Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika atka7

atka7

#6473455 Napisano: 15.03.2018 18:10:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delvitto napisał(a):

atka79 bardzo mądra z Ciebie osoba, fajnie że się tym zajęłaś, może w końcu coś się zmieni:) swoją drogą, czuć wyraznie, że ściemniają, niech pokażą na jakimś dokumencie te wszystkie paragony o takich samych numerach. Niech pokażą że są z różnych miast i z różnych sklepów. Dziwnym trafem, spośród tylu tysięcy konkursowiczów, wygrywają wciąż te same nr paragonów, no jasne! A co na to rachunek prawdopodobieństwa? Banda oszustów tam siedzi! 

Oczywiście poprosiłam ich o skany wygranych paragonów, ale zignorowali moją prośbę.
Oto fragment tego o co wnosiłam



Potem pisałam kolejne pismo z prośbą o jej uzupełnienie, bo nie wyczerpywała tego o co wnosiłam. to wtedy dostałam tą odpowiedź:

Wyświetl w wątku >>

atka7

#6473450 Napisano: 15.03.2018 18:03:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a tu jeszcze dodatkowe "ciekawostki" z loterii Glade - tu do wygrania były IPHONY


Wyświetl w wątku >>

atka7

#6473448 Napisano: 15.03.2018 18:02:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
I specjalnie dla cb656 wyjaśnienie o co chodziło mi z tą weryfikacją paragonów
 tu akurat fragment z loterii Wygraj z Glade
Wyświetl w wątku >>
0 0

atka7

#6473439 Napisano: 15.03.2018 17:50:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
No i jeszcze fragmenty ich odpowiedzi

Wyświetl w wątku >>

atka7

#6473435 Napisano: 15.03.2018 17:40:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A teraz jeszcze moje fragmenty odnośnie loterii Rodzina wygrywa - tej z telewizorami


Wyświetl w wątku >>

atka7

#6473433 Napisano: 15.03.2018 17:33:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

a oto kolejny fragment ich odpowiedzi - twierdzą, że skrócony termin weryfikacji to zalecenie Izby Skarbowej, ale na moją prośbę o przesłanie skanu tego zalecenia nie dostałam już odpowiedzi; mam nadzieję, że Izba Skarbowa sama to sprawdzi
Wyświetl w wątku >>

atka7

atka7

#6473429 Napisano: 15.03.2018 17:25:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dodatkowo naruszono jeszcze jeden punkt regulaminu, mianowicie 5.8, który brzmi
5.8. Każdy uczestnik Loterii może wygrać tylko jedną Nagrodę danegorodzaju. Po wylosowaniu Nagrody danego rodzaju, zgłoszenie zwycięzcy tej nagrody wraca do losowanej puli i bierze udział w losowaniu Nagród innego rodzaju.
Organizatorzy niestety nie przestrzegali tego regulaminu, bo nie powinni przyznawać drugiej nagrody tego samego rodzaju na ten sam paragon - chodzi tu o zgłoszenie nr 372834 z dn. 26.09.2017, które można znaleźć na stronie 114 i 115 wyników.

Nieco innyprzypadek miał miejsce jeżeli chodzi o paragon 372843, również z 26.09.2017 -
również ze stron 114 i 115. Mianowicie tutaj co prawda na ten sam numer paragonu
wylosowano dwie różne nagrody w dniu 27.09.2017, co teoretycznie byłoby zgodne
z par. 5.8. Jednakże paragon ten wylosowano także dzień wcześniej, czyli
26.09.2017. Zatem paragon 372843 nie powinien już brać udziału w losowaniu z
dnia 27.09.2017 - zgodnie z punktem 3.17 regulaminu.
Poniżej ich odpowiedź - ich zdaniem zarzut naruszenia par. 3.17 jest nieuzasadniony, aco do zarzutu naruszenia par. 5.18 niestety nie odnieśli się ani słowem.

