nic przyjemnego.... 


Poza tym wkurza mnie że widoczna ciąża nikogo nie rusza i przepuszczenie w kolejce ciężarnej też nikomu do głowy nie przychodzi. Ja się nie spodziewam jakiegoś mega ulgowego traktowania ale kiedy stoję w kolejce z brzuchem większym ode mnie i z małym dzieckiem to fajnie jakby czasem się ktoś zlitowal. Raz kasjerka chciała mnie obsłużyć poza kolejka to się nasluchalam i spojrzeń od ludzi tyle że aż czułam się jak oszust i leń jakiś. 

Jak się nie upomnisz sama to mało osób przepuści, niestety emotka dlatego ja zawsze jak była kolejka wbijałam się przed. I Tobie polecam emotka

Było to dawno ,naprawdę zwyczajowo ciężarne były wtedy dobrze traktowane.Przynajmniej ja zawsze miałam miejsce ustąpione czy w kolejkę bliżej wciągnięta. Koleżanki też nie narzekały.Gorzej było z małym dzieckiem w podróży. Raz na odcinku 25 km stałam jedna,jedyna w całym autobusie z rocznym dzieckiem. Nikt mi nie ustąpił,a jakoś nie miałam śmiałości prosić o litość, że to niebezpieczne i jest mi ciężko trzymać na ręku. Drugi raz pełniusieńki autobus, a był taki szarmancki starszy kierowca "Antek" , który zanim wpuścił do autobusu to wzrokiem wyławiał ciężarne i z małymi dziećmi.Te musiały pierwsze wsiąść do niego i jeszcze wołal"proszę tej Pani z dzieckiem ustąpić miejsca!" oraz " czy ta Pani już siedzi?". Młody żołnierz stojący obok mnie szturchnął młodego Pana i mówi do niego "złaź" , a ten ,żę "nie". Żołnierz pociągnąl go za katanę, a ten dalej nie chciał zejść. To jak mu walnął w łeb to myślałam,że szyba pęknie i jeszcze zaprosił go aby wysiedli "na solo". Myślę,że zapamiętał tę szkołę savoir-vivre.Chyba z Rzeszowa? , do Koszlina jechał nocny pociąg,jeden ,jedyny którym można było dotrzeć do sanatorium dla matki z dzieckiem. Przepełniony na maxa. Kolejarze wiedzieli,że jadą matki  maluchami i te stojące wyławiali udostępniając im własne służbowe lub pocztowe przedziały.Byłyśmy im bardzo wdzięczne.Wszystko zależy od kultury ,wychowania i wczucia się w sytuację. Wyświetl w wątku >>
2 joan, staszek 0