Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mamimamu

mamimamu

#7192197 Napisano: 17.07.2024 12:26:00 w SZUKAM....
termitek99 napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Szukam info do kiedy jest czas na odesłanie danych w Elmex bo telefony konkursowe zostały w domu, a my jesteśmy na wakacjach...?

3 dni mailem


A z jakiego nr informuje elmex? Wyświetl w wątku >>
0 0

mamimamu

#7190227 Napisano: 10.07.2024 06:33:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

asiaaa85 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

asiaaa85 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Ja i znajoma też nie mamy z Biedronki @ z bonem emotka
W pkt 4.4 napisali, że wyślą do 5 lipca. Poniżej pkt 4.9 " Po pozytywnej weryfikacji prawa do nagrody nagroda danego stopnia zostanie wysłana do 14 dni roboczych" emotka

U mnie też brak … . Nie wiem czy do nich pisać czy czekać .


Z ciekawości: czy maila z danymi wysyłałyście na maila nr 1 czy 2? Bo do mnie przyszły dwa maile (wygrałam jedna nagrodę) i jeden był jakiś dziwny a drugi normalny i ja dane wysłałam na oba. Bon przyszedł 8 lipca

Ja miałam oba dziwne i wysłałam na oba i pewnie nie doszło ….

właściwy mail to konkurs@powiedztaknasmak.pl ale kod przyszedł z biedronka-konkurs@powiedztaknasmak.pl

U mni też brak maila z nagrodą, a właściwe maile były wszystkie trzy, łącznie z tym dziwnym, bo wpadło mi do jednej puli w skrzynce.

Ja dostałam wczoraj kod, teraz go odkryłam w spamie. Odpisywałam na ten DZWINY mail, wiec chyba coś ruszyło emotka Wyświetl w wątku >>
1 agawaga 0

mamimamu

#7189824 Napisano: 08.07.2024 20:35:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
deva napisał(a):


Powiedz tak na smak ☺️

Jejku, ponawiali wiadomość z prośbą o podanie danych dzień później, ale żadnego  "dodatku z nagrodą" tam nie było.
Dzięki deva za wiadomość - wiem, że trzeba to ruszyć  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mamimamu

#7189820 Napisano: 08.07.2024 20:29:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
deva napisał(a):

anulka72 napisał(a):

justyna1411 napisał(a):

deva napisał(a):

Słuchajcie, jeśli chodzi o bony Heinz Biedronka to ja interweniowałam. Zadzwoniłam do nich i powiedzieli że bony były wysłane. Powiedziałam że nie dotarły i czy mogliby wysłać jeszcze raz. Wysłali maila z kodem i już mam.


Podaj proszę kontakt emotka

Ja też nie dostałam jeszcze

Możesz jeszcze przejrzeć foldery, spam chociaż u mnie nie było. Mogę podać kontakt na priv

Kurczę, też nic nie dostałam... czy możecie podpowiedzieć, jak zatytułowany był ten mail z nagrodą? może poniosła ich kreatywność i olałam wiadomość, bo wyglądała jak śmieć zapychający skrzynkę? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mamimamu

#7188985 Napisano: 04.07.2024 22:43:00 w Pomocy!!!!
malmoki napisał(a):

izak1000 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

cleo25 napisał(a):

Pomocy. Mam problem żeby wejść w wątki na ekonkursach w telefonie. Główna strona się wyświetla, ale potem wchodząc w każdy wątek (np. mdw) wyskakuje komunikat : " Zła prośba. Twoja przeglądarka wysłała żądanie, którego ten serwer nie mógł zrozumieć.Rozmiar pola nagłówka żądania przekracza ilmit serwera".  Wcześniej działało bez problemu. Coś się poprzestawiało w telefonie, w ustawieniach ? Podpowiedzcie coś,

Wyczyść ciasteczka albo korzystaj z przeglądarki w trybie incognito.

Od kilku dni mam to samo na swoim telefonie..

 Mam to samo . Nauczyłam się czyścić ciasteczka . Potem działa normalnie , ale za jakiś czas się powtarza .