Wyświetl w wątku >>
1 simsonowa 0

atka7

#6473425 Napisano: 15.03.2018 17:21:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wracam do tematu reklamacji do Loyalty Point.
Oto fragmenty mojej reklamacji loterii "Wygraj z Glade" i "Rodzina wygrywa". Reklamacja loterii "Wygraj z Kiwi" dotyczyła tych samych naruszeń, tylko są inne dane. Będę wklejała stopniowo, z podziałem na osobne zarzuty.

Z ogólnodostępnych wyników zrobiłam sobie zestawienie w Excelu, z którego wynika,
że regulamin loterii został wielokrotnie naruszony przez firmę  Loyalty Point.
Głównym naruszeniem jest nie przestrzeganie punktu 3.17. regulaminu, który to punkt brzmi: „Kolejne zgłoszenia tego samegoparagonu fiskalnego nie biorą udziału w Loterii.”
Organizatorzy nie przestrzegali tego punku wielokrotnie, o czym świadczy poniższe zestawienie paragonów, które zostały kilkakrotnie użyte w loterii. 


Poniżej wklejam fragmenty tabelek z dwóch reklamacji, najpierw zestawienie z Wygraj z Glade (tylko początek tabeli, bo ta jest dłuższa), potem z Rodzina wygrywa.




   Wyświetl w wątku >>

atka7

#6473314 Napisano: 15.03.2018 12:30:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

Automatyczny translator OCR przetłumaczył to tak:

"Prosimy o podanie pani danych, oficjalnie to po to, byśmy wiedzieli, gdzie wysłać upominek (no wie pani, tandetny gadżeciarski długopis z logo sponsora, na odczepnego), a naprawdę po to, byśmy wiedzieli gdzie wysłać ekipę z kijami bejsbolowymi, by zupełnie przypadkiem, w ramach awantury ulicznej, powybijała pani szyby w domu. Dodatkowo uprzejmie
informujemy, że pani dane zostaną wprowadzone do Księgi Wieczystej Wyklętych, której coroczne, aktualizowane wydania dostarczane są do kluczowych Agencji zajmujących się organizacją konkursów. Zapewniamy, że odtąd może sobie pani wysyłać zgłoszeń do bólu, a i tak w żadnym z konkursów nie zostanie pani nagrodzona. Z wyrazami szacunku - Krzysztof X., prokurent."



Adres znali, z bejsbolami jeszcze nie byli (mam kamerki jakby co). A jakby tak wszyscy, na których cokolwiek w życiu napisałam mieli przychodzić z bejsbolami to okien w domu bym nie miała. Urzędy w moim mieście przez ostatnie lata już tak wyedukowałam, że pracują jak trzeba (po kilku odwołaniach do SKO, czy WSA), więc postanowiłam teraz wyedukować tych od loterii:)

A z tymi zgłoszeniami to może zrobią wprost przeciwnie - może wystarczy, że wyślę tylko jedno zgłoszenie i nagrodę będę miała zagwarantowaną. Tylko musiałabym złamać moje wewnętrzne postanowienie i zakupić ich produkty. A to musiałabym zrobić wbrew sobie, więc chyba sobie daruję. Wyświetl w wątku >>

atka7

#6473260 Napisano: 15.03.2018 11:29:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=Agnes] no własnie czy ktoś pisał kiedys w tej sprawie do sposnora?
te pierwsze edycje paczka sprzątaczka chyba były uczciwe bo tam sporo wygrywało nawet mnie się udało kilka zestawów a potem coś poszło nie teges....
w glade nie grałam nigdy

