Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mietowa

mietowa

#6453017 Napisano: 16.01.2018 14:34:49 w Czy informują/ informowali?
daf napisał(a):

Czy były już wyniki -wygraj sanki w tesco śnieżne szaleństwo?

chyba do 31 stycznia mają czas. Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6452765 Napisano: 15.01.2018 21:25:09 w Dziś cieszę się z.....
freyja88 napisał(a):

cb656 napisał(a):

Dziś cieszę się, że jeszcze nie wszyscy normalni ludzie wyginęli emotka
Zaczęło się od tego, że do oferty na olx była jedna osoba chętna, która co prawda nie miała założonego tam konta, ale bardzo zależało jej na wystawionej książce, więc o pośrednictwo poprosiła swoją koleżankę z kontem, ta do mnie napisała, no droga okrężna tak, że bardziej zakręcona nie może być emotka To wszystko dlatego, że od czasu, jak różne czubki dzwoniły do mnie po pijaku w środku nocy, w ogłoszeniach nie zamieszczam telefonu, podaję tylko tym, z którymi już wstępnie się dogadam przez kanał tekstowy na olx. No ale do brzegu. Ustaliliśmy, że wyślę pani książkę zabezpieczoną w kopercie bąbelkowej, jak mi zrobi wcześniej przedpłatę, bo nie wysyłam za pobraniem. Ustaliliśmy w zaokrągleniu, że za przesyłkę dopłaci 5 zł do ceny książki (wystawionej za 2/3 wartości rynkowej). Wpłata wpłynęła, zapakowałem i poszedłem na Pocztę nadać, a tam okazało się, że waga i gabaryty kwalifikują do gabarytów "B" droższej wysyłki dwukrotnie. Trudno, zazgrzytałem zębami, moje niedoszacowanie, moja strata, mówi się trudno. Wysłałem pani esemesem numer paczki do śledzenia w necie i na tym w zasadzie się skończyło. Pańcia nie jest jakąś blondynką, na stronie monitorowania widocznie zorientowała się, że to nie standard, na jaki się umawialiśmy i dziś, gdy paczkę odebrała zadzwoniła z podziękowaniem i że ona się czuje zobowiązana dopłacić tę różnicę, bo dlaczego mam być stratny. Normalnie mnie zamurowało emotka
Baaardzo miły gest, którego wcale nie oczekiwałem emotka dlatego się cieszę. Nie z tych pięciu złotych, tylko z rzetelnego podejścia do drugiego człowieka. No ujęło mnie to niesamowicie. emotka
P.S. Najśmieszniejsze jest to, że na stronie monitorowania tej paczki, ma ona NADAL status "w doręczeniu", choć już wieczór, a dostarczona została rano! emotka To jest nasza niepojęta Poczta Polska emotka


Miałam kiedyś taki przypadek, że kupiłam na allegro takie podkładki plastikowe pod buty. Napisałam do sprzedającego, że należność przeleję za 3dni, bo czekam na wypłatę. Pan sprzedający do mnie zadzwonił i powiedział, że on już paczkę do mnie wysłał, żeby mi nikt błota po domu nie roznosił, bo pogoda straszna a na zapłatę poczeka. Jednak jest jeszcze jakieś światełko w tunelu dla zdrowych, ludzkich zachowań.

Ale przyjemnie się Was czyta. Raz, że miło, bo normalne, fajne zachowania innych ludzi, dwa - miło technicznie. Właśnie zdałam sobie sprawę, że na tym forum ludzie najczęściej piszą zgrabnie, używają znaków interpunkcyjnych, nic nie razi i nie odwraca uwagi od sensu wypowiedzi. Nie, żebym miała ochotę rzucać kamieniami w tych, którzy robią błędy (chociażby mój Mąż - mistrzem z polskiego nie jest, za to technicznie umysł taki, że mogę mu tylko buty czyścić), ale po prostu... fajnie emotka . Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6452387 Napisano: 14.01.2018 12:28:17 w Pomocy!!!!
viviean napisał(a):

Czy zwrotki z Fortis/Coca-Coli   na cirkle K przychodzą od razu? 

Wejdź na wątek "Dyskusje..." emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6452380 Napisano: 14.01.2018 10:45:35 w Pomocy!!!!
Słuchajcie, dostałam dwa takie smsy. 1:"Gratulacje! Witaj w Gameland za 18,99 zł z VAT, dostęp odnawialny co tydzień. Rezygnacja: STOP GAMELAND na 80615 (0zł). Regu.:goo.gl/zpakHV Info: 222639347."

I drugi: "Witamy w portalu Gameland! zaloguj się na stronie pl.gameland.moni. Twójlogin to: (tu mój numer), twoje hasło to: xxxxx. Info: 22 263 93 47. 