Jejku mam to na laptopie i wszystkich tel. 😟 Błąd 503. Ale działa normalnie w trybie incognito - zarówno na kompach, jak i telefonach emotka  męczące, ale zawsze to coś emotka  może ktoś ma jakieś rozwiązanie??? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mamimamu

#7178917 Napisano: 28.05.2024 21:34:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

asiaaa85 napisał(a):

mamimamu napisał(a):

Hej, jak na paragonie Dino opisana jest Rodowita? raz kupowałam Rodowitę, raz inną, niekonkursową wodę i nie mogę się teraz połapać w paragonach 

Ale tam nie trzeba podawać paragonu w razie wygranej emotka  

Przecież wgrywa się paragon przy wysyłaniu zgłoszenia. Temat opisu Rodowity był wałkowany już tysiąc razy przy poprzedniej edycji i przy aktualnej. Każdy ma fatalny opis, agencja się nie czepia. mamimamu wpisz sobie w wyszukiwarkę na forum „rodowita” i będzie wysyp postów odpowiadających na Twoje pytanie emotka  U mnie był opis woda d/gaz 6x1,5l.

Dzięki anaesth za odp, u mnie szkopuł w tym, że miałam paragony z muszynianki (z woli nieprzymuszonej, bo mąż preferuje) i rodowitej (z musu konkursowego) i nie przypilnowałam paragonów "które to które". A jedno i drugie to opis bez ozn. marki. Twój wpis upewnił mnie, że chodziło o to d/gaz 6x1,5l. Dzięki serdeczne! Wyświetl w wątku >>
0 0

mamimamu

#7178396 Napisano: 26.05.2024 16:34:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej, jak na paragonie Dino opisana jest Rodowita? raz kupowałam Rodowitę, raz inną, niekonkursową wodę i nie mogę się teraz połapać w paragonach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mamimamu

#7165852 Napisano: 21.03.2024 20:22:26 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bilety do Energylandii - Maoam - wygrana za zgł. z 17.02 - dziś na mailu emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mamimamu

#7162786 Napisano: 05.03.2024 21:46:32 w Czy informują/ informowali?
Atorod38 napisał(a):

kasia831 napisał(a):

czy ktoś wie za jaki dzień informowali dziś z Maomam?

Ja wysłałam jedno  zgłoszenie 02.03 , dziś dostałam wiadomość o wygranej 😉

ja mam z 17.02 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mamimamu

#7162686 Napisano: 05.03.2024 14:18:16 w moje dzisiejsze wygrane :)
Madzia88 napisał(a):

Maoam energylandia


I ja również emotka Wyświetl w wątku >>

mamimamu

#7159969 Napisano: 19.02.2024 15:56:22 w moje dzisiejsze wygrane :)
Biedronka Dallmayer dzienna za ostatni dzień (karta do Biedry 200zl) Wyświetl w wątku >>

mamimamu

#7150961 Napisano: 03.01.2024 17:28:16 w moje dzisiejsze wygrane :)

mamimamu

#7150014 Napisano: 29.12.2023 10:42:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

mamimamu napisał(a):

nique napisał(a):

asper01 napisał(a):

Przypomni mi ktoś do kiedy ważne są te kody po 250 zł do adidas.pl od Avanti?

Realizacja voucherów wydawanych w formie kodów możliwa jest na zakupy
wyłącznie w sklepie internetowym dostępnym pod adresem www.adidas.pl
 w terminie do dnia 31.12.2023 roku

Dzięki wielkie za informację! Zastanawiałam się właśnie... przypomnijcie proszę, z jakiego to konkursu? Nie mogę znaleźc tego vouchera na poczcie. I jeszcze był konk, gdzie nagrodą był voucher decathlon, 200 zł i to chyba w tożsamym czasie, co ten adidas? Kojarzycie jeszcze, co to było?

Decathlon z loterii Fuzetea był w takim nominale, może tam wygrałaś?

Dokopałam się - dobrze, że człowiek sobie te wygrane gdzieś notuje - i jest to voucher 200 zł od Kinder, ważny do (chyba) maja 2024 emotka  w każdym razie jeszcze jest czas emotka  Dziękuję Wam za pomoc emotka Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

mamimamu

#7150008 Napisano: 29.12.2023 10:04:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nique napisał(a):

asper01 napisał(a):

Przypomni mi ktoś do kiedy ważne są te kody po 250 zł do adidas.pl od Avanti?