Sponsor ma to gdzieś. Oto ich odpowiedź. 
Miałam na razie nic nie pisać, bo sprawa jest w toku i boję, się że oni to czytają, ale co mi tam. I tak prędzej czy później bym tu o tym napisała, albo w wątku "moje wygrane" (gdy ich ukarają), albo w wątku "wkurza mnie" (gdy nic nie wskóram).
Odpowiedzi od Loyalty Point też mam, ale generalnie nic nie wyjaśnili. Na moje dodatkowe pytania odpisali w końcu, że "dalsze postępowanie reklamacyjne nie jest możliwe w formie korespondencyjnej, a jedynie na spotkaniu, w siedzibie firmy Loyalty Point Sp. z o.o"  
Oczywiście tym sposobem po raz kolejny złamali regulamin, bo przecież regulamin nie przewiduje osobistego rozpatrywania reklamacji i nie reguluje zasad zwrotu za dojazdy do ich siedziby.
Generalnie sprawa jest teraz rozpatrywana przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta i przez Izbę Skarbową.
Jeżeli ktoś miałby chęć przyłączyć się do tamtych reklamacji i posiada jakieś print screeny z tymi telewizorami, albo jakąś korespondencję z tym kto sprzedawał to mogę podać maila do UOKiK i nr sprawy, żeby tam bezpośrednio to przesłać.
W Izbie Skarbowej nie znam numeru sprawy, ale jak ktoś chętny to się dowiem i też może wysłać im to jako uzupełnienie do tamtej sprawy albo osobne swoje pismo.
Ewentualnie możecie napisać do mnie na priv i podesłać co macie, bo chyba się skuszę i napiszę jeszcze albo do Rzecznika Finansowego albo do Komisji Nadzoru Finansowego. Oni nie wiedzą, że trafili na taką upartą babę, która chce naprawiać świat:)

Co ciekawe, mimo że Loyalty Point nie uznała żadnej mojej reklamacji to zastosowała parę zmian w tych nowych loteriach, co po części może być moją zasługą.
Przede wszystkim w tej nowej loterii dodali punkt doprecyzowujący co oznacza „ten sam paragon” (Ten sam paragon oznacza paragon fiskalny o tym samym numerze i z tą samą datą zakupu wysłany z jednego numeru telefonu lub adresu e-mail - wcześniej tego nie było i jeden paragon wygrywał po kilka razy, ale oni twierdzili, że na inne dane).
Ponadto zmieniono datę weryfikacji paragonów i nie odbiega ona już tak znacząco od daty zakończenia loterii (loteria Szczęśliwi razem kończy się 29.04.2018, weryfikacja paragonów jest możliwa do 26.04.2018 - wcześniej weryfikacja paragonów kończyła się dużo wcześniej niż sama loteria, a w żadnej z loterii nie wygrały paragony zgłoszone pod koniec, tylko ciągle paragony z początku loterii).
Wprowadzili teraz także limit zgłoszeń dziennych oraz limit zgłoszeń dla każdej z osób.
Pod wieczór wkleję Wam parę "ciekawostek" z tamtych loterii. Wyświetl w wątku >>

atka7

#6473021 Napisano: 14.03.2018 16:06:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ninakow7712 napisał(a):

wiesia30 napisał(a):

atka79 napisał(a):

Czy jest na forum ktoś, kto wygrał w loterii Jan Niezbędny? 
Loteria trwa od 02.03., a jakoś nie kojarzę wpisów o wygranej.

są wyniki na ich stronie,na forum nie kojarzę by ktoś się pochwalił wygraną

ja próbowałam 5 razy, nie udało się:D

Ja próbowałam już z 10 razy - zaopatrzyłam mamę i siebie w papiery, folie i worki na kilka miesięcy.
I w sumie to sobie odpuszczę tą loterię, bo:
- po pierwsze organizuje ją firma Ergo Marketing, a w bazie nie ma żadnego innego ich konkursu
- po drugie trochę to dziwne, że nikt tutaj jeszcze nic nie wygrał
- po trzecie nie ma żadnego dodatkowego losowania nagród niewydanych, bo takie nagrody pozostają własnością organizatora Wyświetl w wątku >>

atka7

#6472856 Napisano: 14.03.2018 11:50:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy jest na forum ktoś, kto wygrał w loterii Jan Niezbędny? 
Loteria trwa od 02.03., a jakoś nie kojarzę wpisów o wygranej. Wyświetl w wątku >>

atka7

#6472335 Napisano: 12.03.2018 19:15:04 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zbiorczo z wczoraj i z dzisiaj:
50 zł Evree - za trzecim podejściem
20 zł Hochland - za szóstym podejściem
50 zł Kaufland - rezerwa "Czystość ...." Wyświetl w wątku >>

atka7

#6471658 Napisano: 10.03.2018 09:20:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

Zauważył ktoś może żeby w Plusie za SMSY powyżej 70XX pobierao nie 62 gr tylko 92 gr?
pytam w związku z tym:
https://pl.wikipedia.org/wiki/SMS

Dla 7000-7099 jest to 0,50 PLN + 23% VAT, wyjątkiem jest sieć Plus, gdzie: dla 7050-7099 — 0,75 PLN + 23% VAT. Dla kolejnych rozpoczynających się od 7, druga cyfra jest to liczba złotych netto.


