Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mampytanie

mampytanie

mampytanie

#6848439 Napisano: 07.03.2022 23:02:18 w SZUKAM....
banka-manka napisał(a):

baxter napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Szukam info, czy w Lidlu są biszkopty Andante? 

Też szukam podpowiedzi, w jakim sklepie mają te biszkopty. W kauflandzie i stokrotce u mnie nie mam.

Sieci sklepów Kupiec, Od i Do. 

Ja pytam, bo znalazłam paragon z Lidla, ktoś kupił 4 paczki biszkoptów emotka  nie wiem, czy jest sens brać udział na takie „znaleźne”. Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6848415 Napisano: 07.03.2022 20:08:53 w Kupię...
Kupię kody Netflix Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6848408 Napisano: 07.03.2022 19:23:04 w SZUKAM....
Szukam info, czy w Lidlu są biszkopty Andante?  Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6848406 Napisano: 07.03.2022 19:05:01 w moje dzisiejsze wygrane :)

mampytanie

#6847694 Napisano: 03.03.2022 10:41:45 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Kompletne nic nie wpada. A szkoda, bo się odechciewa próbować.  Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6845592 Napisano: 19.02.2022 13:22:39 w SZUKAM....
kerocna napisał(a):

jokan napisał(a):

peppa7 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Poleci ktoś jakiś dobry (naprawdę dobry) model gofrownicy…jedna mi wysiadła, wziąłem gdzieś na punkty drugą ale taki szajs, że z jednej strony gofry czarne z drugiej niedopieczone. A szukam fajnej porządnej … 

Ja mam MPM MGO-13 i polecam emotka

tylko i wyłącznie DEZAL polska firma, mocna i solidna i mocno grzeje, mam od kilku dobrych lat i sprawuje się świetnie

Też mam Dezal, moder 301.5 R i jest bardzo dobra, służy mi już kilka lat i polecam. 

Też polecam Dezal. Jak chcesz prawdziwe gofry, to tylko gofrownicę tej firmy. Dezal robi profesjonalne, przynajmniej model, który mam, jest również do użytku profesjonalnego. Gofry zawsze wychodzą mega. Wyświetl w wątku >>
2 pioge7, darog 0

mampytanie

#6845482 Napisano: 18.02.2022 18:39:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś wygrał ze Stock Prestige na fb? Niby informowali, ale tu chyba nie było żadnych wpisów. Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6845449 Napisano: 18.02.2022 16:43:26 w Kupię...
Kupię kody netflix  Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6845446 Napisano: 18.02.2022 16:36:15 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Coś słaby ten luty. Ogólnie wszystko co wygrywam to alkohole (od stycznia 10 butelek) i słodycze… niby fajnie, będzie na prezenty, ale aż tyle okazji do świętowania i obdarowywania to chyba nie ma…  Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6845273 Napisano: 18.02.2022 10:13:08 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon na konkurs „sposób na udanie pranie z Auchan” w rozliczeniu za kody Allegro / kartę Allegro. Jak ktoś zainteresowany proszę na priv emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6844637 Napisano: 15.02.2022 17:57:29 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
To i ja się wpiszę, a nuż coś wpadnie, skoro wątek niby magiczny  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6844452 Napisano: 14.02.2022 20:27:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

@anionimowo a no fakt. emotka
ale jeśli się boisz i nie masz oryginału, napisz do nich, żeby usunęli zgłoszenie z bazy. Lepiej nie wygrać, niż wygrać i potem nie dostać nagrody.
Ewentualnie opisz całą sytuację, ale wątpię, że coś wskórasz

Ja tak właśnie robię - piszę na maila, by usunęli moje zgłoszenie z konkursu / loterii. Tak zrobiłam w Grześkach, bo kupiłam jedną sztukę zamiast dwóch.  Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

mampytanie

#6844331 Napisano: 14.02.2022 12:43:56 w Czy informują/ informowali?
atanerka napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Emememe napisał(a):

xena napisał(a):

mampytanie napisał(a):

slomkab napisał(a):

Emememe napisał(a):

slomkab napisał(a):

Czy Stock poinformował wszystko? Puki.co widziałam tylko jeden wpis o butelkach ktoś jeszcze potwierdzi ze poszło wszystko ?