Realizacja voucherów wydawanych w formie kodów możliwa jest na zakupy
wyłącznie w sklepie internetowym dostępnym pod adresem www.adidas.pl
 w terminie do dnia 31.12.2023 roku

Dzięki wielkie za informację! Zastanawiałam się właśnie... przypomnijcie proszę, z jakiego to konkursu? Nie mogę znaleźc tego vouchera na poczcie. I jeszcze był konk, gdzie nagrodą był voucher decathlon, 200 zł i to chyba w tożsamym czasie, co ten adidas? Kojarzycie jeszcze, co to było? Wyświetl w wątku >>
0 0

mamimamu

#7139130 Napisano: 14.11.2023 21:16:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Żabka/Sanah - zgłoszenie wysłane na komputerze i normalne podziękowanie, ale w regulaminie info, zeby dodawać przez apkę Żabki. Jak myślicie, przejdzie? Wyświetl w wątku >>
0 0

mamimamu

#7135626 Napisano: 01.11.2023 22:00:50 w moje dzisiejsze wygrane :)
2 plecaki od Żubra  emotka  baaardzo miło:) Wyświetl w wątku >>

mamimamu

#7135625 Napisano: 01.11.2023 22:00:42 w moje dzisiejsze wygrane :)
2 plecaki od Żubra  emotka  baaardzo miło:) Wyświetl w wątku >>

mamimamu

#7122142 Napisano: 07.09.2023 21:39:29 w Wygrane na wymianę/sprzedaż

mamimamu napisał(a):

LOT TRAVEL - VOUCHER o wartości 1000 zł

Sprzedam voucher do biura podróży Lot Travel o wartości 1000 zł, ważny do 06.12.2023 r. Realizacja vouchera może obejmować zakup biletów lotniczych, zakup biletów "z kategorii" transport, czyli autobusowych, kolejowych itd., czy też rezerwacje w hotelach.
W przypadku hoteli: wybierasz miejscowość i kontaktujesz się z biurem, oni ogarniają hotel w wybranym przez Ciebie standardzie lub sam wybierasz hotel, a biuro nawiązuje kontakt i pomaga w rezerwacji. Fajna opcja na szybki weekend.
Ważne: realizacja biletów/pobytu/wybranej formy musi mieścić się w czasie ważności vouchera, czyli musisz ją zrealizować do 06.12.2023r.
Voucher na okaziciela.
Cena: 700 zł

Wyświetl w wątku >>
0 0

mamimamu

#7122141 Napisano: 07.09.2023 21:39:26 w Wygrane na wymianę/sprzedaż

mamimamu napisał(a):

LOT TRAVEL - VOUCHER o wartości 1000 zł

Sprzedam voucher do biura podróży Lot Travel o wartości 1000 zł, ważny do 06.12.2023 r. Realizacja vouchera może obejmować zakup biletów lotniczych, zakup biletów "z kategorii" transport, czyli autobusowych, kolejowych itd., czy też rezerwacje w hotelach.
W przypadku hoteli: wybierasz miejscowość i kontaktujesz się z biurem, oni ogarniają hotel w wybranym przez Ciebie standardzie lub sam wybierasz hotel, a biuro nawiązuje kontakt i pomaga w rezerwacji. Fajna opcja na szybki weekend.
Ważne: realizacja biletów/pobytu/wybranej formy musi mieścić się w czasie ważności vouchera, czyli musisz ją zrealizować do 06.12.2023r.
Voucher na okaziciela.
Cena: 700 zł

Wyświetl w wątku >>
0 0

mamimamu

#7120243 Napisano: 30.08.2023 20:29:39 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
mamimamu napisał(a):

LOT TRAVEL - VOUCHER o wartości 1000 zł

Sprzedam voucher do biura podróży Lot Travel o wartości 1000 zł, ważny do 06.12.2023 r. Realizacja vouchera może obejmować zakup biletów lotniczych, zakup biletów "z kategorii" transport, czyli autobusowych, kolejowych itd., czy też rezerwacje w hotelach.
W przypadku hoteli: wybierasz miejscowość i kontaktujesz się z biurem, oni ogarniają hotel w wybranym przez Ciebie standardzie lub sam wybierasz hotel, a biuro nawiązuje kontakt i pomaga w rezerwacji. Fajna opcja na szybki weekend.
Ważne: realizacja biletów/pobytu/wybranej formy musi mieścić się w czasie ważności vouchera, czyli musisz ją zrealizować do 06.12.2023r.
Voucher na okaziciela.
Cena: 750 zł

Wyświetl w wątku >>
0 0