Wiem, że to może być próba wyłudzenia i nie powinno się odpowiadać na takie smsy. Poszperałam trochę w sieci i mam mieszane uczucia - zbyt wiele informacji nie ma, ale ludzie piszą między innymi o tym, że usługę aktywuje się poprzez np. kliknięcie w reklamę na YouTubie, a potem pobierane są z konta opłaty co tydzień czy dwa. Syn rzeczywiście minutę wcześniej przeglądał jakieś filmiki ze śmiesznymi pieskami, mógł coś kliknąć. 

Spotkaliście się z czymś takim? Odpisywać, dzwonić na infolinię? Olać? Help. Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6452099 Napisano: 12.01.2018 20:39:28 w Wkurza mnie...
edzia21 napisał(a):

mietowa napisał(a):

taalvikki napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Dlaczego to mężczyźni nie rozumieją ile kobieta jest w stanie zrobić dla urody? Za wygrane bony do Empiku postanowiłam kupić sobie kosmetyki Sensai... Poprosiłam męża o odebranie zamówienia, bo ma bliżej z pracy. I już wrócił do domu z nerwami, co to za lekka paczka za 400 zł... a jak mu pokazałam, że to mydło i olejek do demakijażu twarzy po 200 zł za sztukę to wpadł w szał na co ja wydaję tyle pieniędzy emotka   I że można było karty sprzedać za 300 złotych, a nie bzdury kupować. No, a do krytykowania konkursów to pierwszy jest, a wygranymi chce rządzić. No i chodzi tak naburmuszony, wypomina mi te kosmetyki i dostaje białej gorączki. Nawet się nie mogę nacieszyć wymarzonym zakupem...


 nie ma tygodnia, w którym nie pytano by mnie o dowód.

Zazdroszczę. Mnie nikt nie pyta od 16 roku życia, teraz mam 32 lata i ostatnio przeszło mi przez myśl, że wsunę kasjerowi dychę w kieszeń, żeby mnie zapytał  emotka

Ja mam na karku 28 wiosen...i pytaja mnie o dowod nawet przy zakupie zdrapki lotto. Mega wkurzajace to jest emotka  

No aż prawie Wam współczuję  emotka . Idę sobie serial oglądać. Taki dla prawdziwych dorosłych emotka . Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6452089 Napisano: 12.01.2018 20:26:26 w Wkurza mnie...
taalvikki napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Dlaczego to mężczyźni nie rozumieją ile kobieta jest w stanie zrobić dla urody? Za wygrane bony do Empiku postanowiłam kupić sobie kosmetyki Sensai... Poprosiłam męża o odebranie zamówienia, bo ma bliżej z pracy. I już wrócił do domu z nerwami, co to za lekka paczka za 400 zł... a jak mu pokazałam, że to mydło i olejek do demakijażu twarzy po 200 zł za sztukę to wpadł w szał na co ja wydaję tyle pieniędzy emotka   I że można było karty sprzedać za 300 złotych, a nie bzdury kupować. No, a do krytykowania konkursów to pierwszy jest, a wygranymi chce rządzić. No i chodzi tak naburmuszony, wypomina mi te kosmetyki i dostaje białej gorączki. Nawet się nie mogę nacieszyć wymarzonym zakupem...


 nie ma tygodnia, w którym nie pytano by mnie o dowód.

Zazdroszczę. Mnie nikt nie pyta od 16 roku życia, teraz mam 32 lata i ostatnio przeszło mi przez myśl, że wsunę kasjerowi dychę w kieszeń, żeby mnie zapytał emotka Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6452082 Napisano: 12.01.2018 20:06:51 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

(...) Ale jak macie bony do Empiku lub Douglasa albo was stać, to inwestujcie w nie emotka  


Przeczytałam skład, obejrzałam opakowanie... nie przekonali mnie do swoich produktów emotka Ale uważam, że każdy laureat może zrobić z nagrodą to, co mu się podoba emotka

To zależy. Jeśli on biega z listą konkursową co tydzień po dziesięciu marketach, to gdzieś tam zaczyna to jednak być wspólna robota emotka Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

mietowa

#6452081 Napisano: 12.01.2018 20:05:49 w Wkurza mnie...
Niebieska_Laguna napisał(a):

No, a do krytykowania konkursów to pierwszy jest, a wygranymi chce rządzić

Ja najbardziej kocham, jak mój Mąż mówi: "wygraliśmy" emotka . Taaaa.... ostatnio go poprosiłam o jakieś skojarzenie do konkursu Belvity. I pytam: "Jak zrobić, żeby zimą było lato". Odpowiedź? "Poczekać" Pośmiał się i poszedł. Mój mistrz konkursowy emotka Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6451905 Napisano: 12.01.2018 12:12:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monkakk napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy były wyniki z konkursu Podaruj sobie magiczne chwile przyjemności w Tesco? Streamline raczej rozwiązuje terminowo, a czas był do wczoraj.