Na grupie na fb Konkursowi Ninja było też kilka wpisów o wygranych. Chyba wszystko poszło... 

czyli jak zwykle d….. ;(

Jak chodzi o konkurs z fb, to przecież w regulaminie jest jak byk napisane, że wg nich zakończenie konkursu jest dziś 14.02.22 (nie w sensie przyjmowania zgłoszeń, tylko ogólnie zakończenie),  a od 14-go mają 4 dni na informowanie. Czyli do piątku. Jeszcze w piątek można kupić Stock, w razie wygranej emotka

otóż to i tego się trzymam emotka  nie chce mi się wierzyć żeby przy takiej ilości nagród na naszym forum nie było ruchu, to niemożliwe!  emotka  

Obyście mieli rację! emotka  zdążyłam stracić nadzieję 

Na pewno mamy rację. Regulamin się liczy, a tam jest to jasno opisane  emotka

wg regulaminu: Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej poprzez wiadomość prywatną w serwisieFacebook w ciągu 4 dni roboczych od zakończenia Konkursu.
Konkurs zakończył się 7.02 + 4 dni robocze =11.02, zatem wg regulaminu termin poinformowania minął

No nie… mają byka.

”Nagrody zostaną przyznane przez Komisję Konkursową po zakończeniu Konkursu, tj. po dniu 14.02.2022 r.”

i niżej info, że 4 dni robocze po zakończeniu.

Ja to biorę z regulaminu na messengerze co był przy konkursie, nie tu ze strony.  Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6844304 Napisano: 14.02.2022 11:32:02 w Czy informują/ informowali?
Emememe napisał(a):

xena napisał(a):

mampytanie napisał(a):

slomkab napisał(a):

Emememe napisał(a):

slomkab napisał(a):

Czy Stock poinformował wszystko? Puki.co widziałam tylko jeden wpis o butelkach ktoś jeszcze potwierdzi ze poszło wszystko ?

Na grupie na fb Konkursowi Ninja było też kilka wpisów o wygranych. Chyba wszystko poszło... 

czyli jak zwykle d….. ;(

Jak chodzi o konkurs z fb, to przecież w regulaminie jest jak byk napisane, że wg nich zakończenie konkursu jest dziś 14.02.22 (nie w sensie przyjmowania zgłoszeń, tylko ogólnie zakończenie),  a od 14-go mają 4 dni na informowanie. Czyli do piątku. Jeszcze w piątek można kupić Stock, w razie wygranej emotka

otóż to i tego się trzymam emotka  nie chce mi się wierzyć żeby przy takiej ilości nagród na naszym forum nie było ruchu, to niemożliwe!  emotka  

Obyście mieli rację! emotka  zdążyłam stracić nadzieję 

Na pewno mamy rację. Regulamin się liczy, a tam jest to jasno opisane  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6844294 Napisano: 14.02.2022 10:23:23 w Czy informują/ informowali?
slomkab napisał(a):

Emememe napisał(a):

slomkab napisał(a):

Czy Stock poinformował wszystko? Puki.co widziałam tylko jeden wpis o butelkach ktoś jeszcze potwierdzi ze poszło wszystko ?

Na grupie na fb Konkursowi Ninja było też kilka wpisów o wygranych. Chyba wszystko poszło... 

czyli jak zwykle d….. ;(

Jak chodzi o konkurs z fb, to przecież w regulaminie jest jak byk napisane, że wg nich zakończenie konkursu jest dziś 14.02.22 (nie w sensie przyjmowania zgłoszeń, tylko ogólnie zakończenie),  a od 14-go mają 4 dni na informowanie. Czyli do piątku. Jeszcze w piątek można kupić Stock, w razie wygranej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6843992 Napisano: 11.02.2022 20:31:04 w Czy informują/ informowali?
zdzislaww napisał(a):

Kinder Pingui informuje codziennie jak piniaty? Bo nie wiedzę żeby ktoś na forum się chwalił

Nie. Jakoś po 10-12 dniach. Sprawdź w regulaminie, jest opisane kiedy są wyniki i rozsyłają maile. Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6843527 Napisano: 09.02.2022 19:05:05 w Wkurza mnie...
faworek napisał(a):

bruce napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Kuriera można sobie "wychować". Można kijkiem, ale przyjemniej dla wszystkich jest marchewką;) Warto się z kurierem zaprzyjaźnić. 