Nigdy nie sprawdzałem i teraz jak to przeczytałem to się zacząłem zastanawiać emotka

U mnie w Plusie pobieraja 0,50 (0,62 z vat).
Sprawdzałam ostatnio też ile kosztuje sms na 4321 (loteria Trio) i o dziwo jest darmowy (mam taryfę, w której smsy i rozmowy mam bez limitu). Wygląda na to, że ten numer nie jest zaliczany do smsów premium Wyświetl w wątku >>
1 shineoff 0

atka7

#6471352 Napisano: 09.03.2018 09:58:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magdapop90 napisał(a):

agata6 napisał(a):

magdapop90 napisał(a):

Czy w konkursie Kamis "poczuj smak wygranej". Przy nagrodzi II-stopnia tj. 100 zł konieczne jest przesyłanie kserokopii dowodu osobistego?

Tak


Kurczę, mam mieszane odczucia co do tego. Czy to jest w ogóle zgodne z prawem? Z tego co wiem, to nawet operatorzy nie powinni tego wymagać przy podpisywaniu umowy. Czy są jakieś dane które zamazujecie na dowodzie przed wysłaniem?

Możesz wysłać im tylko skan pierwszej strony dowodu, gdzie jest podana data urodzenia. Możesz nawet zaczernić swoje zdjęcie. Im chodzi tylko o sprawdzenie pełnoletności.
Pytałam ich o to jak u nich wygrałam i tak mi wtedy odpisali. Wyświetl w wątku >>
0 0

atka7

#6471332 Napisano: 09.03.2018 08:45:02 w Pomocy!!!!
yreks napisał(a):

Frama napisał(a):

yreks napisał(a):

Mamy pytanie odnośnie pieczątek na paragonach. Mama zakupiła podravkę na konkurs jednak na paragonie widnieje tylko napis "Makaron". Jak powinna wygladac adnotacja sklepu ze to jest produkt podravka. Czy trzeba dopisać coś w stylu "zakupiono makaron podravka" i wtedy pieczątka z BOKu? 

Ja piszę np Kamis i proszę o pieczątkę. Jak jest miejsce to na gorze paragonu, a jak nie to z tylu. 

dzięki emotka

A czy Wy te pieczątki załatwiacie od razu po zakupie, czy dopiero jak wygracie?
Bo ja kiedyś jak miałam coś źle opisane to stwierdziłam, że poczekam do ewentualnej wygranej. Nie wygrałam i nie było potrzeby załatwiania. Ale ja w sumie gram od niedawna i może źle robię.
A tak przy okazji, to ja często sprawdzam na czytniku co się w nazwie wyświetla i raczej taki opis jest potem na paragonie. Wyświetl w wątku >>
0 0

atka7

#6470857 Napisano: 07.03.2018 19:21:46 w Smolar
Monika11 napisał(a):

Z którego etapu rozsyłali dzisiaj bony 50 zł z Kafelka - mam wygrane z 6 ..... etapu ..chyba

Dziś dotarły karty, o których informowali mailowo 16.02.2018 (ale nie wiem który to etap) Wyświetl w wątku >>
1 Monika11 0

atka7

#6469647 Napisano: 04.03.2018 21:06:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delvitto napisał(a):

atka79 napisał(a):

Zamiast przecinka wstaw kropkę

próbowałam, dawałam kropkę, spację, i nic emotka   nie działa;(

A to może coś im się zwiesiło. Ja wczoraj wysyłałam i kojarzę, że dopiero z kropką mi przeszło. Wyświetl w wątku >>
0 0