Cisza ....

Ja mam napisane, że wyniki do 15 stycznia, ale mogłam coś pomylić. Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6451884 Napisano: 12.01.2018 11:54:28 w Wkurza mnie...
joasiunia napisał(a):

dolly napisał(a):

joasiunia napisał(a):

O, dziękuję, przynajmniej nie będę sama!  emotka emotka Hehe, mnie to spanie strasznie załamuje, bo Junior ma już ponad rok i mógłby chociaż spróbować przespać te parę godzin. Taki duży chłopak... A tymczasem on tak się budzi codziennie, noc w noc, od urodzenia. I nie wiem z czego to wynika... Nie jest głodny, nie jest mu zimno, nie jest mu niewygodnie, nie ma twardo, nie ma za miękko, jest cicho, już próbowaliśmy go usypiać przy lampce (może się boi ciemności?), bez lampki (może nie lubi światła?), już próbowaliśmy wszystkiego... emotka

Może spróbujcie na jakiś czas przenieść Jego łóżeczko do waszego pokoju. Pedagogiczne to nie jest, ale może chociaż trochę pośpicie.
Tylko z drugiej strony jak ta 2,5 letnia zobaczy to może być dym. A może chłopaków razem na noc położyć???

Junior śpi w naszej sypialni już dawno, bo uznaliśmy, że skoro tyle razy się budzi, to na współlokatora do innych się nie nadaje emotka 2,5 latka w spaniu jest najlepsza - budzi się albo raz, albo wcale. Tylko chłopaki nam tak wariują emotka Ten najstarszy znajduje sto tłumaczeń, dlaczego przyszedł: a to się boi okna, a to się boi duchów i potworów (chyba mu dam bana na bajki), a to lampka za słabo świeci, a to "nie widział lampki na oczy", "ta lampka nie jest nowa", "w pokoju lata mucha", "chcę piciu", "zgubiłem radiowóz/smoka/misia" (bo przecież trzeba spać z setką zabawek)... emotka

"nie widział lampki na oczy" emotka . Od razu mi się przypomniało, jak to mojego syna przedwczoraj bolały spodenki emotka Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6451796 Napisano: 12.01.2018 10:05:46 w Wkurza mnie...
joasiunia napisał(a):

lowmacp napisał(a):

Na pocieszenie, mnie to czeka już za kilka tygodni emotka
Z dwójką w wieku 3,5 i 1,5roku jakoś jeszcze daję radę, ale co będzie przy trzecim?. Mąż zawija się w środku nocy do pokoju dziecięcego ( zamienia się miejscem z córką), a ja zostaję z dwoma pożeraczami energii. A gdzie ja zmieszczę tego trzeciego emotka

O, dziękuję, przynajmniej nie będę sama!  emotka emotka Hehe, mnie to spanie strasznie załamuje, bo Junior ma już ponad rok i mógłby chociaż spróbować przespać te parę godzin. Taki duży chłopak... A tymczasem on tak się budzi codziennie, noc w noc, od urodzenia. I nie wiem z czego to wynika... Nie jest głodny, nie jest mu zimno, nie jest mu niewygodnie, nie ma twardo, nie ma za miękko, jest cicho, już próbowaliśmy go usypiać przy lampce (może się boi ciemności?), bez lampki (może nie lubi światła?), już próbowaliśmy wszystkiego... emotka

Skąd ja to znam. Mój syn w kwietniu skończy 3-lata, co noc o 1 "tup tup tup" i idzie do nas małe zombi z zamkniętymi oczkami. Ledwo się wciśnie między nas i "a pić?". Potem się przebudza, bo któreś z nas się ruszy, łóżko zaskrzypi, a poza tym jest już 5-ta i ile można spać emotka Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6451777 Napisano: 12.01.2018 09:33:36 w Karlsbad
enia2007 napisał(a):

dzwonią na nieodebrane ze środy

Buuu, to znaczy, że już koniec z ogólnym informowaniem?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6451684 Napisano: 11.01.2018 20:57:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

mietowa napisał(a):

Dobre dusze, czy dobrze rozumiem regulamin GP z minionkami, że data paragonu nie musi odpowiadać etapowi danego konkursu? Czy coś przeoczyłam?

