Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mampytanie

mampytanie

#7194118 Napisano: 24.07.2024 14:12:22 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Dziś dotarły:
Wina od Kumali (brak smsa czy maila wcześniej) kurier DPD, dokumenty do podpisu
Leżaki z Corony - był e-mail o nadaniu wczoraj, DPD Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#7194114 Napisano: 24.07.2024 13:50:31 w Smolar
pioge7 napisał(a):

kalina590 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

baxter napisał(a):

mampytanie napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Co dzisiaj Smolar mógł wysłać DPD- welle czy leżaki corona?

na pewno corona leżaki, też mam, a w welli nie brałam udziału:)

Macie info w aplikacji DPD czy na @? Ja mnie mam aplikacji ale na @ nie mam żadnej informacji.

A nie bony Kamis z Lidla?

Ja też mam info w aplikacji, a czekam na Wellę i leżak, więc pewnie to leżaki.

raczej Wella. Na leżaki nie czekam a też mam @ a na Wella czekam emotka

Dziś przyszły leżaki emotka
pewnie wysyłają z różnych konków nagrody Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

mampytanie

#7193882 Napisano: 23.07.2024 16:52:03 w Smolar
koniczynka123 napisał(a):

Co dzisiaj Smolar mógł wysłać DPD- welle czy leżaki corona?

na pewno corona leżaki, też mam, a w welli nie brałam udziału:) Wyświetl w wątku >>

mampytanie

#7193863 Napisano: 23.07.2024 16:07:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Na którym dniu skończył informować Hochland/Almette? Ktoś wpisywał 16.07, a czy dalsze dni były? Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#7192805 Napisano: 19.07.2024 11:01:19 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Capri-Sun….. totalna porażka Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#7192532 Napisano: 18.07.2024 15:54:14 w Gratulacje! Dla wygranych!
Wielkie gratulacje Agnes! Wspaniała nagroda! emotka Wyświetl w wątku >>
1 Agnes 0

mampytanie

mampytanie

#7191093 Napisano: 12.07.2024 19:21:48 w WC - rozmowy o wszystkim
mampytanie napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

Jaką platformę streamingową na telewizor polecacie do wykupienia dla starszej osoby? Najlepiej z jak największą liczbą polskich produkcji, Netflix odpada, bo zbyt "nowoczesne" produkcje dla takiej osoby emotka Player był ale się nie spodobały treści, może ktoś z waszych bliskich korzysta i sobie chwali. Najlepiej jak najwięcej spokojnych materiałów typu życiowe paradokumenty czy filmy familijne, obyczajowe.

Sprawdź Canal+, mają baaardzo dużo polskich starych produkcji. Nie wiem czy pakiet ma znaczenie, ja mam ten wygrany z jakiegoś konka Kinder Beuno, sama z siebie Canal+ bym nie wykupiła, bo właśnie jest baaardzo dużo polskich produkcji, a takich raczej nie oglądam, ale czasem jak ochota najdzie, to są i Sami Swoi, i Nie lubię poniedziałków, i wiele wiele innych. Chyba możesz sprawdzić sobie na miesiąc subskrypcję, czy ta platforma będzie odpowiadać. Dodam, że mam Netflix, Skyshowtime, HBO MAx (obecnie MAX) i Canal+, i to właśnie na Canale jest najwięcej polskich filmów.

I dodam jeszcze, że są tam też kanały telewizyjne, np. Kino Polska, jak na to się kliknie, to są filmy do wyboru te, jakie chyba na tej stacji puszczają. Nie jest na żywo, tylko tak jakby na życzenie właśnie, internetowo, tak jak wszystkie inne:) Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#7191092 Napisano: 12.07.2024 19:20:21 w WC - rozmowy o wszystkim
lasiglasty napisał(a):

Jaką platformę streamingową na telewizor polecacie do wykupienia dla starszej osoby? Najlepiej z jak największą liczbą polskich produkcji, Netflix odpada, bo zbyt "nowoczesne" produkcje dla takiej osoby emotka Player był ale się nie spodobały treści, może ktoś z waszych bliskich korzysta i sobie chwali. Najlepiej jak najwięcej spokojnych materiałów typu życiowe paradokumenty czy filmy familijne, obyczajowe.

Sprawdź Canal+, mają baaardzo dużo polskich starych produkcji. Nie wiem czy pakiet ma znaczenie, ja mam ten wygrany z jakiegoś konka Kinder Beuno, sama z siebie Canal+ bym nie wykupiła, bo właśnie jest baaardzo dużo polskich produkcji, a takich raczej nie oglądam, ale czasem jak ochota najdzie, to są i Sami Swoi, i Nie lubię poniedziałków, i wiele wiele innych. Chyba możesz sprawdzić sobie na miesiąc subskrypcję, czy ta platforma będzie odpowiadać. Dodam, że mam Netflix, Skyshowtime, HBO MAx (obecnie MAX) i Canal+, i to właśnie na Canale jest najwięcej polskich filmów. Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#7190427 Napisano: 10.07.2024 16:44:04 w Czy informują/ informowali?
moskala22 napisał(a):

Durex poszło wszystko o jednej porze?

Coś mi się wydaje, że tak, bo jeden Forumowicz pisał, że mail o 14;26, a druga osoba w mdw, że o 14:27. Choć z drugiej strony dużo nagród (121), a tylko trzy wpisy na forum. Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#7190387 Napisano: 10.07.2024 14:59:07 w Czy informują/ informowali?
Durex - maile poszły o jednym czasie? Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#7190386 Napisano: 10.07.2024 14:58:30 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zestaw win Kumala (mail z godzinę temu) Wyświetl w wątku >>

mampytanie

#7190303 Napisano: 10.07.2024 11:37:07 w Czy informują/ informowali?
mksmichal napisał(a):

https://www.e-kon...morrowland-z-durex 
ostatni etap?

