Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika justfine

justfine

#6407558 Napisano: 25.09.2017 22:24:24 w Wkurza mnie...
poprostuanette napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

luko922 napisał(a):

Wkurza mnie Orange niesamowicie. Kupiłem sobie ostatnio starter od nich do konkursowego telefonu (a wcześniej miałem wszystkie z Playa i Virgin) i cholera tylko na to pieprzone Orange przychodzą codziennie jakieś smsy od wróżek i inne g***a! Jak to usunąć? jak zablokuję numery premium, to z konkursów też zablokuję... Da się tego jakoś pozbyć? 73020, 73099 takie numery to wysyłają.

ja walcze virgin  nie można wysłać esek premium emotka

a ja zamówiłam sobie starter virgin:(

Udało Wam się coś osiągnąć z Virgin? U mnie próbowali już chyba wszystkiego, łącznie z restartem ustawień na platformie, i nadal nic. Kasa jest, blokad brak, a smsów premium jak nie wysyłało, tak nie wysyła. Wyświetl w wątku >>
0 0

justfine

#6404864 Napisano: 18.09.2017 22:49:13 w Wkurza mnie...
... Virgin Mobile. Mija miesiąc od kiedy przeniosłam numer z Play do tej sieci i od tego czasu nie mogę wysyłać smsów na konkursy. Konto doładowane, blokady premium brak, infolinia rozkłada ręce, CMOK tak samo. Przekładałam kartę do innych aparatów i to samo. Może macie jakieś pomysły na rozwiązanie tego problemu? Wyświetl w wątku >>
0 0

justfine

#6402223 Napisano: 11.09.2017 20:58:28 w Wkurza mnie...
... że kosztem czasu, który mogłabym poświęcić na konkursy (że o innych sposobach spędzania wolnego czasu nie wspomnę), wymyślam sposoby na urozmaicenie lekcji, przygotowuję gry językowe, a potem pluję sobie w brodę, że moi podopieczni znów mieli to w głębokim poważaniu. Mój zapas motywacji wewnętrznej jest na wyczerpaniu, a na inną nie mam w swojej placówce co liczyć. Wyświetl w wątku >>
0 0

justfine

#6397742 Napisano: 01.09.2017 13:01:44 w poznajmy się BLIŻEJ
Witajcie,

konkursami zainteresowałam się w 2014r., kiedy musiałam zagospodarować sobie wolny czas w pierwszej ciąży. Wciągnęłam się na dobre emotka Wasze forum odkryłam stosunkowo niedawno i - chociaż zdarzyło mi się już wygrać parę "większych rzeczy" - nadal jestem pod wrażeniem Waszej wiedzy i umiejętności. Biorę udział w konkursach na teksty - głównie w agencjach reklamowych, ale marzy mi się też "czysta" literatura. Wyświetl w wątku >>