To jest bardzo mądra radą emotka , choć przy okazji warto też mieć - niestety - pewną ograniczoną dozę zaufania. My mamy zaufanego kuriera, znamy go od lat, bardzo rzeczowy i - jak do niedawna nam się wydawało - świetnie wykonujący swoją robotę, wręcz "wzór pod każdym względem". Niestety, wczoraj nasze rewelacyjne opinie o nim legły całkowicie w gruzach. Sytuacja dotyczyła odbioru od nas paczek z Allegro. Jak zawsze kurier odebrał jeszcze przed południem, szybko i sprawnie, lecz po kilkunastu minutach jedna z osób kupujących powiadomiła, że jej paczka nadal jest u nas, zaś druga - już w oddziale. Infolinia potwierdziła nam zaginięcie przesyłki. Kurier podczas rozmowy telefonicznej uparł się, że paczki tej nie widział i że odebrał od nas o jedną przesyłkę mniej, choć nie było to prawdą. Fakt, nie drukujemy mu osobnego dokumentu potwierdzającego, gdyż przychodzi już taki potwierdzający mail (niestety, zbyt ogólny, nie podaje ilości paczek odebranych), a przecież mamy do niego wieloletnie zaufanie... Po siedmiu godzinach nerwów i błyskawicznego zdejmowania takich samych przedmiotów z naszych aukcji na Allegro z obietnicą stworzenia nowej paczki dla tej pani na nasz koszt, okazało się, że ... paczka cudem znalazła się jednak w oddziale i jest w drodze do paczkomatu odbiorcy. Infolinia potwierdziła to, tłumacząc zdarzenie "nieprawidłowościami przy skanowaniu przez kuriera przesyłek". Przedmioty usunięte przywróciliśmy z powrotem, by były znowu dostępne dla innych kupujących. A ilości nerwów starganych nie policzy nikt, zwłaszcza, że co jakiś czas przesyłki bezpowrotnie giną, niestety, taki jest fakt... Brak słów...  emotka

o to to to. Dokładnie. Też miałam zaufanego kuriera u rodziców, który zawsze marudził, ale dowoził paczki bez problemu. Raz jednak wyjątkowo nie miał humoru i gdy przyszła do mnie paczka z loterii Felix (kocia karma, ale mamy kota, więc się przyda) żądał ode mnie numer dowodu osobistego. Oczywiście za karmę nie chciałam podać numeru dowodu, nigdy nie podaję zresztą i po złości mi odesłał. Na szczęście agencja przysłała kolejny raz, a dowód nie był wymagany. 

Też wychodzę z założenia, że z kurierami trzeba dobrze żyć :) U nas też wysyłamy bardzo dużo paczek dzień w dzień, zdarzyło się, że z inpostu zepsuł im się skaner i po prostu kilka paczek nie zeskanowało. Niemniej jednak kurierzy mega fajni, sami potwierdzili, paczki na bazę zawieźli, a one trafiły do odbiorców. 
Co do kontaktu od strony kuriera - w wielu firmach zależy to od dobrej woli kuriera, nawet jeśli sprzedający poda nr tel i email odbiorcy. Do tego zwyczajnie czasem SMS czy email może nie dojść. 
W moim wypadku wkurzają mnie tacy, co to myślą, że jak im paczkę nadam, to ten sam pan / pani kurier ją przywiozą emotka  
Niestety niektórym się tego nie da wytłumaczyć, że to nie jest tak, że jak kurier odbiera ode mnie paczkę, to wiezie ją na drugi koniec Polski do państwa Xińskich. Wierzcie mi, że już miałam kilka takich osób, ktore prosiły, bym przekazała kurierowi, jak odbierze ode mnie paczkę, by tenże kurier dzwonił do niego, kiedy będzie pod domem z ową paczką, a najlepiej, aby sobie ich nr tel od razu zapisał, by szukać nie musiał emotka

Ja ogólnie nie lubię DPD. Kilka razy  próbowali naciągać na ponadgabaryt (taki solidny, z paczki 25kg 40x40x40 próbują robić 37kg na 100x60x90, jak takich kartonów nawet chyba nie ma) , ale wtedy w ruch idzie reklamacja i zawsze na koniec ma się rację. Z tymi ponadgabarytami to było trochę w necie o tym, ponoć wiele osób miało problem. Raz mi na infolinii pani tłumaczyła, że niby „mogą mieć coś zepsute ma sortowni i źle im nabija”. Dziwne tylko, że na finalnej sortowni przed doręczeniem paczki, a nie na pierwszej po nadaniu. Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6843493 Napisano: 09.02.2022 17:00:44 w Czy informują/ informowali?
roksanawu napisał(a):

agnesse napisał(a):

roksanawu napisał(a):

Centrum za drugi tydzień? Edit: były w poniedziałek sms. emotka  

Uu, to niedobrze. A czy wyniki są podpięte? Nikt się nie chwalił i żyłam sobie nadzieję, że wszystko jeszcze przed nami.

Dobra osóbka z forum napisała mi na pw, że informowali w poniedziałek sms, więc raczej podpięte emotka  

Czyli etap III, ten, który dziś wybierali, to jeszcze nie było info? Wiem, że mają czas, także pewnie nie podpinają wyników od razu?  Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6843488 Napisano: 09.02.2022 16:14:31 w moje dzisiejsze wygrane :)
Piniata 4/4 (dla kogoś z rodzinki) i na tym koniec emotka Wyświetl w wątku >>