Pewnie jeszcze nie, mają czas do piątku. Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

mampytanie

#7190296 Napisano: 10.07.2024 11:25:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
awangarda napisał(a):

Czy ktoś ma tak jak ja problem z wejściem na stronę ekonkursy ? Na komputerze za każdym razem pojawia mi się komunikat error 400 błędne żądanie. Wiecie jak to usunąć?

Ten problem jest już od kilku miesięcy.  U mnie już z trzeci miesiąc tak się dzieje, wchodzę na stronę tylko przez incognito, bo usunięcie ciasteczek i inne nie działa. Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#7190048 Napisano: 09.07.2024 14:25:42 w Czy informują/ informowali?
donia7 napisał(a):

Kumala to wszystko poszło? emotka

Tylko jedna osoba się chwaliła, więc miejmy nadzieję, że jeszcze nie emotka Wyświetl w wątku >>

mampytanie

#7189774 Napisano: 08.07.2024 18:01:01 w Avanti
Czy może być tak, że z Avanti nie przyszedł email z konkursu Joy? Czy na platformie Joy też można sprawdzić wygraną? Imię i pierwsza litera nazwiska się zgadza, długość maila też, etap również. I nie wiem, czy to ja, czy może ktoś jeszcze ma identyczne. Chodzi o przed przed ostatni etap. Trochę głupio mi pisać do nichemotka  chodzi o konkurs poczuj radość. Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#7188578 Napisano: 03.07.2024 22:06:23 w Czy informują/ informowali?
olivkap napisał(a):

olabas napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Pepsi Joy "POCZUJ RADOŚĆ" za ostatni tydzień?

chyba nawet za przedostatni jeszcze nie było

Przedostatni był wczoraj.

A były maile? Bo widzę siebie w wynikach, a maila nie mam. No chyba, że to nie ja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#7188473 Napisano: 03.07.2024 16:50:56 w Czy informują/ informowali?
agniecha1985 napisał(a):

olunka napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

olunka napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

kocie_lakocie napisał(a):

nataliii napisał(a):

gosienia8501 napisał(a):

Warka Biedronka cisza hmm dziwne

Też czekam z niecierpliwością.
maz i ja zgłosiliśmy
tam był dość drogi zakup więc ciągle liczę jednak na tego e-mail emotka

Ja też wciąż czekam, również 2 zgłoszenia emotka

Bo dość mało osób się pochwaliło na forum jak na tak ogromną ilość nagród emotka

Dziwna sprawa. 3000 bonow to większość powinna się załapać, a wpisów w MDW malutko

a leżaki tez tam były?  czy coś mi się miesza::)

dobrze Ci się miesza

Nagroda IV-go stopnia -Leżak marki Heineken lub Warka o wartości 65

a ktos się pochwalił leżakiem?

Tam nie było leżaków https://www.e-kon...neken-w-biedronce-18

Były, są wymienione w regulaminie, po prostu osoba dodająca konkurs nie ujęła ich w opisie konkursu emotka Wyświetl w wątku >>

mampytanie

#7187767 Napisano: 01.07.2024 20:32:47 w Dziś cieszę się z.....
Z tego, że po wielu mailach, ale i szybkim ogarnięciu sprawy ze strony agencji, otrzymałam żeliwne patelnie i gar Lodge, które naprawdę mi się marzyły, baaaardzo emotka   I cieszę się, że lipiec rozpoczęłam wygraną kartą z Kamisa  emotka Wyświetl w wątku >>

mampytanie

#7187765 Napisano: 01.07.2024 20:26:57 w Smolar
glamlady88 napisał(a):

Nuna1210 napisał(a):

glamlady88 napisał(a):

jokan napisał(a):

zof83 napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

glamlady88 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

frodo napisał(a):

Majkii napisał(a):

olunka napisał(a):

zaczynam lipiec 4;0 dla Smolara emotka

O to tak samo jak ja emotka  bo wyniki już chyba są "wgrane"?

A ktoś wygrał w Kamis?

Są podpięte. Dolny nr paragonu trzeba wpisać

Dobrze wiedzieć, czyli pozamiatane jak podałam górny przy zgłaszaniu?😂

Tego niestety trzeba pilnowac emotka  i kilka x sprawdzac czy napewno dobry Sie podało przed dodaniem zgloszenia

Ale czy wyniki z kartami są podpięte, bo jakoś dziwnie na 100 wygranych nikt się nie chwalił?emotka

może niektórym nie chce się sprawdzać (jak mnie np. ) - jak bedzie sms, to będzie, a jak nie to nie
a weź pod uwagę jeszcze, że nie wszyscy się tu chwalą publicznie...

Podpięte, u mnie karta, jeśli uznają mi górny numer 🙄

U mnie też karta, ale też wpisałam górny numer 🤦‍♀️ Chodzę zła na siebie cały dzień, bo zawsze dokładnie czytam regulaminy i sprawdzam, a tu zaćmienie umysłu 🤷‍♀️

No dokładnie to samo, zawsze sprawdzam a teraz zaćmienie i przyzwyczajenie, że prawie zawsze Smolar chce górny numer.

podpięte, u mnie karta i dobry nr paragonu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0