Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBagata8

FBagata8

#6437517 Napisano: 05.12.2017 23:50:54 w Dyskusje o wynikach konkursu
sandramysza napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

A niech powie, że sobie samowyzwalaczem zrobiła emotka Aparatem jakiejś fotograf, ale samowyzwalaczem, nikt jej nie udowodni, że było inaczej.
Plagiat to nie jest, sama jest na tym zdjęciu... No cóż, dalej nie dyskutuje bo zresztą tam nie gram emotka

Ale przecież pani fotograf dodaje to zdjęcie na bloga jako swoje dzieło (nawet podpisała się na zdjęciu swoim nazwiskiem).

pani K. zdyskwalifikowana  Wyświetl w wątku >>
0 0

FBagata8

#6436435 Napisano: 03.12.2017 15:25:24 w Dyskusje o wynikach konkursu
rufus napisał(a):

FBagata8 napisał(a):

rufus napisał(a):

sandramysza napisał(a):

Zdjęcie z konkursu zyczdobrze T-mobile co dziś wygralo jest z sesji fotograficznej:
http://iwonaweiss...iwaniu-na-swoje.html
A regulamin mowi wyraznie:
OSOBISTYM WYKONANIU DOWOLNEJ FOTOGRAFII (...) bądź też wykorzystaniu istniejącego już zdjęcia WYKONANEGO PRZEZ UCZESTNIKA.

Zgłaszałas to im?



ja napisalam, ale maila. Myślę, że im więcej osób napisze tym lepiej emotka  

Ciekawe czy odpiszą w ogole. Jak pisalem maila, dlaczego nie zatwierdzili mojego zdjecia - nie łamalo regulaminu. to nic nie odpisali..


To może na fejsie pod postem? Ma ktos z Was fejkowe konto? bo ja się wstydzę trochę ze swojego emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

FBagata8

#6436430 Napisano: 03.12.2017 15:14:06 w Dyskusje o wynikach konkursu
rufus napisał(a):

sandramysza napisał(a):

Zdjęcie z konkursu zyczdobrze T-mobile co dziś wygralo jest z sesji fotograficznej:
http://iwonaweiss...iwaniu-na-swoje.html
A regulamin mowi wyraznie:
OSOBISTYM WYKONANIU DOWOLNEJ FOTOGRAFII (...) bądź też wykorzystaniu istniejącego już zdjęcia WYKONANEGO PRZEZ UCZESTNIKA.

Zgłaszałas to im?



ja napisalam, ale maila. Myślę, że im więcej osób napisze tym lepiej emotka   Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

FBagata8

#6436383 Napisano: 03.12.2017 11:36:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sandramysza napisał(a):

hennika napisał(a):

harnas napisał(a):

FBagata11 napisał(a):

Wierzycie w wiarygodność konkursu t-mobile życz dobrze ? Co tam ostatnio wygrywa. Wtf?!

tak samo rzetelny konkurs jak ostatnia edycja paczki sprzątaczki emotka

Nie mam słów na to co się tam teraz wyprawia. Może komisji nie chce się przeglądać prac i biorą co popadnie? Można gdybać..

A ostatnie co wygrało to zdjęcie od fotografa (Iwona Weiss Photography) a w regulaminie jest wyraznie napisane, ze zdjecie ma byc wykonane przez uczestnika.
Link do sesji:
http://iwonaweiss...iwaniu-na-swoje.html

Pisze ktos z tym do nich? :> Wyświetl w wątku >>
0 0

FBagata8

#6436288 Napisano: 02.12.2017 20:32:53 w Oddam za darmo
maverick napisał(a):

Cześć,
Brakuje Ci scenariusza na dzisiejszy wieczór? Świetnie się składa, bo właśnie otrzymujesz dostęp do filmu w zakładce FILMOWE
NAGRODY Z LAY’S


Łap kod: F9WZ2NDYBF
Łap kod: 9KEN6AHGX9
Łap kod: JAT87S5KXH
Łap kod: P3ZSCJ3TZC
Łap kod: 336WY3B967

P3ZSCJ3TZC wzielam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBagata8

#6409961 Napisano: 01.10.2017 20:16:38 w Czy informują/ informowali?
 „Zaufaj wyjątkowej pielęgnacji” HEBE? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBagata8

#6406479 Napisano: 22.09.2017 13:38:13 w Czy informują/ informowali?
iPad hebe za zakup dwóch produktów nivea? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0