Pytałam org, odpisali mi że nie musi emotka

Pięknie Ci dziękuję emotka . Półtora tygodnia odsuwałam od siebie ten paragon z obrzydzeniem, tak bardzo nie trafiało do mnie to pytanie konkursowe. A gdy w końcu coś wymyśliłam i wysłałam (coś wartego samochodu, oczywiście emotka ), to zaczęłam zastanawiać się nad powyższym. Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6451680 Napisano: 11.01.2018 20:47:46 w Popraw sobie humor...
freyja88 napisał(a):

defed napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

zorientowałam, się, że przecież to ja do siebie dzwoniłam i ze sobą rozmawiałam...

Parę dni temu miałam podobnie  emotka  Zdążyłam nawet umieścić na forum zapytanie czyj to numer, zanim się zorientowałam, że to przecież mój konkursowy numer dzwonił sobie na jeszcze inny konkursowy numer... emotka

Ja kiedyś zadzwoniłam z prywatnego na konkursowy, żeby go odnaleźć (gdzieś się zawieruszył). Zadzwonił, znalazłam, odłożyłam na miejsce. Pojechałam do sklepu, wróciłam, sprawdzam telefony. O! jest jakieś połączenie nieodebrane! Oddzwaniam, dzwoni telefon prywatny, więc stwierdziłam, że później zadzwonię jeszcze raz a odbiorę prywatny. Rozłączam konkursowy, Odbieram prywatny, jest za późno, ktoś się rozłączył, ja wściekła, ze ktoś sobie jaja robi emotka Prawie jak pies, który goni swój ogon emotka SP w Toszku powinien juz mi chyba grzać miejsce emotka

Nie no jesteście boskie emotka Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6451679 Napisano: 11.01.2018 20:45:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dobre dusze, czy dobrze rozumiem regulamin GP z minionkami, że data paragonu nie musi odpowiadać etapowi danego konkursu? Czy coś przeoczyłam? Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6451652 Napisano: 11.01.2018 18:55:36 w Wkurza mnie...
jorunn2010 napisał(a):

Kiedy coś jadłam- brałam do ust maleńkie, finezyjne kąski, co by szybko móc przełknąć kiedy będzie trzeba odebrać telefon. 

Buehehehe emotka Wyświetl w wątku >>
2 atanerka, joan 0

mietowa

#6451612 Napisano: 11.01.2018 16:50:45 w Albedo Marketing
staszek napisał(a):

Czy jeśli wygraliście i w Perwollu i Silanie to odsyłacie oświadczenia i paragony w jednej kopercie na oba konkursy czy oddzielnie?

Na kopercie mają być inne dopiski, więc oddzielnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6451279 Napisano: 10.01.2018 21:38:42 w Dziś cieszę się z.....
komixowa napisał(a):

Cieszę się, że tu wróciłam. Długo mnie nie było, ale wracam do nałogu konkursowego! Także witam Was i...cieszę się!  emotka  

Witaj emotka . Powroty są super emotka . Ja także wróciłam po długim czasie i jest zarąbiście - tylko członkowie rodziny jakby rzadziej do mnie dzwonią z pytaniem: "co słychać?"  :P Wyświetl w wątku >>
1 rudawka 0

mietowa

#6451049 Napisano: 10.01.2018 13:22:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zaczytana-pola napisał(a):

stellasz napisał(a):

takie 50 tyś trochę kręci emotka  a tak serio konkurs dla zbieraczy paragonów - nic nie trzeba kupować emotka
mało tego po koszykach zakupowych leży...

Kręciłoby mnie, gdyby taki zwykły Kowalski jak ja miał realną szansę na wygraną emotka . Po tylu latach w konkursach zdaję sobie sprawę na co się porywać, a na co nie. emotka Poczekam na lepsze czasy, o ile nastąpią emotka

W takich sytuacjach nawet nie żal, że Kauflanda nie mam blisko emotka . Ok, czas wracać do pracy i się skupić, bo właśnie napisałam "zapotrzebowanie na konkursy" zamiast "zapotrzebowanie na kalorie" emotka . Odkąd gram, moja wydajność w pracy spadła - najwidoczniej musi zostać zachowana równowaga w przyrodzie emotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6451030 Napisano: 10.01.2018 12:45:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Vivacia napisał(a):

monisss napisał(a):

kurna co się dzieje ?! w nowej gazetce ITM do 17.01 nie widzę ŻADNEGO konkursu tak samo w gazetce Carrefour do 22.01...
Laysy nic nie robią póki co.. emotka

Początek roku zawsze jest biedny konkursowo emotka

Nosiło mi się gdzieś po głowie, żeby w końcu o to zapytać. Wiadomo, że czas przed świętami to jest konkursowy szał i trudno to przebić, ale żeby aż taka cisza i bieda...emotka . Dobrze, że piszecie, że to normalne. Aczkolwiek oznacza to biedniusieńki w nagrody luty  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0